Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka 2013

Sveiki, gal kas skris ar yra buves Maljorkoj lapkricio pradzioje ??? kaip su orais ar lietingos dienos buna ar visgi sauleta??? ar verta varyti su chebra???
Atsakyti
Prieštarauju, kad nėra kur važinėti ir ko pamatyti. Vien miestelių grožis, architektūra, skirtingumas- vienur modernesnis, kitur senovinė autentika... wub.gif Na aišku, visų poreikiai skirtingi.
Tiesa, dėl rankinio bagažo, tai Palmoj tikrai griežtai žiūri į dydį, vienų žmonių 2 lagaminų nepraleido, turėjo susimokėt, nes netilpo į tuos rėmus, tik pagrūdus sulindo. Viena lietuvė turėjo net savo rankinę kišti (nors akivaizdžiai matėsi, kad tikrai tilps), mes irgi kišom vieną tašę.
Atsakyti
QUOTE(astrameja @ 2013 10 17, 12:46)
Prieštarauju, kad nėra kur važinėti ir ko pamatyti. Vien miestelių grožis, architektūra, skirtingumas- vienur modernesnis, kitur senovinė autentika...  wub.gif  Na aišku, visų poreikiai skirtingi.
Tiesa, dėl rankinio bagažo, tai Palmoj tikrai griežtai žiūri į dydį, vienų žmonių 2 lagaminų nepraleido, turėjo susimokėt,  nes netilpo į tuos rėmus, tik pagrūdus sulindo. Viena lietuvė turėjo net savo rankinę kišti (nors akivaizdžiai matėsi, kad tikrai tilps), mes irgi kišom vieną tašę.

Mes susimokejom irgi doh.gif , nes grieztai neleido grusti, o dydis per ploti toks ant ribos buvo. Gaila tu 60 euru, visa laime, kad tiek turejom.
Mane nustebino Palma katedra, nors as nemegeja architekturiniu paminklu, bet tiek visko gyvai vyksta aplink, kad ir zaidimu aiksteles vaikams, dideliu burbulu putimas ir smulk. prekiautojai labai gera sukuria atmosfera.
Atsakyti
taip, nuomuotis vietoj brangiau, kiek matem. Visur dienai 20-30, kiek mes uz 3 mokejom. Tiesa, jus gal su pilnu draudimu ziurit? mes su paprastu, nieko papildomai nemokejom, tai ir buvo 36 eurai (1dieni ryte pasiimt ir 4dieni grazint).

Mum miestai ir gyvenvietes nelabai traukia, tai net nzn. nu pravaziavom, biski perejom, kazkaip neidomu, namai ir tiek. is cia pasakojimu rastu, kad va jau maljorka - vidurzemio juros perlas, tai jau isivaizdavau ko ne Bora Bora biggrin.gif Serpantinais pravaziuot tai jo, atrakcija.

Papildyta:
QUOTE(mazu-le @ 2013 10 17, 07:15)
Supratau, kad nieko nesupratau  doh.gif  Taip painiai papasakota, kad nič nieko neina suprasti nei kur buvot nei ką matėt  lotuliukas.gif O jūsų pasakymas kad tik serpantinai užvažiuoti ir daugiau nieko gero, tai man viena važiavimas serpantinais yra nerealus  thumbup.gif


gali but, viesbuty vienu pirstu ant plansetes subaksnojau, gal ir nerisliai.
Atsakyti
mazu-le malonu, kad ten pat gyvensime smile.gif
o jei nuomuotis mašiną daugiau nei 3 dienom, tai ir tik su piulnu baku ir grazinti su tuščiu smile.gif
manau, kad vietoje nuomuotis brangiau, tiek iš atsiliepimų prisiskaičiau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(mamulka10 @ 2013 10 17, 09:59)
Sveiki, gal kas skris ar yra buves Maljorkoj lapkricio pradzioje ??? kaip su orais ar lietingos dienos buna ar visgi sauleta??? ar verta varyti su chebra???

na mes tikimės gero oro ir geros nuotaikos smile.gif
Atsakyti
Siandien dar ten silta
http://www.abc.es/el...lma-de-mallorca
Atsakyti
QUOTE(raskilaa @ 2013 10 17, 21:39)


