Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

QUOTE(skriste @ 2005 07 13, 08:45)
Kompe labai patogus dalykas buvo ikonėlė apačioje kairėje prie start, kurią paspaudus visi langai nusileidžia žemyn smile.gif  Bet aš kažkaip sugebėjau ištrinti tą failą, kuris duoda tą komandą doh.gif  Kur aš galėčiau rasti tą failą parsisiųsti g.gif

Neishtrynei to failo, tik short cut, ishtrynei.
Eini Start -> Search -> For files or folders ir ieshkai Show Desktop, turi surast faila tokiu pat pavadinimu. Pazymi ji ir nutempi kur seniau buvo ta ishtrinta ikonele. Ir viskas veikia.
Atsakyti
Norėjau parsisiusti dainų iš interneto, bet negaliu. cry.gif
Daug kur rašo, kad paspaudus dainą, reika pasirinkti dešinį pelės klavišą ir pasirinkti "Save Target As", bet pas mane nėra tokio pasirinkimo cry.gif Gal jis kur paslėptas ir jį reikia išsitraukti. g.gif Padėkit, labai jau noriu dainų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAUKVILE: 14 liepos 2005 - 11:23
O kur jus randat tokiu fainu visokiu judanciu vaizdeliu tai suniukas tai berniukas uzpakali kraipo ir panasiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 07 14, 10:54)
kokie windows pas tave?
Šiaip užtenka su pelės dešiniu klavišu ant tos apatinės juostos tuščioj vietoj (kur jokia programa nerodoma) spustelt ir pasirinkt "show the desktop" arba "minimize all", žiūrint kokie windows  4u.gif

Bet čia reikia spustelti kelis kartus pele, tas pats kaip ir kiekvieną langa nuleidinėti, o čia tereikėdavo vieną kartą ir viskas smile.gif 4u.gif

QUOTE(Julius3 @ 2005 07 14, 11:12)
Neishtrynei to failo, tik short cut, ishtrynei.
Eini Start -> Search -> For files or folders ir ieshkai Show Desktop, turi surast faila tokiu pat pavadinimu. Pazymi ji ir nutempi kur seniau buvo ta ishtrinta ikonele. Ir viskas veikia.

Ištryniau tą failą, nes pradžioj kai tik ištryniau rašydavo, kad ta programa Show desktop neranda ten kažkokio failo, o dabar iš vis nieko neberašo. O ištryniau, kažkaip net nežinodama. Netyčia iš apačios iškėliau ant ekrano, o po to vėl mėginau nuleisti į apačią, nuleidau pasirodo tik shorkutą, o iš ekrano ištryniau ir šiukšlinę išvaliau, tai taip ir dingo jis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2005 07 14, 21:02)
Bet čia reikia spustelti kelis kartus pele, tas pats kaip ir kiekvieną langa nuleidinėti, o čia tereikėdavo vieną kartą ir viskas smile.gif  4u.gif


nu taip, čia netgi cielus du kartus biggrin.gif
Paprastai dirbdama turiu atsidarius tikrai daugiau nei vieną langą ir man taip patogu nuleist tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 07 15, 10:40)
nu taip, čia netgi cielus du kartus  biggrin.gif
Paprastai dirbdama turiu atsidarius tikrai daugiau nei vieną langą ir man taip patogu nuleist  tongue.gif

Na žinai įpratimas blush2.gif
Atsakyti
skriste, nėra čia jau tokia bėda, kad Show Desktop failą ištrynei. Tiesiog jį gali nukopijuoti iš kito kompiuterio ir persikelti į savajį. Jei naudoji Windows XP, tas failas turi būti tokiame kataloge:

C:\Documents and Settings\XXXXXXXXX\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Čia vietoje XXXXXXX raidžių bus Windows vartotojo vardas, kuriuo jungiesi.
Atsakyti
Sveikutes.
Turim didele beda. Siunciau biski programikiu ir jos privare slamsto, bet tokio kad nebeina niekaip istrinti, nei per prideti/salinti programas nei kaip kitaip. Turim Win instaliacini kompakta, bandytumem patys persiinstaliuot, bet bijau kad jei kas atsitiks, nebeis pataisyti. KA daryti?
Ar galiu bandyt instaliuoti???????

P.s. Sorry kad be lietuvybes, nes ir tos nebeina ijungti cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Ir rodo kad kompas uzkrautas 100 %
Tikiuosi greito atsakymo 4u.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 16 liepos 2005 - 14:03
O su antivirusu skanavai? Ir kokią šnipų naikinimo programą naudoji? Perinstaliuosti win xp nera sunku, bet turesi atsisveikinti su dabar kompe esančiom programom. Galima pabandyti system restore funkcija- blogiau nebus
Atsakyti
Mano kompiuteryje dingo kalbų ikonėlė cry.gif . Pas mane yra windows xp lietuviški. Per regiono ir kalbos pasirinktis nustatyti kad rodytų neina. Padėkit help.gif
Atsakyti
QUOTE(snapė @ 2005 07 17, 10:36)
Mano kompiuteryje dingo kalbų ikonėlė cry.gif . Pas mane yra windows xp lietuviški. Per regiono ir kalbos pasirinktis nustatyti kad rodytų neina. Padėkit  help.gif

turi omeny, kad Starto juostelėje nerodo?
Atsakyti
Pas mane ta pati bėda. cry.gif Taip, nerodo Starto juostelėje. cry.gif
Atsakyti