Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gražinam namus pačios
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Lakūdra
pasidalikim savo paprastomis idejomis,kaip pagrazinti savo namus pigiai ir greitai. juk kartais sauna i galva idomi mintis, tai nufotografuokime ir pasidalinkime jomis mirksiukas.gif

atsiprasau jei tokia tema jau yra, bet kazkaip neradau
blush2.gif

sitoki darba jau turbut ne viena darot, bet vistiek dar karta parodysiu blush2.gif as naudoju geliu vazele(kai jos prireikia viska ispilu ir geles merkiu) bet galima ir grazu buteli:pradedu vardint nuo apacios:aguonos,cukrus,grikiai,manai,kmynai,kokoso drozles,sokoladas,smulki makaronai(o siaip tai beriam ka turim)
user posted image

dar tuo paciu spinteles tvarkynu ir perdariau zvakes
(jas pigiai buvau pirkus ir zele beveik isdege,o indeliai liko) tai is krapsciau likucius:

user posted image
i isplautus ir sausus indelius ipyliau: ryziu,aguonu,grikiu ir istaciau po paprasta balta zvakute . planuoju padet virtuvej ant lentyneles ax.gif ax.gif is virsaus atrodo taip:
user posted image
is sono:
user posted image

pukuota
zvakiu indeliu panaudojimas - puiki ideja. labiausiai man patiko ta, kur su aguonom. visiskai balta su ryziais statyciau atskirai - tamsesneje vietoje. manau, kad pati ideja 'suzydetu', geriau atsiskleistu, jei savo sedevrus pastatytumete ne ant stiklinio pavirsiaus - butu didesnis kontrastas.
Papildyta:
uoj, "planuoju padet virtuvej ant lentyneles" praleidau,
atsiprasau.
Lakūdra
QUOTE(pukuota @ 2006 06 01, 21:38)
zvakiu indeliu panaudojimas - puiki ideja. labiausiai man patiko ta, kur su aguonom. visiskai balta su ryziais statyciau atskirai - tamsesneje vietoje. manau, kad pati ideja 'suzydetu', geriau atsiskleistu, jei savo sedevrus pastatytumete ne ant stiklinio pavirsiaus - butu didesnis kontrastas.
Papildyta:
uoj, "planuoju padet virtuvej ant lentyneles" praleidau,
atsiprasau.
*

aha,jau pastaciau. tik atlaisvint vieta reikejo blush2.gif
Lakūdra
negi niekas, nieko pacios nedaro ir viska tik perka? g.gif
levrete
sluoksniukais supyliau manus, aguona ir dazyta pajurio smeli i paprastute vazele stikline ir gavos papuosimas. dar pelenine tevams ispaisiau su stiklo dazais.taip kad neperku visko:)
Lakūdra
QUOTE(levrete @ 2006 06 05, 14:49)
sluoksniukais supyliau manus, aguona ir dazyta pajurio smeli i paprastute vazele stikline ir gavos papuosimas. dar pelenine tevams ispaisiau su stiklo dazais.taip kad neperku visko:)
*

o dazyta smeli pirkai ar pati dazei? g.gif
jausma
Žinai aš ansčiau labai daug visokių grožybių į butelius pylaiu, taip pat kažkuriais metais į gražias viskio taures supylusi kvapnios arbatos - dovanojau draugams Kalėdų proga, faina prisiminti, o dabar geriau nusiperku mažiau dulkstantį daiktą, nes įpač neuždengtos kruopos, greitai apdulka.
Kai prisiminsiu ka esu padariusi - parasysiu.
Lakūdra
QUOTE(iiinga @ 2006 06 07, 16:41)
Žinai aš ansčiau labai daug visokių grožybių į butelius pylaiu, taip pat kažkuriais metais į gražias viskio taures supylusi kvapnios arbatos - dovanojau draugams Kalėdų proga, faina prisiminti, o dabar geriau nusiperku mažiau dulkstantį daiktą, nes įpač neuždengtos kruopos, greitai apdulka.
Kai prisiminsiu ka esu padariusi - parasysiu.
*

