Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 23, 10:09)
Kurto nera 2 serijos dar rusu kalba?

Yra.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 23, 13:39)


Kur? Bigcinema tik su titrais , latinoserialo irgi.
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 23, 12:33)
Kur? Bigcinema tik su titrais , latinoserialo irgi.

Ai, įgarsinto tai nėra dar. Jūs klausėt rusiškai, tai aš supratau, kad ir titrai rusiški smile.gif
Atsakyti
Bet turetu siandien pasirodyt ar ne? Nors ir kitu filmu nerandu nauju seriju da rrusu kalba igarsintu. Nors savaitgaliais jau budavo ... ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 23, 13:13)
Bet turetu siandien pasirodyt ar ne? Nors ir kitu filmu nerandu nauju seriju da rrusu kalba igarsintu. Nors savaitgaliais jau budavo ... ar klystu?

Na, kad nėra jokių dėsningumų. Kada jau išeina, tada. Ir tai kažkaip labai greitai šitus naujus sumetė, anksčiau ilgiau užtrukdavo. Skaičiau pas rusus, kad Kurte labai daug dialogų, sunku sutitruot, išsimeta daug labai daug teksto, nes netelpa, todėl labai lėtai einasi darbas.
Atsakyti
Naktį nesimiegojo, tai žiūrėjau Fatmangul biggrin.gif O ten ir komisaras Šerefas vaidina biggrin.gif Ir, palyginus, visai neblogai atrodo ax.gif Tik kad 150 su kepure biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 kovo 2014 - 09:25
QUOTE(Milagra @ 2014 03 24, 09:23)
Naktį nesimiegojo, tai žiūrėjau Fatmangul biggrin.gif O ten ir komisaras Šerefas vaidina biggrin.gif Ir, palyginus, visai neblogai atrodo  ax.gif Tik kad 150 su kepure biggrin.gif

Vaidina vaidina:)Patikek man buvo labai didelis siurprizas ji isvyst Kuzejuj toki gerieti:)))))))))Beje, kaip tik Kuzejuj jis man geriau atrodo:)Gal del to, kad Fatmagulej as jo labiausiai nekenciau:)))))))ir neisivaizdavau jo niekaip kitaip kaip tik arogantisku niekseliu:)Bet juk turkai yra turkai:)Jie viska sugeba:)Tad Kuzejuj jis man ir kaip gerietis gerai ziurisi:)Beje, tas komisaras arba Erdoganas, uz vaidmeni Fatmagulej gavo apdovanojima kaip geriausias antraplanis aktorius (berods taip skamba)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 24, 09:15)
Vaidina vaidina:)Patikek man buvo labai didelis siurprizas ji isvyst Kuzejuj toki gerieti:)))))))))Beje, kaip tik Kuzejuj jis man geriau atrodo:)Gal del to, kad Fatmagulej as jo labiausiai nekenciau:)))))))ir neisivaizdavau jo niekaip kitaip kaip tik arogantisku niekseliu:)Bet juk turkai yra turkai:)Jie viska sugeba:)Tad Kuzejuj jis man ir kaip gerietis gerai ziurisi:)Beje, tas komisaras arba Erdoganas, uz vaidmeni Fatmagulej gavo apdovanojima kaip geriausias antraplanis aktorius (berods taip skamba)smile.gif

Na, turkai mėgėjai "bėgt" nuo savo vaidmenų, kiek pastebėjau. Turiu omeny, kad nenori vaidint to paties amplua keliuose filmuose/serialuose iš eilės. Ne taip, kaip lotynų amerikiečiai, jei jau gerietis, tai visur, ir atrodo identiškai beveik ir vaidina taip pat biggrin.gif

Pvz. kaip Kivanc nuo savo Behliulio iki šiol bėga biggrin.gif Arba skaičiau Murat interviu, kad jam tiek įgriso visos Asi ir Ask ve ceza, kad norėjo išvis daryti ilgą pertrauką, bet kai gavo pasiūlymą Suskunlar, sutiko, nes vaidmuo kardinaliai kitoks ir serijų sąlyginai nedaug. O po jo vis tiek nebevaidina meilėj seilėj (kas man visiškai nepatinka biggrin.gif ) Irgi į karą išeina mad.gif
Papildyta:
Bet kokie rusai apsileidę, kiek galima laukt antros serijos tų pinigų umn.gif biggrin.gif
Per juos buvau priversa fatmangul žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 kovo 2014 - 10:39
QUOTE(Milagra @ 2014 03 24, 11:38)
Bet kokie rusai apsileidę, kiek galima laukt antros serijos tų pinigų umn.gif biggrin.gif
Per juos buvau priversa fatmangul žiūrėt biggrin.gif

As irgi labai laukiu,tai savo Feriha dar karta brabegom ziuriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 24, 10:38)
Bet kokie rusai apsileidę, kiek galima laukt antros serijos tų pinigų umn.gif biggrin.gif
Per juos buvau priversa fatmangul žiūrėt biggrin.gif

Geru dalyku visda reikia islaukt :DKaip ten sakoma "ilgai lauke dar palauksim", bet kazkaip tikiuosi, kad siandien jau bus jie pasidarbave:)O jei rimtai as tai zaviuosi tais rusais, rask tu man lietuvi, kuris apskritai imtusi tokio darbo:)
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 24, 09:53)
Geru dalyku visda reikia islaukt :DKaip ten sakoma "ilgai lauke dar palauksim", bet kazkaip tikiuosi, kad siandien jau bus jie pasidarbave:)O jei rimtai as tai zaviuosi tais rusais, rask tu man lietuvi, kuris apskritai imtusi tokio darbo:)

Tiems, kurie tai daro, čia ne darbas, o aistra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 24, 10:58)
Tiems, kurie tai daro, čia ne darbas, o aistra  rolleyes.gif

Kad tik tokiu aistruoliu butu daugiau bigsmile.gif
Atsakyti