Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

gal zinot is kur gauti speman? gal kurios vyras vartojo? blush2.gif

sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciuke32 @ 2013 08 19, 18:25)
gal zinot is kur gauti speman? gal kurios vyras vartojo?  blush2.gif

sveikos  4u.gif


Ebay maciau yra. ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos, pas ka dar galima butu nueiti Vilniuje su spermogramos atsakymu, isskyrus Zilaitiene (pas ja dabar laikas buvo tik rugsejo 10 d.)? Gal BAK'e ka galite rekomenduoti? Arba VK?
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 08 19, 23:14)
Ebay maciau yra.  ax.gif


4u.gif bet neturiu kaip atsisiusti... dar gal kas prekiauja baltarusiskom prekem galima gauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 08 19, 16:45)
Dar nebuvo taviskis kartoti tyrimo?  ax.gif


Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Buvau dingusi truputi laisvadieniams, bet pasidare mano vyras pakartotini , suskaiciavau kad lygiai 2 menesiai po tamoxifen pradejimo, ir 2,5 men po viso vitaminu komplekso , ir aisku nera dar kazkokio TOOOKIO rezultato, bet pagerejo net po tiek jau clap.gif dabar tikiu kad dar iki proceduros dar pageres ( liko apie 2 savaites), iiiiir, jam dar pro sona sake truputi isejo doh.gif tai dar nera toks tikslus tas rezultatas, nes ir kiekis tik 1ml gavos nors apie 2ml visada surinkdavome , o juk pirmieji lasai svarbiau unsure.gif

Kiekis : 14mln x10_6 / 1 ml (buvo 8-9mln)
Judrumas: A+B = 64 % (buvo apie 38%)
A-23%
B-36%
Nejudrus - 41 %
Normaliu formu -tik 5 % bet sis pas mus visada svyruoja ( buvo 3 net paskutini karta, tai bent kazkiek pagerejo), bet ir 7% buvo , tai kaip ir sako kad nepastovus sis rodiklis

Visa kita normose kaip ir ankstesniuose tyrimuose, labai svarbu buvo sitie rodikliai ax.gif Tikiu kad dar po menesio gal ir normospermija bent pasieksime ( bent jau VK ji nuo 15 mln)
wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(saulyna27 @ 2013 08 20, 11:31)
Sveikos  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Oho! Saunus rezultatai! thumbup.gif Maniskis siandien taip pat pridave sperm., bet ats.suzinosim tik rugsejo 11d. Esam ne LT, tai cia sistema kiek kita. Rezultatus siuncia tiesiai pas dakt. Mums reikejo kartoti cia sperm., nes pas vaising.spec. eisim, ir reikalinga jau pas juos atliktas tyrimas. Idomu bus palygint rezultatus vistiek. ax.gif Nors maniskis dar tik tris sav. geria Tamoxifena.


Linkiu greiciau pagauti gandra uz uodegos mirksiukas.gif 4u.gif



Dar man paaiskinkit, kaip suprast toki varianta g.gif Pas maniski praeitoj sperm. raso, kad spermiuku A-0%, taciau A+B 50%. Tai kaip cia su tais A spermiukais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Shpokinycia~: 20 rugpjūčio 2013 - 12:42
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 08 20, 13:40)
Dar man paaiskinkit, kaip suprast toki varianta  g.gif  Pas maniski praeitoj sperm. raso, kad spermiuku A-0%, taciau A+B 50%. Tai kaip cia su tais A spermiukais?

Vadinasi B spermiukų yra 50 procentų. Tokiu atveju A (0) + B (50) ir bus kad sumoje turit 50 procentų.
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2013 08 20, 12:05)
Vadinasi B spermiukų yra 50 procentų. Tokiu atveju A (0) + B (50) ir bus kad sumoje turit 50 procentų.



A, tikrai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 08 20, 12:40)
Oho! Saunus rezultatai!  thumbup.gif  Maniskis siandien taip pat pridave sperm., bet ats.suzinosim tik rugsejo 11d. Esam ne LT, tai cia sistema kiek kita. Rezultatus siuncia tiesiai pas dakt. Mums reikejo kartoti cia sperm., nes pas vaising.spec. eisim, ir reikalinga jau pas juos atliktas tyrimas. Idomu bus palygint rezultatus vistiek.  ax.gif Nors maniskis dar tik tris sav. geria Tamoxifena.
Linkiu greiciau pagauti gandra uz uodegos  mirksiukas.gif  4u.gif
Dar man paaiskinkit, kaip suprast toki varianta  g.gif  Pas maniski praeitoj sperm. raso, kad spermiuku A-0%, taciau A+B 50%. Tai kaip cia su tais A spermiukais?


Tai gal B- 50%?

3 sav. tai dar nieko turbut bus nepakite g.gif Skaiciau cia temose kad isvis pradzioje pablogeja... bet mums dabar reikejo pasidaryti jau kad zinotume ar bent kiek pagerejo ar visgi IUI siekti ar tik IVF lieka blink.gif O daugiau geria dar kokius vitaminus? judruma labai acetyl l carnitine teigiamai veikia man rodos jie cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyna27 @ 2013 08 20, 12:12)
judruma labai acetyl l carnitine teigiamai veikia man rodos jie cia  blush2.gif



geria vyras siuos ax.gif
Atsakyti
sveikos,

ziuriu kad ne pas mus vienintelius tokios problemeles kylo,pas mus taip pat sperma bloga,bet pas mus del bakteriju,vyksta gydymas,o pas jus norejau pasiteirauti del bakteriju problemu nekylo? g.gif
Atsakyti
Labas,
Norejau paklausti, o per kiek laiko nuo pridavimo, buna atsakymai?
Atsakyti