bet kai pats darai vistiek maloniau nei pirktas daiktas g.gif
nu nesu as jau kazkokia darymo maniake, bet megztu grazias smulkmenas,o kartais pinigeliu pritruksta,ir nusibodusias pirktas gaila lauk mesti
doh.gif
jausma
dar prisiminiau senus vazonus perdažinėjau įvairiomis spalvomis, su gėlytėmis, ornamentais ir t.t buvo labai grazu, tik matyt nekokybiški dažai, tai po metų atsilupinėjo. Šiaip namus pasipuošiu ir dabar: ant staliuko ryškios užuolaidos atraižėlė. o ant jos akmenukai. Senas knygas apvilkau vienodos oranžinės spalvos popieriumi, tai gražiai lentynoje atrodo. Prie vienspalvio megztinio primezgiau didelę gėlę, dabar labai madoje. Gaila dabar nuotraukų neturiu, bet pasistengsiu įeti.

o šiaip radau keleta dar minčių http://www.rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=982
Anandita
va čia tai gera tema, nugi pasidalinkit kas tik turit idėjų, aš kažkaip dabar neprisimenu ką kur dariau g.gif reik pagalvot, ai aš į stiklinį butelį pildavau fairy lotuliukas.gif ir dar kažką, tai gaudavosi keliais sluoksniais buteliukas ir gražiai ir visai gerai bigsmile.gif
Aš^_^
Aš tai senų gėlių vazonus, tokius rudus, apsitrynusius, nudažiau įvairiom spalvom,įsodinau kaktusą [ nes dažiau guašu tai, kad nereikėtų daug laistyt, nes nubėgtų dažai jei apliečiau vazą] tai atrodo maždaug taip 4u.gif
user posted image
griegzde
pas viena pažystama mačiau butelije su siauru kakliuku užmarinuota dideli agurką biggrin.gif , niekaip nesupratau kaip jinai tai padarė, kol nepasake. O gal jus atspesit kaip tai padaroma?.
Bet vaizdas tai fainas. Sakiau šiais metais irgi reikes taip pasidaryti, tik reikia grąžu butelį surasti.
Suoka
Vau turetu buti idomu:)
Gal butu kaip nors imanoma foto pamatyti,kaip tai atrodo?:>
Kaip sukisho neisivaizduoju:>
Laukiu nesulaukiu aprashymo;)
Lakūdra
QUOTE(Tsile @ 2006 06 23, 09:07)
Vau turetu buti idomu:)
Gal butu kaip nors imanoma foto pamatyti,kaip tai atrodo?:>
Kaip sukisho neisivaizduoju:>
Laukiu nesulaukiu aprashymo;)
*

drinks_cheers.gif
insk
QUOTE(iingri @ 2006 06 22, 17:55)
pas viena pažystama mačiau butelije su siauru kakliuku užmarinuota dideli agurką biggrin.gif , niekaip nesupratau kaip jinai tai padarė, kol nepasake.  O gal jus atspesit kaip tai padaroma?.
Bet vaizdas tai fainas.  Sakiau šiais metais irgi reikes taip pasidaryti, tik reikia grąžu butelį surasti.
*

Gal pavizdziui kai buvo maziukas siltadarzyje, ikiso i buteli ir jis ten uzaugo... na ikistas agurkiukas, bet nenuskintas g.gif manau taip imanoma butu g.gif

Lakūdra
iingri mus uzmasino o pati dingo,nesako
Mille
insk, gera mintis, manau butent tokiu budu ir atsirado tas didelis agurgas siaurakaklyje butelyje biggrin.gif

insk
QUOTE(Mille @ 2006 06 23, 22:11)
insk, gera mintis, manau butent tokiu budu ir atsirado tas didelis agurgas siaurakaklyje butelyje  biggrin.gif
*

thumbup.gif
tikriausiai tongue.gif
nors gal autore pasakis, kaip is tikruju buvo? g.gif
griegzde
QUOTE(insk @ 2006 06 23, 14:56)
Gal pavizdziui kai buvo maziukas siltadarzyje, ikiso i buteli ir jis ten uzaugo... na ikistas agurkiukas, bet nenuskintas g.gif  manau taip imanoma butu  g.gif
*

Bingo drinks_cheers.gif .

