Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

QUOTE(labas labas @ 2005 08 09, 16:57)
LABUTIS VISIEMS bigsmile.gif  bigsmile.gif ,
Gal kas galėtų patarti kaip išsiusti E-mailu exe programėlę, kiek žinau reikia PERVARDINTI į ZIPą (ne suzipuoti), bet aš nemoku .Labai prašau, kas žinote kaip tai padaryti , patarkite, būsiu be galo dėkinga.  brunette.gif  mirksiukas.gif


atrodo, supratau, ko nori smile.gif
Jei pas tave Windows XP, tai atsidarai folderį, kuriame užsaugotas failas, viršuj pasirenki TOOLS-FOLDER OPTIONS-VIEW ir pažymi, kad nebūtų varnelės ties "hide extensions for known file types". Tada eini ant to failo "rename" ir pakeiti pabaigą vietoj ".exe" į ".zip". Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labas labas @ 2005 08 09, 16:43)
Tame ir reikalas, kad reikia NESUZIPUOTI, bet PERVARDINTI į ZIPą... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Atrodo, supratau problemą. Pirmiausia reikia padaryti taip, kad Windows'ai parodytų failų plėtinius (zip, exe ir kt.). Tam reikia atlikti sekančius veiksmus: atsidarę katalogą, kuriame yra norimas failas, atveriame katalogo nustatymų langą, t.y. einame Tools -> Folder Options.... Atsidariusiame lange atveriame puslapį View ir Advanced settings: lange nuimame varnelę prie užrašo Hide extensions for known file types. Paspauskite mygtuką OK. Šalia visų failų turėtumėte matyti plėtinius. O dabar belieka plėtinį exe pakeisti į zip.

Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Ištiko ir mane bėda g.gif Niekaip negaliu pasižiūrėti nuotraukų,pasileisti daugumos programų, pvz.Alkonas ir kt.Išmeta lentelę: this program is not accessible .This folder was moved or removed. Prieš įeinant į kokią nors programą išmeta lentelę,jog reikia kažką instaliuot...Nieko nesuprantu.Gal reikia visus Window perinstaliuot, ar čia koks nors virusas?Bet antivirusinę neseniai įdėjo gerą, turėtų veikt.Patarkit.
Atsakyti
Pavyko, ačiū tau už pagalbą. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labas labas: 09 rugpjūčio 2005 - 21:54
Ačiū, Liepsnelei:super thumbup.gif,
Tą faila pavyko "apgauti", viską dariau kaip patarei - išsisiunčia clap_1.gif:good: , o dabar nusiųstas paprastai vėl neatsidarys.
Jei dar neįkyrėjau su tais savo failais:geda2:, gal galėtum patarti kaip jį reikės atidaryti (kad kitą kartą žinočiau), vėl eiti per FOLDER OPTIONS? (Pas mane Windows Millenium'ai)
Atsakyti
Taip, kad atidaryt, pakartot tą pačią procedūrą 4u.gif , tik pervardint į exe iš zip.
Atsakyti
Ačiū, Lipsnele, tu man laaaabai pagelbėjai. biggrin.gif

Geros tau dienos! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Klausimas paprastas-kas atsitiko,kad paskutiniu labai dažnai iššoka langas-RYŠYS NEVEIKIA,pabandykite vėliau.Tai nutinka dažniausiai pačioje įdomiausioje vietoje.Prieš tai labai sulėtėja darbas,ilgai tenka laukti norint ką nors perskaityti,o paskutinį kart parašiau žinutę,paspaudžiau "siųsti" ir numiriau vietoje.Po pusvalandžio įsijungiu-veikia ,o mano žinutė matyt iškart į kapus nukeliavo
Atsakyti
Du variantai - arba labai apkrautas ryšys, kuriuo naudojiesi, daug vartotojų, todėl nulūžta tas ryšys arba kas greičiausiai ir yra, Supermamoj labai daug prisijungusių, serveris neatlaiko srauto ir nulūžta... Patarimas labai paprastas - ką aš darau parašius ir ilgesnę žinutę, ir laišką (jei rašau iš ineternetinės pašto dėžės) - prieš skelbdama, siųsdama pasižymiu su pele visą tekstą ir nusikopijuoju. Tai kai užlūžta ir jei vėl iš naujo įeinu, tiesiog "paste" padarau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Kazkas is kompo istryne dali svarbiu dokumentu, nerandame keise, nera siuksliadezeje. Ar imanoma kaip nors rasti tuos dokumentus?gal visa informacija yra dar kur nors bazuojama?pagal paieska tu dokumentu neranda...Gal kompe kazkur fiksuojami visi kompe atlikti veiksmai, paspaudimai?gal galima butu kaip nors atknisti kas galejo istrinti?
Zodziu labai reikia jusu pagalbos...gal dar imanoma kaip nors istraukti tuos dokumentus neinstaliuojant spec. programu.... unsure.gif
Atsakyti
Nenoriu labai gąsdinti, bet man taip pat teko prarasti savo dokumentus (Windows XP). O priežastis buvo per dažno kompiuterio perkrovinėjimas "Reset" mygtuko pagalba. Rezultatas buvo toks, kad vienos perkrovos metu automatiškai pasileidusi ScanDisk programa, jos nuomone sugadintus bylų katalogus pavertė pavienėmis bylomis, kurių atidaryti, žinoma, nepavyko. O ir naudos jokios nebūtų buvę, nes visas katalogas sudedamas į vieną bylą. Teko perinstaliuoti Windows, nes jie labai nepakenčia būti grubiai išjunginėjami.

Na, o jums dar galiu patarti, kad įsitikintumėt, jog neatsitiko taip kaip man, per paiešką pabandykite surasti ne atskirus dokumentus, bet katalogus, kuriuose jie buvo laikomi.

O šiaip, kompiuteriu atliekamus veiksmus fiksuoja tik specialios programos.
Atsakyti
Mums tikriausiai taip negalejo buti, kadangi folderyje dalis dokumentu yra islike, dalis dingo-tai galejo istrinti tik specialiai, zmogus turintis tam tikru keslu.
Atsakyti