Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Turkiški serialai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zivilka
QUOTE(Aylin @ 2013 10 13, 11:56)
nelabai zinau tu lietuvisku pavadinimu.
Turit omeny Calikusu?
Man tai labai sitas serialas. Jeigu atsimenat, musu tevai ziurejo Королек - птичка певчая 1986m. pastatymo, pagal Nuri Güntekin''Çalıkuşu'' knyga , parasyta 1922m. taiga sitas filmas tai Turku klasika. 4u.gif
Papildyta:
O kaip del Kuzey Guney? Tikrai verta ziureti? man jis kazkoks istemptas, daug nereikalingu scenu atrodo. Noretusi daugiau veiksmo. Paziurejau 6 serijas, kazkaip nuobodoka g.gif
*

as 16 ziuriu, tai jau idomu
Mockava
Na dar vienas filmas Kivanco Tatlitug gerbejoms "Drugelio sapnas"

http://m.youtube.com/watch?v=AtHirtYl0v0&a...v%3DAtHirtYl0v0

user posted image

Jei nepagailesit kokiu 2 val, galite paziureti cia, su rusisku vertimu:

http://duralenta.ru/serials/turkser/23580-...kom-yazyke.html

Nebijokite, tai ne serialas tongue.gif
Milagra
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 13, 19:45)
na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to  naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif
*

Kad kiek teko skaityti, jis filmuosis su Meryem Uzerli, kuri vaidino Nuostabiame amziuje, ar koks ten lietuviskas pavadinimas.
Zivilka
tai kad Meryem laukiasi, kazin ar tie planai nebus atsaukti?
vitalicka
Tai va, ta informacija internete nevisad būna patikima smile.gif Kaip jau rašiau, kad Kivanc ir Beren filmuosis kartu, tai buvau radus tokią info" "For all you Turkish series fans, you’ll be happy to know that Kivanc Tatlitug (Muhannad) and Beren Saat (Samar) from Aşk-ı Memnu (al Ishq Al Mamnu) will be starring opposite each other again in an upcoming movie entitled Yaseminler Tüter mi Hâlâ? (No More Jasmine Smoke).
"
Na bet čia buvo pavasarinė info. Paskui radau ir apie tą "Nuostabų amžių", nors vėliau jau pasirodė žinių, kad Kivanc nieko net nezino ir filmuotis tame Nuostabiame amžiuje " neketina, nes pavargo po Kuzey Gunei- na maždaug taip smile.gif)
Tai vat ir nebeaišku čia niekas, pagyvensim pamatysim wink.gif bet aš tai baisiai norėčiau pamatyt juos vėl su Beren smile.gif
TaGre
Mama prašė surasti turkišką serial Didysis sultanas (Velikij sultan)? Kažkaiman nesigauna blush2.gif Gal padėtumėte? Ačiū
sena pažįstama
QUOTE(TaGre @ 2013 10 17, 15:30)
Mama prašė surasti turkišką serial Didysis sultanas (Velikij sultan)? Kažkaiman nesigauna  blush2.gif  Gal padėtumėte? Ačiū
*

Tai gal "Velykij vek"? mirksiukas.gif
TaGre
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 17, 15:57)
Tai gal "Velykij vek"? mirksiukas.gif
*

Ne bigsmile.gif Šitą ji žiūri, dabar kažkur nugirdo apie Didyjį sultona ir gavau nurodymą rasti online doh.gif
Zivilka
QUOTE(TaGre @ 2013 10 17, 19:21)
Ne  bigsmile.gif  Šitą ji žiūri, dabar kažkur nugirdo apie Didyjį sultona ir gavau nurodymą rasti online doh.gif
*

tai gal sitas naujas, bet 2 serijos tera dar. tas Fatichas yra kur Konstantinololi uzkariavo, nu tai kaip ir prie zymesniu
http://bigcinema.tv/series/fatih-zavoevatel-fatih.html
TaGre
gal ir šitas, ačiū 4u.gif
Fati32
Sveikosmergaitės,
noriu parekomenduoti dar vieną serialą "Bescenoye vremia". Įtraukė į šį serialą nuo pat pirmos serijos. Labai patiko thumbup.gif
radera
QUOTE(Fati32 @ 2013 10 23, 13:58)
Sveikosmergaitės,
noriu parekomenduoti dar vieną serialą "Bescenoye vremia". Įtraukė į šį serialą nuo pat pirmos serijos. Labai patiko  thumbup.gif
*

Pasiziurejau kad 180 seriju, ir atsoko fantazija-kad gal aciu ne:) man iki 100 seriju patinka
Mockava
user posted image

user posted image

"Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"
Originalus pavadinimas "Fatmagül'ün Suçu Ne?"

