Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 20, 14:22)
Mano metu nusivylimas- Uri buri suri  biggrin.gif




ane sakai ir tu nusivylei? nu žiūrėsiu jei dar neskanūs bus - tai kitiem metam tokios kainos už juos tikrai nemokėsiu doh.gif na bet nepabandysi - nežinosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 20, 12:51)
as ant ananaso visai nepykstu, suskaiciavau po 5 vidutiniskai ant kekes( cia tas pirmas krumas, kitas dar burbuliukus auginasi)

mdaaaa, kazkas nesenai pasakojo, kad tik burbuliukai siltnamy matosi, matom mes tuos mazulius  biggrin.gif Labai grazu  wub.gif



pas mane tas kur vienas žiedas tai anr iš žemės išlindusios atžalos, nes sugebėjau rišdama nulaužt palei žemę savo daigus, o kur viršūnės prigijusios tai gražesni žiedai, ir daugiau biski nei 1. Matysim kaip toliau mano semka elgsis, gal tikrai tik puokštei tinkamas bus.
mažuliai kai pritraukti per mikroskopą tai atrodo padoriai ( na tik pudovikas iš toliau imtas į kadrą) blush2.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 20, 13:22)
Mano metu nusivylimas- Uri buri suri  biggrin.gif


o kas jumi nepatinka??? aš suprantu kad norisi 35 vaisių ant kekės, bet gi visko negali turėt, tam ir sodinam niolika daigų kad kukliai valgytume...Tuo labiau- parodyt nokstantį ir skųstis- na jau visko gana lotuliukas.gif

QUOTE(ausrap @ 2013 06 20, 13:26)

Visi kiti žiedeliai kuo puikiausiai toliau mezgė, o tas žiedas gigantas pirmasis ir pražydo ax.gif


bet panašus riestakotis buvo pudoviko kekėj, tai tas pomidorčikas šiuo metu pats didžiausias iš visš, o iš normalių žiedų šiek tiek kuklesni kolkas
Atsakyti
Pas mane kazkokie X failai siltnamyje. Prie siferines sienos auga vienas pomidoras. Vis ziuriu,kad jo virsune pavysta, as ji vis palaistau gausiai, atsigauna ir kita diena vel pavysta. Galiausia atejusi pamaciau kad po jo kojomis igriuva didziausia zemes, pomidoras vos ne ore kabo. O skyle galvos dydzio. bet neiskasta, o tiesiog igriuvusi. Atnesiau 10 litru kibira zemes, uzpyliau, prilaisciau, po dvieju dienu ziuriu vel jo virsune pavytui ir vel igriuva baisuline po juo blink.gif Atnesiau vel zemiu ir vel uzpyliau, prilaisciau doh.gif Kas ten darosi kazi g.gif Kurmio siltnamyje nematyti. Bet kazkodel turiu itarima del ziurkiu, nes kur ta siferine siena, tai uz jos ukinis pastatas, o ten tai tikrai ju yra blink.gif Bet kasimo zymiu nematyti, tiesiog kaip igriuva gaunasi doh.gif Pernai tokiu dalyku nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 20 birželio 2013 - 13:50
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 20, 14:49)
Pas mane kazkokie X failai siltnamyje. Prie siferines sienos auga vienas pomidoras. Vis ziuriu,kad jo virsune pavysta, as ji vis palaistau gausiai, atsigauna ir kita diena vel pavysta. Galiausia atejusi pamaciau kad po jo kojomis igriuva didziausia zemes, pomidoras vos ne ore kabo. O skyle galvos dydzio. bet neiskasta, o tiesiog igriuvusi. Atnesiau 10 litru kibira zemes, uzpyliau, prilaisciau, po dvieju dienu ziuriu vel jo virsune pavytui ir vel igriuva  baisuline po juo  blink.gif  Atnesiau vel zemiu ir vel uzpyliau, prilaisciau  doh.gif  Kas ten darosi kazi  g.gif Kurmio siltnamyje nematyti. Bet kazkodel turiu itarima del ziurkiu, nes kur ta siferine siena, tai uz jos ukinis pastatas, o ten tai tikrai ju yra  blink.gif Bet kasimo zymiu nematyti, tiesiog kaip igriuva gaunasi  doh.gif  Pernai tokiu dalyku nebuvo.

tuoj atsivers smegduobe ir ate bus visam siltnamiui su visais pomidorais fear.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 20, 13:49)
Pas mane kazkokie X failai siltnamyje.

