Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

Paziurekit kol kito lauksit turkiska "kuo kalta Fatmagul". man ziauriai patiko, ten labai graziai atsiskleidzia turku paprociai, mastymas. yra tik rusiskai
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 08 09, 13:25)
Paziurekit kol kito lauksit turkiska "kuo kalta Fatmagul". man ziauriai patiko, ten labai graziai atsiskleidzia turku paprociai, mastymas. yra tik rusiskai



Galima nuoroda, kur butu galima paziureti ji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 08 09, 14:17)
Galima nuoroda, kur butu galima paziureti ji?  ax.gif

http://seasonvar.ru/..._Fatmagyul.html
Atsakyti
Man nepatinka, kai filmai baigiasi mintimi, sakiniu apie ateiti. Nu man dabar labai smalsu kaip Ali kemalis ten gyvena is darbininko algos ax.gif Galejo ir patenkinti smalsuma cool.gif
S sugrizo pas Onuro, bet kai suzinos, kaip jis naktis leido, tai vel pabegs smile.gif
Vienu zodziu, visai neblogas serialas buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 08 09, 13:42)


ačiū už nuorodą 4u.gif
negaliu atsitraukti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 08 09, 14:42)

Dekui, bandysiu ziureti smile.gif
Atsakyti
Puikus serialas buvo, tik pabaiga nevykusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bantukas: 13 rugpjūčio 2013 - 14:31
Sveikos,mielosios,esu naujoke.ZIurejau serialus"Tukstantis ir viena naktis","Didingas amzius",tik sito,kur dabar rodo neziuriu,labai negrazus aktoriai,o kai pasiziurejau filmo pabaiga,tai visai nusivylkiau.Siulyciau pasiziureti irgi turku seriala "Syla.Sugrizimas namo "Artistai tikrai grazus.Pradzia uzvede dabar ziuriu 70 serija yra 158,bet nedristu paziuret paskutines,gal veliau, kai nusibos. 4u.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif l
Atsakyti
QUOTE(mmiiggllee @ 2013 08 18, 12:26)
Sveikos,mielosios,esu naujoke.ZIurejau  serialus"Tukstantis ir viena naktis","Didingas amzius",tik sito,kur dabar rodo neziuriu,labai negrazus aktoriai,o kai pasiziurejau filmo pabaiga,tai visai nusivylkiau.Siulyciau pasiziureti irgi turku seriala "Syla.Sugrizimas namo "Artistai tikrai grazus.Pradzia uzvede dabar ziuriu 70 serija yra 158,bet nedristu paziuret paskutines,gal veliau, kai nusibos. 4u.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif l


gal galima nuorodele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmiiggllee @ 2013 08 18, 13:26)
Sveikos,mielosios,esu naujoke.ZIurejau  serialus"Tukstantis ir viena naktis","Didingas amzius",tik sito,kur dabar rodo neziuriu,labai negrazus aktoriai,o kai pasiziurejau filmo pabaiga,tai visai nusivylkiau.Siulyciau pasiziureti irgi turku seriala "Syla.Sugrizimas namo "Artistai tikrai grazus.Pradzia uzvede dabar ziuriu 70 serija yra 158,bet nedristu paziuret paskutines,gal veliau, kai nusibos. 4u.gif  biggrin.gif  4u.gif  4u.gif l

Kad jis labai istemptas. ziurejau pradzia, koki 10 seriju, tai tas pats per tapati, tai meciau ziureti
Atsakyti
kai reklamuoja ''Didinga amziu'' ir pas ex Onura atbega berniukas ar ten ne ex Kanas? jau baisiai panasus
Atsakyti
Aha, man irgi tas vaikas panašus į Kaną vaidinusiį aktorių...
Atsakyti