Serijos: 80

Cia toms kurios nori ziureti ..... Jei nematet, ir turit noro ir taip pat laiko, siulau paziureti. Tikrai vertas demesio.

http://turkishtvseries.ru/fatmagul/vse_serii.html
http://duralenta.ru/serials/turkser/17024-...-vse-serii.html
http://onlineru.net/seriale/v_chem_vina_fatmagul
http://latino-serialo.ru/tureckie_seriali_...-su231u-ne.html
http://kinogo.net/135-v-chem-vina-fatmagul-12-sezon.html
http://newkinoserial.net/2012/в- ...ть/
vitalicka
Mergaitės, prašau pagalbos-užkibau aš su tais turkų serialais, gyvenime nepagalvotum smile.gif) Dabar žiūrėjau tokį ZORAKI KOCA-vadinasi turkiškai. viso 26 serijos, bet tik 9 su rusiškais titrais. Gal kas nors žiūrėjot jį visą su angliškais titrais, ar kaip kitaip įgarsintą??
Nes turkiškai tai suprantu tik vieną žodį TAMAM (liet.reiškia gerai) smile.gif
Mockava
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 31, 19:13)
Mergaitės, prašau pagalbos-užkibau aš su tais turkų serialais, gyvenime nepagalvotum smile.gif) Dabar žiūrėjau tokį ZORAKI KOCA-vadinasi turkiškai. viso 26 serijos, bet tik 9 su rusiškais titrais. Gal kas nors žiūrėjot jį visą su angliškais titrais, ar kaip kitaip įgarsintą??
Nes turkiškai tai suprantu tik vieną žodį TAMAM (liet.reiškia gerai) smile.gif
*

Cia kalbi apie "Муж по принуждению"' . Niekur nerandu daugiau kaip iki 9 isversta, gaila bet negaliu padeti.
Mockava
Kažkas esat matę " Atpildas" (Ezel)? Tuojau pradės rodyti per LNK, įdomu kokios rekomendacijos.
eliss
QUOTE(Mockava @ 2013 11 24, 02:10)
Kažkas esat matę " Atpildas" (Ezel)?  Tuojau pradės rodyti per LNK, įdomu kokios rekomendacijos.
*

pasiskaičiau, kad pagal Diuma grafą Montekristą. Galėjo ką nors įdomesnio rodyt, ir meksikiečių, rusų serialas yra, bet gal ir nieko bus rolleyes.gif
radera
http://bigcinema.tv/series/lyubov-i-nakaza...sk-ve-ceza.html
As ziuriu seriala Любовь и наказания , tikrai idomus, itampa, meile, intrigos, viskas 10 balu thumbup.gif
Raimusiuxxx
[quote=Mockava,2013 10 28, 13:57]
user posted image

user posted image

"Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"

Serijos: 80

Cia toms kurios nori ziureti ..... Jei nematet, ir turit noro ir taip pat laiko, siulau paziureti. Tikrai vertas demesio.

Pradejau ziuret sita seriala, nuo pirmos serijos vien asaros....Siek tiek keista persiorientuot is Bither i Fatmagul...Ta brolio zmona ir Mustafa galeciau ko gero "pasmaugt". Tikiuosi visi bus nubausti uz savo nuodemes. Pagrindinis aktorius, toks " ilgas":)Bet geros sypsenos ir akiu, todel patinka jis man:)Tikiuosi pabaiga bus gera, nes kolkas taip liudna ir gaila, del sios mergaites. Beje, scia Beren seat(nzn ar teisingai parasiau)tokia jaunute man atrodo:)
AJIRA
QUOTE(radera @ 2013 11 30, 19:09)
http://bigcinema.tv/series/lyubov-i-nakaza...sk-ve-ceza.html
As ziuriu seriala Любовь и наказания , tikrai idomus, itampa, meile, intrigos, viskas 10 balu thumbup.gif
*

thumbup.gif , bandysiu isijungti.
Raimusiuxxx
Beje, kas matet Fatmagul, ar mat tik atrodo, bet tas Karimas nebus fiziskai prie to "slykstaus" darbo prisidejes. Tik bus stebejes ir nieko nedares...
Mockava
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2013 12 01, 04:52)
Beje, kas matet Fatmagul, ar mat tik atrodo, bet tas Karimas nebus fiziskai prie to "slykstaus" darbo prisidejes. Tik bus stebejes ir nieko nedares...
*

