Įkraunama...
Įkraunama...

Maži mūsų darbeliai

ir dar vienas Vilma_liu darbelis:
Atsakyti
Dabar labai madingos gėlės thumbup.gif
Čia dariau kaip sagę, bet lygiai tokiomis dabar puošiuosi mocherinį šaliką. Kai baigsiu - įdėsiu ax.gif
Atsakyti
o cia as bandziau skraiste meistrauti smile.gif jei pasiseks ikelsiu 4u.gif
Atsakyti
ir dar sita kepuryte kazkada neriau smile.gif kai vaiuciui buvo 4 men biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi pirkti tokio daikto neradau niekur, pasisiuvau pati. Tiesa, padėvėtuose esu mačiusi, bet tada dar nežinojau, kam reikalingas.
Čia dėklas, maišas ar kaip tą daiktą pavadinti, skirtas sauskelnėms susidėti.
Atsakyti
Nu va mano šalikas tongue.gif
Pats jis pirktas, tik gėlytės mano rankelių darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 02 spalio 2005 - 17:47
Čia mano darbelis ant lango iš bambuko. Tiesa, dabar nebelabai man jis patinka, ypač nuotraukoj. Anksčiau vietoj saulėgrąžų buvo 5 ramunės su lapeliais, tai buvo gražiau. Bet kažkodėl pakeičiau doh.gif doh.gif Ir katė ramunes apvalgė dabar jau, reiks pirkti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Na as pabandziau nunerti savo mergytei batukus, ne devintas pasaulio stebuklas bet vis sis tas 4u.gif
Atsakyti
Brangiosios, jūsų visų labai dailūs darbeliai wub.gif
Įdėsiu gal kada ir aš savuosiu, bet man ypač patiko tie kontūriniai ir aš, aišku užsukau pasižiūrėti pagal nuorodą, kurią įdėjo JolanciuksM (labai atsiprašau, jei klystu ar jei neteisingai parašiau vardą) Aptikau man labai patikusią foto ir norėčiau išsisiuvinėti, bet... nors ten parašyta, kad schema pridėta žemiau, aš, tundra, jos ten niekaip nemoku rasti doh.gif cry.gif Gal kas pagelbėtumėt? O gal kas turit šią schemutę? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Tai 17 foto (bučinys)
http://dnl.alp.ru/7y...94545709812.jpg
Atsakyti
Galima i pagyru skyreli ir rankiniu gamintojoms?

oi, tik juodu gelyciu nesimato... sad.gif ten aplink balta ta didele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 06 spalio 2005 - 16:00
Demonstruoju savo darbelio antrą etapą. Tikiuosi daugiau etapų nebereikės daryti:
user posted image
Atsakyti
Čia paskutiniai mano darbeliai
Atsakyti