Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

O kas tas bičas, kuris Asu padeda? Brolis jos? Prasukau, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 27, 23:20)
O kas tas bičas, kuris Asu padeda? Brolis jos? Prasukau, matyt biggrin.gif

Jeigu turi omeny Sami, tai jis buvo jos kaip ir suteneris, kol ji prastitute buvo, bet jai jis labai artimas, kaip brolis, tik jam ji ne kaip sese :),
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 27, 22:58)
Jeigu turi omeny Sami, tai jis buvo jos kaip ir suteneris, kol ji prastitute buvo, bet jai jis labai artimas, kaip brolis, tik jam ji ne kaip sese :),

Aha, apie jį klausiau. Neblogas toks, spjaučiau į Mustafa biggrin.gif

O Mustafa tai kaip Koščėjus nemirtingasis biggrin.gif Kažin kiek gyvybių turi biggrin.gif Kuo toliau, tuo blogiau man su šiuo serialu cool.gif Nu bet reik damušt.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 28, 00:34)
Aha, apie jį klausiau. Neblogas toks, spjaučiau į Mustafa biggrin.gif

O Mustafa tai kaip Koščėjus nemirtingasis biggrin.gif Kažin kiek gyvybių turi biggrin.gif Kuo toliau, tuo blogiau man su šiuo serialu  cool.gif Nu bet reik damušt.

Terminatorius, pas "rusus" irgi pyko moteriškes, kad scenaristės per daug su Mustafa isismagino biggrin.gif Sami simpatiškas, o i Mustafa jau senai reikėjo spjaut bigsmile.gif Man jis vistiek pats geriausias serialas biggrin.gif pamokantis, kad visada reikia išlikti zmogumi ir kad lazda turi du galus bigsmile.gif ir aktoriai man visi patinka ir muzika ir gamtovaizdis.... wub.gif
Idomu, ką kitos ziuri mirksiukas.gif nežinau ką reiks pasirinkt, kai damusiu Kuzeju g.gif
Atsakyti
Labas rytas.
As dabar ziuriu Июньская ночь. Siunciausi is cia:
http://kinozal.tv/de....php?id=1108777
Jai sita ipusejau, tai siunciuosi dabar Kuzeju, nes dar nesu maciusi.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2014 03 28, 08:45)
Labas rytas.
As dabar ziuriu Июньская ночь.

Idomus?
Raimusiuxxx jei patinka meiles seiles tai rekomenduoju, Adini Feriha koydum,tik jis su titrais,man labai patiko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 28, 01:34)
Kuo toliau, tuo blogiau man su šiuo serialu  cool.gif Nu bet reik damušt.

As tiek kantrybes neturiu biggrin.gif,jei nuobodu niekaip nedaziureciau biggrin.gif
Atsakyti
*****, ziuriu "Kara Para" ir niekaip nesuprantu is kur jie ta baisuokle aktore , Elif vyresne seseri, istrauke!!!!!Tas lupas dar kai raudonai issidazo, nu raganu ragana!!!!Jauciu baisesnes as aktores nemacius:))))))
Papildyta:
QUOTE(liepa50 @ 2014 03 28, 07:45)
Labas rytas.
As dabar ziuriu Июньская ночь.


Paziurejau, kad jis senesniu metu gamybos, tai nzn ar ziuresiu...Biski gailiuosi, kad nuo naujesniu serialu pradejau... , nes dabar visi tie senesni atrodo neidomus... Bet reikes ant kazkurio mest meskere.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 28, 10:51)
*****, ziuriu "Kara Para" ir niekaip nesuprantu is kur jie ta baisuokle aktore , Elif vyresne seseri, istrauke!!!!!Tas lupas dar kai raudonai issidazo, nu raganu ragana!!!!Jauciu baisesnes as aktores nemacius:))))))

drinks_cheers.gif ir as taip galvoju,ne tik charakteris baisius,bet ir isvaizda biggrin.gif
Atsakyti
man tai Fatmagul buvo pirmas siuolaikiskas turku serialas, kuri is viso ziurejau, po didingo amziaus. tai man labai patiko, nes nieko nezinojau nei apie turku kultura, nei paprocius, tai ta prasme jis mane labai uzkabino. dabar kai jau daug tu serialu esam mate, daug ka zinom, gal jis ir man kitaip pasirodytu. bet siaip geri prisiminimai man apie ji.
dabar ziuriu sita
http://turkishtvseri.../vse_serii.html

nu dar tik 4 serijas paziurejau. kazka turi panasaus su lubov i nakazanije. gal rezisierius tas pats Nihat Durak? bet kadangi tam tikrus dalykus esu maciusi tai jau ne taip idomu kaip meile ir bausme. ir aktoriu graziu nera sad.gif nu merginos neblogos, bet vyrukai tai nea, gryni turkai tokie
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 03 28, 03:38)
man tai Fatmagul buvo pirmas siuolaikiskas turku serialas, kuri is viso ziurejau, po didingo amziaus. tai man labai patiko, nes nieko nezinojau nei apie turku kultura, nei paprocius, tai ta prasme jis mane labai uzkabino. dabar kai jau daug tu serialu esam mate, daug ka zinom, gal jis ir man kitaip pasirodytu. bet siaip geri prisiminimai man apie ji.

drinks_cheers.gif ir man panašiai, aš jį žiūrėjau kai 1001 nusibodo, tai pasiieškojau kažko kito, irgi antras buvo lotuliukas.gif Man irgi jis prie dūšios.... Gal kai kam ir ištęstas, gal kai kam ir neįdomus- visų skoniai skirtingi, bet manyje savo vietą jis turi... Kai kurie aktoriai sužavėjo savo meistriškumu.... Aš negaliu atsistebėti Rahmi- toks įtikinantis, kad nekalusk! Ar Mukades, ir pati Fatmagul, Vuralas, ar Asu... Na ir kiti taip pat! Nežinau irgi, kaip atrodytų jei žiūrėčiau antrą kart, bet manau jei per lietuvišką Tv rodytų, tikrai žiūrėčiau...
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 28, 09:37)
Idomus?



Neblogas.


Цена жизни irgi ziurejau, patiko.
Papildyta:
Где моя дочь? ziurejau, irgi patiko. Tik kad bloga pabaiga, labai gaila.

http://turkishtvseri.../vse_serii.html
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2014 03 28, 11:11)
Где моя дочь?  ziurejau, irgi patiko. Tik kad bloga pabaiga, labai gaila.

http://turkishtvseri.../vse_serii.html

Oh, visai užmiršus buvau, šitą kažkada buvau pradėjus, gal kokias 2-4 serijas pažiūrėjau, lyg ir nieko atrodė, kažkoks kriminalas? g.gif bet dabar galvoju, kodėl aš jį užmečiau... Gal kada reikės pabaigt...
Atsakyti