Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

db jau tikrai man Fisun gaila pasidare
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2013 07 12, 18:25)
db jau tikrai man Fisun gaila pasidare

ir man...iš vis man dažnai įdomiau žiūrėti antaeiles poras,nei Š ir O porą...
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 12, 18:22)
Merginos, kurios gaudotes, gal zinote kur paziureti rusu kalba seriala "Didingas amzius"?

http://bigcinema.tv/...esem-yzyil.html
Atsakyti
Man taip pat gaila Fiusun verysad.gif Tačiau kalėjmas neypatingai baisus. O ir kalinės nėra žiaurios. Tai nors tiek gerai
Atsakyti
Kuo šiandien baigės, kokias 15 paskutinių minučių nemačiau? Mačiau kaip kalėjime Fusun nieko nevalgė.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 07 12, 20:28)
Kuo šiandien baigės, kokias 15 paskutinių minučių nemačiau? Mačiau kaip kalėjime Fusun nieko nevalgė.

Sheherezada atėjo į koncerną kartu su Eda padirbėti prie projekto. Kadangi nebuvo Onuro darbe, tai Sheherezada pasiūlė padirbėti Onuro kabinete ir tada ji pamatė diską ir peržiūrėjo jį. Pamatė nuotraukas, kur buvo ji sekama.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 12, 09:55)
nu nieko sau negrazi  blink.gif  man tai viena graziausiu matytu aktoriu, kaip ir


Istabaus grozio wub.gif
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 12, 18:04)

aciu
Atsakyti
Sveikos serialo žiūrėtojos 4u.gif
Pradėjau žiūrėti ne nuo pradžių, tai šiek tiek nesusigaudau, gal kas nepatingės ir atsakys ax.gif Šeherezada buvo ištekėjusi? Kur jos vyras dabar jei taip?
Kodėl išsiskyrė Fisun su Ajekemaliu? Kaip suprantu Ajekemalio sūnus nesantuokinis, kur jo motina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Floora: 13 liepos 2013 - 07:01
QUOTE(Floora @ 2013 07 13, 08:00)
Sveikos serialo žiūrėtojos  4u.gif
Pradėjau žiūrėti ne nuo pradžių, tai šiek tiek nesusigaudau, gal kas nepatingės ir atsakys  ax.gif Šeherezada buvo ištekėjusi? Kur jos vyras dabar jei taip?
Kodėl išsiskyrė Fisun su Ajekemaliu? Kaip suprantu Ajekemalio sūnus nesantuokinis, kur jo motina?

Sechrezados vyras zuvo autoavarijoje, kai Kaanui buvo metukai. jis buvo jos kursiokas, architektas
Ali Kemalio meiluze mire neilgai trukus po gimdymo, kraujas i smegenis issiliejo
issiskyre jie su Fusun ir del to vaiko ir dar del to, kad Nadide pagavo ja su meiluziu ir liepe nesdintis pas savo seima, jei nenorinti, kad pasakytu viska vyrui ir uosviui
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 13, 09:25)
Sechrezados vyras zuvo autoavarijoje, kai Kaanui buvo metukai. jis buvo jos kursiokas, architektas
Ali Kemalio meiluze mire neilgai trukus po gimdymo, kraujas i smegenis issiliejo
issiskyre jie su Fusun ir del to vaiko ir dar del to, kad Nadide pagavo ja su meiluziu ir liepe nesdintis pas savo seima, jei nenorinti, kad pasakytu viska vyrui ir uosviui

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
mano vyresnėlis (5m.) pamatęs kitos savaitės anonsą ir sako: kodėl šita teta,Benu, verkia. sakau, kad neteko vaikelio. jis ir klausia tai jį nunuodyjo ta teta kur Š nunuodyjo? biggrin.gif

pažiūrejęs vieną seriją, jis jau visų vardus žino, o aš iki šiol nevisų pamenu.
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2013 07 13, 14:49)
mano vyresnėlis (5m.) pamatęs kitos savaitės anonsą ir sako: kodėl šita teta,Benu, verkia. sakau, kad neteko vaikelio. jis ir klausia tai jį nunuodyjo ta teta kur Š nunuodyjo?  biggrin.gif

pažiūrejęs vieną seriją, jis jau visų vardus žino, o aš iki šiol nevisų pamenu.

benu neteks vaikelio??? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti