Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos Anglijoje su nuomuotoju

Sveiki. Gal kas zinote daugiau apie mano kaip nuomininko teises anglijoje ir galite man padeti? Nuomuojames su vyru ir vaikuciu kambary, kuriame puse metu nemokejome uz elektra, nes buvo sugedes skaitkliukas ir kai sakeme musu nuomotojui jam tas nerupejo, parupo tik tada, kai atejo is councelo ir pareiske jam, kad namas nera skirtas nuomai, tada ir prasidejo visos problemos. Jis istate kita skaitkliuka, pradejome permoketi, nes mokejome uz kitu zmoniu cia gyvenusiu skolas... Tada jis mum pareiske, kad dar turime patys susitvarkyti su council taxais, bet nuejome i pati councila ir pasake, kad tai ne musu problemos ir pats nuomuotojas turi tai sutvarkyti. Galiausiai pasibaige tuo, kad jis sudare kita sutarti su kitais nuomininkais, be musu zinios, kur musu neirase kaip gyventoju ir mes kabom ore, bet vis tiek jam mokam uz nuoma. Atejes vel pas mane pareiske man, kad kai ateis is councilo, as turiu su vaiku iseiti lauk pasivaikscioti, bet atsakiau jam kad niekur neisiu, tada jis man atsake, kad parasys laiska, kuriame lieps issikraustyti per 2 menesius. Ka man daryti? Kur kreiptis? Ir ar musu seima nenukentes nuo to kad neturime sudaresutarti su juo?
Atsakyti
QUOTE(diana1990 @ 2013 06 10, 19:14)
Sveiki. Gal kas zinote daugiau  apie mano kaip nuomininko teises anglijoje ir galite man padeti? Nuomuojames su vyru ir vaikuciu  kambary, kuriame puse metu nemokejome uz elektra, nes buvo sugedes skaitkliukas ir kai sakeme musu nuomotojui jam tas nerupejo, parupo tik tada, kai  atejo is councelo ir pareiske jam, kad namas nera skirtas nuomai, tada ir prasidejo visos problemos. Jis istate kita skaitkliuka, pradejome permoketi, nes mokejome uz kitu zmoniu cia gyvenusiu skolas... Tada jis mum pareiske, kad dar  turime patys susitvarkyti su council taxais, bet nuejome i pati councila ir pasake, kad tai ne musu problemos ir pats nuomuotojas turi tai sutvarkyti. Galiausiai pasibaige tuo, kad jis sudare kita sutarti su kitais nuomininkais, be musu zinios, kur musu neirase kaip gyventoju ir mes kabom ore, bet vis tiek jam mokam uz nuoma. Atejes vel pas mane pareiske man, kad kai ateis is councilo, as turiu su vaiku iseiti lauk pasivaikscioti, bet atsakiau jam kad niekur neisiu, tada jis man atsake, kad parasys laiska, kuriame lieps issikraustyti per 2 menesius. Ka man daryti? Kur kreiptis? Ir ar musu seima nenukentes nuo to kad neturime sudaresutarti su juo?

Sveika, gyvenau Airijoje, taip kad konkrecios info nepateiksiu. Bet bandyk googlinti ivesti " tenants rights in uk" " tenancy board in uk" meta tikrai nemazai kontaktu, bet kas jums tiks nezinau, manau kad visose salyse yra daugiau maziau vienodos salygos, ir jusu cia kaltes yra kad nepasirasete jokios sutarties, bet siaip jeigu gaudavote laiskus situo adresu susirinkite viska, jums gali prireikti visu irodymu, kad mokejote jam nuoma (tikiuos ne grynais ir turit bent jau bank statement ar rent book), susisiekite su duju/elektros tiekeju, ir prasykite israsu, kokia buvo skola (kad butu isvardintos datos), kada buvo ivestas skaitliukas gal jie mato, issiklausinekite visko. viskas gali uztrukti labai ilgai...
Atsakyti
Jis mums jokiu laisku nedave, viska kaip ir pats tvarke, o nuoma grynais jam i rankas duodavom. Is pradziu dar pasirasinedavo jis, o paskui nustojo... Beja kad jis pasirase su kitais nuomininkais sutarti be musu zinios, cia normalu? Ryt pas cia ateina is councilo, bet manau, kad niekur neisiu ir jis manes neturi teises isvaryti su mazu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(diana1990 @ 2013 06 11, 13:29)
Jis mums jokiu  laisku nedave, viska kaip ir pats tvarke, o  nuoma grynais jam i rankas duodavom. Is pradziu dar pasirasinedavo jis, o paskui nustojo... Beja kad jis pasirase su kitais nuomininkais  sutarti be musu zinios, cia normalu? Ryt pas cia ateina is councilo, bet manau, kad niekur neisiu ir jis manes neturi teises isvaryti su mazu vaiku.

na jo, jus galite pasislepti uz vaiko, bet tai ir jusu kalte, nepykit bet suauge zmones ir nesugalvojate nei sutarties pasidaryti, jokiu irodymu, jus jam jokia atsakomybe, nebent turite irodymus, manau kad pas jus turetu buti citizen information centrai, kur gina pilieciu teises, o siaip jau parasiau ka daryti... jeigu jis parasys laiska kad turite 2men. issikraustymui, jokiu priekaistu negalesite jam pareiksti.
Atsakyti