Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gražinam namus pačios
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
baltė
Arba graziai atrodo, kai pridedi mazu apvaliu ir ploksciu nugludintu akmenuku i stiklini cilindra, dar primeti stiklo burbuliuku ir kriaukliu... Pas mane toks mazytis ant darbo satlo stovi, raminamai veikia... Mastau, kada vel vaziuosiu prie juros mirksiukas.gif
another
QUOTE(Jenny @ 2006 09 19, 17:52)
Arba graziai atrodo, kai pridedi mazu apvaliu ir ploksciu nugludintu akmenuku i stiklini cilindra, dar primeti stiklo burbuliuku ir kriaukliu... Pas mane toks mazytis ant darbo satlo stovi, raminamai veikia... Mastau, kada vel vaziuosiu prie juros mirksiukas.gif
*

Gal turi nuotraukytę? ax.gif

Aš turiu daug gludintų akmenukų ir smėlio (parsivežiau iš pajūrio ax.gif ), bet nesumąstau iką gražaus galima padaryti. Vien supilti į indą atrodo nelabai originalu verysad.gif
Lakūdra
QUOTE(Will @ 2006 09 19, 18:15)
Gal turi nuotraukytę?  ax.gif

Aš turiu daug gludintų akmenukų ir smėlio (parsivežiau iš pajūrio  ax.gif  ), bet nesumąstau iką gražaus galima padaryti. Vien supilti į indą atrodo nelabai originalu  verysad.gif
*

i taures aukstais koteliais supilk smeli,tada akmenukus,ir dar uzmesk perlu (perliniu karoliu galima padevetu rubu parduotuvej uz kelis litus nusipirkti) thumbup.gif
jolaxus
va tokį kūrinėlį pasidariau namie prie židinio, kai vyras gavo dovanų diiiiidelę taurę, o lentynose prisikaupė tinkamų detalių - kriauklių, "dykumų rožė" (čia tas garbanotas daiktas vazos centre). Spalvotą smėlį pirkau Žaliajam centre floristikos skyrelyje
P.S. Ta lėlė stovi už vazos, nors šituo kampu nufotografuota atrodo, lyg įsmeigta...
user posted image
NirN
QUOTE(jolaxus @ 2006 09 20, 11:16)
va tokį kūrinėlį pasidariau namie prie židinio, kai vyras gavo dovanų diiiiidelę taurę, o lentynose prisikaupė tinkamų detalių - kriauklių, "dykumų rožė" (čia tas garbanotas daiktas vazos centre). Spalvotą smėlį pirkau Žaliajam centre floristikos skyrelyje
P.S. Ta lėlė stovi už vazos, nors šituo kampu nufotografuota atrodo, lyg įsmeigta...
user posted image
*

OI kaip grazu ir dar kampu kaip tikros kopos... wub.gif
elektra
Kiek visokiausiu idomiu ideju. thumbup.gif as tai vienoje Palangos kavineje nusiziurejau ir pasidariau toki verinuka : ant tvirtos, bet tiktai nestoros virveles, nors siaip gal galima ir siulo, pagal dydi suverti prie juros, smelio nugludinti pagaliukai. lengva toms kas gyvena pajuryje, o kitoms ... pasidarysite po kito apsilankymo pajuryje po audros. jei rinksite sausus pagaliukus, kad lengviau juose butu galima padaryti skylute ( as darau su yla), palikite dienai vandenyje jie suminksteja ir tada musu nail.gif gleznos rankeles su tuo darbu lengviau susidoroja. taigi suveriate kokio norite ilgio verinuka ir grozites. galima pasikabinti vietoj tu turginiu skambaliuku, kad plevesuotu vejelyje. Kuo pagaliukai mazesni tuoj graziau atrodo.
baltė
QUOTE(Will @ 2006 09 19, 17:15)
Gal turi nuotraukytę?  ax.gif

