Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
O-RE-AR
ULITKA,paprastas,bet grazus thumbup.gif
Ulitka
aciu mergaites 4u.gif
varniukas
Laba diena smile.gif

jau visa savaite ziurinejuosi Jusu grozius ir negaliu atsistebeti, kad taip imanoma pagaminti/papuosti skanestus... wub.gif

as torta iskepti moku, bet va papuosti schmoll.gif

o arteja mano vyro gimtadienis... Sugalvojau torta iskepti kvadratineje formoje, padengti ar sokoladine glazura, ar ganasu. O ant virsaus uzdeti raudona kaspina....

(ieskau paprasciausio varianto, kuri sugebeciau padaryti, bet kad ir butu grazu blush2.gif )

su glazura viskas aisku. O vat del mases kaspinui doh.gif
susiradau jusu temose begale visokiu receptu, bet suabebojau..... ar man gausis ta mase pasigaminti.... blush2.gif

o is jusu niekas nepirkot jau pagaminta mase? pvz:
http://www.cake-deco.lt/index.php?page=sho...t&Itemid=86

pagal kaina nebutu didelio skirtumo, ar pirkti raudonus dazus, ar gatava mase.

o kas skaniau? bigsmile.gif (nes vaikai vis viena pasigaus gabaleli papuosimo)
O-RE-AR
VARNIUKAS,jei nesate dariusi pastilazo,ir dazu neturit,tai tada paprasciau nusipirkti norima spalva,zinoma skonis skirsis nuo savo gaminto,bet ne vienas ragavo ir ne vienas ragaus tos pirktines mases mirksiukas.gif
Ulitka
Snikers
4.5 kg

user posted image
*Linele*
Merginos sakykit kaip tvirtinate juosteles prie torto .Tarkim yra vieneto formos tortas kaip sutvirtinti atlasinę juostelę kampuose?
dailele
QUOTE(Ulitka @ 2013 07 26, 14:32)
Snikers
4.5 kg

Argi gražu apgraužtus šokoladukus dovanot? thumbup.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Ulitka @ 2013 07 26, 13:32)
Snikers
4.5 kg

thumbup.gif
punkis
QUOTE(varniukas @ 2013 07 26, 10:58)
Laba diena smile.gif

o arteja mano vyro gimtadienis... Sugalvojau torta iskepti kvadratineje formoje, padengti ar sokoladine glazura, ar ganasu. O ant virsaus uzdeti raudona kaspina....

(ieskau paprasciausio varianto, kuri sugebeciau padaryti, bet kad ir butu grazu  blush2.gif )

su glazura viskas aisku. O vat del mases kaspinui  doh.gif
susiradau jusu temose begale visokiu receptu, bet suabebojau..... ar man gausis ta mase pasigaminti....  blush2.gif

o kas skaniau?  bigsmile.gif (nes vaikai vis viena pasigaus gabaleli papuosimo)
*

siūlyčiau daryt iš marshmellows saldainių. Šita masė skani ir jos galima pasidaryti ir nedidelį kiekį iš kelių saldainių. (tik nežinau kaip kitiems, bet man normali masė išeina tik iš BBQ marshmellows)
Ulitka
QUOTE(dailele @ 2013 07 26, 14:21)
Argi gražu apgraužtus šokoladukus dovanot?  thumbup.gif
*

reikia gi sau prie kavos palikti biggrin.gif
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 07 26, 14:39)
thumbup.gif
*

4u.gif
QUOTE(punkis @ 2013 07 26, 14:49)
BBQ marshmellows)
*

o cia kokie ir kur pirkti ??? Nes irgi ziuriu , kad man trupa mase,,, nes kitokius pirkau g.gif
Mingailiux
Kazko tylu cia...
Ikelsiu kelias fotkes, kad jau visos tik kepa tortus ir laiko neturi pasirodyt smile.gif)))

user posted image

Vysninis/karamelinis, turtingas kavos, 4,5kg
Asmeniskai man per stora knyga gavosi, nu bet didesnes formos neturejau...

