Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 19, 07:53)

bigsmile.gif
Ta pati panelė ir.. sena suknelė smile.gif Malonu matyt sugrįžusią, gražią ir pailsėjusią 4u.gif Jums ko? Kavos, arbatos, pomidorų?..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 19, 06:41)
Aš tai visai norėčiau nulėkt į Alytų rugpjūčio mėnesį...
Saintlina, gi tu iš ten ir užsisakinėjai kažkokius hibridus..


lekiam drinks_cheers.gif Ten ir Adiją tuo pačiu aplankysim biggrin.gif
Ne, bet aš vistiek į Alytų per Elektrėnus važiuosiu - o tai kaip kitaip tavo rojaus sodus pamatysiu? unsure.gif biggrin.gif
Pernai užsisakinėjau. Visai geri buvo, tik šiemet vietos pritrūkau, pilnas šiltnamis šiųmetinių naujovių smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 19, 06:53)


o, kokie mieli naujokai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 19 birželio 2013 - 07:22
[quote=Gaudvilė,2013 06 19, 07:53]
Oi laukėm, laukėm mes Gaudvilės laukėm 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Smagu tave vėl matyti čia SM drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytes, turiu klausimuka, vakar pastebejau, kad pas mane ant pomidoru baltasparniu atsirado. Kaip ju atsikratyt ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2013 06 19, 07:41)
Labas rytas mergytes, turiu klausimuka, vakar pastebejau, kad pas mane ant pomidoru baltasparniu atsirado. Kaip ju atsikratyt ?


pati nesu susidūrus (tfu tfu tfu), bet mergiotės kalbėjo, kad yra specialios lipnios ryškiai geltonos juostelės, prie kurių tie choleros prilimpa.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 08:20)
o, kokie mieli naujokai  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 19, 07:59)
Kavos, arbatos, pomidorų?..

Žemuogių biggrin.gif


Eksperimentiniai, tiesiai į dirvą sėti, lauke kaip Ispanijos kurortuose jaučiasi biggrin.gif . Lapų spalva gražiausia, dėmelių jokių, bumbuliukų kasdien vis daugėja. Tiesa, iš šiltnamio perkeltas laukan savaiminukas ( greičiausiai, Golden cherry) taip pat skuba žydėti.

Šiltnamio Karol Sibiri jau dabar matosi, kad visai ne tos sėklos, vaisių forma net nepanaši, Mazarini - darosi širdukai ( pakuotė). Na, o labiausiai laukiu медовый гигант pomidorų. Tiesa, spėju, kad kitą sezoną ir šiltnamiui skirtus daigus sėsiu tiesiai į dirvą, žymiai tolygesnis vystymasis už naminius.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2013 06 19, 08:41)
Labas rytas mergytes, turiu klausimuka, vakar pastebejau, kad pas mane ant pomidoru baltasparniu atsirado. Kaip ju atsikratyt ?

Ikyrus nekviesti sveciai doh.gif cia as apie baltasparnius cool.gif man labiausiai pasiteisino mechanine kova, drugelius traiskiau, lapus su nimfom iskindavau. Siemet nusipirkusi turiu NeemAzalio, jis skirtas nuo baltasparniu, tripsu , amaru, ir kt.
Svarbiausia kontroliuoti baltasparniu populiacija,kad nepavirstu keli drugeliai drugeliu debesimis , mn jy fobija, as kaskart iskintus lapus apziuriu ar nera nieko itartino, krumus papurtau, ziuriu ar nepakyla koks baltukas. Vakar viena uzmaciau unsure.gif pagavau aisku, nuo siol dar akyliau stebesiu siltnami cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 19, 09:10)
Tiesa, spėju, kad kitą sezoną ir šiltnamiui skirtus daigus sėsiu tiesiai į dirvą, žymiai tolygesnis vystymasis už naminius.

Sveiki pargryze 4u.gif
Man kazkaip baugu,kad nesudygs tie sitnaminiai, o ir zymejimas seklu sudetingesnis turbut butu, jei ten po dvi seklas kiekvienos veisles paseti, tai zymek, ziurek kur kas dygsta. Kazkaip keistai man butu blush2.gif Aisku, ten su apsvietimu kitas reikals gi jiems, bet baisu del sudygimo tik blush2.gif Bet jauciu is sportinio intereso pabandysiu laukui skirtus paseti siltnamyje kita sezona, ziuresim kaip isdygs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 19, 08:10)
Tiesa, spėju, kad kitą sezoną ir šiltnamiui skirtus daigus sėsiu tiesiai į dirvą, žymiai tolygesnis vystymasis už naminius.


Gaudvilyt, o kokio dydžio dabar tavieji eksperimentiniai?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 19, 07:53)
Jei norim teisingai paruošti, reiktų virinti su visomis žolėmis ir su jomis atvėsinti. Nukošus tirščius dar gerai ir nuspausti  4u.gif

O toliau? blush2.gif Purkst grinu viralu ar skiest blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 08:48)
pati nesu susidūrus (tfu tfu tfu), bet mergiotės kalbėjo, kad yra specialios lipnios ryškiai geltonos juostelės, prie kurių tie choleros prilimpa.

O tokios tinka?
http://www.assorti.l...musgaudis-4-vnt
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2013 06 19, 08:28)


manau, kad ne. Nes ten esmė ryškiai geltonoje spalvoje, būtent ji vilioja baltasparnius.
Atsakyti