Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadų apšiltinimas polistirolu

QUOTE(LaVil @ 2009 04 11, 15:01)
gal galima smulkesne info i az.

Mus irgi domina fasadu siltinimas polistiroliu.

sveiki,jei reikes gaiu rekomenduoti puikius fasadininkus.ir kaina padori smile.gif
Atsakyti
siai dienai kaina su siltinimu tinkavimu ir pastoliais (visos medziagos iskaiciuotos ) kaina yra nuo 120 iki 200Lt priklauso nuo fasado smile.gif cia Vln smile.gif i az jai reikia imones kontaktu
P.S.

Jai kyla klausymu , ar tai ne reklama iskart prisipazystu , tai yra mano brangiausiojo kompanija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2009 05 04, 13:50)
siai dienai kaina su siltinimu tinkavimu ir pastoliais (visos medziagos iskaiciuotos ) kaina yra nuo 120 iki 200Lt priklauso nuo fasado smile.gif cia Vln smile.gif i az jai reikia imones kontaktu
P.S.

Jai kyla klausymu , ar tai ne reklama iskart prisipazystu , tai yra mano brangiausiojo kompanija  blush2.gif


Klausimu nekyla ar tai reklama,cia greiciau antireklama, nes kainos ne siu metu. 200lt/m2 - cia jau kosmosas, kiek teko dometis tai kainos sukasi iki ~110-120 su medziagom, pastoliais ir akriliniu tinku, 20cm putos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogasdaktaras: 04 gegužės 2009 - 18:25
apsiltinimo kaina privaciam namui su darbais ir medziagom (iskaiciuotas 15cm polistirolas) nuo 75 Lt uz m2
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas zinote apie apsiltinimo medziagas prothermowall, ar geros, pasiteisina? Planuojame jomis siltinti namo fasada.Aciu.
Atsakyti
Noriu paklausti patarimo, jau "ant dienu" tinkuosis fasadas, greiciausiai akriliniu tinku, siltinimas puta, tik kaminas, kuris yra dalis isorines sienos, akmens vata. Tai vat toj vietoj ar viskas tvarkoj su tuo akriliniu tinku ant vatos, nes lyg ir isskaiciau, kad vatai jis nelabai tinkamas. Nebus kokiu problemu?
Atsakyti
blogasdaktaras:

negalima deti ant vatos akrilinio tinko, tik laiko klausimas kada tinkas nuo armojamojo sluoksnio atsoks. Siulau deti silikatini-silikonini tinka, kaina berods 2 Lt uz kibira skiriasi nuo akrilinio tinko.
Atsakyti
Sveiki. Galvoju irgi cia pasisakysiu. Cia aktualu tiem kas nori apsiltinti savo namo fasadus ar stoga. Siulyciau nauja besiule poliuretaniniu putu ispurskymo technologija - kuri turi daug privalumu ir pranasumu pries kitas technologijas! jeigu ka domina, rasykit man i az, nes man kaip tik atsiunte darbu kainininka -galesiu ir jum persiust.
sekmes visiem!
Atsakyti
QUOTE(tekila4me @ 2008 02 07, 11:24)
Klausimas tiems, kas darėsi arba ketino darytis sienų šiltinimą patys: ar įmanoma tai padaryti žmogui, neturinčiam nieko bendra su statybomis, pagal tokį aprašymą (išskyrus padengimą dekoratyviniu tinku, nes manau, kad čia geriausiai naudoti spec. purškimo mašiną) >> http://www.pastatusi.../darbu_eiga.htm


Sveiki, statytojai,

Kadangi patys darome sildyma, labai jau butu naudinga pasiskaityti apie darbu eiga, bet kazkodel man neatsidaro sitas linkas unsure.gif Gal galetumet kas imesti veikianti ar siaip koki gera psl, kuriame butu ishdestyi darbai pazingsniui?
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2009 08 16, 13:00)
Sveiki, statytojai,

Kadangi patys darome sildyma, labai jau butu naudinga pasiskaityti apie darbu eiga, bet kazkodel man neatsidaro sitas linkas  unsure.gif  Gal galetumet kas imesti veikianti ar siaip koki gera psl, kuriame butu ishdestyi darbai pazingsniui?



nueik i
http://www.fasaduapd...tinimo-sistemos
Atsakyti
QUOTE(Viktoras @ 2009 05 10, 21:30)
blogasdaktaras:

negalima deti ant vatos akrilinio tinko, tik laiko klausimas kada tinkas nuo armojamojo sluoksnio atsoks. Siulau deti silikatini-silikonini tinka, kaina berods 2 Lt uz kibira skiriasi nuo akrilinio tinko.

O kodel turetu atsokti ? g.gif
Atsakyti
Sveikos, statybininkės. Ar verta šiltint(iš išorės)36,5 cm YTONG blokelius? Norėčiau išgirsti praktiškų patarimų. Ačiū smile.gif
Atsakyti