Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Zuikio taukai
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2
cola
Girdejau, kad zuikio taukais daug kas gydo ligas
Padeda ausyciu uzdegimui, taip pat girdejau gydo anginas
Pasakykit, jei kas naudojat, ar gydotes, kaip gydotes 4u.gif
jurgittaa
Labutis
Pamenu kad vaikysteje puliavo ranku pirstu nagai (tiksliai nezinau kas tada buvo), bet aprise buvo kiskio taukais ir padejo:)
janet
aha,labai butu idomu suzinoti,kaip jais gydoma angina?
-niekas-
tiksliai nežinau,bet aš paraščiausiai patepdavau ir užriždavau gerklytę.Tik turiu pasakuti,kad labai smirda schmoll.gif
anastazas
super vaistukas, tik labai deficitinis. smile.gif Jei turite pažįstamų medžiotojų - zuikio taukai yra nepakeičiamas vaistukas pūlingoms žaizdoms gydyti (patepti ir užrišti) arba nuo ausų skausmo (tiesiog išorėje aptepti odą aplink visą ausį). Šitai patikrinta "savo kailiu", na, o dar žmonės sako, kad zuikio taukai padeda net sunkiai gyjančias onkologines žaizdas gydyti.
Samanta
Žinau ir aš, kad zuikio taukai pvz. laaabai gerai padeda nuo ausų uždegimo. Mamos bendradarbio anūkei buvo ausyčių uždegimas. Jokie vaistai nepadėjo, o ji ir tik pusmetukė buvo. Padėjo tik gauti iš mano dėdės (jis medžiotojas) zuikio taukai. Tik nežinau kaip tiksliai reikia tept. Bet nuėmė mergytei lyg ranka thumbup.gif
cola
Zinau tikrai, kad reikia tepti palei ausyte, jokiu budu nelasinti
Kaikas ir gerklyte tepa, tik as sito nezinau ar padeda... g.gif
meduke
QUOTE(cola @ 2006 12 09, 15:19)
Zinau tikrai, kad reikia tepti palei ausyte, jokiu budu nelasinti
Kaikas ir gerklyte tepa, tik as sito nezinau ar padeda... g.gif
*

mes istisai sergam pulingom anginom , tai bandziau net is vidaus tepti bet mums asmeniskai tai nepadeda o pazystamai uzteko vaikucio gerklyte istepti gerai viena karta ir dingo visos anginos.
lodore
Mums buvo atsitikusi tokia nelaimė. Sūnus iškrito iš medžio ir šaką į žandą įsidūrė. blink.gif Medikai sutvarkė, bet po 2 mėn. atsirado veide pūlingas gūzas, nes liko viduj nešvarumų. Tai chirurgas mums pasiūlė dvi alternatyvas: arba pjaut vėl su narkoze, arba kiškio taukais pūlius ištraukt. Mes pasirinkom antrąjį variantą. Dėjom kompresiukus kokį mėn, ir susitvarkėm. thumbup.gif Tiesiog magišką galią turi tie zuikio taukai, neveltui ieškojom visais kanalais, kol gavom. baisus deficitas biggrin.gif
cola
QUOTE(lodore @ 2007 06 17, 13:33)
Mums buvo atsitikusi tokia nelaimė. Sūnus iškrito iš medžio ir šaką į žandą įsidūrė.  blink.gif  Medikai sutvarkė, bet po 2 mėn. atsirado veide pūlingas gūzas, nes liko viduj nešvarumų. Tai chirurgas mums pasiūlė dvi alternatyvas: arba pjaut vėl su narkoze, arba kiškio taukais pūlius ištraukt. Mes pasirinkom antrąjį variantą. Dėjom kompresiukus kokį mėn, ir susitvarkėm.  thumbup.gif  Tiesiog magišką galią turi tie zuikio taukai, neveltui ieškojom visais kanalais, kol gavom. baisus deficitas  biggrin.gif
*