Aš irgi vis seku orus iš įvairių saitų, tačiau prognozės mūsų atostogų laikotarpui taip kaitaliojasi, nuo labai gero iki labai prasto oro ir atgal, taigi manau ką rasim tą rasim, o aš tikiuosi kad rasim dar gerą orą thumbup.gif
Atsakyti
Jau ir mes dairomes i oru prognozes, bet tikrai, spalio 29d-lapkricioc 5d tai labai nekokius orus pranasauja... teks daugiau keliauti ir maziau lepintis jura verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AgotaSimona @ 2013 10 16, 21:10)
nematau tikslo nuomuotis kelis viesbutis, ner cia kur net vaziuot, kad neiseitu grzt ant vakarienes ir nespet dar nueit pasiaudyt.


Jus labai klystat doh.gif Maljorkoje yra daugybe nuostabiu vietu, Sa Calobra, Cup de Formentor, Es Trenc papludymiu grandine, Valdemossa miestelis ir t.t. Galeciau vardint ir vardint. Tikrai yra kur vaziuot ir ka pamatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 10 25, 22:37)
Jus labai klystat  doh.gif Maljorkoje yra daugybe nuostabiu vietu, Sa Calobra, Cup de Formentor, Es Trenc papludymiu grandine, Valdemossa miestelis ir t.t. Galeciau vardint ir vardint. Tikrai yra kur vaziuot ir ka pamatyt  smile.gif


Pavardinkite Elvita, būčiau labai dėkinga 4u.gif Skaičiau kelionių fotoreportažus, bet vieni rašo vienaip, kiti kitaip, painu atsirinkti iš tokio kratinio g.gif Sudarinėju planelį kur važiuosim. Išsinuomavom savaitei laiko 3 vietas gyvenimui bigsmile.gif Didžioji dalis kvailina mus, aišku atsirado tokių kurie sakė liux, bet mes jau nusprendėm keliauti, taip ir darysime bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 10 25, 22:37)
Jus labai klystat  doh.gif Maljorkoje yra daugybe nuostabiu vietu, Sa Calobra, Cup de Formentor, Es Trenc papludymiu grandine, Valdemossa miestelis ir t.t. Galeciau vardint ir vardint. Tikrai yra kur vaziuot ir ka pamatyt  smile.gif

Aš manau, AgotaSimona norėjo pasakyti, kad tiesiog sala yra pakankamai nedidelė, tad kur benuvažiuosit visada spėsit grįžti vakarienei. smile.gif Mes gyvenom Cala d'Ore išvažiuodavom apie 9 val ryte ir apie 18 val. visada grįždavome, kad galėtume neskubant pasiruošti vakarienei.
O dėl kraustymosi per savaitę į tris viešbučius... g.gif nežinau, man tai laiko gaišimas (susikraut-išsikraut, įsiregistruot -išsiregistruot... žiūrėk ir pusdienio nėra schmoll.gif ). Nebent jei atostogaujama 2 savaites, tada kodėl gi nepakeitus vietos - vis įvairovė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meggem @ 2013 10 26, 21:57)
Aš manau, AgotaSimona norėjo pasakyti, kad tiesiog sala yra pakankamai nedidelė, tad kur benuvažiuosit visada spėsit grįžti vakarienei.  smile.gif  Mes gyvenom Cala d'Ore išvažiuodavom apie 9 val ryte ir apie 18 val. visada grįždavome, kad galėtume neskubant pasiruošti vakarienei.
O dėl kraustymosi per savaitę į tris viešbučius...   g.gif nežinau, man tai laiko gaišimas (susikraut-išsikraut, įsiregistruot -išsiregistruot... žiūrėk ir pusdienio nėra  schmoll.gif ). Nebent jei atostogaujama 2 savaites, tada kodėl gi nepakeitus vietos - vis įvairovė  mirksiukas.gif

Trys viesbuciai per savaite gal daugoka, bet du butu pats tas. Man tai pabosta vienas. O daiktu kas cia yra lagaminukas, prausimosi priemones susimetei ir I kelia. Jei be vaiku, tai is vis la fa! Sekmes, Mazule, papasakokit, kaip sekesi! Beje, Elvita buvo teisi pries beveik metus- Maljorka ispudingesne uz Malta, savo akim isitikinau smile.gif Noriu noriu dar karteli, mazai spejau su savo vaikais pamatyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ypatinga: 26 spalio 2013 - 23:05