Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 02 09, 15:03)
Idomu, o jis ten butu turjes pagrindiniam vaidmeny filmuotis? nes tada ACIU jam, kad jis nesutiko, nes netiktu jis man atrodo visai ten:)Apsoliuciai ne mano skonio vyras:)Ot kiek nuomoniu skirtingu:)))

Kad jis ir neketino biggrin.gif Ir niekas jam nesiule. Ne apie tai kalba. Jo paklause, jis atsake. Ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 09, 17:11)
Kad jis ir neketino biggrin.gif Ir niekas jam nesiule. Ne apie tai kalba. Jo paklause, jis atsake. Ir viskas smile.gif

aisku persiprasau, ne taip supratau:) 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 02 09, 17:11)
Kad jis ir neketino biggrin.gif Ir niekas jam nesiule. Ne apie tai kalba. Jo paklause, jis atsake. Ir viskas smile.gif

aisku persiprasau, ne taip supratau:) 4u.gif
Atsakyti
Mockava, kazkaip praleidau tavo posta. Zinok ir as nieko neieskojau ir nezinau, tik foto permetu ir viskas. Nu visumoj tai tikria neatrodo jis ten labai blogai, tik laisvalaikiu, matyt laugh.gif

O cia va uztikau foto Zivilkai biggrin.gif
Va kas ivyko iskart po Suskunlar filmavimo pabaigos
user posted image
Matyt, jam paciam tie plaukai irgi nelabai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Milagra, faina fotke. niam tas Muratas man

as dabar žiūriu Gospoža Giuli / arba Pomestije gospoži. nu neblogas neblogas. ten rodo 1920-uosius metus. mados gražios moterų aprangos, automobilių, muzikos smile.gif kas neturit ką žiūrėti rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 02 10, 09:13)
Milagra, faina fotke. niam tas Muratas man

as dabar žiūriu Gospoža Giuli / arba Pomestije gospoži. nu neblogas neblogas. ten rodo 1920-uosius metus. mados gražios moterų aprangos, automobilių, muzikos smile.gif kas neturit ką žiūrėti rekomenduoju

Aha, ax.gif
Bet kas jiems visiems pasidare. Priskaiciau, kad jis ka tik sutiko filmuotis filme apie kara. Vel karas, vel Rusija. Eina jie kakuuu biggrin.gif Nepatinka man tokie.

As nerandu ka ziuret, niekas nebeuzkabina. Teks vel pradet miegot naktim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 10, 11:18)
Aha,  ax.gif
Bet kas jiems visiems pasidare. Priskaiciau, kad jis ka tik sutiko filmuotis filme apie kara. Vel karas, vel Rusija. Eina jie kakuuu biggrin.gif Nepatinka man tokie.

As nerandu ka ziuret, niekas nebeuzkabina. Teks vel pradet miegot naktim biggrin.gif

nu tai pabandyk Giuli. 60 seriju, pats tas smile.gif
Atsakyti
Labas visoms! 4u.gif na zinokit,jei man kas pries metus butu pasiules ziureti koki turkiska serial,ar pasakes kad ziuresiu,buciau durnium isvadinus! schmoll.gif biggrin.gif o dabar stoju I Turku serialu ziuretoju bureli smile.gif biggrin.gif pradejau nuo Didingojo amziaus (Muhteşem Yüzyıl). nu labai labai jis man wub.gif nors ne Is karto uzkabino,visaip ten su juo buta..bet dar dabar ziuriu 4 sezona.gana ilgas. cia kaip kazkuri minejo kad nemegsta caro ruriko laiku biggrin.gif tai man avrksciai- super! tie laikai,rubai,paprociai,elgsenos,viskas taip idomu.. labai graziai pastatyta.nors nuo faktu kazkiek nutoles.
Dar ziuriu 1001 naktis. neblogas,bet istemptas, tai vos ne kas antra ziuriu biggrin.gif
O va UZDRASTA MEILE ziurejau, tai labai sukrete pabaiga.. nu nesitikjau tokio tragisko galo. sukrete iki gelmiu verysad.gif
O dabar isgirdau cia kazuri pamiejot seriala FATICH, Uzkariautojas berods. gal kas matet? pagal istorijos laika lyg Didingojo amziaus priesistore? gal susijusi istorija? g.gif labai sudomino,manau meginsiu si paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 02 10, 09:22)
nu tai pabandyk Giuli. 60 seriju, pats tas smile.gif

Kad nemegstu as tu caro ruriko laiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2014 02 10, 15:33)
O dabar isgirdau cia kazuri pamiejot seriala FATICH, Uzkariautojas berods. gal kas matet? pagal istorijos laika lyg Didingojo amziaus priesistore? gal susijusi istorija? g.gif  labai sudomino,manau meginsiu si paziuret smile.gif

neapsimoka, tik 5 serijas pastate ir nutrauke filmavima. o ir buvo siaip sau

Milagra, nu ne caro ruriko laikai gi, nei 100 metu nepraejo, situacijos tai vis tiek gana siuolaikiskos
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 02 10, 15:45)
neapsimoka, tik 5 serijas pastate ir nutrauke filmavima. o ir buvo siaip sau



nu va,nepasiseke smile.gif ax.gif gal koks yra kitas panasia tema, pan laikmecio?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2014 02 10, 17:57)
nu va,nepasiseke  smile.gif  ax.gif  gal koks yra kitas panasia tema, pan laikmecio?

nea. nebent ne is turkisku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 10 vasario 2014 - 21:04
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 02 09, 16:03)
Kol nepradejau ziuret Fatmagul, man tamsus vyrai, rudaakiai ir dar su poilgiais plaukais, tai kazkas baisaus. Na bet Engin Akyurek (Kerim) man dabar pats graziausias kada matytas aktorius apskritai, jau ir Kivant Tatlug kazkur toli toli liko...Gal del savo personazo, del sugebejimo taip perteikti jausma, del pacios graziausios kada matytos sypsenos, ir netgi rudu, bet ne paprastai geru akiu, man jis tiesiog nerealus. Isymejau as ji ziauriai....))))))

biggrin.gif Kadangi čia merginos kėlė nuotraukas savo mylimų aktorių ir aš savo bendramintei Raimusiuxxx įkelsiu nuorodą. Mėgaukis mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=XUAoPEbWwNY
Atsakyti