Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 2014 metų Kauno nuotakos
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 02, 23:03)
As irgi turiu apsvarscius biudzeta, bet manau, kad jis su laiku lb keisis. Kiek merginos planuojat suknelei isleist?
*

na orientacine kaina sužinosiu kai į saloną nuvyksiu. na bet tikiuosi iki 1200lt už siuvimą palikti:)
kasvaizde
Kokias dovaneles zadat dovanoti tevams ir sveciams?
ar to is vis reikia ?biggrin.gif ax.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 10:57)
ar to is vis reikia ?biggrin.gif  ax.gif
*

kad zadam dovanot,tai tikrai:)dovanosim tevam, sveciams ir liudininkams. bet dar kažkaip nenusprendėm ką.
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 12:11)
kad zadam dovanot,tai tikrai:)dovanosim tevam, sveciams ir liudininkams. bet dar kažkaip nenusprendėm ką.
*

Mes dar galvojam ar dovanoti, o jeigu dovanoti tai ka ;D ax.gif blush2.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 11:13)
Mes dar galvojam ar dovanoti, o jeigu dovanoti tai ka ;D  ax.gif  blush2.gif
*

mes tai tikrai dovanosim, tevam galvojom gal stiklinius obuolius, bet dar sitie reikalai nera prieiti:)
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 12:17)
mes tai tikrai dovanosim, tevam galvojom gal stiklinius obuolius, bet dar sitie reikalai nera prieiti:)
*

mm... grazu wink.gif mirksiukas.gif
zuikav
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 02, 19:36)
Mums tai dar reikes leidimu is savo parapiju,kad galetume susituokti kaune baznycioje wink.gif, parasykit,kaip suzinosit kokiu dok,. reikes i baznycia,aciu  4u.gif  ax.gif
*

Mes buvo nueja I baznycia tai sake atnesti situs dok.:
Laisvo stovio liudijima is savo parapijos (galioja 6 men.)
Leidima tuoktis uz savo parapijos ribu (galioja 6 men.)
dok. kad isklausete suzadetiniu pasirengimo kursus.
Drauge sake kad reikia tureti kriksto dok. ir pasus einant I baznycia, tai cia turbot kai eini prasyti tu pagrindiniu dok. Va sito tiksliai ir nzn.
Papildyta:
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 10:11)
*

O jeigu maniskio tevai issiskyre ir abu turi antrasias puses tai dovanoti reikia ir tevui ir mamai atskirai?
rasmusiukas
QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 11:28)
Drauge sake kad reikia tureti kriksto dok. ir pasus einant I baznycia, tai cia turbot kai eini prasyti tu pagrindiniu dok. Va sito tiksliai ir nzn.
*

o nezinot kursu dokumentai kiek laiko galioja?
Papildyta:
QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 11:32)
O jeigu maniskio tevai issiskyre ir abu turi antrasias puses tai dovanoti reikia ir tevui ir mamai atskirai?
*

na as tai tokiu atveju dovanociau ir mamai ir teciui
kasvaizde

Tai tada reik tvarkyti dokumentus su baznycia kaip suprantu vasari-kova?smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 12:44)
Tai tada reik tvarkyti dokumentus su baznycia kaip suprantu vasari-kova?smile.gif  ax.gif
*

Tai pas mus irgi jo tevai issiskyre, o mano mama vienisa
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 11:45)
Tai tada reik tvarkyti dokumentus su baznycia kaip suprantu vasari-kova?smile.gif  ax.gif
*

na mes tai eisime 5ieni data uzsirasyti pas kunigą,pasišnekėti ko mums reikės, kokių kursų. o jau nuo kitų metų pradėsime dokumentus tvarkytis, kursus lankyti, bet jau viską žinosime ir būsim datą užsirašę.

