Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(diuni @ 2013 06 28, 12:33)
formalinas ar formaldehidas , nežinau , kaip čia tiksliau.

pirmasis kažin jau ar labai padėtų, jis gi užkonservuotų viską lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2013 06 28, 13:31)
Galbūt  blush2.gif  susidūriau ir aš, bet jau pabaigoj sezono, turbūt irgi rugsėjį,bet jau nieko nedariau, po biškiuka tvarkiau šiltnamį.  Baisu būtų susidurti liepą ,  tada nekas.  Bijau to maro kaip maro  biggrin.gif

ax.gif na jeigu rugsėjo galas , ten spalio pradžia , tai gal ir ne taip baisu , diduma jau nuskinta , ten kokie dar neužaugę jeigu , tai gal ir taip neužaugtų...bet šiaip tai tarkim rugsėjo pradžia , tai dar daug derliaus šiltnamiuose...
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2013 06 28, 12:31)
Galbūt  blush2.gif  susidūriau ir aš, bet jau pabaigoj sezono, turbūt irgi rugsėjį,bet jau nieko nedariau, po biškiuka tvarkiau šiltnamį.  Baisu būtų susidurti liepą ,  tada nekas.  Bijau to maro kaip maro  biggrin.gif


kad ir rugsėjį buvo ne mažiau gaila nei liepą.. Kaip tik toks metas, kai vėl pomidorų skonis ypatingas patampa, o ir vaisių galybė dar.
Atsakyti
Gana jau apie ta mara, brrr, geriau apie ka nors gero. O tai prisišauksim neduok Dieve. Pasidžiaukim kad mūsų pomidorai dar sveiki ir gražūs 4u.gif
Fantasio smile.gif
user posted image

Aurea wub.gif
user posted image

Fenda, viena jau nuraškiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyttee: 28 birželio 2013 - 12:53
QUOTE(katyttee @ 2013 06 28, 12:51)


vajėėėėėėėė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katyttee @ 2013 06 28, 12:51)
Gana jau apie ta mara, brrr, geriau apie ka nors gero. O tai prisišauksim neduok Dieve. Pasidžiaukim kad mūsų pomidorai dar sveiki ir gražūs  4u.gif
Fantasio  smile.gif

cia tikrai ne fantasio mirksiukas.gif man i Dartanjana nesa
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 06 28, 13:55)
cia tikrai ne fantasio  mirksiukas.gif  man i Dartanjana nesa


Atsiprasau, colibris čia doh.gif 4u.gif
Atsakyti
mano du pomidorai esantys prie atsidarytu duru visiskai isdziuvo liko tik stiebas ir pomidorai sad.gif visi lapai ir virsune nudziuvo sad.gif kas galejo jiems atsitikti?? Tai atsitiko po to kai juos papurskiau pienu ir jodo marmalu, nors kiti sveiki ir grazus...
Atsakyti
Manau, kad marą prisišaukiat dėl netinkamo vėdinimo. Maras plinta tik per drėgmės lašelius, tegul jie bus ir mikroskopiniai. Daugelį metų neturiu to maro. Nuo liepos pabaigos mano pomidorai gyvena vandens bado sąlygomis Laistau gal kartą į dvi savaites. Durys atidarytos dieną naktį. Pomidorus išskinu kartais net spalio pradžioje ar net pabaigoje, jei šalnų nebūna.
Atsakyti
vsio, likau be fantaziojos po tokių pomidorų kasų verysad.gif - ir kodėėėėl pas mane tooookių nėėėėr cry.gif kitiem metam reikės rinktis kasuotas kekes- nu jau kaip atrodo apetitnai wub.gif

pagal maro aprašymą tai aš jo jau kažkiek metų nemačius, kažkaip aplenkia vis. Durų ir aš nedarinėju, lapus prašienauju neblogai, stovi nudepiliuotom kojom i pažastim mano daigiukai, bet lyg ir nieko. Laukiniai tai pas mane neišgyvena kažkodėl ( dabar jau aišku- trūksta jiems tai to tai ano lauke, nes puvinys vis mesdavos)
Atsakyti
Katytee, nuostabūs pomidorai thumbup.gif wub.gif Susirašau veisles kitiems metams biggrin.gif Tik kur sėklų ieškot biggrin.gif
Maniškiai rūpungės neraudonuoja doh.gif Mamos gerą savaitę ar dvi vėliau sodinti, daigai tie patys, tai jau 2 pomidorus nuskynė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 06 28, 13:26)

Maniškiai rūpungės neraudonuoja 

ir pas mane begėdžiai nerausta. O tos mamos, kai joms duodi daigus tai sugeba aplenkt su derlium, kažin ką jos daro gudriau?
Atsakyti