Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

Klausykit, o nuo kurios vietos pas šitą bičą barzda prasideda? scare.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ko gero, kaip pas dauguma tamsiu bicu nuo visur biggrin.gif Beje, MIlagra, klausimukas jums, ar kartais Jus nesat, jokiam rusiškam forume užsiregistravus, nes aš ten viena toki paskaitineju, tai toki pat nica uzmaciau biggrin.gif iškart apie Jus pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 21:29)
Klausykit, o nuo kurios vietos pas šitą bičą barzda prasideda? scare.gif biggrin.gif
user posted image

lotuliukas.gif pala pala tuoj surasiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu nepastebėjau pas kitus nuo vidurio kaklo biggrin.gif Aha, esu. Kažkada azarto pagauta užsiregistravau ir rusiškam ir angliškam ir vkontakte biggrin.gif Bet nesireiškiu ten, tik paskaitau kartais, kai netingiu ir laiko negaila ax.gif Ten tempai nenormalūs, reikia kiaurą parą nuo kompo nenueit, norint suspėt ką nors susekt biggrin.gif

Šiandien kaip tik negalėjau prisijungt prie vk, nes pamiršau passwordą, tai įlidau į tą forumą ir užpilingavo iškart biggrin.gif Norėjau naujos serijos Kara para ask blush2.gif

Beje, į mane, prašom, tu 4u.gif
Papildyta:
Bet tai kiek diskusijų anoj temoj dėl kelių neužgeltonintų žodžių wacko.gif doh.gif Kažkaip net lįst nesinori ten, kai dėl tokių smulkmenų toks kipišas kyla unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 20 kovo 2014 - 20:58
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 22:00)
Bet tai kiek diskusijų anoj temoj dėl kelių neužgeltonintų žodžių wacko.gif  doh.gif Kažkaip net lįst nesinori ten, kai dėl tokių smulkmenų toks kipišas kyla  unsure.gif

drinks_cheers.gif cia geriau,bent man, prisijuokiau dabar is tavo posto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 20:52)
Šiandien kaip tik negalėjau prisijungt prie vk, nes pamiršau passwordą, tai įlidau į tą forumą ir užpilingavo iškart biggrin.gif Norėjau naujos serijos Kara para ask  blush2.gif

Beje, į mane, prašom, tu  4u.gif

As jau ryte spejau paziuret blush2.gif patiko ir ta antra serija, o ir ta forumą pasiskaiciau, tai bendra vaizdą susidariau, nes ten moteriškes, žiūrėdamos online, dar ir versti iškart sugeba. Tempai pas jas tai........Aš ten gal ir pasireiksciau, bet kadangi su rusiška gramatika sunkiai, tai tiek to, apsiribosiu pasiskaitymais rolleyes.gif
Dėl geltoninimo tai ir ATpildo temoi karai vykoAI aš kai i tokias smulkmenas dėmesio nekreipia tai man dzin lotuliukas.gif
X
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 20 kovo 2014 - 21:08
QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 20:03)
drinks_cheers.gif cia geriau,bent man,

prisijuokiau dabar is tavo posto biggrin.gif

Ir man drinks_cheers.gif

Iš barzdos? biggrin.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 20:05)
As jau ryte spejau paziuret blush2.gif patiko ir ta antra serija, o ir ta forumą pasiskaiciau, tai bendra vaizdą susidariau, nes ten moteriškes, žiūrėdamos online, dar ir versti iškart sugeba. Tempai pas jas tai........Aš ten gal ir pasireiksciau, bet kadangi su rusiška gramatika sunkiai, tai tiek to, apsiribosiu pasiskaitymais rolleyes.gif

Dėl geltoninimo tai ir ATpildo temoi karai vykoAI aš kai i tokias smulkmenas dėmesio nekreipia tai man dzin lotuliukas.gif
X

Aš ryte Kurtą žiūrėjau smile.gif Galvojau susirasiu dabar tą ir vakare pažiūrėsiu, kai vaikai sumigs. Bet rusai tinginiai dar titrų nepadarė per naktį umn.gif biggrin.gif Tai palauksiu kol padarys.

