Įkraunama...
Įkraunama...

Gražinam namus pačios

Ačiū mergaitės už gražius žodžius wub.gif wub.gif wub.gif jei kam reikės padekoruoti ar papuošti namučius, galėčiau pagelbėti mirksiukas.gif nes jaučiu, kad per daug turiu neišnaudojamos fantazijos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 26 rugsėjo 2011 - 10:57
QUOTE(Astuliukas @ 2011 09 22, 12:53)
Ačiū mergaitės  wub.gif

Aš dažnai interjerą namuose atnaujinu, papuošiu palanges, pakeičiu servetėles ant valgomojo stalo, rankčluoščius vonioje ir namai pasikeite kaip nauji, kartais užuolaidas. Štai keletas metamorfozių, sunku net patikėti, kad čia tie patys namai:




Labai grazu ir ispudinga, reikes pasiskolinti ideja kaledoms. Tik pavojinga, bazuojasi pas mane ant palanges kyce, tai isvartys viska o gal ir blogiau, jeigu smeliuko papilciau.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Astuliukas @ 2011 09 20, 11:59)


Sita ideja butinai pritaikysiu, super atrodo!
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2011 09 26, 11:56)
Ačiū mergaitės už gražius žodžius  wub.gif  wub.gif  wub.gif jei kam reikės padekoruoti ar papuošti namučius, galėčiau pagelbėti  mirksiukas.gif nes jaučiu, kad per daug turiu neišnaudojamos fantazijos  lotuliukas.gif



Na tikrai grazu wub.gif o tu tik palange papuosi ar ne tik, nes kaip matau nuotraukose tik palange papuosta... 4u.gif
Atsakyti
mano pora ideju su buteliais
user posted image

gelyte (chlorofitas ) pasodintas butelyje

user posted image

1.5 litro talpos padaryta vaza,butelis nudazytas,geles konturai padaryti karstu kliju pagalba,nudazyta guasu ir nulakuota thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2011 10 02, 01:49)
mano pora ideju su buteliais
http://s54.radikal.r...ea2fda05aae.jpg

gelyte (chlorofitas ) pasodintas butelyje





4u.gif Labai grazu, ir labai idomu pasidare, kaip ta gelyte pasodinti butelyje??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2011 10 03, 10:15)
4u.gif  Labai grazu, ir labai idomu pasidare, kaip ta gelyte pasodinti butelyje???  g.gif

tai jau tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
is laikrascio ar siaip kokio popieriaus pasidaryti ilga plona tutele,ja ikisti i buteli ir taip per ja pripilti zemiu,nes jei paprastai per kakleli pilsit zemes tai butelis apsivels zememis.reikia tureti pasiruosus norimos geles daigeli su saknim,atsargiai susukus lapelius ikisti augala i buteli,su mediniu iesmu pagalba,galima virbalus panaudoti,apspausti saknis zememis,galima pries kisant augala i buteli pasidaryti duobute zemese.paskuj papuosimui imesti karoliuka ar kokia kriauklyte,ar butelio kakliuka peristi kaspinu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2011 10 03, 16:17)
is laikrascio ar siaip kokio popieriaus pasidaryti ilga plona tutele,ja ikisti i buteli ir taip per ja pripilti zemiu,nes jei paprastai per kakleli pilsit zemes tai butelis apsivels zememis.reikia tureti pasiruosus norimos geles daigeli su saknim,atsargiai susukus lapelius ikisti augala i buteli,su mediniu iesmu pagalba,galima virbalus panaudoti,apspausti saknis zememis,galima pries kisant augala i buteli pasidaryti duobute zemese.paskuj papuosimui imesti karoliuka ar kokia kriauklyte,ar butelio kakliuka peristi kaspinu. mirksiukas.gif

O tai laistyti kaip? Apsines gi purvu... g.gif
Atsakyti
laistyt reikia labai saikingai,nes nera apacioj skylutes,tai labai perliejus gali suputi.na galima per siaudeli laistyti manau,bet as tai palenkdavau buteli ir graziai nutekedavo vanduo palei krasteli.gaila neturiu foto,kaip atrodo gerokai paaugus gele,lapai islenda is butelio,grazu.sita buteli praauginus draugei padovanojau,liko patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julitass: 03 spalio 2011 - 23:09
sveikutes, as vis ruosiuosi pasidaryti si stebukla tik niekaip nesugalvoju kaip man viska suraisiot kad nesusipintu tarpusavyje doh.gif g.gif
user posted image

http://greenopolis.c...as_lights02.jpg
http://www.recyclart...please.co1_.jpg
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2006 06 01, 13:48)


dėkui už gražią idėją 4u.gif man tas su aguonom pats pats wub.gif

QUOTE(Astuliukas @ 2011 09 20, 11:59)


su kavom pupelėm - superinis vaizdas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 11 04, 18:37)
dėkui už gražią idėją  4u.gif man tas su aguonom pats pats  wub.gif
su kavom pupelėm - superinis vaizdas  wub.gif

Va ir as toki passidariau, tik su garstyciu grudeliais. Tai valydama dulkes vos neisverciau. ohmy.gif doh.gif hihihi.gif
Nedaug betruko, kad krapstyciau pusmeti garstycios grudelius is visu pakampiu biggrin.gif
Atsakyti