user posted image

Mergvakariui
Maskarpone su persikais, 3,2kg

user posted image
ingridasir
Seniai besirodziau, pasirodysiu ir as. Baisi savaite drabu prasme, kuri pagaliau baigesi 4u.gif Ir nuo pirmadienio vel prasides nauja schmoll.gif. Skoniu jau nebepamenu, visi skirtingi.
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
*saules_zuikutis*
QUOTE(ingridasir @ 2013 07 26, 22:36)

labai visi grazus 4u.gif

pas mane tai si savaite be pabaigos biggrin.gif dirbsiu ir ryt ir poryt... doh.gif
O-RE-AR
Super tortai visu,ir progos thumbup.gif kaip as noreciau kokio rimtesnio,o ne tik vaiku gimtadieniniu ax.gif
*Keila*
sveikos

ultika - super sokoladukas thumbup.gif nors ir prakastas

linele - as trvirtinu karstu pastilazu, viena kampa pritvirtini, apsuki prispaudus ir kita gala taip pat su pastilazu (tikiuosi supratai)

ingridasir - grazus darbai lb, tik paaiskink man neismaneliai ten kur Pauliuko krikstas, kas ten pavaizduota? nu niekaip nesuprantu lotuliukas.gif

o kad ne tusciai, pasirodysiu siek tiek

user posted image

snikeris, sokoladinis, varskes

user posted image

snikeriai

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

j. miskas, varskes

user posted image

user posted image

user posted image
ingridasir
QUOTE(*Keila* @ 2013 07 27, 08:56)
ingridasir - grazus darbai lb, tik paaiskink man neismaneliai ten kur Pauliuko krikstas, kas ten pavaizduota? nu niekaip nesuprantu  lotuliukas.gif

Ten turejo buti krikstynu zvake, cia toks pageidavimas buvo, kad butu gulinti ta zvake, tai bandziau kazka panasaus padaryt, na ir dar kad valgyt butu ka tai todel ir ta zvake tokia stora biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(*Keila* @ 2013 07 27, 08:56)
sveikos

thumbup.gif
Nevute
Keila, man tie stalai tokie desertu labai grazu, o kad as tureciau daugiau laiko doh.gif
Mingailiux bet jau tas vyras koks seksovas.. wub.gif
ingridasir labai patiko tas kringeliuotas tortas su kaspinais thumbup.gif
likta
Keila, labai gražūs skoningi tortai, ir žinoma saldus stalas- be priekaištų
ingridasir, labai patiko prakastas šokoladas, puiki idėja
Ir kiti visų tortai labai labai gražūs
Mingailiux kaip viisada su paradu ir šį kartą su seksualiu vyriškiu

Zuikutis ant kelmo

user posted image

Šviesūs biskvitai, persikų su persikų gabaliukais, braškių, apelsininis baltojo šokolado kremai, 2,3 kg

Vakario traktoriukas

user posted image

šokoladiniai biskvitai, šokoladinis migdolinis, juodųjų serbentų, šokoadinis kremai,2,5 kg

Ramunių krepšelis

user posted image

Šokoladiniai biskvitai, prisotinti brendžiu, šokoladinis, juodųjų serbentų, apelsinų džemo plonytis sluoksnis, kavos kremai, 2,6 kg
*saules_zuikutis*
likta,grazus spalvingi tortukai
Garbanelele
Parodau ir aš savo vargelius smile.gif. Dengta saldainių mase, papuošimai iš tos pačios masės.
Medaus su persikais (~1 kg)
user posted image
Medaus ir medaus su persikais (~4,5 kg) krikšto dukrytei
user posted image

Ar gali sviestinis kremas nubėgti dėl prasto sviesto? Ir ar gali būti, kad saldainių masei pritrūko cukraus pudros? Masė išsipūtė kol papuošimus prilipdžiau.
*saules_zuikutis*
vysninis karamelinis
user posted image
snikers/maskarpone su persikais
user posted image
vysninis karamelinis/snikers
user posted image
sokoladiniai keksiukai
user posted image
sita tai dariau pagal jau savo daryta,plius pageidavo ant virsaus roziniu tokiu ziedu smile.gif
snikers
user posted image
maskarpone
user posted image
Cheekyyy
Dekui merginos uz ivertinima ax.gif
QUOTE(okmantes @ 2013 07 21, 13:15)
Cheekyyy Doros aplikacija man labai patiko  smile.gif ar piesta su rasikliais?
*