Papildyta:
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 11:45)
Tai pas mus irgi jo tevai issiskyre, o mano mama vienisa
*

as manau, kad tada visiems atskiras dovanėles dovanočiau
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 12:48)
na mes tai eisime 5ieni data uzsirasyti pas kunigą,pasišnekėti ko mums reikės, kokių kursų. o jau nuo kitų metų pradėsime dokumentus tvarkytis, kursus lankyti, bet jau viską žinosime ir būsim datą užsirašę.
*

Gerai sakot ir mums tada reikes nuvykti i baznycia data uzsirasyti?smile.gif kuria valanda zadat imti?smile.gif o kokiu laiku einat i baznycia?
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 11:50)
Gerai sakot ir mums tada reikes nuvykti i baznycia data uzsirasyti?smile.gif kuria valanda zadat imti?smile.gif o kokiu laiku einat i baznycia?
*

siaip net nezinau kuria valanda imti,nes mes pirma vyksime i baznycia,tada i CMB, o CMB 13.20, tai galvoju gal kokia 11.30-11.45val, nes Rotusej reik but atvykus 13val. as nezinau kiek laiko ceremonija vyksta.
o i baznycia eisim su kunigu sneketis tai kazkur 19val, nes jis nori,kad po vakaro misiu ateitume,arba 17val, pries misias
zuikav
QUOTE(?angeliux? @ 2013 08 29, 06:50)
dekoru tai jokio vargo, sales net nepuosciau, ji pakankamai puosni, kedziu uzvalkalu man irgi nereik, nes kedes grazios, ant stalu tik dovaneles, korteles ir geles  smile.gif  bet dar gerai apsvarstysiu apvaliu stalu ideja... pagrindinis argumentas, kad vedejui labai sunku sutramdyti visus stalus vienu metu, nes kol dirba su vienu, kitas buna sumasto parukyt iseit  doh.gif
*

Sveikos, o as tai visai noreciau kedziu uzvalkalu, nes lb graziai atrodo stalas, ypac filmuotoj medziagoj. Draugai buvo uzsideja tai super atrode. smile.gif Pati galvoju del vieno bendro stalo smile.gif
rasmusiukas
QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 12:28)
Sveikos, o as tai visai noreciau kedziu uzvalkalu, nes lb graziai atrodo stalas, ypac filmuotoj medziagoj. Draugai buvo uzsideja tai super atrode. smile.gif Pati galvoju del vieno bendro stalo smile.gif
*

man tai grazu kedziu uzvalkalai, toks vientisumas gaunasi:)pas mus jie tikrai bus, sodybos seimininke sake, tik turesim nuvykti paziureti kokios spalvos kaspinu norim:)
zuikav
QUOTE(Eagllute @ 2013 08 29, 17:49)
Ir as pritariu, sodyba reikia issirinkt pirmiausia. O baznycia gi daug poru sutuokia per viena diena, tad tikrai atsiras laisvos vietos thumbup.gif
*

O ne bus problem su data? Na kad paskui turetu baznycioj butent pasirinkta data vietos, va del sito gal bijau. Nes girdejau, kad kaikur net pries 1 metus reikia sodyba uzsiregistruoti. Labai patiko viena sodybele ir netoli Kauno tai jau prasiau mamos, kad pasiklausinetu kokios kainos ten.
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2013 08 29, 17:43)
Na nežinau kurio čia jau užsirašė smile.gif kiek kreipiausi, visi be išimties pasakė, kad datą gal ir gali rezervuoti, bet laiką užrašys tik po naujų  mirksiukas.gif
Nestresuok, tikrai gausit vietą bažnyčioje  wub.gif
Rūpinkitės geriau jau dabar sodyba, nes tos tai tikrai dabar graibstomos  4u.gif
*

Buvom Vytauto baznycioj, sake ateiti lapkricio men., nes db neturi registracijos zurnalo. Tai net datos nesuderinimom. Ir dar buvom SV. Gertrudos baznycioj, ten sake ateiti spalio pab. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(baltoji_snaige @ 2013 08 29, 19:15)
Sveika prisijungus, mes ir vytautinej skambinomes, sake lapkricio men, bet mes del to nesijaudinam, svarbiausia sodyba, muzikantai, vedejai, fotografai, o baznycioje manau tikrai vietos atsiras, o del vargo na nzn, man tai malonumas smile.gif nors gal kai bus likes koks menuo tada gal bus streso, bet ir tai manau malonaus smile.gif  o kokia data planuojat?
*