Vargsiukai 4u.gif , ogo koks geras vaistas..
Tik galvoju kiek jie galioja, pas mane saldytuve stovi, ale kiek galima laikyti? tongue.gif
lauriukkas
as savo dukrytei irgi kakliuka tepiau kai buvo angina, tikrai padejo, jau antra diena tempos nebuvo. riekia plonu sluoksniu patept ir aprist. daugiau niekam nebandziau, bet tikiu kad geras vaistas nuo uzdegimu. thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Calmness
taip,zuikio taukai geras dalykas,kai angina galima ir pacia gerkle istepti,aisku jei vaikutis duodasi
sotto
aš turiu tokį guziuką zuikio taukų. O kaip paruošti reikia, ar išlydyti prieš tai, ar šiaip ką padaryti?
Agnele
As tai paimdavau vatos ir patepliodavau aplink ausyte 4u.gif
o siaip laikydavau saldytuve...tik pries tepliojant atsildydavau kambario temperaturoj 4u.gif
Emanuella
QUOTE(Samanta @ 2006 12 06, 22:09)
Žinau ir aš, kad zuikio taukai pvz. laaabai gerai padeda nuo ausų uždegimo. Mamos bendradarbio anūkei buvo ausyčių uždegimas. Jokie vaistai nepadėjo, o ji ir tik pusmetukė buvo. Padėjo tik gauti iš mano dėdės (jis medžiotojas) zuikio taukai. Tik nežinau kaip tiksliai reikia tept. Bet nuėmė mergytei lyg ranka  thumbup.gif
*

tai ju niekur neina nusipirkti?jokioj vaistinej?
M@myte
QUOTE(giedre 22 @ 2007 12 17, 15:19)
tai ju niekur neina nusipirkti?jokioj vaistinej?
*

jokioj vaistinej, pas medziotojus reikia kreiptis 4u.gif
Rykliuke
QUOTE(buciux @ 2007 11 30, 23:16)
aš turiu tokį guziuką zuikio taukų. O kaip paruošti reikia, ar išlydyti prieš tai, ar šiaip ką padaryti?
*

Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif aciuks.gif
naitas
QUOTE(Rykliuke @ 2008 08 25, 19:28)
Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif  Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif  aciuks.gif
*

Oho, nieko sau zuikį sumedžiojai blink.gif čia gi ne kiaulės taukai, čia zuikio. Gal tik paties medžiotojo šeimininkė gali taip puoduose zuikio taukus lydyti.
čia kai gauni, tai keletą gramų, ant dugno kokiam mažam plastikiniam indely. Ir jie jau "paruošti" būna. imi ir tepi.

man viena bobulencija aiškino, kad zuikio taukais galima net vaiko paralyžių gydyt. Atsieit, tepama tarp menčių.
ausrakns
Tokių pat gydomųjų savybių turi ir avino taukai. Taip pat labai padeda ir nuo ausų uždegimo, ir nuo slogos. Kai aš buvau maža labai dažnai būdavo ausų uždegimai. O tada jokių vaistų ,apart kamparo aliejaus , nebuvo. Mama sakė vieną kart savaitę atvariau, sienom lipau. O ,kai mamai kažkas parekomendavo dėt kiškio taukų, sakė po pusvalandžio vaikas atkuto. Aš juos laikau maišelyje, šaldymo kameroje, neišlydytus.
Jurgutėlė
QUOTE(ausrakns @ 2008 09 10, 09:11)
Tokių pat gydomųjų savybių turi ir avino taukai. Taip pat labai padeda ir nuo ausų uždegimo, ir nuo slogos. Kai aš buvau maža labai dažnai būdavo ausų uždegimai. O tada jokių vaistų ,apart kamparo aliejaus , nebuvo. Mama sakė vieną kart savaitę atvariau, sienom lipau. O ,kai mamai kažkas parekomendavo dėt kiškio taukų, sakė po pusvalandžio vaikas atkuto. Aš juos laikau maišelyje, šaldymo kameroje, neišlydytus.
*

o kaip nuo slogos juos naudoti?
vaivaj
Mane irgi domintų, kaip nuo slogos naudoti.