Aš turiu daug gludintų akmenukų ir smėlio (parsivežiau iš pajūrio  ax.gif  ), bet nesumąstau iką gražaus galima padaryti. Vien supilti į indą atrodo nelabai originalu  verysad.gif
*

Nuotraukytes neturiu, bet originalumas yra paciame sudeliojime... tas mano stiklinis indas tai toks kvadratinis cilindras... (plotis -4,5x4,5 cm; aukstis - 15 cm)...
Blue_rose
ir as pasidalinsiu patirtimi... ax.gif
Susirinkti visus is arbuzo grudelius, juos siek tiek perplauti, isdziovinti...
IR...
As supyliau i stikline persvieciama vaza... thumbup.gif Dar ibedziau pora ryskiai dazytu sakeliu (kai isardai ivarias puokstes dovanotas, buna geltonu, raudonu zolyciu dazytu)....Tai as ibedziau tris ryskiai geltonai dazytas rugiu varpas ir raudonas dazytas sakeles i vaza pripilta arbuzo grudeliu.
LAbai graziai atrodo..
Rudaakė
QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 29, 12:33)
ir as pasidalinsiu patirtimi...  ax.gif
Susirinkti visus is arbuzo grudelius, juos siek tiek perplauti, isdziovinti...
IR...
As supyliau i stikline persvieciama vaza...  thumbup.gif  Dar ibedziau pora ryskiai dazytu sakeliu (kai isardai ivarias puokstes dovanotas, buna geltonu, raudonu zolyciu dazytu)....Tai as ibedziau tris ryskiai geltonai dazytas rugiu varpas ir raudonas dazytas sakeles i vaza pripilta arbuzo grudeliu.
LAbai graziai atrodo..
*

O, visai idomiai turetu atrodyti smile.gif Gal nuotraukyte turi? 4u.gif
toja
Nezianu, bet cia jauciu jau daug kas zinos apie butelius dar yra keletas ideju, as taip esu pasidazius, pasiimi virtuvej jau pasenusius arba nereikalingus visokius prieskonius, kava, cukru, miltus ir t.t. ir i persvieciama buteli susisluoksniuoji, atrodo panasiai, kaip jau kazkuri buvo padarius su spalvotu smeliu. o kitas butelius paimt ir spalvotu parafinu aplasint tokiai mazais lasiukais, irgi thumbup.gif atrodo, tik minusas, kad dulkes sunkoka buna nuo jo nuvalyt. jei neuzmirsiu imesiu nuotraukyciu pirmadieni
Vilsen
gal daug kam nepatiks,bet 5keliu nuotraukas ką aš pasidariau savo nuožiūra
buvau gavusi puokšte gėlių,ją išdžiovinau ir kaskart laku plaukams papurškiu,kad dulkės nesirinktu,įdėjau į tokį medinį kibiriuka,kuriame buvo rinkinys voniai
user posted image
Maximoj kažkada pirkausi tokia vazą-ją papuošiau savo silpnybe-kriauklytėmis
user posted image
prieš du metus gavau nuo vyro tokį medelį manau tikrai žinote,nes jų visur yra pirkti,tai jis man atsiklijavo nuo tokios lėkštės kurioje jis buvo ,aš jį patalpinau į nedidelę vazele ir prispaudžiau su kriauklėm ir mažais akmenukais
user posted image
Blue_rose
QUOTE(Rudaakė @ 2006 09 29, 12:07)
O, visai idomiai turetu atrodyti smile.gif Gal nuotraukyte turi?  4u.gif
*

