Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus



user posted image

104 tema 103 tema 102 tema
101 tema 100 tema 99 tema 98 tema 97 tema
96 tema 95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema
89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.

Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Daug naudingos info rasit nekomentuojamoje temoje

Gražių ir skanių tortų!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* talpinamų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-640 pixelių
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
i nauja tema ateinu su naujais gaminiais smile.gif
vysninis karamelinis
user posted image
vysninis karamelinis
user posted image
snikers
user posted image
snikers
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 12 liepos 2013 - 16:02
*saules_zuikutis* labai grazus, spalvingi , tvarkingi tortai.Saunuole. 4u.gif

Atsakyti
Kaip greit temuke baigesi bigsmile.gif

Tai ir as, tik su vienu tortuku ateinu smile.gif buvome gimtadieni pas draugus ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 12 liepos 2013 - 18:24
QUOTE(okmantes @ 2013 07 11, 14:07)
erikiuxxx ir kitos mergaites, kurios darot popsiukus/tortinukus, ar nebandet su aisingu aplieti? sakiau jau pati bandysiu, bet vis iki to reikalo niekaip nedaeinu  smile.gif jei kuri bandet, pasidalinkit patirtimi  4u.gif
aciu uz grazius atsiliepimus apie mano vilko torta  4u.gif

As bandziau, jej turite omeni liukra, baltyma su cukraus pudra ir truputi citrinu sulciu, tai dariau fotosesijai, kad vaikai neissitepliotu , tai thumbup.gif


user posted image

ir kas man labai patiko , kad dengiasi labai ligiai ir graziai, ko nepasakysi apie sokolada, tik beda ta kad ilgai reikia laukti kol nuvarves, tai labai nedekingas darbelis, kuris atema daug laiko doh.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(AIRA @ 2013 07 11, 07:28)
O kokį baltą šokoladą naudojate? Nu man su juodu šokoladu viskas gerai, bet su baltu.. toks jis klampus, kad net neiškeliu popsiuko įmerkus į jį, taip ir lieka tame šokolade doh.gif Geriausiu atveju tik padekoruoju su baltu ant viršaus.

AS pirkau, balto sokolado sveriamus diskelius po 35 ar 39 lt. (jau gerai nepamenu) tai irgi klampus, o jej persildysi, tai paskui nelimpa prie posiuko blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 12 liepos 2013 - 19:50
Nusipirkau ir as popsu keptuve, tai jau dabar turbut gailesiuosi, nes maniau, kad jie lengvai pasidaro biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Nevute, kad tavo rankos auksines, tortai fantastiski wub.gif wub.gif wub.gif tai tau viskas puikiai seksis ax.gif Labai lauksiu tavo popsiuku bigsmile.gif

===
As tik gailiuosiu kad tokia brangia keptuve pirkau doh.gif blush2.gif uz ta kaina galeciau dabar 3 nusipirkti lotuliukas.gif

===

vakarykstis darbelis , popsiukai krikstynom (cia tik trecia ju dalis) doh.gif , su baltu ir roziniu sokoladu


user posted image
user posted image

Gal tik, per tankiai jos sudeliojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 12 liepos 2013 - 23:28
QUOTE(Nevute @ 2013 07 12, 23:52)
Nusipirkau ir as popsu keptuve, tai jau dabar turbut gailesiuosi, nes maniau, kad jie lengvai pasidaro  biggrin.gif  doh.gif

issikepa tai jie greitai,bet tas sokoladu dengimas,tai doh.gif kepu tik savai seimynai smile.gif
Atsakyti
zuikuti, erikiuxxx nuostabūs tortai ir popsai, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano sio savaitgalio tortai:

Vestuvinis, 6,2kg

user posted image

Jubiliejui 80-ciui, 4,7kg

user posted image

Jubiliejui, 4,1kg

user posted image

Vaikiskas, 3kg

user posted image

Krikstynu tortai:

user posted image

user posted image

user posted image

2,7kg
user posted image

Ir keksiukai:
user posted image
Atsakyti
Mingailiux, man net zandikaulis atvipo TIEK vieno savaitgalio tortu pamacius smile.gif kaip tu su mazu vaiku sugebi tiek ir tokiu nuostabiu tortu prikepti ir papuosti?
kokiu kremu rozytes sukai?smile.gif labai graziai atrodo smile.gif
visi tortai nuostabus, bet tas vestuvinis - superinis smile.gif drugeliai atrodo ka tik nutupe ir vos padvelkus vejeliui jie vel nuskris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2013 07 13, 14:39)
Mingailiux, man net zandikaulis atvipo

o man net verkt noresi .. KAIP GRAZU IR TOBULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif


Atsakyti