O kad ausytėms padeda, akivaizdu. Mano mažius po pusvaladžio, kaip aptepiau apie ausytes, aprimo ax.gif
fishke
dabar kaip tik gydom nudegimą thumbup.gif na super vaistukas cool.gif
orchidejaa
mes tai turim Adelės Karaliūnaitės IEVOS tepalą, rašo kad jis prilygsta zuikio taukams, tik dar neišbandėm, nes nesenai tik nusipirkom g.gif
o pirkom kalėdinėje mugėje smile.gif
marecka
As irgi turiu siek tiek tauku, is medziotojo gavom, mazam buteliuke ant dugno, labai gerai nuo tu puliniu, liaudiskai vociu ax.gif pati isbandziau ax.gif
gustomama
girdejau ir as ju stebuklinga poveiki,tik matyt ne viskam tinka verysad.gif man buvo sutrukineja krutines sp.tepiau jais,bet mazai tepadejo verysad.gif apsiplaudavau po maitynimo saltu vandeniu ir uzgijo smile.gif
MadeInItaly
Mamytes,
gal kas galit parekomenduot koki medziotoja, is kurio gaut tu tauku?

Nes is bet kokio baisoka imt, kad neapgautu... 4u.gif
sause
thumbup.gif vaistas. Jei tik ausytės ar angina - pirmas vaistas. Turiu pusę mažučiuko stiklinio indelio nuo vaistų. Laikau šaldytuve. Kai prireikia traukiu ir dedu į indelį su karštu vandeniu. Sušyla, tada ausų krapsuku tepu gerklyte, dedu merliuką, maišelį ir rišu skarytę ar šalikėlį.
raimuxe
QUOTE(naitas @ 2008 09 03, 12:11)
Oho, nieko sau zuikį sumedžiojai blink.gif  čia gi ne kiaulės taukai, čia zuikio. Gal tik paties medžiotojo šeimininkė gali taip puoduose zuikio taukus lydyti.
čia kai gauni, tai keletą gramų, ant dugno kokiam mažam plastikiniam indely.  Ir jie jau "paruošti" būna. imi ir tepi.

Neseniai išsilydžiau zuikio taukus. Gavosi maždaug 100 gr. t.y. daugiau negu pusė vaikiškos tyrelės induko.Aš lydau taip: Paimu didesnį puodą įpilu vandens, į jį įstatau mažesnį puoduką,(svarbu, kad nesiliestų prie didesniojo dugno) ir kaitinu kol išsilydo. Procesas tikrai ilgas ir nuobodus biggrin.gif
juraciusss
QUOTE(sotto @ 2007 11 30, 23:16)
*

QUOTE(Rykliuke @ 2008 08 25, 18:28)
Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif  Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif  aciuks.gif
*

zadejau pakomentuoti,kaip tinkamai islyditi zuikio taukus,bet va,auksciau mamyte viska kuo puikiausiai papasakojo smile.gif As neturejau kokio metalinio indelio,kuriame galeciau lydyti,tai lydziau avent'o buteliuke ir viskas liux gavosi.O procesas tikrai labai ilgas,lydziau kokias 8 valandas smile.gif doh.gif
Magnifique
Kaip galiu įtart,galioja jie labai ilgai,nes turiu dar nuo caro Ruriko laikų likusių (na realiai turbūt kokių 93-95 metų.) ale vis tiek veikia.Visad buvo šaldytuve laikomi ir viskas ok su jais...Nors gerai pagalvojus....gal ir šviežesni jie truputėlį,nes pamenu,kad kažkada buvo stikliniam indelyje su polieteno maišelio gabalėliu uždengti ir apsukti gumyte plona,o dabar plastikiniam indely g.gif g.gif Pamenu,kad mama gerklę tepdavo ir tada zuikio kailiuku apvyniodavo.O gaut būdavo lengva..mano senelis medžiodavo ir dažnas grobis būdavo nelaimėlis zuikelis
raimuxe
Zuikio taukai tikrai super vaistukas įpatingai prie ausų uždegimo. thumbup.gif
Liūtaširdė
Kažkada išsigydžiau su jais guziuką, kurį chirurgai jau operuoti norėjo.

colicoli
Man mazai (~6metu) tepe ju, kai buvau nusiplikinus verdanciu vandeniu veida.. verysad.gif Specialiai vaziavo pas medziotojus tetis, kad ju gauti, netgi gydytoja buvo patarus, sake mazesni randai liks. Bet labai dziaugiuos, jog neliko thumbup.gif Sauniai sugijo. Padejo manau ir tas, jog oda "jauna" buvo, o jog taukai padejo tai neabejoju smile.gif
Juodkrantė
Aš irgi tepiau vaikui, kai kreivakaklystę diagnozavo ir guzas buvo išokęs. Dabar jam jau 5 metai ir nė jokios žymęs, kad kažkas buvo thumbup.gif