Taip ir yra. Dar maža auganti agurkiuka , ikišti į butelį, bet geriau darže o ne šiltanami, kad butelis guletu ant žemes ir tegu auga. O poto reikia ta agurka tam buteli užmarinuoti, kad stovetu ilgai. O marinuoji paprastai kaip ir visus agurkus.
insk
QUOTE(iingri @ 2006 06 24, 23:35)
Bingo  drinks_cheers.gif

Taip ir yra.  Dar maža auganti agurkiuka , ikišti į butelį, bet geriau darže o ne šiltanami, kad butelis guletu ant žemes ir tegu auga. O poto reikia ta agurka tam buteli užmarinuoti, kad stovetu ilgai.  O marinuoji paprastai kaip ir visus agurkus.
*

thumbup.gif nusipelniau prizo lotuliukas.gif
Lakūdra
QUOTE(insk @ 2006 06 25, 10:41)
thumbup.gif  nusipelniau prizo  lotuliukas.gif
*

user posted image
insk
QUOTE(pesimiste @ 2006 06 25, 13:40)
user posted image
*

clap.gif yahoo.gif
winterlady
happy.gif+2006 06 16, 00:15-->
QUOTE(Ašhappy.gif @ 2006 06 16, 00:15)
Aš tai senų gėlių vazonus, tokius rudus, apsitrynusius, nudažiau įvairiom spalvom,įsodinau kaktusą [ nes dažiau guašu tai, kad nereikėtų daug laistyt, nes nubėgtų dažai jei apliečiau vazą] tai atrodo maždaug taip 4u.gif
user posted image
*

Kad guašas nenubegtu reikėtų nulakuoti, tada nekils pavojus nuplauti tokį grožį belaistant kaktusą ax.gif
winterlady
Aš tai vieną seną vazoną irgi nudažius, atnaujinus blush2.gif bet dažytas su dažais laaaabai atspariais, skirtais metalui dažyti, tik gėlytes su nagų lakais uždažytos
user posted image
Suoka
O kur gauti dažų nupurkšti daigtam?
Ir ar yra daugiau negu sidabrinės pasirinkimas?
winterlady
Nu ašnepurškiau, as su teptuku dažiau, bet mačiau senukų prekybos cente yra purškiamų ivairiaspalvių dažų, kaina nuo kokių 10lt. už flakoneli, bet žiūrint kokius pirksi... Gali nueit pazuret cia
mirksiukas.gif
mamaedita
Mano drauge geliu vazona apiklijavo melynos, baltos ir rausvos spalvos mazais (mazdaug 2x2,5 cm2) keramikiniu sieniniu plyteliu ivairiu formu gabaleliais. Klijuoti reikia arba Lipalu arba Supercemento klijais, ir butinai sausa vazona(aisku, ne plastmasini). Atrodo fantastiskai, kaip mozaika. O as is issiskleidusiu pusies kankoreziu buvau pasidariusi "uzuolaideles" i sienine spinta, kuri neturejo duru. GAila, bet foto neturiu.
Suoka
Dekui labaI: Kaip tik ieshkojau auksiniu:) 4u.gif
winterlady
Kaip spėju ir suradai toje nuorodoje rolleyes.gif labai būtu smagu, kad po to pasigirtum kaip gavos, gal kokią foto įdėtum, jeigu leidžia galimybės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaedita @ 2006 06 28, 14:31)
Mano drauge geliu vazona apiklijavo melynos, baltos ir rausvos spalvos mazais (mazdaug 2x2,5 cm2) keramikiniu sieniniu plyteliu ivairiu formu gabaleliais. Klijuoti reikia arba Lipalu arba Supercemento klijais, ir butinai sausa vazona(aisku, ne plastmasini). Atrodo fantastiskai, kaip mozaika. O as is issiskleidusiu  pusies kankoreziu buvau pasidariusi "uzuolaideles" i sienine spinta, kuri neturejo duru. GAila, bet foto neturiu.
*

