Įkraunama...
Įkraunama...

Chazanikių užeigėlė

user posted image
Visada galime pasirinkti - arba svąjoti būti gražia, arba ja būti

Mes nenorime būti tokiomis:
user posted image

Mes norime būti sveikai gražios:

user posted image

JEI NORITE LAIKYTIS ŠIOS DIETOS KARTU SU MUMIS reikia:
• bendrauti
• išmokti save mylėti ir savimi didžiuotis bei pasitikėti
• privalomų ataskaitų apie numestą svorį čia nėra, tegul už Jus kalba Jūsų paraše esanti liniuotė
• norėdama įsilieti į mūsų būrį, atsiųskite duomenis apie dietos pradžios datą, ūgį, svorį ir siekiamą svorį gimimo datą laimingaimamai23 į až
ir.... PRAŠAU ĮJUNGTI LINIUOTES RAŠANT ŽINUTES

MŪSŲ ALBUMAS

Albumą prižiūri ir rakčiuką saugo – Ma za
Jei ir tu nori pamatyti akivaizdžius rezultatus, po mėnesiuko bendravimo  arba kai atsiųsi pirmąją savo nuotrauką gali prašyti rakto nuo lobių skrynios.
Nuotraukas reikia siųsti puckula@gmail.com
ČIA GALIMA PASIDARYTI LINIUOTĘ

user posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Pasiekimų lentathumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Aistukass - numetė 10kg per 6 savaites.
Jolantaarmin – numetė 33 kg.
Laura777 – numetė 10 kg per 6 mėnesius.
Pupelė – numetė 15 kg per 4.5 mėnesio.
Velniukė – numetė 33 kg per 9 mėnesius.
Jugita29 - numetė 12 kg per 6 mėnesius.
PievaIeva - numetė 13,3 kg per beveik 4 mėnesius.

user posted image

MERGAIČIŲ SĄRAŠIUKAS


Nepamirškime pasveikinti viena kitos

SAUSIS
Philadelphia - sausio 4d.
Spyglė - sausio 6d.

VASARIS
laimingamama23 - vasario 20d.
Nuit - vasario 22d.
merlinn - vasario 23d.

KOVAS
Ma za - kovo 4d.

GEGUŽĖ
lisel - gegužės 3d.
pvaidulka - gegužės 25d.
Dilara - gegužės 28d.

BIRŽELIS
Aidrina - birželio .....
pupelė - birželio 3d.
Asju - birželio 22d.
JelenaJelena - birželio 27d.

RUGSĖJIS
dalikexxx - rugsėjo 15d.
indruliukeee - rugsėjo 17d.

LAPKRITIS
inabaike - lapkričio 13d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 19 rugpjūčio 2013 - 17:04
nu ka,jungiuosi naujoje temoje.....

rimtoji,rekomenduojama nesportuoti,bet manau gali pabandyti,blogiau nebus.
as pvz nesidarau tu masazu ir dusu,
o tik maitinuosi pagal chazana
Atsakyti
Iskilo klausimas, o kai gaminama pvz.pietums zuvis, ar ji turi buti gryna be jokiu priedu,tarkim miltu,surio,kiausiniu? Ar galim ten ja ivairiai paskaninti gaminant? smile.gif Ar jau gaunasi nusizengimas?Kaip Jus gaminate?
Atsakyti
QUOTE(asasi @ 2013 08 20, 16:16)
Iskilo klausimas, o kai gaminama pvz.pietums zuvis, ar ji turi buti gryna be jokiu priedu,tarkim miltu,surio,kiausiniu? Ar galim ten ja ivairiai paskaninti gaminant? smile.gif Ar jau gaunasi nusizengimas?Kaip Jus gaminate?



net ir padaza galima,tik nedaugiau 140gr..,todel ir gera sita dieta.......
Atsakyti
Fantastika!
Kol kas man viskas tada labai patinka, skanu ir istvert imanoma, tik kazi kaip bus su varskiadieniu, is saraso atrodo taip kukliai.
Atsakyti
QUOTE(asasi @ 2013 08 20, 19:56)
Fantastika!
Kol kas man viskas tada labai patinka, skanu ir istvert imanoma, tik kazi kaip bus su varskiadieniu, is saraso atrodo taip kukliai.



Labas,

O man varskiadieni lengviausia istverti smile.gif kada noriu geriu kefyra,valgau varske smile.gif jauciuosi sotesne,nei kitas dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asasi @ 2013 08 20, 19:56)
Fantastika!
Kol kas man viskas tada labai patinka, skanu ir istvert imanoma, tik kazi kaip bus su varskiadieniu, is saraso atrodo taip kukliai.



zinok man per varskiadieni per dau maisto blink.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Rimtoji @ 2013 08 21, 06:42)
Labas,

O man varskiadieni lengviausia istverti smile.gif kada noriu geriu kefyra,valgau varske smile.gif jauciuosi sotesne,nei kitas dienas smile.gif



as taip pat 4u.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kaip smagu, kad tiek gausu musu cia 4u.gif

Man taip sunkiai krenta paskutiniai, po -100g i savaite, tai kol pasieksiu tiksla ir kaledos ateis doh.gif tai wa... O siaip tai maitinuosi kaip priklauso tik vakariene kitokia buna, vaisius, sumustinis ar kazkas lengvo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, jungiuosi ir as naujuose namuciuose bigsmile.gif

QUOTE(asasi @ 2013 08 20, 20:56)
Fantastika!
Kol kas man viskas tada labai patinka, skanu ir istvert imanoma, tik kazi kaip bus su varskiadieniu, is saraso atrodo taip kukliai.


Pritariu ir as kitoms - varskiadienis ir man labiausiai patinka, nes gali valgyt kada uzsimanai,o ir maisto sakyciau pakankamas kiekis buna bigsmile.gif
QUOTE(indruliukeee @ 2013 08 21, 08:32)
Sveikos smile.gif
Kaip smagu, kad tiek gausu musu cia  4u.gif

Man taip sunkiai krenta paskutiniai, po -100g i savaite, tai kol pasieksiu tiksla ir kaledos ateis  doh.gif  tai wa... O siaip tai maitinuosi kaip priklauso tik vakariene kitokia buna, vaisius, sumustinis ar kazkas lengvo smile.gif


Gal kitos nepasmerks, bet... ar nenori pabandyt ivaryt organizmui soka rolleyes.gif kokia viena diena pavalgyt ko tik sirdis geidzia ir kiek tik nori, bent jau man tas dalykas padedavo vel isjudint svorio kritima ax.gif

Na ka,o as po truputuka i prieki keliauju,siandien -300 g bigsmile.gif

Kaip laukiu siandien pietuku, nes per savo varskiadieni vyrui kotletukus kepiau ir labai jau seile varvinau, tai siandien siuo skanestu ir as pasidziaugsiu tongue.gif
Atsakyti
Labas,

Na, jeigu visos sakot, kad lengviau varskiadienis, patikesiu ir jau greit pati isbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(asasi @ 2013 08 21, 10:10)
Labas,

Na, jeigu visos sakot, kad lengviau varskiadienis, patikesiu ir jau greit pati isbandysiu.



labas,

uzsidek liniuote,labai idomu stebeti pokycius 4u.gif

o man jau trys savaites blush2.gif lotuliukas.gif tik lasiniai letai krenta doh.gif
Atsakyti
Labas,

Tai visai ne letai tau krenta manau, juk beveik i savaite 2kg?
As tik ketvirta diena ir va -1kg po pirmos dienos, o daugiau nieko kol kas, ne gramo. Laukiu kada vel pajudes kazkas.
Atsakyti