Ale kur gauti tų zuikio taukų, tai neįsivaizduoju dabar... blink.gif
justem
Labas, as gyvenu galima sakyti kaime, todel zinau, kad zuikio taukai labai efektyviai padeda nuo visokiausiu uzdegimu. mano mama visada lydydavo rudeninio zuikio taukus (tetis medziotojas thumbup.gif ). O padeda nuo ausu, gerkles ir kt. uzdegimu, bei puliuojanciu isoriniu uzdegimu (jeigu zaizda ar koks nors pjuvis puliuoja - veikia simta kartu geriau nei Visnevskio ar Ichtiolo tepalai). O naudoti reikia paprastai - tik isoriskai, tepti nestoru (vaikams plonu) sluoksniu, deti pleveles ir apristi. galima jausti stipru "traukima", bet tai gerai - reiskiasi veikia. zodziu daryti kompresus. jeigu reikia ausi gydyti - daryti ta pati, tepti aplink ausi ir apristi...

O gauti gal galima turgije... siaipgeriausia prasyti pazystamo medziotojo...
piene_66
Zinau, kad puikiai padeda nuo ausies uzdegimo, mano mergytei neseniai buvo, bet neturejom mes tu tauku...dabar prasidejo sloga ir vel ausyte sureagavo verysad.gif tikriausiai savaitgali vaziuosim pas mano tevus, mama turi tu zuikio tauku tik va vienas dalykas - sau ji juos lasina i ausi g.gif cia skaiciau, kad lasint negalima, o tik tept aplinkui reikia...kaip is tikruju yra?
ritukasx
QUOTE(piene_66 @ 2010 04 01, 10:55)
Zinau, kad puikiai padeda nuo ausies uzdegimo, mano mergytei neseniai buvo, bet neturejom mes tu tauku...dabar prasidejo sloga ir vel ausyte sureagavo verysad.gif tikriausiai savaitgali vaziuosim pas mano tevus, mama turi tu zuikio tauku tik va vienas dalykas - sau ji juos lasina i ausi g.gif cia skaiciau, kad lasint negalima, o tik tept aplinkui reikia...kaip is tikruju yra?
*

As irgi girdejus, ir gydytoja sake, ir pati taip dariau - tepu aplink ausyte tuos taukus smile.gif
O kad lasinti juos, tai reiktu turbut dar islydyti juos g.gif Bet nemanau, kad mazam vaikui butu gerai lasinti schmoll.gif
piene_66
QUOTE(ritukasx @ 2010 04 01, 20:32)
As irgi girdejus, ir gydytoja sake, ir pati taip dariau - tepu aplink ausyte tuos taukus  smile.gif
O kad lasinti juos, tai reiktu turbut dar islydyti juos  g.gif Bet nemanau, kad mazam vaikui butu gerai lasinti  schmoll.gif
*

Paklausiau savo gydytojos apie tuos zuikio taukus, ji iskart manes paklause, o kaip jie veikia g.gif ka zinau, kaip jie veikia, praeina skausmas ir tiek g.gif man pasake taip, jei noriu, kad man ramiau butu, galiu patept aplink ausyte (ir odai gerai, pasijuoke dar biggrin.gif ), bet jokiu budu nelasint. Ji man taip isaiskino, kad anksciau (dar kai musu mamos mus augino), niekas nemokejo gydyt ausu, vienintelis budas buvo, lasint ten visokius reikalus, dar kompresus det, visa tai issaukdavo bugnelio sprogima, viskas kam nereikia tada isbegdavo, maziem vaikam bugnelis gan greitai sugyja. Dabar nera jokio reikalo sprogdint tu bugneliu, yra vaistukai ir t.t.
Po tokiu komentaru kazkaip isvis as nieko nedariau su tais zuikio taukais, nei lasinau, nei tepiau. Siaip musu gydytoja tikrai kompetetinga, neturiu pagrindo ja abejot smile.gif
pariene
cia kiekvieno nuomone, vieni gyd sako, kad su zuikio taukais, tik duru rankenas tepti... as su jais tepiausi krutis kol maitinau, nes buvo "uzsidege"... lygtais padejo, tik kvapas ziaurus...
Mistica
Zuikio taukai padėjo mano močiutei didžiules pragulas užgydyt. bigsmile.gif Kai žmogus ant patalo, tai vis atsiranda naujų.. Tik gaut deficitas.. verysad.gif
Namastė
mamikes,
parasykit ar galima deti zuikio taukus kad istrauktu skiepo nuo tuberkuliozes pulius? mano leliukui 3 men, ir niekaip neprasismusa puliai, jau gerokai iskile jie po oda bet vis nesprogsta, sake kad per giliai suleista vakcina, musu pediatre sako laukit kol supuliuos...laukiam laukiam bet jau 3 men, ir vis dar neprasprogsta, idomu,kiek galima laukti?
dzeine01
QUOTE(Namastė @ 2010 09 25, 14:43)
mamikes,
parasykit ar galima deti zuikio taukus kad istrauktu skiepo nuo tuberkuliozes pulius? mano leliukui 3 men, ir niekaip neprasismusa puliai, jau gerokai iskile jie po oda bet vis nesprogsta, sake kad per giliai suleista vakcina, musu pediatre sako laukit kol supuliuos...laukiam laukiam bet jau 3 men, ir vis dar neprasprogsta, idomu,kiek galima laukti?
*