dar apsidairyk ar lapai mutantai kraštus apsilaižydami artin nesėlina cool.gif
pas mus paupio kraštas prie uošvių namų neseniai įgriuvo, koki 3 kvadratai- tai ten bebrų ir pan gyvių darbas- olos visur buvo, nors visur ten žmonių daržai dirbami, ,,lysvės", tskant ,okupuotos nelegaliai .o kad visiškai prie namų tai net neįsivaizduoju, gal tikrai žūrkės, brrrr,
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2013 06 20, 14:54)
tuoj atsivers smegduobe ir ate bus visam siltnamiui su visais pomidorais fear.gif

blink.gif negasdinkit. Tas krastas siltnamio priesmelio, tai nenustebciau unsure.gif

QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 14:54)
gal tikrai žūrkės, brrrr,

ir nelabai sekasi kovoti su jomis. MB buvo ir lizda rades ir isardes, ale tos vistiek nepasiduoda. Turbut taip ir nesiosiu kibirais zeme unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 20 birželio 2013 - 13:58
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 20, 13:58)
Turbut taip ir nesiosiu  kibirais zeme  unsure.gif

o kodėl nevaišinat saldainukais? yra toki žali ir mėlyni, kur be smarvės sunyksta pacukai, tik žūrkom reikia paslėpt- įsukt kur į laikraštį, skudurą, taip padėtų jos nejama.
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 20, 13:22)
Mano metu nusivylimas- Uri buri suri  biggrin.gif


Vijoleta aiškiai nesusvietno derliaus iš Ibarurio tikėjosi - prie tokio baslio pomidoras parištas biggrin.gif biggrin.gif

Pamatysiu ryt kaip ten mano buriai-ruriai gyvena, kaip ten toks kekės pailgėjo man savaitę nemačius.
Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2013 06 20, 13:32)
ane sakai ir tu nusivylei? nu žiūrėsiu jei dar neskanūs bus - tai kitiem metam tokios kainos už juos tikrai nemokėsiu  doh.gif na bet nepabandysi - nežinosi  ax.gif


neįsivaizduoju, kokio skonio anie turėtų būti, kad savo akim jų derlingumą pamačius dar kam nors norėtųsi už juos tokią kainą mokėt g.gif Minėtoji Giulietta beveik triskart pigesnė ir triskart daugiau derliaus duoda.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 14:13)
kad savo akim jų derlingumą pamačius dar kam nors norėtųsi už juos tokią kainą mokėt  g.gif

va, čia tai tikrai gerai pretekstas priekabiavimui. Aš irgi laukčiau iš brangių sėklų gero derliaus, nes gaila mokėt pinigus, o dar kiek darbo, šokinėjimo įdedama, ir še tau- du bumbuliukai ir kuoliukas šalia, mažokai būtų tikrai. Pas mane kai labai prabangių nėra tai džiaugiuosi ir tais kurie užauga. reiks organizuotis kokio š rudenį žemei gerinti, o tai pas mane žemės derlingumas labai žemas, kaip matau, ar tu sėji, ar akėji, ar mulčiuoji- tas pats š... darbas- naudos nedaug verysad.gif
Atsakyti
[quote=saintlina,2013 06 20, 15:13]
Vijoleta aiškiai nesusvietno derliaus iš Ibarurio tikėjosi - prie tokio baslio pomidoras parištas biggrin.gif biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 20 birželio 2013 - 14:26
Nu ir karsciai, gerai kad vakar priliejau gausiai...
Man siandien susirode kad nemazai pomidoru spalva keicia, Samocvet, Mandarinka, vienas medis is Kosmonautu serijos biggrin.gif sitie tai is triju visi skirtingi, vienas taip ziedus nemete kad tik vienas pomikas per dvi virsunes kabo, nervina, vis kesinuosi rauti lauk, bet isiaiskijimo tikslo, katras vistik originalus Kosmonautas, vis dar suraukusi nosi pro ji sonu prasmunku doh.gif: o tas egzempliorius,mkuris man labiausiai i Kosmonauta is paveiksliuko panasejo, panasu kad nokti prades uzaugines pomidorus ne daugiau nei iki 100gr vaisius g.gif:
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 15:13)
neįsivaizduoju, kokio skonio anie turėtų būti, kad savo akim jų derlingumą pamačius dar kam nors norėtųsi už juos tokią kainą mokėt  g.gif  Minėtoji Giulietta beveik triskart pigesnė ir triskart daugiau derliaus duoda.

Uriburi padažinis pomidoras g.gif , gal tik druskos, pipirų ir jau padažas kaip Kėdainių konservų bus ax.gif
Atsakyti