Neturiu dabar nuotraukyciu,net fotiko neturiu.. verysad.gif
pupa@
QUOTE(jolaxus @ 2006 09 20, 11:16)
user posted image
*

kaip gražu wub.gif
Papartėlis
Esu prigrazinus daugybe stikliniu buteliu. Aplasinu spalvotu vasku, priklijuoju geliu, kriaukliu, karoliuku. Nuostabiai atrodo sustatyti ant zidinio wub.gif
Turiu pasiuvusi is skaiuciu lovatiese su juros motyvais, sopke ir foteliukus papuosiau netu-siutu uztiesalu. Vaiko kambaryje nupiesti paveikslai mano ranku darbas wub.gif Tik dabar jau uzmeciau viska, nebeturiu tiek laiko doh.gif
Blue_rose
Nudzioviau is seses fotika ir nufotkinau savo sukurta mena ax.gif

user posted image

Galima ir nedeti spalvotu sakeliu...galima ka nors kitka ibesti ar siaip tuscia palikti...
grange
pasiulykit ka galima padaryti is kriauklyciu, apart sudeti i tuscia permatoma inda? g.gif prisirinkau daug nezinau ka daryti doh.gif
Tutė
QUOTE(Papartėlis @ 2006 10 03, 12:23)
Esu prigrazinus daugybe stikliniu buteliu. Aplasinu spalvotu vasku, priklijuoju geliu, kriaukliu, karoliuku. Nuostabiai atrodo sustatyti ant zidinio wub.gif
Turiu pasiuvusi is skaiuciu lovatiese su juros motyvais, sopke ir foteliukus papuosiau netu-siutu uztiesalu. Vaiko kambaryje nupiesti paveikslai mano ranku darbas wub.gif Tik dabar jau uzmeciau viska, nebeturiu tiek laiko  doh.gif
*

jei gali primesk nuotraukyčių - man idomu.
NirN
QUOTE(Papartėlis @ 2006 10 03, 12:23)
Turiu pasiuvusi is skaiuciu lovatiese su juros motyvais, sopke ir foteliukus papuosiau netu-siutu uztiesalu. Vaiko kambaryje nupiesti paveikslai mano ranku darbas wub.gif Tik dabar jau uzmeciau viska, nebeturiu tiek laiko  doh.gif
*

Aha ir man labai parupo paziureti... biggrin.gif
Dasha
QUOTE(grange @ 2006 10 03, 21:35)
pasiulykit ka galima padaryti is kriauklyciu, apart sudeti i tuscia permatoma inda?  g.gif  prisirinkau daug nezinau ka daryti  doh.gif
*

pasidaryk remelius - priklijuok, padazyk jei reikia thumbup.gif
grange
QUOTE(Dasha @ 2006 10 08, 15:16)
pasidaryk remelius - priklijuok, padazyk jei reikia  thumbup.gif
*

aha, cia nebloga ideja. remeliu kaip tik reikia...
reiks kada atradus laiko, pasidarbuoti. tik kazi is ko remelius daryti mastau.gif as labai norejau is medzio saku, bet kazi ar sugebesiu blush2.gif
jolaxus
parsivežiau iš kaimo palėpės pora senienų interjerui papuošti ax.gif anyta stebėjosi, kai pradėjau tuos lagaminus traukti į dienos šviesą ir dulkes valyti lotuliukas.gif ji jau buvo planavusi į laužą juos mesti smile.gif
dar nesumasčiau kaip panaudosiu, bet be darbo jie nestovės - gal sudėsiu senas nuotraukas, gal kokius jaunystės nostalgiją keliančius prisiminimus slėpsiu blush2.gif
user posted image
Dasha
labai faini lagaminai thumbup.gif ir as tokio noreciau. pavalyk juos aliejuotu skudureliu - oda atsigaus mirksiukas.gif
jolaxus
QUOTE(Dasha @ 2006 10 09, 10:35)
labai faini lagaminai  thumbup.gif  ir as tokio noreciau. pavalyk juos aliejuotu skudureliu - oda atsigaus  mirksiukas.gif
*

rankos nedaeina ax.gif turiu tokio purškalo baldams blizginti, bandysiu su tuo atgaivinti vaizdelį smile.gif
Dasha
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 09, 09:36)
rankos nedaeina ax.gif  turiu tokio purškalo baldams blizginti, bandysiu su tuo atgaivinti vaizdelį smile.gif
*