Galima visko daug daug prisigalvot: apklijuot karoliukais, siūlais, lapais, kavos pupelėm, šiap kokiais grūdais, kad ir makaronais.... Žiūrint kaip kieno fantazija suveikia, tačiau reikia nepamiršt derint prie interjiero. Juk tema "gražinam namučius pačios", o ne "darom balaganą" lotuliukas.gif
Suoka
Heh tiesa skant purshkiamu dazu reikia,nes ruoshiuosi daryti kostiuma ir ne kuriuos papuoshalus teks nupurshkineti, del to jau kuris laikas domiuosi, kur tu dazu gauti:>
Dar karta dekis uz info:>
Heh net susinepatoginau,kad ne vazoneliams blush2.gif
winterlady
Nesupratau, kodėl vazonėliams netinka? pvz tokie iš senukų prekybos centro
user posted image
Skirti vidaus ir lauko darbams. Tinka medžiui, metalui, stiklui, akmeniniams, cementiniams paviršiams, porcelianui ir daugumai plastikų. Išeiga: 2-3m²/vnt. Džiūvimas: 24val.
13.20 LT
Suoka
Tinka tinka biggrin.gif
Tik shia akimirka kitkam reikia biggrin.gif
winterlady
Aisq, ne taip supratau doh.gif
edelveise
sauni tema ax.gif

o as dariau paveiksla is degintu degtuku... atrodo irgi labai gerai wub.gif

kaikada atsiusiu foto... paveikslai pas tevus... tai kai tik nuvaziuosiu ax.gif
winterlady
Jei kas norit papuost savo namucius savo paties dekoruotais vazonais, tai paziurekit sia tema
mirksiukas.gif
Lakūdra
KAD JAU PRAKALBOM APIE VAZONUS.
tai man rudeni buvo problema.buvau pamerkusi sampaulijos lapi ir kai jis isleido saknis neturejau kur pasidinti doh.gif tai sukaus is bedos ir pasodinau i puodeli. va o kai nuzydes,ziemojimui ieskosiu normalaus vazono.

user posted image
svete
As tai Kaledoms dekoravau paprastus vyno butelius - nuo Chenet, tie, kur tokie palinke ir dar kazkokius idomesnius, bet tiesius. Ispurskiau su "auksiniais" aerozoliniais dazais ir priklijavau po keleta zvaigzduciu. Nors sventes praejo, tu buteliu neismeciau - labai neblogai atrodo sudeti ant zidinio atbrailos - ypac kai turiu kokiu geliu imerkti. Nelabai megstu geles ilgais kotais, bet kai sumerkiu po viena zieda i tuos butelius, atrodo graziai rolleyes.gif Graziau atrodo, kai buteliai skirtingo aukscio ir tamsaus stiklo. Tada tas "auksas" toks tamsus, gelsvai zalsvas gaunasi.
NirN
Jus matau cia apie tokius smulkesnius dalykelius... na o as jau perejau i kita lygi... biggrin.gif
Va esu pasidarius roleta ant virtuves lango, paveiksla...

Roletui tai nusipirkau rusvo tiulio ji pasiuvynejau ivairiomis formomis rudais siulais, poto is tarp geliu salono nusipirkau oranziniu drugeliu ir saulegrazu... Niu kas pamato tai netiki kad pacios daryta...
Tiesa i apacia susukus keliais sluoksniais idejau bambuko lazdele, o is sone uztvirtinau burbuliukus... Dar vis zadu perkisti per visa ilgi kokia juostele kad pasikelt ir surist galima butu, bet vis nerandu laiko...

O paveikslui tai issirinkau panoramine nuotraukyte (pati fotkinau kai buvau prie Niagaros kriokliu) isdidinau... Poto vyras Senukuose uzsake du stiklus kad ispjautu 40X60 cm... Tarp stiklu idejau, stambiom juostom sukarpius, silkografinio zalsvo tapeto juostas ir nuotrauka... O abu stiklus suklijavom silikoniniais permatomais klijais kur naudoja santechnikos irangai montuoti ( irgi Seniuose pirkom) Paveikslas kainavo gal 30 Lt o atrodo tai thumbup.gif Jau ne viena drauge norejo konfiskuoti...

