Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Atsiprašau, kad ne į temą, bet gal bus įdomu... 4u.gif

http://www.emmashous...iterijos_kursai
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2013 08 04, 22:37)
Savaitgali teko sudalyvauti gimtadieni. Buvo uzsakytas tortas, man rodos is skonio juodasis miskas ir dengtas cukraus mase. Nu ir ka as galiu pasakyti, nekoks darbelis kuris kainavo nemazus pinigus. Palyginus su jusu darbais, tai ten kaip pirmoko lygio smile.gif . Ir siandien nepatingejau paziurineti kas kokius tortus kepa pardavimui, ir man macius kokie tortai turi buti, teko nusivilti, nes tortai, netvarkingi, nelygus ir net neskoningi. Tikrai nenoreciau savo sventei gauti tokio torto doh.gif . Gal, kai nezinai kaip atrodo tikrai graziai papuostas tortas, tada gal ir gerai.

Taip, kad dar karteli noriu pasakyti, kad musu kepejeles profes savo darbo. Is jusu belieka tik mokintis.

O gal buvo pirkta iš žmogaus, kuris dar mokosi. Jūs labai kategoriška. Gautųsi taip, kad daugiau niekas neturi teisės pradėti kepti tortų. Ir reiktų paklausti pas profesionales, kaip joms pradžioj buvo. Manau, kaip ir visom pradedančiosioms - buvo visko, ir ne viskas buvo taip idealu kaip dabar. O ką daryti, kai visos gerosios profesionalės užimtos keliems mėnesiams į priekį, o tau torto prireikia gana staigiai... Atsiprašau, kad ne į temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 05 rugpjūčio 2013 - 10:44
QUOTE(Garbanelele @ 2013 08 05, 11:37)
O gal buvo pirkta iš žmogaus, kuris dar mokosi. Jūs labai kategoriška. Gautųsi taip, kad daugiau niekas neturi teisės pradėti kepti tortų. Ir reiktų paklausti pas profesionales, kaip joms pradžioj buvo. Manau, kaip ir visom pradedančiosioms - buvo visko, ir ne viskas buvo taip idealu kaip dabar. O ką daryti, kai visos gerosios profesionalės užimtos keliems mėnesiams į priekį, o tau torto prireikia gana staigiai... Atsiprašau, kad ne į temą  4u.gif



Tai as ta gerai suprantu, kad is karto neiseina tobuli tortai, kad reikia ju daug pagaminti, kol iseis tobulas. Bet tada ir neimk uz ta torta, kaip profesonale. As galvoju pirma reikia ismokti juos gaminti, paskui siulyti savo paslaugas.
Nieko nenoriu izeisti, bet cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(TITA777 @ 2013 08 05, 14:48)
Tai as ta gerai suprantu, kad is karto neiseina tobuli tortai, kad reikia ju daug pagaminti, kol iseis tobulas. Bet tada ir neimk uz ta torta, kaip profesonale. As galvoju pirma reikia ismokti juos gaminti, paskui siulyti savo paslaugas.
Nieko nenoriu izeisti, bet cia mano nuomone.

mano nuomone jus visiskai teisi smile.gif
deja daznai net kepyklu tortai buna toli toli nuo graziu ir skaniu biggrin.gif o va isleistas naujas istatymas apribojo kepejas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 05 rugpjūčio 2013 - 14:23
o gal gali kas atsiust ikristynu batuko iskarpa. prasiau jau anksciau, bet taip ir nesulaukiau. toje temoje kur yra idetas, man nepasididina, tik sportinis batelis pasididino. buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 08 05, 17:38)
o gal gali kas atsiust ikristynu batuko iskarpa. prasiau jau anksciau, bet taip ir nesulaukiau. toje temoje kur yra idetas, man nepasididina, tik sportinis batelis pasididino. buciau labai dekinga ax.gif

neparasot kokio reik-uzdaro, atviro, basutes mergaitiskos ar berniukisko smile.gif
1pvz.
2pvz.
3pvz.
4pvz.
5pvz.
6pvz.

gal kas bus naudingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 08 05, 19:13)
neparasot kokio reik-uzdaro, atviro, basutes mergaitiskos ar berniukisko smile.gif
1pvz.
2pvz.
3pvz.
4pvz.
5pvz.
6pvz.

gal kas bus naudingo biggrin.gif

aciu 4u.gif , dabar dar iskilo klausimas. darau astilaza pagal cpsiuko recepta figureliu lipdymui, bet mase gavosi tokia lipbi ir tasi, visai ne kaip plastelinas. gal ka ne taip darau? ar ja reik saldytuve dar laikyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 08 05, 23:21)
aciu  4u.gif , dabar dar iskilo klausimas. darau astilaza pagal cpsiuko recepta figureliu lipdymui, bet mase gavosi tokia lipbi ir tasi, visai ne kaip plastelinas. gal ka ne taip darau? ar ja reik saldytuve dar laikyti? g.gif

Man irgi pagal receptą skysta išeina, tai aš dedu daugiau pudros ir krakmolo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maramara @ 2013 08 05, 23:29)
Man irgi pagal receptą skysta išeina, tai aš dedu daugiau pudros ir krakmolo  smile.gif

Arba dar truputi aliejaus arba kartais ir šilto vandenuko
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 08 05, 23:21)
aciu  4u.gif , dabar dar iskilo klausimas. darau astilaza pagal cpsiuko recepta figureliu lipdymui, bet mase gavosi tokia lipbi ir tasi, visai ne kaip plastelinas. gal ka ne taip darau? ar ja reik saldytuve dar laikyti? g.gif



QUOTE(maramara @ 2013 08 05, 23:29)
Man irgi pagal receptą skysta išeina, tai aš dedu daugiau pudros ir krakmolo  smile.gif

Vietoj 60 ml vandens dekit 40 ml ir nebus jokiu problemu 4u.gif
Atsakyti
atostogos,bet vistiek nosi ikisu biggrin.gif

vezliukas labai grazus,orchideja,zmogvoris ...ir visi kiti.nemaciau negraziu tortu smile.gif
gero oro ir noro darbuotis 4u.gif
Atsakyti

aciu 4u.gif
Atsakyti