Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(amorosa @ 2013 07 16, 19:54)
Tiesiog akys raibsta nuo tokiu groziu,  4u.gif
  Turiu klausimeli, gal kuri zinot koki triuka kaip graziai islyginti berze ant torto ,bandziau ir su salpiu peiliu ir su sausu ir su ikaitintu, ir su plastikine lentele, vis tiek nepavyko. verysad.gif  4u.gif savam vartojimui suejo , bet vat zmogui tokio neparduosi.

Jei nepavyksta islygint,tai dzibuokit su antgaliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 07 16, 21:02)
Jei nepavyksta islygint,tai dzibuokit su antgaliuku  mirksiukas.gif




tai panasiai ir dariau, bet esu maciusi nuotrauka, kur beze dailiai islygintas ir gelytes is beze sudetos, tai norejosi pabandyti, galvoju , kad vis tiek turi buti kazkoks triukas g.gif g.gif bet nesugalvojau. Kadangi tortukas buvo skirtas dukrytei , tai ir buvo tapes eksperimentiniu. Gaila Kirbe nebeuzsuka, manau tikros konditeres turetu zinoti. Beze dariau slapia , kadangi perku pasterizuotus baltymus , tai ir galvos nesuku del salmoneliu, o su tikraja jau pries 25 metus bendziau susidraugauti ir nepavyko, po to dar buvo keli bandymai, bet ir tie ne kokie, tai dabar gaminu tik slapiaja beze.
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2013 07 16, 21:16)
tai panasiai ir dariau, bet esu maciusi nuotrauka, kur beze dailiai islygintas ir gelytes is beze sudetos, tai norejosi pabandyti, galvoju , kad vis tiek turi buti kazkoks triukas  g.gif  g.gif bet nesugalvojau. Kadangi tortukas buvo skirtas dukrytei , tai ir buvo tapes eksperimentiniu. Gaila Kirbe nebeuzsuka, manau tikros konditeres turetu zinoti. Beze dariau slapia , kadangi perku pasterizuotus baltymus , tai ir galvos nesuku del salmoneliu, o su tikraja jau pries 25 metus bendziau susidraugauti ir nepavyko, po to dar buvo keli bandymai, bet ir tie ne kokie, tai dabar gaminu tik slapiaja beze.

Laba diena. O kur yra pirkti pasterizuotų baltymų?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2013 07 17, 07:26)
Laba diena. O kur yra pirkti pasterizuotų baltymų?


Gyvenu ne LT. 4u.gif
Atsakyti
Jeigu pasterizuotus baltymus turite omeny miltelių pavidalu, tai aš jų pirkau tasty fun 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRA @ 2013 07 17, 08:11)
Jeigu pasterizuotus baltymus turite omeny miltelių pavidalu, tai aš jų pirkau tasty fun 4u.gif


ne , tai normalus skysti baltymai , skirti serbetams , ledams , konditerijai , sportininkams
My Webpage
Atsakyti
o as kepsiu tortuka ir man reik ruzavos spalvos, kokia geriau rinktis is americolor. deep pink ar electric pink. ar dar kitokia. tortukas bus dukrytes krikstynom
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 07 17, 13:03)
o as kepsiu tortuka ir man reik ruzavos spalvos, kokia geriau rinktis is americolor. deep pink ar electric pink. ar dar kitokia. tortukas bus dukrytes krikstynom

Deep piink,tai tamsesne rozine,o electric labai grazi spalvyte,as tokia tik ir naudoju thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites klausymas ( truputuka ne i tema)

Yra : Musu elektrinis fondiu ir baliukas kavineje

Nera: Recepturos.
Koki sokolada pirkti, kiek( 40 sveciu) ir ar reikia priedu ir kiek ( sviesto, grietineles ir tt)

Gal kas gali patarti, buciau labai dekinga . 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 07 17, 17:00)
Deep piink,tai tamsesne rozine,o electric labai grazi spalvyte,as tokia tik ir naudoju  thumbup.gif

aciu 4u.gif , ogal kas galetu atsiusti batuku darymo iskarpas, nes ten kur yra nekomentuojamoje temoje, tai man neuzkrauna ir nepadidina paveiksliuko unsure.gif , tik keduko pasididino
Atsakyti
Sveikos tortų puošėjos. Gal ką sudomins-
Balandžio mėn David Cakes ves pamokas Vilniuje.Labai rekomenduoju smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spylkutia @ 2013 07 17, 20:08)
Sveikos tortų puošėjos. Gal ką sudomins-
Balandžio mėn David Cakes ves pamokas Vilniuje.Labai rekomenduoju smile.gif  4u.gif


idomu kur vyks smile.gif oi kaip noreciau smile.gif
Atsakyti