o jie mediniai? kad nesusigadintu paskui.. nes, sakau, odai geriausiai riebalas mirksiukas.gif as visus is mociutes pasiimtus rankinukus taip atsinaujinau bigsmile.gif
jolaxus
QUOTE(Dasha @ 2006 10 09, 10:44)
o jie mediniai? kad nesusigadintu paskui.. nes, sakau, odai geriausiai riebalas  mirksiukas.gif as visus is mociutes pasiimtus rankinukus taip atsinaujinau  bigsmile.gif
*

nu teks eksperimentuot, ačiū už perspėjimą 4u.gif jie nėra mediniai, greičiau tai kažkoks kartonas padengtas iš viršaus kažkokia lyg dirbtine oda, a'la "fanera"
gal iš tiesų aliejaus pablizginimui pakaktų g.gif
jurgiuxm83
doh.gif
grange
QUOTE(jurgiuxm83 @ 2006 10 09, 12:17)
doh.gif
*

g.gif ir ka cia galetu reiksti?
BrAiVa
user posted image
o vat as tokius butelius darau
BrAiVa
user posted image
gelytes bet kokias galima deti, ir dekoracijas, pvz su kriauklytem labai graziai wub.gif
ta buteli dovanojau draugams vestuviu proga, vis graziau nei paprasta buteli atsinest:ax:
user posted image
va tokiom puokstelem puosiau sale per savo vestuvesuser posted image
jas labai paprasta susivynioti is tampomo popieriaus
grange
QUOTE(Brigi @ 2006 10 14, 13:08)
ta buteli dovanojau draugams vestuviu proga, vis graziau nei paprasta buteli atsinest:ax:
va tokiom puokstelem puosiau sale per savo vestuves
jas labai paprasta susivynioti is tampomo popieriaus

thumbup.gif BUTELIS ATRODO LABAI GRAZIAI, GELYTES IS VIS - KAIP ORIGINALIAI thumbup.gif

o cia idedu ta buteli, apie kuri kazkada rasiau, kur viduj susukti folijos nuo saldainiu ar sokolado rutuliukai.. neranda jis vietos pas mane tik unsure.gif
user posted image
zebryte
QUOTE(grange @ 2006 10 15, 11:02)
thumbup.gif  BUTELIS ATRODO LABAI GRAZIAI, GELYTES IS VIS - KAIP ORIGINALIAI  thumbup.gif

o cia idedu ta buteli, apie kuri kazkada rasiau, kur viduj susukti folijos nuo saldainiu ar sokolado rutuliukai.. neranda jis vietos pas mane tik  unsure.gif
user posted image
*

tikras menas thumbup.gif
toja
nu as kaip seniau zadejau irgi metu savo buteliuku pavyzdukus, tik jau mansikiai su kai kuriu tikrai nesilygina, bet manau, kad kaip pradedancio tai gerai ax.gif
nepeikit labai
su vaskuvalentino buteliukasvirtuviniai buteliukai
BrAiVa
QUOTE(toja @ 2006 10 16, 15:30)
nu as kaip seniau zadejau irgi metu savo buteliuku pavyzdukus, tik jau mansikiai su kai kuriu tikrai nesilygina, bet manau, kad kaip pradedancio tai gerai  ax.gif
nepeikit labai

*

niu, labai grazu 4u.gif patarciau , kai su vasku darysi, tai vasko negailek. as pvz, kai ant sampano butelio varvinu, tai sunaudoju dvi ilgas zvakes, bet spalva gaunasi sodresne, ryskesne.

Grange, tavo buteliukas irgi labai originalus thumbup.gif
Vilsen
QUOTE(toja @ 2006 10 16, 15:30)
nu as kaip seniau zadejau irgi metu savo buteliuku pavyzdukus, tik jau mansikiai su kai kuriu tikrai nesilygina, bet manau, kad kaip pradedancio tai gerai  ax.gif
nepeikit labai

*

labai gražūs buteliukai ypač man patiko tie kur su smėliu wub.gif
toja
QUOTE(VILGRA @ 2006 10 16, 17:29)
labai gražūs buteliukai ypač man patiko tie kur su smėliu  wub.gif
*

ten ne smelis, ten visoki prieskoniai, kava cukrau pudra, druska, pipirai, miltai ir t.t. smile.gif
LinaQ
Labas merginos,
labai šaunios jūsų idėjos. Kai kuriomis žadu ir aš pasinaudoti bigsmile.gif

Na o štai ką aš esu sumąsčiusi....

