Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka 2013

QUOTE(Aamber @ 2014 04 15, 11:32)
Sveikos,
vis gaudau ir gaudau bilietu kainas i Maljorka 06.07-14 dienomis, siandien duoda 2200 vietoj 2800 kaip visada 3 asmenim. Kazin jau imt ar dar luktelt? Kokia kaina kitos saketes skrydzius? norisi is kauno ir tiesioginiu.

Gal zinot apie koki ora tomis dienomis galvot?

man rodo 1800 Lt, tai datai 3 zmoems.P.S.optimalu pirkti pries 31-50 dienu..
Atsakyti
QUOTE(Davydas @ 2014 04 15, 17:56)
Gal kas nors galetu patarti del masinos nuomos, nejaugi imanoma toks pigus variantas? nu priedum atskirai ziurejau stiklu ir veidrodeliu nuoma +25euro, bet ir tai nebrangiai gaunasi, dar priedum raso fuel Full/Empty.

Anksciau tikrai tokiu kainu budavo bet jau senai nemaciau.Jeigu uzgaudet tai imkit greiciau ir skatykit kad Jums labai pasiseke.O dar pasiskaitykit nuomos salygas,nes gal ten ir suo pakastas.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 15, 19:51)
Anksciau tikrai tokiu kainu budavo bet jau senai nemaciau.Jeigu uzgaudet tai imkit greiciau ir skatykit kad Jums labai pasiseke.O dar pasiskaitykit nuomos salygas,nes gal ten ir suo pakastas.


Ziurejau ir sutarties salygas lygtais viskas tas pats esme tame kad yra viena su Full Insurance: Zero Excess kita tik su full insurance , o cia tas insurance kad reikia man rodos palikti 600euro depozita, o zero nieko nereikia. Jeigu jums nesunku galit man padet ir issiaiskinti
https://www.doyouspa...d...a=EN&id2=PD

masina zadu paimti is palmos oro uosti 05.30, 11:00h atiduoti 06.03 18:00h masina butu Renault Clio 5 door A/C is Goldcar, ar as tiksliai suprantu ta kaina 54.94 euro ar cia man akyse vaidenasi, kur cia pasleptas kabliukas? Kad draudima reikes langams imti taip saita zinau 5euro dienai. Bet kur dar slypi paslaptys?
Atsakyti
QUOTE(Davydas @ 2014 04 15, 19:29)
Ziurejau ir sutarties salygas lygtais viskas tas pats esme tame kad yra viena su Full Insurance: Zero Excess kita tik su full insurance , o cia tas insurance kad reikia man rodos palikti 600euro depozita, o zero nieko nereikia. Jeigu jums nesunku galit man padet ir issiaiskinti
https://www.doyouspa...d...a=EN&id2=PD

masina zadu paimti is palmos oro uosti 05.30, 11:00h atiduoti 06.03 18:00h masina butu Renault Clio 5 door A/C is Goldcar, ar as tiksliai suprantu ta kaina 54.94 euro ar cia man akyse vaidenasi, kur cia pasleptas kabliukas? Kad draudima reikes langams imti taip saita zinau 5euro dienai. Bet kur dar slypi paslaptys?



Dar kuro pilnas bakas, už kurį reikės sumokėti kažkur apie 80 eurų, jei gerai pamenu.
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2014 04 16, 02:15)
Dar kuro pilnas bakas, už kurį reikės sumokėti kažkur apie 80 eurų, jei gerai pamenu.


A cia tai cia neitrauktas kuro mokestis papildomai taip iseina? Hmm viskas aisku kame reples
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2014 04 15, 16:34)
Kada keliausit?  ax.gif



skrydis 05.10 4u.gif



Atsakyti
Labukas, kas dabar esat Maljorkoj? Kaip vandens temperatura? Oras skaičiau, kad geras smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(sindiokas @ 2014 04 15, 18:00)
man rodo 1800 Lt, tai datai 3 zmoems.P.S.optimalu pirkti pries 31-50 dienu..

Jo, uzgriebiau vakar uz tuos 1800. Ziuresim ar prasisoviau ar ne. bet cia ne tas naktinis skrydis tai jis bus brangesnis visada negu tie kur treciadieniais skraido.
Atsakyti
QUOTE(Davydas @ 2014 04 16, 07:57)
A cia tai cia neitrauktas kuro mokestis papildomai taip iseina? Hmm viskas aisku kame reples

Man niekur europoj nepaeme uz kura daugiau kaip 40 euru.Ir mes niekad neimam jokiu papildomu draudimu.Mums isaldo tuos pinigelius ir mes nesukam del to galvos.O draudimus jie siulo primigtinai.Tik ju reikia as manau tiems kurie turi potrauki dauzyti stiklus ir nudauzti veidrodelius.Kadangi mes tokio hobi neturime tai nematome reikalo uz tai moketi.O kad taip atsitiks tai tikimybe tokia kaip ir plytos nukritimas ant galvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etina @ 2014 04 16, 10:01)
skrydis 05.10    4u.gif

Tada nera ko nerimauti.Jei man balandzio 6 buvo silta,tai jums geguze tikrai salta nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2014 04 16, 16:32)
Tada nera ko nerimauti.Jei man balandzio 6 buvo silta,tai jums geguze tikrai salta nebus  smile.gif

Norisi tikėti, kad taip ir bus, ir mes gegužę skrendam. Bet pažiūrėjus į gismeteo.lt prognozes, plaukai šiaušiasi - visą mėnesį į priekį rodo dienomis max 15-18 blink.gif doh.gif Gal ir balandžio pradžiai jie tiek rodė, o realiai buvo +10 laipsnių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2014 04 17, 08:06)
Norisi tikėti, kad taip ir bus, ir mes gegužę skrendam. Bet pažiūrėjus į gismeteo.lt prognozes, plaukai šiaušiasi - visą mėnesį į priekį rodo dienomis max 15-18 blink.gif  doh.gif Gal ir balandžio pradžiai jie tiek rodė, o realiai buvo +10 laipsnių? g.gif

Man susidare toks ispudis,kad jie raso kazkokia minimalia temperatura,o artejant tai dienai,tarkim pries savaite,jau ta tikroji buna.Beje ir ta tikroji mums visada mazesne buvo.Kokiais 5 laipsniais. ax.gif
Atsakyti