Galvojam geguzes pab. ir gal birzelio pradz. Ziuresim koki men. maziau bus uzimta, jei bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 11:45)
O ne bus problem su data? Na kad paskui turetu baznycioj butent pasirinkta data vietos, va del sito gal bijau. Nes girdejau, kad kaikur net pries 1 metus reikia sodyba uzsiregistruoti. Labai patiko viena sodybele ir netoli Kauno tai jau prasiau mamos, kad pasiklausinetu kokios kainos ten.
Papildyta:
Buvom Vytauto baznycioj, sake ateiti lapkricio men., nes db neturi registracijos zurnalo. Tai net datos nesuderinimom. Ir dar buvom SV. Gertrudos baznycioj, ten sake ateiti spalio pab. sad.gif
Papildyta:
Galvojam geguzes pab. ir gal birzelio pradz. Ziuresim koki men. maziau bus uzimta, jei bus smile.gif
*

Issirinkt dar reikia tikslia data tarp tu men. tikslios dar neturim
Papildyta:
QUOTE(?angeliux? @ 2013 08 31, 16:42)
Buk gerute, imesk nuoroda  4u.gif
*

O gal esi girdejus apie UK. Gal cia kur nors ir galima tuos kursus praeiti ?
Papildyta:
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 10:36)
o nezinot kursu dokumentai kiek laiko galioja?
Papildyta:
na as tai tokiu atveju dovanociau ir mamai ir teciui
*

Sake, kad jie ilgai galioja, gal metus, nes mums patare anglijoj tuos kursus praeiti ir anksciau, kad ir siais metais, o jau tie pirmieji galioja tik pusmeti.
rasmusiukas
QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 13:00)
*

manau baznycioje tikrai tokiu problemu su data nebuna, kaip pvz Rotusej. Tad del baznycios manau nereik pergyventi:)

QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 13:00)
*

mano mama buvo uzsakyti misiu uz mociute ir tuo paciu paklause kada mes galim ateiti, tai jis pasake, kad kada norim ir galim, tik valandas pasake:)

?angeliux?
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 12:17)
*

o tie stikliniai obuoliai turi kokia prasme ar siaip, kad grazu? g.gif

QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 13:28)
*

na man labai grazios kedes toj sodyboj buvo ir prie interjero derejo, tai uzvalkalu kaip ir nereiktu... jei imtume kita sodyba, tai tikrai imtume ir uzvalkalus 4u.gif

Aktuali informacija gyvenncioms uzsienyje apie nuotolinius suzadetuviu kursus:

Sveiki,
Nors kursai vyksta internetu, gale jų būna apibendrinantis susitikimas "gyvai".
prieš pradedant:

* reikalinga pažyma iš kunigo (tos parapijos, kur tuoksitės). Tai laisvos formos pažyma, kurioje turi būti nurodyti jūsų duomenys ir santuokos vieta bei data. Pažyma adresuota Lietuvos šeimos centrui.

* Rinkliava už individualų ruošimą internetu yra 300 Lt porai, ją reikia pervesti internetu prieš pradedant kursą.

* failas reikalingas užpildyti, jei visgi nuspręsite eiti nuotoliniu būdu. Taip pat iš mūsų reiktų atsiimti pratybų sąsiuvinius. Jei patys negalite, gal kažkas iš artimųjų ar artimų draugų galėtų užsukti darbo dienomis į Lietuvos šeimos centrą, paimti juos ir perduoti Jums? jei ir šitas variantas neįmanomas, galime išsiųsti pratybas Jums paštu (+12,90Lt)

rasmusiukas
QUOTE(?angeliux? @ 2013 09 03, 13:45)
o tie stikliniai obuoliai turi kokia prasme ar siaip, kad grazu?  g.gif
*

