Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(AIRA @ 2013 08 12, 12:41)

Tai turbut ir foto turit, parodykit, nes tai, kas vieniems kelia siaubą, kitiems yra gražu, ne kartą teko įsitikinti smile.gif

Labai gaila, bet neturiu, nebent sesės paklausiu, gal kas nufotkino arba už kelių mėn, kai fotografė padarys vestuvių fotkes...
Na jūsų visų demonstruoti vestuviniai tortai tikrai labai gražiai papuošti, o anas buvo apdengtas baltu pastilažu (atrodo taip jis vadinasi g.gif ) ir keletas nublukusios rožinės spalvos rožių ir nieko nieko daugiau, jokių rutuliukų, pabarstukų, lapelių, gėlelių, drugelių... tuščias visai, nei pakraščiai kaip apdirbti... gal toks buvo ir jaunųjų prašymas vien tik rožės, bet rožės turėjo būti ryškiai ryškiai raudonos. Pasakysit, gal sunku tokią ryškią spalvą išgauti, tuomet ta kepėja ir turėjo tai paaiškinti - bent jau taip aš manau. Beje patys jaunieji apžiūrėję saldų stalą, paklausė "o kur mūsų tortas?"
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės, noriu paklausi: draugė labai prašo tortuko, kurį turi valgyti antradienį, o aš kaip tyčia sekmadienį naktį išvažiuoju atostogų. Tad jei tarkim aš sekmadienį ryte padaryčiau kokį snikersą, o vakare jį papuoščiau pastiliažu (jis papuoštas juk galėtų stovėti iki antr.)? Kas blogiausia gali jam atsitikti?
Ar čia išvis misija neįmanoma g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo punkis: 12 rugpjūčio 2013 - 20:19
QUOTE(punkis @ 2013 08 12, 21:19)
Sveikos kepėjėlės, noriu paklausi: draugė labai prašo tortuko, kurį turi valgyti antradienį, o aš kaip tyčia sekmadienį naktį išvažiuoju atostogų. Tad jei tarkim aš sekmadienį ryte padaryčiau kokį snikersą, o vakare jį papuoščiau pastiliažu (jis papuoštas juk galėtų stovėti iki antr.)? Kas blogiausia gali jam atsitikti?
Ar čia išvis misija neįmanoma g.gif ?

laikysit šaldytuve manau, tai nuo sekmadienio iki antradienio jis stovės 2 paras. o tortas ir būna skaniausias tokiu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2013 08 12, 20:19)
Sveikos kepėjėlės, noriu paklausi: draugė labai prašo tortuko, kurį turi valgyti antradienį, o aš kaip tyčia sekmadienį naktį išvažiuoju atostogų. Tad jei tarkim aš sekmadienį ryte padaryčiau kokį snikersą, o vakare jį papuoščiau pastiliažu (jis papuoštas juk galėtų stovėti iki antr.)? Kas blogiausia gali jam atsitikti?
Ar čia išvis misija neįmanoma g.gif ?

Nors ir penkias, jei tik šaldytuve, bus tik skanesnis. Iki valgymo snikerį aš brandinu tris dienas.

Kiek daug gražių tortų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 08 12, 15:18)
O kodel kainos brangiau ??? juk kaina nurodyta, nejau ji keisis ?


Ne ne,kaina nekils,tik sakau,kad brangiau kainuos,nei Rafaelo dezute biggrin.gif
Atsakyti
pasakiski tortai vestuviniai blink.gif nuostabus darbai, labai patiko keksiukai su meskuciais smile.gif liuks.

user posted image
Atsakyti
Dėkui už atsakymus, bet man svarbiau buvo ne ilgas torto laikymas, o jo papuošimas. Ryte sutepus tortą jei vakare puošiu ar nesutrūkinės masė vėliau? Tortas nesideformuos?
Atsakyti
HELP mamytes....

koks turi but tikrasis receptas gelyciu darymui? bandziau pagal internete rasta recepta daryti, bet... gelytes labai greit luzinejo. ir nieko nesigavo...
nemoku foto ikelt...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(varniukas @ 2013 08 09, 15:34)
Iškepiau vyro gimtadieniui tortuką - Turtingas kavos tortas, apteptas ganašu, kaspinas iš Marshmallow masės....  blush2.gif

Bet kasme mano klaidos?  doh.gif

Pirmausia dėl ganašo. Jis šaldytuve prastovėjo parą laiko, kaip ir buvo rekomenduota paga receptą. Bet kai aš jį išėmiau iš šaldytuvo, jis buvo toks kietas, kad nesiplakė. Tai vos vos pašildžiusi tiesiog užtepiau tą masę ant torto. Tad gavosi visas nelygus.....

O dėl papuošimo iš vis ne kas sad.gif

Pasidariau vakar dieną kaspinėlio paruoštukus, džiovinau šaldytuve. Ten kaspinėliai buvo lyg jau padžiuvę ir laikė savo formą. O tik išėmus iš šaldytuvo viskas suglebo.... sad.gif
Ar gali būti dėl karščio? Pas mus dabar namuose 29 C šilumos



man ir is tos Marshmallow mases tas pats gavos..tik isemus is saldytuvo issileido...nors tada silumos ti iki 20 C tebuvo...o saldytuve viskas laikes gerai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(RimaVen @ 2013 08 13, 15:38)
HELP mamytes....

koks turi but tikrasis receptas gelyciu darymui? bandziau pagal internete rasta recepta daryti, bet... gelytes labai greit luzinejo. ir nieko nesigavo...
nemoku foto ikelt...sad.gif


darykit is pastilazo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2013 08 13, 16:33)
darykit is pastilazo 4u.gif


is jo ir dariau pagal cipsiukes recepta..bet gal ka blogai padariau,kad suluzinejo ar ilgiau dziovint reikia?
Atsakyti
QUOTE(RimaVen @ 2013 08 13, 17:54)
is jo ir dariau pagal cipsiukes recepta..bet gal ka blogai padariau,kad suluzinejo ar ilgiau dziovint reikia?

per daug cukraus pudros pridėjote turbūt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainika: 13 rugpjūčio 2013 - 18:16