Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 12:06)
Aš supratau, kad man stuktelėjo negrįžtamai, kai vakar žiūrėjau caro ruriko laikų baisaus barzdylos nuotykius Rusijoje per karą ir dar turkų kalba  lotuliukas.gif Ar dar begali būti aiškesnis ženklas apie nučiuožusį stogą? biggrin.gif wacko.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif,tu cia Kurta ziuri?
Papildyta:

As tai vis uzsuku Medcezir vakarais paziuriu, seile pavarvinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 13 kovo 2014 - 11:21
QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 10:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif,tu cia Kurta ziuri?
Papildyta:

As tai vis uzsuku Medcezir vakarais paziuriu, seile pavarvinu  lotuliukas.gif

Nu tai ką daugiau. Žiūriu ir pati netikiu kaip ūsai ir barzda gali žmogų sugadinti doh.gif Man net į tuos bučinius žiūrėt nesinori. Kažkaip tuos šerius nevalingai spjaudyti pradedu lotuliukas.gif

Užsuki, sakai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 12:38)
Kažkaip tuos šerius nevalingai spjaudyti pradedu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif balsu juokiausi!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 12:38)
Užsuki, sakai biggrin.gif

Uzsuku ax.gif biggrin.gif Dieviskas grozis blush2.gif
Papildyta:
iki sekancio grozio lotuliukas.gif ,tik dar nerandu nieko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 13 kovo 2014 - 11:54
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 04:06)
Aš supratau, kad man stuktelėjo negrįžtamai, kai vakar žiūrėjau caro ruriko laikų baisaus barzdylos nuotykius Rusijoje per karą ir dar turkų kalba  lotuliukas.gif Ar dar begali būti aiškesnis ženklas apie nučiuožusį stogą? biggrin.gif wacko.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šito tai jau iš Milagros nesitikėjau! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oi, ačiū merginos už pralinksmintą rytą!
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausima toms, kurios jau pazengusios turku serialuose ar filmuose, bei zino kur info ieskot apie juos:)Jeigu, tarkim, filmas ar serialas pasirode ar pasirodys 2014m. kada mazgaug galima tiketis jo su rusisku igarsinimu:)))Turbut negreit:(Beje jeigu serialas senesnis, bet kai kuriuose rusiskuose puslapiuose jis tik su titrais, tai ar imanoma ji rast igarsinta, ar nelabai?:(Aciu:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 13, 12:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Šito tai jau iš Milagros nesitikėjau! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oi, ačiū merginos už pralinksmintą rytą!

Juokas tau mat lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 13, 13:14)
Sveikos,
turiu klausima toms, kurios jau pazengusios turku serialuose ar filmuose, bei zino kur info ieskot apie juos:)Jeigu, tarkim, filmas ar serialas pasirode ar pasirodys 2014m. kada mazgaug galima tiketis jo su rusisku igarsinimu:)))Turbut negreit:(Beje jeigu serialas senesnis, bet kai kuriuose rusiskuose puslapiuose jis tik su titrais, tai ar imanoma ji rast igarsinta, ar nelabai?:(Aciu:) 4u.gif

Kažkodėl įtariu, jog kalba eina apie Kara para ask biggrin.gif Ten Enginas nebe toks baisus, va jam tai tinka barzda ir ūsai biggrin.gif
Viskas priklauso nuo to kiek, kokių ir "ant kiek" išprotėjusių rusakalbių fanų turi vaidinantys aktoriai smile.gif Paprastai vkontakte būna susikūrusios grupės a la oficialios tam tikrų serialų ir ten organizuojama viskas (vertimai, titrai, įgarsinimai, visa informacija pateikiama ir pan.) Ar titrai vėliau virsta įgarsinimu irgi nuo to paties priklauso. Nuo fanų arba nuo to, ar tą serialą nusiperka ir įgarsina kokia televizija. Kiek man žinoma. Gal kitos detaliau ką nors žino.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 13, 07:14)
Sveikos,
turiu klausima toms, kurios jau pazengusios turku serialuose ar filmuose, bei zino kur info ieskot apie juos:)Jeigu, tarkim, filmas ar serialas pasirode ar pasirodys 2014m. kada mazgaug galima tiketis jo su rusisku igarsinimu:)))Turbut negreit:(Beje jeigu serialas senesnis, bet kai kuriuose rusiskuose puslapiuose jis tik su titrais, tai ar imanoma ji rast igarsinta, ar nelabai?:(Aciu:) 4u.gif

