Įkraunama...
Įkraunama...

Zuikio taukai

QUOTE(piene_66 @ 2010 04 01, 10:55)
Zinau, kad puikiai padeda nuo ausies uzdegimo, mano mergytei neseniai buvo, bet neturejom mes tu tauku...dabar prasidejo sloga ir vel ausyte sureagavo verysad.gif tikriausiai savaitgali vaziuosim pas mano tevus, mama turi tu zuikio tauku tik va vienas dalykas - sau ji juos lasina i ausi g.gif cia skaiciau, kad lasint negalima, o tik tept aplinkui reikia...kaip is tikruju yra?


As irgi girdejus, ir gydytoja sake, ir pati taip dariau - tepu aplink ausyte tuos taukus smile.gif
O kad lasinti juos, tai reiktu turbut dar islydyti juos g.gif Bet nemanau, kad mazam vaikui butu gerai lasinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2010 04 01, 20:32)
As irgi girdejus, ir gydytoja sake, ir pati taip dariau - tepu aplink ausyte tuos taukus  smile.gif
O kad lasinti juos, tai reiktu turbut dar islydyti juos  g.gif Bet nemanau, kad mazam vaikui butu gerai lasinti  schmoll.gif

Paklausiau savo gydytojos apie tuos zuikio taukus, ji iskart manes paklause, o kaip jie veikia g.gif ka zinau, kaip jie veikia, praeina skausmas ir tiek g.gif man pasake taip, jei noriu, kad man ramiau butu, galiu patept aplink ausyte (ir odai gerai, pasijuoke dar biggrin.gif ), bet jokiu budu nelasint. Ji man taip isaiskino, kad anksciau (dar kai musu mamos mus augino), niekas nemokejo gydyt ausu, vienintelis budas buvo, lasint ten visokius reikalus, dar kompresus det, visa tai issaukdavo bugnelio sprogima, viskas kam nereikia tada isbegdavo, maziem vaikam bugnelis gan greitai sugyja. Dabar nera jokio reikalo sprogdint tu bugneliu, yra vaistukai ir t.t.
Po tokiu komentaru kazkaip isvis as nieko nedariau su tais zuikio taukais, nei lasinau, nei tepiau. Siaip musu gydytoja tikrai kompetetinga, neturiu pagrindo ja abejot smile.gif
Atsakyti
cia kiekvieno nuomone, vieni gyd sako, kad su zuikio taukais, tik duru rankenas tepti... as su jais tepiausi krutis kol maitinau, nes buvo "uzsidege"... lygtais padejo, tik kvapas ziaurus...
Atsakyti
Zuikio taukai padėjo mano močiutei didžiules pragulas užgydyt. bigsmile.gif Kai žmogus ant patalo, tai vis atsiranda naujų.. Tik gaut deficitas.. verysad.gif
Atsakyti
mamikes,
parasykit ar galima deti zuikio taukus kad istrauktu skiepo nuo tuberkuliozes pulius? mano leliukui 3 men, ir niekaip neprasismusa puliai, jau gerokai iskile jie po oda bet vis nesprogsta, sake kad per giliai suleista vakcina, musu pediatre sako laukit kol supuliuos...laukiam laukiam bet jau 3 men, ir vis dar neprasprogsta, idomu,kiek galima laukti?
Atsakyti
QUOTE(Namastė @ 2010 09 25, 14:43)
mamikes,
parasykit ar galima deti zuikio taukus kad istrauktu skiepo nuo tuberkuliozes pulius? mano leliukui 3 men, ir niekaip neprasismusa puliai, jau gerokai iskile jie po oda bet vis nesprogsta, sake kad per giliai suleista vakcina, musu pediatre sako laukit kol supuliuos...laukiam laukiam bet jau 3 men, ir vis dar neprasprogsta, idomu,kiek galima laukti?

prašykit siuntimo pas vaikų chirurgą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2010 04 01, 10:55)
Zinau, kad puikiai padeda nuo ausies uzdegimo, mano mergytei neseniai buvo, bet neturejom mes tu tauku...dabar prasidejo sloga ir vel ausyte sureagavo verysad.gif tikriausiai savaitgali vaziuosim pas mano tevus, mama turi tu zuikio tauku tik va vienas dalykas - sau ji juos lasina i ausi g.gif cia skaiciau, kad lasint negalima, o tik tept aplinkui reikia...kaip is tikruju yra?

Kad lašint, tai nemanau, kad derėtų schmoll.gif Geriausiai yra gerai įtrinti aplink ausytę ir aprišt šalikėliu nakčiai. Padeda 4u.gif
Atsakyti
Vaistas superinis, šiandien atsikėliau su skaudančia ausim ir sukilusia angina,prieš tris savaites šį menką malonumą gydžiausi antibiotikais... o šiandien patepiau aplink ausį kiškio taukais ir ką... sėdžiu ir džiaugiuosi kad nebeskauda thumbup.gif dar vienas potepis vakarop ir tikiu rytoj būsiu sveika thumbup.gif

P.S. apie šerno taukus, tėvukas šerno taukais tepa suskeldėjusius kojų kulnus, nakčiai ištepa, užmauna kojines ir iki ryto išbūną. Padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Visgi isbandziau zuikio taukus, mergaitei buvo ausytes uzdegimas, tepiau - ji nesiskunde, galvojau, kad padejo, pasirodo, ausyte kaip buvo raudona taip ir liko doh.gif nepadejo ne trupucio...panacejos nera, sakyciau.
Atsakyti
kaip ir viena mamytė čia rašė - labai tinka ir nudegimams gydyti, nudegintą vietą reikia iškart zuikio taukais patept 4u.gif
Atsakyti
Gal mamytes galetu patarti pas koki LOR gydytoja mums apsilankyti Vilniuje arba Kaune g.gif , kad patikrintu klausa doh.gif , mums tik 1.5 m.
Ir gal pasidalinsite, kokie atsakymai jums budavo is ausyciu paselio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as123 @ 2011 06 15, 18:02)
Gal mamytes galetu patarti pas koki LOR gydytoja mums apsilankyti Vilniuje arba Kaune g.gif , kad patikrintu klausa doh.gif , mums tik 1.5 m.


jei dar ne vėlu
su savo LOR gyd. siuntimo kreipkitės į Santariškės ar į Kauno klinikas, ten patikrins vaiko klausą
Atsakyti