Taip, jo kaltė ir yra tame, kad jis ją pamatė ir parodė, ir jos neapgynė nuo kitų. Jis buvo stebėtojas...
Viotinola
QUOTE(eliss @ 2013 11 24, 10:12)
pasiskaičiau, kad pagal Diuma grafą Montekristą. Galėjo ką nors įdomesnio rodyt, ir meksikiečių, rusų serialas yra, bet gal ir nieko bus rolleyes.gif
*

Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai cool.gif

Rekomenduokit kokį, bet tik su gera pabaiga.Aciu
Zivilka
QUOTE(Viotinola @ 2013 12 04, 23:38)
Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai  cool.gif

*

Kuzey Guney
Mockava
QUOTE(Viotinola @ 2013 12 04, 15:38)
Peržiūrėjau visas serijas...nekenčiu serialų kurie baigiasi liūdnai  cool.gif

*

Iš mano matytų gerai baigiasi Kuzey Guney, taip pat Fatmagul, šituos rekomenduočiau, man jie patiko. Dar gerai baigiasi Seserų likimai, bet šitas tik iš pradžių nieko buvo, po to nelabai koks man, źiūrėjau tik tam kad užbaigti, tas pats buvo su 1001 naktimi...
Amapatria

aš irgi tokių liūdnų pabaigų nemėgstu,o turkai labai jau mėgsta žiūriu...kokia čia muilo opera,kai reikia pabaigoj žliumbti,,,dabar žiūriu Čalikušu,pagal Nurio Giuntekino romaną-Čiauškutė,nors labai tolimas nuo romano turinio,bet tikiuosi pabaiga bus gera,,,kol kas jis dar tebefimuojamas,o agrindinis veikėjas man labiau patinka nei Behliulis,ar Eizelis. biggrin.gif
pavargusi123
O per ka jus ziurit ciauskute?as kelias serijas teradau. Ir isvis visi man po kuzej giunej neidomus pasidare. Koki pradedu ziuret neuzkabina. Reikejo si seriala ant galo ziureti :)menekse ir halil irgi nerandu su vertimu tik titrais...
Mockava
QUOTE(pavargusi123 @ 2013 12 23, 15:16)
O per ka jus ziurit ciauskute?as kelias serijas teradau. Ir isvis visi man po kuzej giunej neidomus pasidare. Koki pradedu ziuret neuzkabina.  Reikejo si seriala ant galo ziureti :)menekse ir halil irgi nerandu su vertimu tik titrais...
*

Čiauškutės aš nežiuriu... Ir man niekas netinka po Kuziejaus... Bus atrodo ilgokos atostogos nuo seralu lotuliukas.gif

Tiesa aš žiūrëjau "menekše ir Halil" , skaičiau, bet man atrodo jau po truputi pradeda ir šį garsint, bet tik kelios serijos...
Papildyta:
Čia gal 6 įgarsintos Bet labai jau liūdnas šis serialas, mane vos ne depresija po jo uźpuolė....
Milagra
Giriamas yra Medcezir, bet as neziurejau. Ir jis titruojamas, negarsinamas.
pavargusi123
na su titrais tikrai jau neziuresiu nei vieno. matyt reiks ir man pailset nuo serialu. o kuzeju dar karta ziureciau smile.gif
Zivilka
aš dabar prilipusi LIubov i nakazanije

iš gerai basibaigiančių dar yra paskutine viltis (son bahar). irgi labai itemptas fainas
liepa50
Laba diena. Dievinu turku serialus. Dabar ziuriu "Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"
Labai patinka.
Mockava
QUOTE(liepa50 @ 2013 12 28, 06:34)
Laba diena. Dievinu turku serialus. Dabar ziuriu  "Kokia Fatmagul kaltė?" Arba "Be kaltės kalta"
Labai patinka.
*