na jei juos nuspresim tai dar graviruosim - obuolys nuo obels netoli nuriedes, ar kazka panasaus
?angeliux?
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 14:49)
na jei juos nuspresim tai dar graviruosim - obuolys nuo obels netoli nuriedes, ar kazka panasaus
*

supratau bigsmile.gif
butterflyfairy
QUOTE(agggne @ 2013 09 03, 00:45)
na musu baznycioje musu nieko nereikalauja bent jau kursu tai tikrai ne mes margininkuose tuoksimes smile.gif
o del islaidu tai as irgi viska rasausi tai kolkas i viska telpu nes teveliai daug padeda  thumbup.gif
*

o kodel sia baznycia pasirinkai? smile.gif
Eagllute
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 10:33)
na orientacine kaina sužinosiu kai į saloną nuvyksiu. na bet tikiuosi iki 1200lt už siuvimą palikti:)
*

Bet medziagos i ta kaina neisiskaiciuoja? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 10:57)
ar to is vis reikia ?biggrin.gif  ax.gif
*

As kazka irgi butinai dovanosiu, bet dar rimtai neapsvarsciau ka.. sitas darbelis bus veliau daromas rolleyes.gif

Papildyta:
*

o tiek kriksto dokumentai? Ar juos irgi is savo parapijos pasiimt?

QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 12:22)
siaip net nezinau kuria valanda imti,nes mes pirma vyksime i baznycia,tada i CMB, o CMB 13.20, tai galvoju gal kokia 11.30-11.45val, nes Rotusej reik but atvykus 13val. as nezinau kiek laiko ceremonija vyksta.
o i baznycia eisim su kunigu sneketis tai kazkur 19val, nes jis nori,kad po vakaro misiu ateitume,arba 17val, pries misias
*

O kurioj tu baznycioje buvai? 4u.gif
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 03, 16:05)
O kurioj tu baznycioje buvai? 4u.gif
*

Palemono bažnyčioje
Eagllute
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 16:07)
Palemono bažnyčioje
*

saunu, tokia sviesi baznytele wink.gif
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 03, 16:13)
saunu, tokia sviesi baznytele wink.gif
*

man patinka ji,iki 20metų gyvenau palemone, priedo nebus konvejerių ir kelios minutės nuo mano tėvų namųsmile.gif
Eagllute
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 16:15)
man patinka ji,iki 20metų gyvenau palemone, priedo nebus konvejerių ir kelios minutės nuo mano tėvų namųsmile.gif
*

as kazkaip vis neapsisprendziu kuria baznycia.. as pati ne kauniete, tai man ne viena nera artima, nebant prisikelimo, kur man pasipirso mirksiukas.gif
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 03, 16:34)
as kazkaip vis neapsisprendziu kuria baznycia.. as pati ne kauniete, tai man ne viena nera artima, nebant prisikelimo, kur man pasipirso mirksiukas.gif
*

ai mes tai kazkaip is kart atmetem tas populiarias bažnyčias,nes nenorim to konvejerio:)
Eagllute
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 16:36)
ai mes tai kazkaip is kart atmetem tas populiarias bažnyčias,nes nenorim to konvejerio:)
*

Ir as to konvejerio nenoriu, galvoju, jei izadus duotume vakare, tai gal jau nebebutu taip.. g.gif
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 03, 16:49)
Ir as to konvejerio nenoriu, galvoju, jei izadus duotume vakare, tai gal jau nebebutu taip.. g.gif
*

gal jau vakare ir nebutu:)
Vaisine
*

Kai mes buvom, pas kungeli pasikalbet, tai mums sake tureti:
1. Leidimus tuoktis kitoje parapijoje;
2. kriksto pazymas pasiimti is savo parapiju, kurios turi buti a4 formato.( nors mes turim tokius nedideliuus israsytus pazymejimus, bet ju neuztenka);
3. Isklausytu suzadetiniu kursu pazyma;
4. Pasai