Aplikacija piesiau teptuku su maistiniais dazais blush2.gif Pirmas bandymas , bet patiko kad lengvai paisosi smile.gif
erikiuxxx
Ulitka koks fainas, ir nemazas snikerso sokoladukas isejo bigsmile.gif thumbup.gif
likta visi tortukai superiniai, thumbup.gif o tas Ramunių krepšelis, koks nuostabus su kelmuku wub.gif thumbup.gif kur toki galima gauti ? bigsmile.gif
Keila, Koks grazus stalas su salduminais, nuostabai dekorotas bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif , ir visi grazus skoningi tortukai irju papuosimai wub.gif (tik man truputi, ta sutrukinejusi siena nelabai smile.gif
ingridasir, puikus tortuku paradas, net labai wub.gif wub.gif wub.gif , tik tas kur zvake, tai man daugiau primena termosiuka buteliukams smile.gif
Mingailiux Nerealus tortukai wub.gif kaip visada puikus visi bigsmile.gif
Garbanelele, tortukai grazuciai, bet pas tave turbut ne mase pasipute, o pats tortukas, nes greiciausia, peri ilgai stovejo ne saldytuve, kai puosei biggrin.gif
*saules_zuikutis* kaip visada, grazuciai ir tvarkingi tortukai thumbup.gif su ramunemis labai patiko wub.gif
Rakelė
o kas nors galit paaiskint kaip tas aplikacijas daryt? nekomentuojamoj temoj yra sokolado aplikacijos, bet nieko as ten nesuprantu doh.gif blush2.gif
Ulitka
Mergaites jusu tortai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!! wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
bitė Majaa
Kiek groziu wub.gif
S_Z, su orchidejom ir vestuvinis su ziedais labai patiko 4u.gif
Garbanelele thumbup.gif
Likta su ramunem wub.gif
Keila...be zodziu grazu wub.gif
Ingridasir labai visi grazus 4u.gif
Mingailiux, ta salotine taip graziai dera wub.gif
Ulitka, snikersiukas thumbup.gif
Astuftis, kokia ivairove popsiuku thumbup.gif

Prikepiau tortu, 3 is ju padovanojau geriems zmonems 4u.gif
user posted image
user posted image
Sokoladiniai su vysniomis, po 2,5-3kg. Mano pirmoji barbe. Antraji dariau tetai, tai kaip saviems, man vis nedadarytai gaunasi, mase matosi su ruozais nuo kocelo blush2.gif

user posted image
user posted image
Bananiniai, 2 ir 3kg. Pirmasis buvo greitukas, uzsake pries 1 diena. O masiniuka dariau saviems, stengiausi mase lb plona daryt, nes gi visi jos plonos nori doh.gif tai gavosi su nelygumais verysad.gif

user posted image
Griliazinis, 2kg.

erikiuxxx
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 07 28, 18:02)

barbe reikejo aukstesne padaryti, dailiau atodytu ax.gif
tai yra, tik iki klubu kojas i tortuka ikisti mirksiukas.gif
erikiuxxx
ir as su savo tortukai smile.gif
cia bandziau prie suknytes paderinti smile.gif

suknyte https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hpho...21fdb288f1e597e

user posted image

user posted image

user posted image

cia greitukas, visai pamirsau kad kr. dukrytes , mergaites gimtadienis doh.gif
user posted image

user posted image

ir pirma syki isbandziau sokoladini ganasa thumbup.gif
user posted image
*saules_zuikutis*
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 07 28, 19:02)

tortuku daug,tik vienose noretusi mases kiek storesnes,kituose kiek plonesnes biggrin.gif arba tiesiog ''atmusti'' ranka smile.gif sekmes darbuose,bus geriau ir geriau 4u.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 28, 20:05)

grazus tortukai.minnie grazi. tik nepykit,bet ar reikia vieno torto tiek foto sukelti,ypac su vaikais is visu kampu? blush2.gif
Garbanelele
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 28, 18:34)
Garbanelele, tortukai grazuciai, bet pas tave turbut ne mase pasipute, o pats tortukas, nes greiciausia, peri ilgai stovejo ne saldytuve, kai puosei biggrin.gif
*

Vat, kad pats tortas labai gerai laikėsi ir nepajudėjo nei kiek. O pati dengimo masė išsipūtė šonuose doh.gif . Bet laimė tolygiai, tai ne taip pastebima buvo. Vienintelis paaiškinimas sakyčiau cukraus pudros trūkumas. Nes suklijavau greitai viską.
bitė Majaa
S_Z, Erikiuxxx, aciu uz teisingas pastabas. Ech, nu nelengva ta mano pradzia, bet turiu is ko mokytis;) Ir 5 tortai per savaite man buvo misija neimanoma schmoll.gif Kaip jus sugebat po tiek tortu kas savaite iskepti, neisivaizduoju rolleyes.gif
Erikiuxxx, puikus tortukai, koks kruopstumas! 4u.gif
Wavecult
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 28, 20:05)

Man cia jau aukstasis pilotazas. Kaip jus randate tiek laiko ir noro juos gaminti. Man vienas tortas per savaite yra daug. O ir laiko kiek suvalgo jo gamyba su papuosimais.
Dabar jau antra savaite suku galva koki torta vyrui padaryti gimtadienio proga. Jau visas temas cia perziurejau ir po google visagali varciau. Kol uz keleto minciu uzkliuvau.
O-RE-AR
QUOTE(Wavecult @ 2013 07 29, 09:18)
Man cia jau aukstasis pilotazas. Kaip jus randate tiek laiko ir noro juos gaminti. Man vienas tortas per savaite yra daug. O ir laiko kiek suvalgo jo gamyba su papuosimais.
Dabar jau antra savaite suku galva koki torta vyrui padaryti gimtadienio proga. Jau visas temas cia perziurejau ir po google visagali varciau. Kol uz keleto minciu uzkliuvau.
*