prašykit siuntimo pas vaikų chirurgą 4u.gif
raimuxe
QUOTE(piene_66 @ 2010 04 01, 10:55)
*

Kad lašint, tai nemanau, kad derėtų schmoll.gif Geriausiai yra gerai įtrinti aplink ausytę ir aprišt šalikėliu nakčiai. Padeda 4u.gif
Drugeliukas
Vaistas superinis, šiandien atsikėliau su skaudančia ausim ir sukilusia angina,prieš tris savaites šį menką malonumą gydžiausi antibiotikais... o šiandien patepiau aplink ausį kiškio taukais ir ką... sėdžiu ir džiaugiuosi kad nebeskauda thumbup.gif dar vienas potepis vakarop ir tikiu rytoj būsiu sveika thumbup.gif

P.S. apie šerno taukus, tėvukas šerno taukais tepa suskeldėjusius kojų kulnus, nakčiai ištepa, užmauna kojines ir iki ryto išbūną. Padeda mirksiukas.gif
piene_66
Visgi isbandziau zuikio taukus, mergaitei buvo ausytes uzdegimas, tepiau - ji nesiskunde, galvojau, kad padejo, pasirodo, ausyte kaip buvo raudona taip ir liko doh.gif nepadejo ne trupucio...panacejos nera, sakyciau.
bambambuzas
kaip ir viena mamytė čia rašė - labai tinka ir nudegimams gydyti, nudegintą vietą reikia iškart zuikio taukais patept 4u.gif
as123
Gal mamytes galetu patarti pas koki LOR gydytoja mums apsilankyti Vilniuje arba Kaune g.gif , kad patikrintu klausa doh.gif , mums tik 1.5 m.
Ir gal pasidalinsite, kokie atsakymai jums budavo is ausyciu paselio doh.gif
nataliuncik
QUOTE(as123 @ 2011 06 15, 18:02)
Gal mamytes galetu patarti pas koki LOR gydytoja mums apsilankyti Vilniuje arba Kaune g.gif , kad patikrintu klausa doh.gif , mums tik 1.5 m.

*

jei dar ne vėlu
su savo LOR gyd. siuntimo kreipkitės į Santariškės ar į Kauno klinikas, ten patikrins vaiko klausą
as123
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 15, 14:56)
jei dar ne vėlu
su savo LOR gyd. siuntimo kreipkitės į Santariškės ar į Kauno klinikas, ten patikrins vaiko klausą
*

Dekuj 4u.gif
Bet mes jau senai pasitikrinome ir viskas thumbup.gif girdime puikiai, tik patare isioperuoti adenujdus, tai taip ir padareme dabar viskas thumbup.gif pas mus
rainie2636
Sveikos mamytes ir aš jungiuos pas jus, nes turiu vyra medziotoja ir neseniai lydziausi zuikio taukus,paruošiau naudojimui... mirksiukas.gif
Bet kita daly tauku uzvirinau, doh.gif sako tie bus neveiksmingi, kaip manot jus?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.