QUOTE(zuikav @ 2013 09 03, 12:28)
*

Pas mus irgi bus uzvalkalai, man jie labai puosniai atrodo, ir jaukumo dar daugiau suteikia visai salei wub.gif
kasvaizde
Mes zadam tik baznycioj tuoktis, o i rotuse nevaziuosim ta vestuviu diena,o taip nueisim kita diena wink.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:05)
Mes zadam tik baznycioj tuoktis, o i rotuse nevaziuosim ta vestuviu diena,o taip nueisim kita diena wink.gif
*

dabar is viso nebutina eiti i Rotuse,nes baznycia viska sutvarko:)
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 19:14)
dabar is viso nebutina eiti i Rotuse,nes baznycia viska sutvarko:)
*

O geras, aciu;), tai puiku,kad jau nereikia. o baznycioj tada reikes kazka pasakyti? wink.gif
Vaisine
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:15)
O geras, aciu;), tai puiku,kad jau nereikia. o baznycioj tada reikes kazka pasakyti? wink.gif
*

Mes irgi tik baznycioje tuoksimes, tai jei atmintis nepaveda, tai kunigas sake pries tai visus reikiamus dokumentus pasirasysim baznycioje, ir jis juos iskart po ceremonijos nuves i CMB, ir paskui po vestuviu savaitgalio, nuvaziuosim pasirasyti ir pasiimti santuokos liudijimo is CMB. ax.gif
kasvaizde
As tai bijau kaip reikes lankyti kursus suzadetiniu,nes pradzia maciau nuo 17:30, o mano busimas vyras dirba kitam mieste ir i namus grizta tik po 6val..., ka tokiu atveju daryti? doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaisine @ 2013 09 03, 19:22)
Mes irgi tik baznycioje tuoksimes, tai jei atmintis nepaveda, tai kunigas sake pries  tai visus reikiamus dokumentus pasirasysim baznycioje, ir jis juos iskart po ceremonijos nuves i CMB, ir paskui po vestuviu savaitgalio, nuvaziuosim pasirasyti ir pasiimti santuokos liudijimo is CMB. ax.gif
*

Aciu uz info wink.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:22)
As tai bijau kaip reikes lankyti kursus suzadetiniu,nes pradzia maciau nuo 17:30, o mano busimas vyras dirba kitam mieste ir i namus grizta tik po 6val..., ka tokiu atveju daryti?  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

kiek zinau,bent siais metais tai daug kas lanke po viena, man rodos svarbu uzsirasymo diena ateiti abiems:)
vieni kiek maciau prasideda 17.30, o kiti nuo 18val
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 19:27)
kiek zinau,bent siais metais tai daug kas lanke po viena, man rodos svarbu uzsirasymo diena ateiti abiems:)
vieni kiek maciau prasideda 17.30, o kiti nuo 18val
*

Taip maciau, kad 17:30 ir 18:00, bet nespejam nei i vienus... kosmaras kazkoks.. nebent viena lankyciau juos ;DD verysad.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:30)
Taip maciau, kad 17:30 ir 18:00, bet nespejam nei i vienus... kosmaras kazkoks.. nebent viena lankyciau juos ;DD  verysad.gif
*

gali but, kad ir man teks vienai lankyti:)galesim kartu lankyti:D
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 19:33)
gali but, kad ir man teks vienai lankyti:)galesim kartu lankyti:D
*

Galesim tikrai ;DD thumbup.gif
Papildyta:
Ka galvoja apie tokius batus prie vestuvines sukneles? biggrin.gifD
http://www.ebay.co.uk/itm/WOMENS-LADIES-PL...E-/200928722364
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:37)
Galesim tikrai ;DD  thumbup.gif
Papildyta:
*

na man tai nelabai:)
kasvaizde
QUOTE(rasmusiukas @ 2013 09 03, 19:54)
na man tai nelabai:)
*

man irgi nelabai, prie dzinsu tokie geriau butu ;D, bet galvoju kokia patogi avalyne butu geriausia vestuvems wink.gif
Eagllute
Papildyta:
*