Vat praeita savaitgali dariau jaunam vyrui toki,sake labai patiko biggrin.gif

user posted image
Ulitka
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 07 29, 18:41)
Vat praeita savaitgali dariau jaunam vyrui toki,sake labai patiko  biggrin.gif

Labai- labai wub.gif
O-RE-AR
QUOTE(Ulitka @ 2013 07 29, 16:50)
Labai- labai  wub.gif
*

Aciu
*saules_zuikutis*

grazuuu
Nevute
O-RE-AR koks sexovas tortas thumbup.gif
erikiuxxx labai dailus visi tortukai, tokie tvarkingi tvarkingi wub.gif
likta krepselis ramuniu wub.gif
Garbanelele yra kur tobulet, bet bateliai tai labai dailus gavosi 4u.gif
*saules_zuikutis* labai patiko tie imite meskinai biggrin.gif thumbup.gif 4u.gif

Atitempiu ir saviskius

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
O-RE-AR
Ačiū merginos wub.gif

NEVUTE,superiniai,kaip visada thumbup.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Nevute @ 2013 07 29, 23:11)

aciu smile.gif
labai grazus paukstuku tortas smile.gif
Wavecult
*

Super 4u.gif 4u.gif 4u.gif Puiki ideja, subtilu 4u.gif
O-RE-AR
QUOTE(Wavecult @ 2013 07 30, 08:03)
Super  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Puiki ideja, subtilu  4u.gif
*

Ačiū,prašom naudokitės,jei tik tinka mirksiukas.gif
AIRA
Taip tylu.. Įdėsiu savo šiaurės lokį, gal ką pralinksmins šį apniukusį rytą biggrin.gif Svoris apie 8kg. doh.gif

user posted image
umedyte
Erikiuxxx-laaabai grazu 4u.gif 4u.gif ir taip atiderinta pagal suknute,netgi kaspinas .. thumbup.gif beje,o Mikes kaspina aptaskavote jau pagaminta(surista)?kuo? g.gif aisingu?
O-RE-AR, puiki ideja! 4u.gif paprasta,originalu,grazu ! thumbup.gif
Nevute, kaip visada spalvinga,zaisminga,dailu 4u.gif thumbup.gif
Aira, fainas meskis,o svoris! thumbup.gif tai bent buvo darbelio.. bigsmile.gif
*saules_zuikutis*
nieko sau lokys! bigsmile.gif tiek dydziu,tiek isvaizda ispudingai atrodo! tik va,jei is pradziu butumet kremu visa aptepus,o tik tada dzibavus,nesisviestu juoduliukai smile.gif
AIRA
Žinokit tas lokys jau tiek man jėgų kainavo doh.gif , kad sakiau tik savo vaikui ir tik vieną kart tokį galėjau padaryti biggrin.gif Kad reikia aptepti prieš dzibuojant žinojau, bet jau nenorėjau beziuko daugiau naudoti, nes jo nelabai mėgstam. Bet va iš valgytojų gavau pagyrimą, nes viena mergina buvus Kanadoje ir stebėjo tikrus šiaurės lokius, sakė jų oda tamsi, nors kailis baltas, tai aš to nežinodama pataikiau į dešimtuką bigsmile.gif
O-RE-AR
Aciu UMEDYTE 4u.gif
Sandrutia
Sveikos merginos, klausimukas smile.gif
ar yra tokia galimybe, kad pati padarau torta vieno auksto ir tik uzsisakyti, kad papuostu?
jei taip ir kazkuri galetu pagelbet -brukstelkit man i a.z - buciau laaabai dekinga! cia reiktu pirmadienio vakarui mergaitisko papuosimo Kaune. aciu!
*saules_zuikutis*
sia savaite turejo jau buti atostogos,bet... biggrin.gif
napaleonas su spanguolem
user posted image
snikers/maskarpone su persikais 9kg
user posted image
juodasis miskas
user posted image
snikers
user posted image

o dabar jau tikrai ATOSTOGOS! smile.gif
lengvu darbu visoms 4u.gif
umedyte
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 01, 14:25)
sia savaite turejo jau buti atostogos,bet... biggrin.gif
napaleonas su spanguolem

*

thumbup.gif thumbup.gif jeginis kepalas!kokia proga cia jis? bigsmile.gif kuo dengtas-sokoladine mase gal? o riekutes is ko padarytos? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.