Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka 2013

O man labiausiai patiko Cala mondrago papludimys;) labai graziu vietu yra;)
Atsakyti
mes galvojam balandį skristi. Daugiau pakeliauti norisi, kažin ar nebus labai šalta???
Atsakyti
planuojam ir mes kelione i Maljorka. sakykit, per kur viesbucius uzsisakinejate?
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2013 12 28, 11:47)
planuojam ir mes kelione i Maljorka. sakykit, per kur viesbucius uzsisakinejate?


Sveiki,mes visalaika imam per onthebeach arba travelsupermarket.Imkit tik viezbucius o skrydzius atskirai.Anglai duoda gerus viezbucius ten.Mes Maljorkoj buvom Compleo Calas de Mallorca resort.Tikrai labai neblogas triju zvaigzduciu kompleksas.Graikijoj tokie vadinasi keturiu ar vos ne penkiu zvaigzduciu(bet ten kiti standartai).Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2013 12 28, 13:11)
Sveiki,mes visalaika imam per onthebeach arba travelsupermarket.Imkit tik viezbucius o skrydzius atskirai.Anglai duoda gerus viezbucius ten.Mes Maljorkoj buvom Compleo Calas de Mallorca resort.Tikrai labai neblogas triju zvaigzduciu kompleksas.Graikijoj tokie vadinasi keturiu ar vos ne penkiu zvaigzduciu(bet ten kiti standartai).Sekmes.

bigsmile.gif oj kaip aciu!
Atsakyti
Patarkit,kur ieskoti viesbucio padoriom kainom. Didele seimyna, 2+3, tai pasiulymu ribota, arba kaina nepatinka. Bookingo kainos erzina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2013 12 28, 20:54)
Patarkit,kur ieskoti viesbucio padoriom kainom. Didele seimyna, 2+3, tai pasiulymu ribota, arba kaina nepatinka. Bookingo kainos erzina biggrin.gif

musu seimyna tokia pati biggrin.gif
as tik metausi del skrydzio.. norim geguzes gale-birzeli, bet paskaiciau, kad pernai orai buvo ne kokie… vien tai mane stabdo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noja78: 28 gruodžio 2013 - 20:41
Noja,
Tokiu laiku Kretoj man buvo per salta. dabar norim kazkur, kur bilietai iperkami bus biggrin.gif Bet liepa-rugpjuti. Bandau koki viesbuti susirasti, bet kainos nepatinka. Kretoj, Kose su viskas iskaiciuota daug pigiau buvo. Tiesa mes 2 sav. kaip visada smile.gif
Maljorka kaip vienas is variantu.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2013 12 28, 22:00)
Noja,
Tokiu laiku Kretoj man buvo per salta. dabar norim kazkur, kur bilietai iperkami bus biggrin.gif Bet liepa-rugpjuti. Bandau koki viesbuti susirasti, bet kainos nepatinka. Kretoj, Kose su viskas iskaiciuota daug pigiau buvo. Tiesa mes 2 sav. kaip visada smile.gif
Maljorka kaip vienas is variantu.

mes 10dienu norim. Rode ir Kose buvo labai geras oras tokiu metu… pats tas, tai va ir vel norim tuo paciu.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2013 12 28, 20:54)
Patarkit,kur ieskoti viesbucio padoriom kainom. Didele seimyna, 2+3, tai pasiulymu ribota, arba kaina nepatinka. Bookingo kainos erzina biggrin.gif


Sveiki,pasistenkite isiparkuoti iki liepos 20 dienos.Nes po to kainos kyla.Visos Europos mokinukus paleidzia atostogu butent po sitos datos.Ieskokit per onthebeach kur vaikuciam iki 12 metu viezbuciai nemokami.Imkit per ten tik viezbuti o skrydi pirkite atskirai.Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
oi merginos, net nebežinau kiek temų apie Maljorką prirašyta, manau jei perskaitytumėt, tikrai rastumėt daugiau nei 10 puslapių pasiūlymų dėl viešbučių, be kita ko rastumėt ir daugiau laaaabai naudingos informacijos wink.gif
Asmeniškai aš viešbuti rinkausi ŠIAME PUSLAPYJE, man visai patiko...
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2013 12 28, 22:48)
Sveiki,pasistenkite isiparkuoti iki liepos 20 dienos.Nes po to kainos kyla.Visos Europos mokinukus paleidzia atostogu butent po sitos datos.Ieskokit per onthebeach kur vaikuciam iki 12 metu viezbuciai nemokami.Imkit per ten tik viezbuti o skrydi pirkite atskirai.Sekmes. 4u.gif

Aciu uz patarima. Bet kiek ziuru jau ir nuo liepos pirmos kainos didesnes. doh.gif Galvosukis,kaip pigiau prasisukti smile.gif
Atsakyti