Praeitą savaitę nunešiau į rėminimo centrą įrėminti paveikslą, kurį pasidriau panaudojus visus vestuvinius sveikinimus (atvirukus). Buvo labai gaila, kad visi sveikinimai gules kažkur stalčiuje...kol galop jie atsidurs šiukšlių dėžėj...
Ant popieriau lapo suklijavau atvirukus (paveiksliukus). Jie gavosi kaip fonas. Taip pat suklijavau tėvų sveikinimus bei sveikinimus rašytus ranka. Viską klijavau netvarkingai, skirtingais pasvyrimo kampais, vieną kitą perdiangiant... Gavosi visai nemažas paveikslas 1,0mx0,40m. Visai įdomiai atrodo thumbup.gif Manau įrėmintas ir įstiklintas dar geriau žiūrėsis.
Papildyta:
Tiesa, turiu klausimėlį...
Gal kas esat darę iš vyno butelių kamščių paveikslą. Turiu daug jų prisirinkusi ir galvoju kaip čia juos įdomiau panaudoti g.gif
upytele
Parodoje esu maciusi is vyno kamsciu padaryta didele lekste vaisiams. Zinoma, tai tik dekoratyvi lekste ir kazin ar ten kas des vaisius. Super atrodo! Kamsciai sudelioti sachmatine tvarka ir sujungti.... g.gif nepamenu kaip...
ErikaI
Ir aš prisijungsiu prie namų puošybos 4u.gif
Šiuo mentu aš tuo labia intensyviai domiuosi nes mes tik ką įsikraustėm į savo naujuosius namukus ir dabar labia tuščia ir trūksta visokių jaukumui detalių. 4u.gif

Tai ir aš noriu prisidėt 4u.gif

Idėja tinka ir nuajiems metaams ir šiaip kaip savotiškas romantinis apšvietomas.
Pasidaryt nemanau kad būtų sudėtinga. bigsmile.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...i&img=24863

wilike
Va kokios visos išradingos.Ir aš įdėjų pasisėmiau smile.gif
O aš esu kaktusą pasodinusi į kokoso riešuto lukštą. Na irgi gan gerai atrodo.Vis įdomiau nei paprastas vazonas
briedžiukė
kiek jūs čia gražių idėjų parodėt thumbup.gif gėda, dabar tik užsukau į šitą skyrelį. pas mus taip pat atidarė žaliąjį centrą, tai bėgsiu ieškoti spalvoto smėlio. kažį, ar daug spalvų ten yra. man labai patinka puošti namučius, tik tam mažai laiko belieka...

čia nudažiau medinę juostelę virš užuolaidų ir sutūpdžiau angelus aukštai. Kad viską matytų ir saugotų lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

o ant sienų kabo trys tokie paveiksliukai, tik angelai skirtingi ax.gif
user posted image

ir dar toks retro paveiksliukas. dar liko porą padaryti, tai vešiu į sodybą ax.gif
user posted image

user posted image
wilike
JAu kaip su tais angeliukais gražu thumbup.gif
briedžiukė
dėkui wub.gif beje, jie yra reljefiniai, iškilę. o kai grįžo vyras ir pamatė, sako, iš toli atrodo kaip antys blink.gif tai vos galvos jam nenuroviau lotuliukas.gif
jolaxus
QUOTE(briedžiukė @ 2006 10 25, 08:21)
kiek jūs čia gražių idėjų parodėt thumbup.gif  gėda, dabar tik užsukau į šitą skyrelį. pas mus taip pat atidarė žaliąjį centrą, tai bėgsiu ieškoti spalvoto smėlio. kažį, ar daug spalvų ten yra. man labai patinka puošti namučius, tik tam mažai laiko belieka...
...
ir dar toks retro paveiksliukas. dar liko porą padaryti, tai vešiu į sodybą ax.gif
user posted image
...
*