Man irgi nelabai, vestuvems norisi kazko elegantisko rolleyes.gif
rasmusiukas
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 19:01)
man irgi nelabai, prie dzinsu tokie geriau butu ;D, bet galvoju kokia patogi avalyne butu geriausia vestuvems wink.gif
*

as manau labiau tiktu kokios elegantiskos balerinos g.gif
saulute2013
Na va paneles grizau ir as jau smile.gif buvom isleke su brangiuoju viska uzsisakinet:) turim dauug pliusu:
Pareiskimai nunesti
sale uzsakyta
maistas uzsakytas
grupe uzsakyta
fotografas uzsakytas
operatorius uzsakytas smile.gif
taip dziaugiuosi thumbup.gif
Vaisine
QUOTE(kasvaizde @ 2013 09 03, 18:30)
Taip maciau, kad 17:30 ir 18:00, bet nespejam nei i vienus... kosmaras kazkoks.. nebent viena lankyciau juos ;DD  verysad.gif
*

O apie internetinius kursus nemastet? Ju kontaktai- suzadetiniai.internetu@gmail.com. As pati apie juos mastau, nes MB irgi su darbu sudetingai iseitu susiderint, o as manau kad mums abiems vertetu tai isklausyt ax.gif

Papildyta:
*

Na man irgi tokie bateliai-basutes nelabai grazu vestuvems, nebent stilius butu vestuviu koks vintazinis, na ir priderinus gerai gal ir deretu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute2013 @ 2013 09 03, 20:48)
Na va paneles grizau ir as jau smile.gif buvom isleke su brangiuoju viska uzsisakinet:) turim dauug pliusu:
Pareiskimai nunesti
sale uzsakyta
maistas uzsakytas
grupe uzsakyta
fotografas uzsakytas
taip dziaugiuosi  thumbup.gif
*

Oho, nu ir sauniai apsisukot thumbup.gif Sveikinu!!! Dabar naktim ramiau miegot galesi bigsmile.gif biggrin.gif
rasmusiukas
Pareiskimai nunesti
sale uzsakyta
maistas uzsakytas
grupe uzsakyta
fotografas uzsakytas
*

na sveikinu su daug pliusu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tai tada rugsejo 6d,taip? o ka pasirinkot sventes vietai?jau ir maista uzsaket?jei nepaslaptis ka fotografais ir operatorium pasirinkot?

QUOTE(Vaisine @ 2013 09 03, 20:54)
O apie internetinius kursus nemastet? Ju kontaktai- suzadetiniai.internetu@gmail.com. As pati apie juos mastau, nes MB irgi su darbu sudetingai iseitu susiderint, o as manau kad mums abiems vertetu tai isklausyt  ax.gif
*

as kiek suprantu tai cia tiems, kurie ne Lietuvoje gyvena:)
Eagllute
Pareiskimai nunesti
sale uzsakyta
maistas uzsakytas
grupe uzsakyta
fotografas uzsakytas
*

Pasidalink savo pasirinkimais. Pvz kokia grupe? smile.gif
rasmusiukas
QUOTE(Eagllute @ 2013 09 03, 21:03)
Pasidalink savo pasirinkimais. Pvz kokia grupe? smile.gif
*

as ir noriu,kad pasidalintų savo pasirinkimais:)
?angeliux?
merginos, pasidalinkit fotografais bigsmile.gif ka uzsisaket? mes siandien sukalbejom su vedeju, laukiam sutarties, o 4dieni paaiskes del sodybos bigsmile.gif tada jau butinai pasidalinsiu pasirinkimu bigsmile.gif
Eagllute
Merginos, gal kuri planuoja pirkti stiklainiuku saldziam stalui? na kazka panasaus kaip cia http://www.isteku.lt/idejos#!ideja4614
rasmusiukas
QUOTE(?angeliux? @ 2013 09 03, 21:32)
merginos, pasidalinkit fotografais  bigsmile.gif  ka uzsisaket? mes siandien sukalbejom su vedeju, laukiam sutarties, o 4dieni paaiskes del sodybos  bigsmile.gif  tada jau butinai pasidalinsiu pasirinkimu  bigsmile.gif
*

mes irgi zinok fotografu paieskose...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.