Gal kada idesiu nuotraukas...

Tiesa dar esu dekoravus vonia... Kai pirkom buta nusprendem vonios plyteles palikti, nes remontas padarytas buvo neseniai, bet zint kaip ten buna... Kazko norejosi savo... Taiva plyteles tokios i melsvuma... Kazkada Thomas Philips nusipirkus buvau juros kriaukliu imitacijos lipduku specialiai skirtu dekoruoti vonioms tai priklijavau ant sienu nusipirkau tokia pat uzuolaida ir pavyko rasti ranksluoscius su lygiai tokiom juros kriauklem... Va dar pritaikiau kilimeli ir vonia gavosi vos ne kaip is interjero zurnalu virselio...

Tai va kiek esu nudirbus begrazinant namus..

Turiu kazkaip gyslele ir nora tokiem dalykam amziais visko prisimastau kaip vyras sako...Pas mane namuose daug kas mano pacios daryta uzuolaidas pati rankomis pasisiuvau abiem kambariam, pagalveles, serveteles, net sunaus lovele pati dekoravau kad tiktu prie musu rusvo miegamojo...
Papildyta:
Tiesa dar norejau pridurti, kad nesu nei siuveja nei kokia prf. dekoratore viskas siaip kaip sakoma is lempos...
Suoka
O gal butu galima kaip nots foto pamatyti? ax.gif
ssilva
Labai, labai sudominai thumbup.gif Bet laukiam nuotraukytes.Cia jau pas tave kazkas naujo, nematyto.
Naujuma
happy.gif+2006 06 16, 00:15-->
QUOTE(Ašhappy.gif @ 2006 06 16, 00:15)
user posted image
*

Kad nesnusiplautų, guašą reikia sumaišyti su paprasčiausiais baltais "Lipalo" klijais (proporcijos proto ribose, aš dariau 3 dalys guašo, 1- klijų). Gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir ačiū SM, nes tokį patarimą radau kažkurioje iš temų.
NirN
QUOTE(ssilva @ 2006 07 05, 12:26)
Labai, labai sudominai thumbup.gif Bet laukiam nuotraukytes.Cia jau pas tave kazkas naujo, nematyto.
*

Niu va SM atsigavo... Nufotkinau, bet kadangi dabar sviecia saulute i langa tai vakare roletas gal geriau matysis... O paveikslas cia:
user posted image
Papildyta:
vakare dar nufotkinsiu ir roleta...
Elnes
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 05, 15:06)
Niu va SM atsigavo... Nufotkinau, bet kadangi dabar sviecia saulute i langa tai vakare roletas gal geriau matysis... O paveikslas cia:
user posted image
Papildyta:
*

Labai idomu thumbup.gif
O kas ten per popierius viduj ir uz ko paveikslas pakabintas? Mes dabar su vyru galvojam kaip iamzinti kelioniu nuotraukas is visu saliu, kuriose buvom. Butu idomu kelias taip ireminti wub.gif Pradejom neseniai kaupti ivairius suvenyrus.
Papildyta:
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 05, 15:06)
user posted image
Papildyta:
*

