Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

QUOTE(RAIMPAL @ 2005 12 13, 21:23)
Tai va toks rinkinukas.


dėkui už pamokymus ,bet tai man aukštoji matematika
nors nesinori perinstaliuoti kompo ,nes ten tiek info ir dar nuotraukų
iš viso gal 80G prirašm ,gaila buitu
prieš pora dienu buvo serverio kompiuteristas ,praskanavo visom įmanomom programom ,bet tada nebuvo taip blogai ,po paros dar blogiau pasidarė
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2005 12 13, 19:08)

na pasidariau viską taip atsisiuntė
beje ijungus disabled kompas beveik pakimba
atsisiuntė ,o paskui kas instaliuot iš karto nepakeitus nustatymu ar keisti ką
na nieko nesigauna

beje pas mane ofisas prašo instaliuot ofiso 2003 atnaujinimus, bandant istaliuot, beveik gale išmeta lentelę kad klaida 1317 ir nutraukia instalą
kas per velniava?

Niu nežinau. g.gif Pas mane viskas yra gerai. Atsiunčiau ir insaliavau be jokių problemų.
Atsakyti
Vakar parsisiunčiau, nors pristatymas žadamas 2006m. ax.gif blush2.gif
Dabar galvoju, instaliuotis ar ne? Kas geresnio Vistoj, palyginus su XP? Gal kas jau turi, naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 16, 17:19)
Vakar parsisiunčiau, nors pristatymas žadamas 2006m.  ax.gif  blush2.gif
Dabar galvoju, instaliuotis ar ne? Kas geresnio Vistoj, palyginus su XP? Gal kas jau turi, naudojasi?


Jai ten tikrai Vista o ne XP pagrazinimas, Jums Microsoft rekomenduoja:

Processorius > 3.5 Gh
Ram 2 Gb
Video > GeForce 6 -os serijos

Kas geresnio Vistoj, palyginus su XP? -> Jai vabartine Vista butu geresnia uz XP ji jau butu isleista oficialiai.
Jai norite pasi..... galit suinstalioti.

Kompiuteristas.
Atsakyti
Dėkui visiems už atsakymus ,
windausai siunčia automatiškai papildymus ir instaliuojasi
liko tik viena problemėlė ,ofisas 2003 nori confeguruotis smile.gif ir instaliuot papildymus ,kiekviena kart kai jungiu kažką iš ofiso,instaliuojan rašo kad klauda 1317 ,ko gero prašo disko ar dar kažko anglų aš nemoku blush2.gif dar greičiau tai rakčiuko (path) kad galečiau instaliuot papildymus

ko gero neaiškiai surašiau ,bet jei kas nors suprato gal padės ,galiu nurašyt viską ko jis prašo pas mane angliškai ,bet tikriausiai rakto ar disko su instalu ,rakčiuku yra ne vienas ,o va disko deja nėra
Atsakyti
QUOTE(zuiqis @ 2005 11 14, 13:29)
smile.gif Pabandyk (negaliu garantuoti, kad tiksliai padės), pakeisti nustatymus:
Start->Settings->Control Panel->Regional and Language Options
Ten Advanced skiltyje yra toks tekstas:
"Select a language to match the language version of the non-Unicode programs you want to use:"
Ir čia yra pasirinkta kalba. Pabandyk nustatyti Russian, norint kad pradėtų veikti, turbūt teks perkrauti kompą. smile.gif


Pas mane windows2000, regiono pasirinkimas nepadeda. Gal kas dar turit kokių idėjų, kaip matyti normalų rusišką šriftą programose, o ne kringelius...
Atsakyti
Jau pabandziau biggrin.gif
Buvo Demo versija, tai nieko gero nepamaciau.
Siaip veike normaliai ir su 3.2GHz, 512 Ram (o kas cia per monstras su 2G ram'o? Cia nebent geimeriams tokio prireiktu... blink.gif ).
Persiinstaliavau atgal savo Pro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2005 12 17, 15:16)
Pas mane windows2000, regiono pasirinkimas nepadeda. Gal kas dar turit kokių idėjų, kaip matyti normalų rusišką šriftą programose, o ne kringelius...


Zinok, pas mane taip buvo, nezinau, ka buvau pridariusi, knisausi, knisausi, galu gale persiinstaliavau angliskus windowsus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2005 12 17, 14:16)
Pas mane windows2000, regiono pasirinkimas nepadeda. Gal kas dar turit kokių idėjų, kaip matyti normalų rusišką šriftą programose, o ne kringelius...


Ir pas mane win2000. kaip besistengiau, bet irgi kringelius rodo schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2005 12 17, 14:16)
Pas mane windows2000, regiono pasirinkimas nepadeda. Gal kas dar turit kokių idėjų, kaip matyti normalų rusišką šriftą programose, o ne kringelius...

O Advanced skiltyje pakeitei irgi į rusų kalbą ar tik Regional settings?
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 12 21, 01:57)
O Advanced skiltyje pakeitei irgi į rusų kalbą ar tik Regional settings?



O ką ten dar pakeisti reikia?

nustačiau: your locale - russian
language settings for the programs yra varnele ant cyrilic. Netgi google rusiškai rašyti pradėjo, o va rusiškose programose ir žaidimuose kaip buvo hieroglifai taip ir liko.
Win98 būdavo tokia programėlė virnet region settings, su ja nustačius rusų kalbą visas programas skaitydavo kuo puikiausiai. Gal ir win2000 kas nors panašaus yra?
Atsakyti
Reikia pagalbos ir man.
Turim įstaigoj tokį "blatną" kompiuteristą, kuris kai tik prilenda prie kompiuterio kažką pratrina, prigadina. Paskutinį kartą kai prilindo ištrynė man labai svarbius dokumentus. Ir net nežinojo, kad XP turi tokią f-ją kaip SYSTEM RESTORE.
Pasidarė administratorium dar ir save, kad per savo kompą galėtų manąjį matyti. Aišku aš kažką pridirbau ir ištryniau.

Bet dabar noriu dar kolegę padaryti vartotoju, kad galėtų prisijungti. Bet... atsirado man tokia lentelė (kompiuterį išjungiant ar įsijungiant, kai reikia įvesti savo paswordą) kaip Windows 2000. Ir dar - norint pakeisti administratorių, persikrauna kompiuteris. Noriu padaryti taip, kad vaizdas normalus būtų.

Nežinau ar čia kas nors supratot kas čia ne taip.
Tikrai labai lauksiu jūsų patarimo thumbup.gif
Atsakyti