labai gražu thumbup.gif
o iš ko darei šitų paveikslų rėmelius? atrodo tokie sendinti, ar čia pati kažką kūrei ar radai pirkti?
briedžiukė
man labai patinka toks stilius. artimas dūšiai. o rėmelius pati dariau blush2.gif
jolaxus
QUOTE(briedžiukė @ 2006 10 25, 09:27)
man labai patinka toks stilius. artimas dūšiai. o rėmelius pati dariau blush2.gif
*

Ar neišduosi kaip pasiekei tokį senumo efektą? ax.gif man irgi labai patinka, turiu senų nuotraukų nusiskenavusi, seniai rezgu mintį pasidaryt kažkokį koliažą...
briedžiukė
šiaip pasibandymams užtenka ir sadolin firmos lakas "antique". neprofesionalu, bet mėgėjiškai galima išgauti norimų trūkių 4u.gif
Limcamca
QUOTE(briedžiukė @ 2006 10 25, 07:47)
dėkui wub.gif  beje, jie yra reljefiniai, iškilę. o kai grįžo vyras ir pamatė, sako, iš toli atrodo kaip antys blink.gif  tai vos galvos jam nenuroviau lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
NirN
Niu tikrai pasaka, ir remeliai tie retro ir angeliukai...
O dar labai patiko ten tos trys lempytes is medziagos, o gal ten tik dekoracija...???? Idomu is ko ten padaryta...?
CaCalialia
QUOTE(LinaQ @ 2006 10 23, 10:55)
Gal kas esat darę iš vyno butelių kamščių paveikslą. Turiu daug jų prisirinkusi ir galvoju kaip čia juos įdomiau panaudoti  g.gif
*

Labas. Esu mačiusi padarytą tarsi skelbimų lentą. Juostomis sudėti kamščiai į rėmelį, o ant jų prismeigiami visokie lapukai. Savaip patogu.
Ilva
QUOTE(LinaQ @ 2006 10 23, 10:55)
Labas merginos,
labai šaunios jūsų idėjos. Kai kuriomis žadu ir aš pasinaudoti  bigsmile.gif

Na o štai ką aš esu sumąsčiusi....

Praeitą savaitę nunešiau į rėminimo centrą įrėminti paveikslą, kurį pasidriau panaudojus visus vestuvinius sveikinimus (atvirukus). Buvo labai gaila, kad visi sveikinimai gules kažkur stalčiuje...kol galop jie atsidurs šiukšlių dėžėj...
Ant popieriau lapo  suklijavau atvirukus (paveiksliukus). Jie gavosi kaip fonas. Taip pat suklijavau tėvų sveikinimus bei sveikinimus rašytus ranka. Viską klijavau netvarkingai, skirtingais pasvyrimo kampais, vieną kitą perdiangiant... Gavosi visai nemažas paveikslas 1,0mx0,40m. Visai įdomiai atrodo  thumbup.gif  Manau įrėmintas ir įstiklintas dar geriau žiūrėsis.
Papildyta:
Tiesa, turiu klausimėlį...
Gal kas esat darę iš vyno butelių kamščių paveikslą. Turiu daug jų prisirinkusi ir galvoju kaip čia juos įdomiau panaudoti  g.gif
*

Mano drauge labai intensyviai renka vyno kamscius ir ruosiasi is ju daryti skelbimu lenta - tokia mate kazkokio gydytojo priimamajame. Tarp kamsciu, i kuriuos lengva ismeigti smeigtukus su informaciniais lapeliais, ji zada ikomponuoti prancuzisku motyvu - Edit Piaf plokstele, Alaino Delono nuotrauka, maza Eifeliuka ir pan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.