Labai idomu thumbup.gif
O kas ten per popierius viduj ir uz ko paveikslas pakabintas? Mes dabar su vyru galvojam kaip iamzinti kelioniu nuotraukas is visu saliu, kuriose buvom. Butu idomu kelias taip ireminti wub.gif
Del namu grazinimo, taip pradejom neseniai kaupti ivairius suvenyrus.
Dabar turim mazai, bet tikrai stengsimes is kiekvieno kampelio po koki idomesni daikteli parsivezti. Turim suvenyrini muzikos instrumenta is Ganos, pagaminta is medzio ir odos, suvenyrini senovini molini kavos virimo aparata is Etiopijos, moline lekstele, kambarini termometra su Kanaru vaizdais is Kanaru. Dar pliusini briedziuka is Svedijos biggrin.gif
Gaila, kad seniau nesumastem, butu jau visko nemazai smile.gif
NirN
Na as jau rasiau anksciau, viduje yra silkografinis tapetas sukarpytas i juostas, o nugareleje tai priklijuota nuo kazkokio seno nuotrauku remelio nugarele...
ssilva
Man tai reiktu retro stiliaus svetaine su virtuve padekoruot.Manau reikia retro stiliaus paveiksliuku.Bet pirkti juos jabai brangu.Kad is kur gavus retro nuotraukyciu, padidinus ireminti.Kaip manot?O koks remelis tiktu?Ant garttraukio noreciau kazko, nes jis kaip ir zidinio kamino tipo.Gal kokiu minciu turit, nes viskas kas parduodama retro stiliaus labai brangu verysad.gif
Elnes
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 05, 22:10)
Na as jau rasiau anksciau, viduje yra silkografinis tapetas sukarpytas i juostas, o nugareleje tai priklijuota nuo kazkokio seno nuotrauku remelio nugarele...
*

Tas silkografinis tapetas, koks jis? Kuo jis nuo paprasto skiriasi?
jausma
QUOTE(winterlady @ 2006 06 27, 20:15)
Aš tai vieną seną vazoną irgi nudažius, atnaujinus  blush2.gif  bet dažytas su dažais laaaabai atspariais, skirtais metalui dažyti, tik gėlytes su nagų lakais uždažytos
user posted image
*

man niekaip neatsidaro ši nuotrauka, gal dar ka reikia paspausti?
winterlady
Niu kad labai su tuo photobucket po kurio laiko nerodo paveikslelio kai kitur ikeli
g.gif nesuprantu kame problema unsure.gif
user posted image
NirN
QUOTE(ssilva @ 2006 07 07, 16:17)
Man tai reiktu retro stiliaus svetaine su virtuve padekoruot.Manau reikia retro stiliaus paveiksliuku.Bet pirkti juos jabai brangu.Kad is kur gavus retro nuotraukyciu, padidinus ireminti.Kaip manot?O koks remelis tiktu?Ant garttraukio noreciau kazko, nes jis kaip ir zidinio kamino tipo.Gal kokiu minciu turit, nes viskas kas parduodama retro stiliaus labai brangu verysad.gif
*

Na jei turi kokia nuotrauku tvarkymo programele tai ten turi buti, funkcija paversti nuotraukeles senoviskom... As bent jau mamai i miegamaji tokiu nuotraukyciu pridariau... nuskanavau pora ju jaunu, savo su sesere kai mazytes buvom dar visokiu gamtos vaizdu pafotkinau... tikrai liuks gaunasi... o remelius tai mamai paprastus juodus (labiausiai tiko) galima medinius geriausia butu priderinti prie virtuves.. smile.gif

QUOTE(Elnes @ 2006 07 07, 18:37)
Tas silkografinis tapetas, koks jis? Kuo jis nuo paprasto skiriasi?
*

Nieko jis nesiskiria, tik man patare kad geresnis atseit laikui einant neparuduos ir i dregme netaip reaguoja...Jis kiek suprantu medziaginis, o gal su medziagos siulais niu tikrai nezinau...Is tevu paemiau likucius ir panaudojau... thumbup.gif
ssilva
[quote=rimvyda1,2006 07 10, 16:21]
Na jei turi kokia nuotrauku tvarkymo programele tai ten turi buti, funkcija paversti nuotraukeles senoviskom... As bent jau mamai i miegamaji tokiu nuotraukyciu pridariau... nuskanavau pora ju jaunu, savo su sesere kai mazytes buvom dar visokiu gamtos vaizdu pafotkinau... tikrai liuks gaunasi... o remelius tai mamai paprastus juodus (labiausiai tiko) galima medinius geriausia butu priderinti prie virtuves.. smile.gif

Gaila, bet neturiu tokios programeles.Sakau, gal yra koks internetinis puslapis su senoviniais atvirukais, nukopijuociau blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.