Oi su įgarsinimu tai tikriausiai užtruks, nebent kaip Milagra apibūdino, gana populiarus bus, o štai titrai tikrai, kokia savaitė, šiandien apžiūrėjau Sayito ir Šuros pirma serija jau su titrais, reikės ruoštis skaitymui....
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 18:04)
Juokas tau mat  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kažkodėl įtariu, jog kalba eina apie Kara para ask biggrin.gif Ten Enginas nebe toks baisus, va jam tai tinka barzda ir ūsai biggrin.gif
Viskas priklauso nuo to kiek, kokių ir "ant kiek" išprotėjusių rusakalbių fanų turi vaidinantys aktoriai smile.gif Paprastai vkontakte būna susikūrusios grupės a la oficialios tam tikrų serialų ir ten organizuojama viskas (vertimai, titrai, įgarsinimai, visa informacija pateikiama ir pan.) Ar titrai vėliau virsta įgarsinimu irgi nuo to paties priklauso. Nuo fanų arba nuo to, ar tą serialą nusiperka ir įgarsina kokia televizija. Kiek man žinoma. Gal kitos detaliau ką nors žino.

Is vis kur ieskot apie filmus,kas kuriama,kas populiaru,kas dar bus sukurta?
Atsakyti
[quote=Milagra,2014 03 13, 17:04]
Juokas tau mat lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kažkodėl įtariu, jog kalba eina apie Kara para ask biggrin.gif Ten Enginas nebe toks baisus, va jam tai tinka barzda ir ūsai
Pataiket tiesiai i desimtuka biggrin.gif visur jis man nieko bigsmile.gif Kadangi kažkoks pamišimas man dėl šio aktoriaus, tai visus suprantamus interviu paskaiciau, tai dar labiau jis man patikt pradejo:)reikia su kažkuo nuo fatmagul išsigydyti, nes Kuzejus nepadėjo😀tai va tikiuosi ta su šituo nauju serialu padaryt:)
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 17:00)
Is vis kur ieskot apie filmus,kas kuriama,kas populiaru,kas dar bus sukurta?

Pas turkus biggrin.gif Kokiam nors gecce.com pvz.

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 13, 17:03)
Pataiket tiesiai i desimtuka biggrin.gif visur jis man nieko bigsmile.gif Kadangi kažkoks pamišimas man dėl šio aktoriaus, tai visus suprantamus interviu paskaiciau, tai dar labiau jis man patikt pradejo:)reikia  su kažkuo nuo fatmagul išsigydyti, nes Kuzejus nepadėjo😀tai va tikiuosi ta su šituo nauju serialu padaryt:)

Sunku bus pasigydyt, kai viena serija per savaitę pasirodo ax.gif Man tai reikia pasigydyt, kad galėčiau tą fatmangul žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 13 kovo 2014 - 18:47
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 19:47)
Pas turkus biggrin.gif Kokiam nors gecce.com pvz.

Dekoju uz atsakyma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
geriau pas tave klausiu ax.gif
Atsakyti

Sunku bus pasigydyt, kai viena serija per savaitę pasirodo  ax.gif Man tai reikia pasigydyt, kad galėčiau tą fatmangul žiūrėt biggrin.gif
[/quote]
Aš tai jusu vietoj, jei man taip reiktų lipt per save, neziureciau Fatmagul. Zinokit, aš kadangi ji visom kalbom jau paziurejau ir komentarus visus paskaiciau tiek rusiškai tiek angliškai. Tai ten irgi yra žiūrovų, kuriems nepatiko sis serialas.( nors daugumai patiko rolleyes.gif ). Jeigu jums ji taip sunku prisiverst žiūrėti, abejoju ar jis patiks ir ar verta pradėt su juo biggrin.gif Beje, jis gal toks labiau meiliu seiliu megejoms, nes nemazai ten pasakisku dalyku bigsmile.gif Pvz. Aš zinau, kad ir kiek kas man girtu ta " nuostabų ji amžių" ar 1001 naktis" aš niekad jų neziuresiu. biggrin.gif Nelimpa jie man:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 kovo 2014 - 19:18