Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

tai sakot pirkti normalia su kojom, ne puse, nes radau vienoj vietoj 14lt+pvm g.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2013 07 23, 20:38)
tai sakot pirkti normalia su kojom, ne puse, nes radau vienoj vietoj 14lt+pvm  g.gif

Zinoma nupirkit normalia,bus prisiminimasir zaislas,ota pusine man ji net negrazi,ir vaikas nusimins smile.gif

va cia as viena, ir kita dariau Dovanu tortukus duktereciams,tai mergaites labai liko patenkintos bigsmile.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 23 liepos 2013 - 21:52
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 23, 23:15)
Zinoma nupirkit normalia,bus prisiminimasir zaislas,ota pusine man ji net negrazi,ir vaikas nusimins smile.gif

va cia as viena, ir kita dariau Dovanu tortukus duktereciams,tai mergaites labai liko patenkintos  bigsmile.gif

Liucija, o jus gal pamenat kokio aukscio tie sijonai pas juz buvo ir apskritimo skersmuo apacioje kiek cm, as darisiu meduti tai idomu koki daryti ir koks mazdaug tada svoris gausis.
Atsakyti
[quote=akilezna,


A. = koju ilgys,beveik ik talijos smile.gif
svoris priklausys nuo papuosimo ax.gif tos dvi svere apie 3,5kg.
o si ,ligtai 2,5,gal ir maziau (cia pirmoji barbe smile.gif http://images60.fotk...DSC_0078-vi.jpg

o kepiau 18, 16, 12cm biskvitus


O cia yra pirkti jusu pusine lelyte http://www.tastyfun....rudais_plaukais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 23 liepos 2013 - 21:52
Aciu uz patarimus del Barbes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Erikiuxxx, as irgi pasiryzusi padaryti sijona su kvarbatkelemis wub.gif Irgi manau, kad tos pusines leles yra nei sis, nei tas vaikui.
Atsakyti
[quote=erikiuxxx,2013 07 23, 23:51]
[quote=akilezna,
A. = koju ilgys,beveik ik talijos smile.gif
svoris priklausys nuo papuosimo ax.gif tos dvi svere apie 3,5kg.
o si ,ligtai 2,5,gal ir maziau (cia pirmoji barbe smile.gif http://images60.fotk...DSC_0078-vi.jpg

o kepiau 18, 16, 12cm biskvitus
O cia yra pirkti jusu pusine lelyte http://www.tastyfun....rudais_plaukais
[/quote]
aciu labai uz ismanu paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
S_Z cigarela superine smile.gif
thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Mingailiux @ 2013 07 19, 20:10)
Pasirodau ir as su keliais tortukais (kas kartojasi, nebedesiu)


gerule serno galva, liuks darbas thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2013 07 20, 16:45)
kokiu groziu pridejot  bigsmile.gif  wub.gif

o mano paprastuciai nes atostogos turi buti nuo visu darbu biggrin.gif

Labai grazus tie ale paprastuciai thumbup.gif
Papildyta:
Fainas labai su Dora torciukas, jau nepamenu niko g.gif
Olestos su frezijom ziauriai grazus wub.gif
S_Z krikstynu rozinis ir su kosmetine labai dailuciai thumbup.gif
dar praleidau labai grazuoliu meskinu gvardija thumbup.gif sauniai padirbeta berods Nevutes
p.s su atmintim ne kas man doh.gif
Papildyta:
pora mano darbu 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2013 07 24, 00:08)

Kokie faini torciukai wub.gif thumbup.gif


======

mergaites, ar kas naudojo tokia mase tortui apdengimui, ar ji gera ???
reikia rimta torta padaryti, ir bijau su pastilazu rizikoti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2013 07 24, 01:08)


grazus tortukai abu

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 24, 03:10)
reikia rimta torta padaryti, ir bijau su pastilazu rizikoti  blush2.gif


o kame rizika su savo rankom gaminta mase? g.gif as kaiptik nenoreciau rizikuoti su dirbtine,nes neaisku koks jos skonis ir pan
Atsakyti
Mano keli tortukai:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2013 07 23, 23:55)

Butinai pirkit normalia, nes zinau ne kart kaip vaikas nusimine kai ta "barbe" ejo i siuksline sad.gif.
As visad perku vienos rusies, kur kojos graziai issiima, man estetiskiau valgyt torta kai ten nera koju biggrin.gif ta prasme nieks pjauti nemaiso smile.gif As isimu jas is leles, perrisu kaspinuku ir kartu su rubais dezuteje atiduodu su tortu, o ties krutine ir liemeniu apvinioju maistine plevele (ten kur liesis su mase), kai jau pjauna torta, isima lele, nuvinioja ir ji lieka svari. Si dalis mergaitems net svarbiau nes tas torto valgymas buna smile.gif ciumpa, rengia su draugem nauja lele smile.gif
QUOTE(MergickaN @ 2013 07 24, 01:08)
Labai grazus tie ale paprastuciai  thumbup.gif

aciukas, jusiskiai labai mieli wub.gif
Mingailiux wub.gif wub.gif wub.gif laaabai grazuciai! gal galima tyliai i AZ kur ieskot raidziu ir tokio stovo? blush2.gif biggrin.gif ACIU
TITA777, Fainika saunus valgomukai smile.gif
O-RE-AR thumbup.gif klausimas del meskio- tvirtintas? turesiu toki mastau dzibuoti ganasu, bet kazi kaip atlaikytu kelione del formos nes vairuotojas neskrupulingas, o ir del kremo kad nepasileistu g.gif
SZ, Olesta na ir ka cia pridurti g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 24 liepos 2013 - 16:59
QUOTE(ramune.v @ 2013 07 24, 15:54)
O-RE-AR thumbup.gif klausimas del meskio- tvirtintas? turesiu toki mastau dzibuoti ganasu, bet kazi kaip atlaikytu kelione del formos nes vairuotojas neskrupulingas, o ir del kremo kad nepasileistu  g.gif

Ačiū,meskis netvirtintas,aukscio,kaip per 2 sprindzius buvo smile.gif sudejau nemazai sokoladinio kremo,bet atlaike viska(nes maciau ir klientu foto),nors jis tikriausiai dar prabuvo geras 3 valandas ne saldytuve,nes sake vietos nera doh.gif bet ar dejo,tai nezinau.Kelione trumpa buvo,vos kelios minutes,o jei tolima ir vairuotojas ralistas,tai siulyciau deti padekliuka ir tvirtinti mirksiukas.gif
Atsakyti