Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 24, 20:02)
jeigu galiukai pajuode, tai magnio trukumas

Neklaidinkit, nekalbėkit bele ko..

QUOTE(vobla @ 2013 06 25, 08:37)
visi mano citrinuku pomidoru galiukai pajuodo doh.gif  ko ten truksta- kalio ar kalcio?

Kalcio.

QUOTE(Alekto @ 2013 06 25, 10:28)
Kad mano turbūt visi žali lieka prie kotuko. Čia jau tikrai ne veislių ypatybės ir ne saulės nudeginimai, kaip kažkur rašo. Trūksta kažkokio velnio tai tikrai.

Jei nesunoksta prie vaiskočio - kalio trūkumas.
Atsakyti
Savišvietai, ir kas kam trukdo, padeda pasisavinti kitas medžiagas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 23, 21:22)
kalio chlorido degtukų dežutė

Nesuprantu, apie kokį kalio chloridą čia kalbama, nes kalio chloridą esu mačiusi tik tabletėm g.gif Gal kartais turėtų būti kalcio chloridas?
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2013 06 25, 11:45)
Nesuprantu, apie kokį kalio chloridą čia kalbama, nes kalio chloridą esu mačiusi tik tabletėm g.gif Gal kartais turėtų būti kalcio chloridas?

Savišvietai
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 10:56)

Kalcio.


4u.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 11:10)
Savišvietai, ir kas kam trukdo, padeda pasisavinti kitas medžiagas  4u.gif

4u.gif einu kavos gert ir sviestis: gal nauju ligu i savo siltnami parsivadinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 06 24, 22:25)
Maro jau atsirado pajūry ant bulvių, tai greit užsineš ant pomidorų. Marą atskirti nuo sausligės labai paprasta. Maro dėmės būna tarp gyslų, apribotos, aštriais kampais. Sausligės dėmės būna koncentrinės, kaip vandens ratilai. Sausligė nėra tokia pavojinga kaip maras, išskinant lapus su ja gyventi galima. Visos kitos lapų ligos- vieni juokai , lyginant su maru.
Papildyta:
Be reikalo paprikas rovėt. Pajuodavimai galėjo būti nuo saulės nudegimų, vandens ar kalcio trūkumo. Jos neserga maru.

Nu, dėkui, bandysiu patyrinėt tas dėmes, jei dar atsiras, nes dabar nuskabiau, patręšiau ir pamatysiu savaitgalį. Reiks nufotkint gal. Ir nupurkšt kuom. Tos dėmės, tai rodos geltunuoja ir nuruduoja ir plečias, bet ant lapo tai turi savo formą, kelis radau ir nurudavusius nuo galiukų.
A, paprikų tik 2 išroviau, ant kitų nematyt dar nieko, tai dabar žinosiu, kad neserga jos maru, gali būt, kad kokių trąšų trūko, pabijojau rizikuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2013 06 24, 21:30)
Manau Kalvarijų turguje dar rastumėt 4u.gif


Tikrai šiandien mačiau pardavinėjant ne tik balkoninių, bet dar visokių pomidorų daug Kalvarijų turguje. doh.gif

QUOTE(1tulpe1 @ 2013 06 25, 08:48)
Sveikos,
Gal galite patarti dėl balkoninių pomidorų - ar juos genite? Nes labai išsikerojo...


Priklauso nuo veislės. Aztekų tai neliečiu, nebent apatinius lapus, kad ant žemės nebūtų prakarpau, o Bajaja, Vilma kaip reikiant tvarkau, nes pasidaro burbulai tokie, kad pusę balkono užima mirksiukas.gif O ir greičiau nokina pomidoriukus, kai truputį aptvarkau. Kelis metus neliesdavau, tai rudenį liūdna būna atsisveikinti, kai taip masiškai žydi. O kad nuo genėjimo mažiau pomidorų būtų, nepastebėjau, aišku, reikia protingai pagenėti mirksiukas.gif jei išskinsite visas pažastėles kokios bajajos, tai vaisių nelabai bus...
Atsakyti
ar kažkur galima panaudoti arbūzų žieves? aš iki šiol susmulkinu ir apibarstau apie augalą. taip pat ir su bulvių lupenom, saulėgrąžų lukštais darau rolleyes.gif ale mulčiuoju blush2.gif kažkur skaičiau, kad tokius natūralius daiktus galima pilti į daržą. kaip jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 06 25, 15:52)
ar kažkur galima panaudoti arbūzų žieves? aš iki šiol susmulkinu ir apibarstau apie augalą. taip pat ir su bulvių lupenom, saulėgrąžų lukštais darau rolleyes.gif ale mulčiuoju blush2.gif kažkur skaičiau, kad tokius natūralius daiktus galima pilti į daržą. kaip jūs manot?


į kompostą dedu nevirtas daržovių liekanas
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 23, 07:37)
Labas rytas. Man labai nepatinka Džiuljeta. Vaisiu nedaug,ligom neatspari,nes pas dukra įsimete demetlige,,atrodo,tai matos atsparumas koks kokiu. Vnž.kaip hibridas neverta nieko ta dziuljeta schmoll.gif



O man atvirksciai, vaisiu tikrai daug, kekes paramstytos, auga labai vienodai, nebarsto ziedu, del ligu kol kas tfu tfu tfu, na dar paragauti beliko smile.gif



Suvalgem vakar pirma medovij spas, labai spalva prinokusio patiko smile.gif Jau noksta snapai, sakau, gal skinti man juos, pirmos kekes dideles, vargsta krumas, corazonas irgi jau raudonuoja, ir black chery 2 pomidoriukai keiciasi. Melyni kokie grazus wub.gif , is tolo sviecia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 25 birželio 2013 - 15:09
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 13:22)

Priklauso nuo veislės. Aztekų tai neliečiu, nebent apatinius lapus, kad ant žemės nebūtų prakarpau, o Bajaja, Vilma kaip reikiant tvarkau, nes pasidaro burbulai tokie, kad pusę balkono užima  mirksiukas.gif O ir greičiau nokina pomidoriukus, kai truputį aptvarkau. Kelis metus neliesdavau, tai rudenį liūdna būna atsisveikinti, kai taip masiškai žydi. O kad nuo genėjimo mažiau pomidorų būtų, nepastebėjau, aišku, reikia protingai pagenėti  mirksiukas.gif jei išskinsite visas pažastėles kokios bajajos, tai vaisių nelabai bus...


Na mano genėjimas, kas liečia balkoninius tai irgi būna tik lapų apmažinimas, o visi pažastukai lieka savo vietose smile.gif Pažastukai pas mane genimi tik monstriukui black cherry biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 06 25, 16:52)
ar kažkur galima panaudoti arbūzų žieves? aš iki šiol susmulkinu ir apibarstau apie augalą. taip pat ir su bulvių lupenom, saulėgrąžų lukštais darau rolleyes.gif ale mulčiuoju blush2.gif kažkur skaičiau, kad tokius natūralius daiktus galima pilti į daržą. kaip jūs manot?

Jei neklystu, tai buvo tokia informacija, kad pienių lapus, banano žieves ir arbūzo žieves tinka užmerkti ir po to laistyti pomidorus Kaliu praturtintu vandeniu.
Atsakyti