Aš kažkada seniai dar buvau įlindus į kažkokį žiūrėjimo online - diskusijų - tiesioginio vertimo "seansą", tai apakau, mano kompas nespėjo refreshint biggrin.gif O jos ten visas smulkmenas sugebėjo ne tik pamatyt, bet ir aprašyt ir išverst biggrin.gif wacko.gif doh.gif Ir žiūri praktiškai visus serialus. Aš nesuprantu kada gyvenimą gyvent biggrin.gif

Ai, man "masovkės" apskritai nepatinka blush2.gif Gal todėl tiek Kuziejaus, tiek šita tema mielesnė, nėra tos masės viskuo nepatenkintos. Kur daug bobų, ten turgus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 22:17)

Ai, man "masovkės" apskritai nepatinka  blush2.gif Gal todėl tiek Kuziejaus, tiek šita tema mielesnė, nėra tos masės viskuo nepatenkintos. Kur daug bobų, ten turgus  cool.gif
[/quote
Ir man  biggrin.gif
Iš barzdos? biggrin.gif

Jooooooooo lotuliukas.gif
Papildyta:
Blyn per telefona rasau tai sunkiai gaunas biggrin.gif sorry
As kazkaip cia pagalvojau,kad Kurtas Milagrai sposa iskres,ir is fronto be barzdos grys biggrin.gif
Papildyta:
Beje Kurto serijos ganetinai ilgos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 20 kovo 2014 - 21:31
QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 20:38)
As kazkaip cia pagalvojau,kad Kurtas Milagrai sposa iskres,ir is fronto be barzdos grys  biggrin.gif
Papildyta:
Beje Kurto serijos ganetinai ilgos  g.gif

Jeeezzz, kaip gerai būtų biggrin.gif
Apskritai, žiūrėjau tą Kurtą su titrais šiandien ir galvojau, kad vis tik neįtikina Kivanc šįkart, nepasiduoda jam tas vaidmuo kažkaip. Ta meilė tokia netikra mano akimis. Turbūt ciocia neleidžia jam atsiskleisti, besisukiodama filmavimo aikštelėje. O gal čia tik man taip atrodo g.gif Nesižiūri ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 20, 22:46)
Jeeezzz, kaip gerai būtų biggrin.gif
Apskritai, žiūrėjau tą Kurtą su titrais šiandien ir galvojau, kad vis tik neįtikina Kivanc šįkart, nepasiduoda jam tas vaidmuo kažkaip. Ta meilė tokia netikra mano akimis. Turbūt ciocia neleidžia jam atsiskleisti, besisukiodama filmavimo aikštelėje. O gal čia tik man taip atrodo  g.gif Nesižiūri ir tiek.

Zinok,ta pati norejau parasyt(bet maciau ,kol kas,tik puse antros serijos)ir manes jo meile neitikina schmoll.gif ,kazkaip netikra viskas atrodo g.gif
Kas ta cioce? biggrin.gif
Atsakyti
Aš kolias Kurto nemačiau, bet kada nors reiks užmesti aki. Man kaip barzdylu nemėgėjai, tai Kivanc visai normaliai su ja ziurisi. Žodžiu, turkai mane užbūrė kazkuom, nes ir barzdas pamilau ir ilgus plaukus ir rudas akis biggrin.gif Nežinau ar senstu ar visai pabludau biggrin.gif O aš Kuzejaus temoj stengiuos labai nesireikst, kad gerbėjų nesupykdyt biggrin.gif Nes kaip visad mano nuomone kitokia smile.gif Vis dabaigineju aš ji biggrin.gif Prie geriausiu tikrai jo nepriskirsiu, normalus serialas jis man ir tiek smile.gif Jei nebūtų jame Dzemre, tai butu geresnis. Niekaip nesugebejau jos pamilt g.gif Na va, ant nakties žibalo i ugnį ipyliau tongue.gif Labai neteiskit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 23:16)
Kuzejaus temoj stengiuos labai nesireikst, kad  gerbėjų nesupykdyt biggrin.gif Nes kaip visad mano nuomone kitokia smile.gif Vis dabaigineju aš ji biggrin.gif Prie geriausiu tikrai jo nepriskirsiu, normalus serialas jis man ir tiek smile.gif Jei nebūtų jame Dzemre, tai butu geresnis. Niekaip nesugebejau jos pamilt g.gif Na va, ant nakties žibalo i ugnį ipyliau tongue.gif Labai neteiskit ax.gif

biggrin.gif .......man jis geras,patiko,bet " Meile ir bausme" man uz ji geresnis, as megstu meiles-seiles...paskui ziurejau "Adini Feriha koydum",man nerealiai patiko,ypac vyrukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 20 kovo 2014 - 22:28