O taip, man irgi jis patiko. Verta pažiūrėti.
vitalicka
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. Žiūrėjau aš tik kelis turkų serilalus, Uždraustą meilę ir aišku Kuzey Guney- žinoma jie labai geri serialai, ypač Kuzey, pagrindinis aktorius Kivanc Tatlitug-nerealus, charizmatiškas tikrai 10 balų jam. Bet Čiauškutė irgi įdomu-visai kitas stilius, kostiuminė drama-autetnitškai atkartoti rūbai, buitis, įdomi meilės istorija. Pagrindinis aktorius - Burak Ozcivit- mane irgi sužavėjo, bet jis visiška priešingybė Kivanc smile.gif)
Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.
Simbulis
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 14:48)
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. Žiūrėjau aš tik kelis turkų serilalus, Uždraustą meilę ir aišku Kuzey Guney- žinoma jie labai geri serialai, ypač Kuzey, pagrindinis aktorius Kivanc Tatlitug-nerealus, charizmatiškas tikrai 10 balų jam. Bet Čiauškutė irgi įdomu-visai kitas stilius, kostiuminė drama-autetnitškai atkartoti rūbai, buitis, įdomi meilės istorija. Pagrindinis aktorius - Burak Ozcivit- mane irgi sužavėjo, bet jis visiška priešingybė Kivanc smile.gif)
Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.
*

O per kur jus ziurite Ciauskute? Online ar siunciates? Esu skaiciusi knyga ir ne viena karta, pirmas vaikystes meiles romanas wub.gif , po to paziurejau filma, bet buvo labai senovinis ir Kiamranas visai negrazus, neatitiko vaizduoteje susikurto laugh.gif
Cia kiek suprantu nauja versija bus, tai labai idomu paziuret...
vitalicka
Žiūru online, per įvairius internetinius puslapius

http://turkcinema.tv/turkey-serials/
ir duralenta.ru
ir serialu.net
smagaus žiūrėjimo smile.gif
Simbulis
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 15:48)
Žiūru online, per įvairius internetinius puslapius

http://turkcinema.tv/turkey-serials/
ir duralenta.ru
ir serialu.net
smagaus žiūrėjimo smile.gif
*

Jusu ikelta nuoroda man meta klaida. Kaip turkiskai vadinasi serialas? Gal iseis paciai susirasti smile.gif

Papildyta:
Jau radau pati smile.gif
Gal aisku kiek seriju bus? Dar nebaigtas filmuoti jis kaip zinau, bet gal pagal plana yra aisku?
Mockava
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 06:48)
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. .............Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.
*

O aš todėl ir nenoriu prasidėt, nenoriu prisirišti keliems metams. Kai bus į pabaigą tikriausiai pažiūrėsiu, bet kol tik pradžia.... Nemėgstu laukti savaitės kitos serijos.... Kantrybės neturiu lotuliukas.gif
Zivilka
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 14:48)
*

ciauskutes ir uzdraustos meiles neziurejau, bet jau nemazia esu ziurejusi serialu turkisku, tai man Fatmagul ar dabar ziurimas meile ir bausme geresnis uz Kuzey Guney
medi
"Kokia Fatmagul kaltė?" - labai geras, ka tik pabaigiau lotuliukas.gif rekomenduoju smile.gif
liepa50
Su Naujais 2014!

user posted image
fani20
sveikos jungiuos ir as katik baigiau ziuret turku seriala "asi" nu man labai wub.gif , ezel taip pat labai patiko tik pabaiga schmoll.gif .
Milagra
QUOTE(Zivilka @ 2013 12 29, 19:56)
ciauskutes ir uzdraustos meiles neziurejau, bet jau nemazia esu ziurejusi serialu turkisku, tai man Fatmagul ar dabar ziurimas meile ir bausme geresnis uz Kuzey Guney
*

Iklimpau i sita doh.gif Uzkabino nuo pat pradziu, nuo antros serijos. Truputi istemptas, bet neblogas. Ir pagrindinis aktorius toks neblogas nail.gif Tik ugio truksta biski smile.gif
Kad uz Kuzey Guney geresnis gal nepasakayciau vistik ax.gif Bent jau kolkas.
blykste38
Merginos kas ziurit Госпожа Дила, kur galima paziuret visa seriala? serialu . net tik 74 serijos, o uzvede taip kad norisi pabaigt ziuret
liepa50
As ziurejau Госпожа Дила, dar neisverstos 2 sezono serijos, tik iki 74. Laukiam. Dar vis muciju Fatmalgul.
Mockava
QUOTE(Milagra @ 2014 01 04, 05:47)
Iklimpau i sita  doh.gif Uzkabino nuo pat pradziu, nuo antros serijos. Truputi istemptas, bet neblogas. Ir pagrindinis aktorius toks neblogas nail.gif Tik ugio truksta biski smile.gif
Kad uz Kuzey Guney geresnis gal nepasakayciau vistik  ax.gif Bent jau kolkas.
*

Ar tai čia kalbat apie "Любовь и наказание" (2010) Турецкий сериал, jo 62 serijos ar ne? Jei visas įgarsintas gal reikės neužilgo ryžtis žiūrėt... Nors net nežinau, bijau vėl įklimpti... Dar pakentėsiu...
Milagra
QUOTE(Mockava @ 2014 01 04, 18:54)
Ar tai čia kalbat apie "Любовь и наказание" (2010) Турецкий сериал, jo 62 serijos ar ne? Jei visas įgarsintas gal reikės neužilgo ryžtis žiūrėt... Nors net nežinau, bijau vėl įklimpti... Dar pakentėsiu...
*

Aha, apie sita. Visas igarsintas ir salyginai trumpas, todel ir rizausi ziureti, nes jau titru tikrai nebenoriu zlibinti.

I Kuzey Guney man sis serialas panasus tuo, kad visi seniai uzmirso, ka reiskia bent jau sypsotis biggrin.gif
blykste38
merginos pradejau ziuret posledniaja nadezhda seriala ir nuo kazkurios serijos titrai prasidejo, gal yra kur nors visas igarsintas rusiskai ar ukrainietiskai smile.gif
Milagra
Na ka, pabaigiau Liubov i nakazanije ziuret. Kaipjau ir minejau, truputi istemptas, bet visumoj patiko. Gal man kiek per daug tos mafijos, klanu, jau ir vyras juokesi, kad ant "bojaviku" persimeciau biggrin.gif Bet kokia meile wub.gif Koooks vyras wub.gif biggrin.gif Realybej tokiu turbut su ziburiu neberasi biggrin.gif Ypac klanu galvu. O ir moteris neprasta. Chemija tarp ju uch wub.gif Zodziu, rekomenduoju. Ypac del to, kad igarsinimas yra.

Patiko man Muratas, reikia dar ka nors su juo paziuret. Gal Asi. Juolab kad ir ta Tuba labai gira kaip gera aktore.

Ir isvis is kur tie turkai tokiu aktoriu traukia. Atrodo, kad ne filma ziuretum, o sedetum kazkur kamputyje ir stebetum zmoniu gyvenima. Nors... aisku, vien jau Stambule yra is ko pasirinkti is 14 mln biggrin.gif O kur dar visa Turkija.

Mane veza ju kuno kalba, zvilgsniai, prisilietimai. O cia jau kultura, manau. Kadangi moterys visos suvyniotos, tik akys paliktos per amzius amzinuosius, tai labai zvilgsniu technika ivalde rolleyes.gif O kas belieka biggrin.gif
Zivilka
QUOTE(Milagra @ 2014 01 08, 19:34)
Na ka, pabaigiau Liubov i nakazanije ziuret. Kaipjau ir minejau, truputi istemptas, bet visumoj patiko. Gal man kiek per daug tos mafijos, klanu, jau ir vyras juokesi, kad ant "bojaviku" persimeciau biggrin.gif Bet kokia meile  wub.gif Koooks vyras  wub.gif  biggrin.gif Realybej tokiu turbut su ziburiu neberasi biggrin.gif Ypac klanu galvu. O ir moteris neprasta. Chemija tarp ju uch  wub.gif  Zodziu, rekomenduoju. Ypac del to, kad igarsinimas yra.

Patiko man Muratas, reikia dar ka nors su juo paziuret. Gal Asi. Juolab kad ir ta Tuba labai gira kaip gera aktore.

Ir isvis is kur tie turkai tokiu aktoriu traukia. Atrodo, kad ne filma ziuretum, o sedetum kazkur kamputyje ir stebetum zmoniu gyvenima. Nors... aisku, vien jau Stambule yra is ko pasirinkti is 14 mln biggrin.gif O kur dar visa Turkija.

Mane veza ju kuno kalba, zvilgsniai, prisilietimai. O cia jau kultura, manau. Kadangi moterys visos suvyniotos, tik akys paliktos per amzius amzinuosius, tai labai zvilgsniu technika ivalde  rolleyes.gif O kas belieka biggrin.gif
*

O JO , MAN ŠITAS NERALUS SERIALAS. MURATAS IRGI. ASI AŠ NIEKUR NERADAU GEROS KOKYBĖS, IR VAIZDAS PRASTAS IR VERTIMAS ŽIAURUS. JEI RASI ĮMESK.
APIE SUVYNIOTAS MOTERIS LABAI JUOKINGAI PARASEI smile.gif TAIKLIAI
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.