Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Turkiški serialai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mockava
Atrodo uzpludo turkisku serialu manija ir lietuvius. Manau daug kas bus mates daugiau negu kad rodo LNK. Gal yra norinciu pasidalinti savo nuomone? Ka rekomenduojate? Ko nesiulytumet?

Mockava
Is mano matytu:

Kuzey Guney - labai rekomenduoju thumbup.gif
Uzdrausta meile- dabar rodoma per LNK - labai rekomenduoju thumbup.gif
Kokia Fatmagul kalte- labai rekomenduoju thumbup.gif
1001 Naktis - ka tik rode per LNK - rekomenduoju
Nuostabusis Amzius - rekomenduoju, prades rodyti 07 Rugs per LNK
Revansas- butu neblogas, jei nebutu kopija JAV serialo- pradejau, bet labai jau viskas vienodai...
Seseru likimai- pirmas sezonas lyg ir nieko, taciau paskui labai jau pabodo kazkoks istestas, pasidare nebeidomus...
Kur mano dukra- ka tik pradejau- kol kas ziuriu ir tiek, negaliu sakyti kad labai uzvalde...kol kas galiu atsitraukti neatrodo, kad bus kazkoks wow, bet bandusiu ziuret wink.gif

Tiesa pasakius kaip tik tokie, kuriu pirmosios serijos, ar net vos ne puse sezono atrodo siap sau, paskui pasirodo vieni is geriausiu... gossip.gif
Zivilka
Son bahar - paskutine viltis. labai rekomenduoju nuo pirmos iki paskutines serijos itraukiantis
Gabanne
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 08:46)
Son bahar - paskutine viltis. labai rekomenduoju nuo pirmos iki paskutines serijos itraukiantis
*

Ziuriu 46 serijos, tai jau baigesi jis? ar dar bus sezonas?
Zivilka
baigėsi, o ka nesupratai? jau paskutine visa serija tik ištisas happy endas buvo, dieds prisėdęs pažiūrėjo , sako ka tu cia ziuri, jei nieks nevyksta. meile - jam ne ivykis.
Viotinola
3. Tūkstantis ir viena naktis - Labai geras serialas. Nors man pasirodė kiek ištemptas ir pabaiga tokia" .!? vienu metu.
1. Kuo kalta Fatmagul - labai geras serialas. Man asmeniškai patiko labaiu nei visų išgirtas 1001 naktis. Tikrai verta pažiūrėti.
2. Paskutinė viltis - Geras serialas. Man primena į 1001 naktis, tik žymiai greičiau vystosi veiksmas.
4. Iffet - Geras serialas. Ilgas, daug veiksmo. Reikia žiūrėti visas serijas, praleidus vieną sudėtinga suprasti kas vyksta smile.gif Pabaigos nesupratau g.gif Toks jausmas, kad scenaristui pritrūko idėjos arba patingėjo kažką sugalvoti ir liko toks nei šioks nei toks.
Zivilka
QUOTE(Viotinola @ 2013 09 06, 10:21)
1. Kuo kalta Fatmagul - labai geras serialas. Man asmeniškai patiko labaiu nei visų išgirtas 1001 naktis. Tikrai verta pažiūrėti.
*

pritariu. mano reitinge jis po Muhtesem Yuzyl
Gabanne
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 10:06)
baigėsi, o ka nesupratai? jau paskutine visa serija tik ištisas happy endas buvo, dieds prisėdęs pažiūrėjo , sako ka tu cia ziuri, jei nieks nevyksta. meile - jam ne ivykis.
*

As neziurejau jo dar, kai rekomendavai puoliau ieskot, tai ir klausiu 4u.gif Reiks paziuret biggrin.gif
Mockava
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 06, 08:46)
*

Aciu, bus sekanis mano sarase... smile.gif
Fati32
QUOTE(Mockava @ 2013 09 07, 15:20)
Aciu, bus sekanis mano sarase... smile.gif
*

Sveikos merginos,
aš vakar pradėjau žiūrėt "Medvilnės laukų princesė", bent jau taip verstųsi. Nu gal ir neblogas bus.
Viotinola
QUOTE(Fati32 @ 2013 09 12, 12:38)
Sveikos merginos,
aš vakar pradėjau žiūrėt "Medvilnės laukų princesė", bent jau taip verstųsi. Nu gal ir neblogas bus.
*

Aš įpusėjusi. Fainas, tik kur aš žiūriu tai kai kurių serijų kokybė prasta ir paskutinės serijos nėr sad.gif
saulyte525
MERGAITĖS, o kur randate serialus lietuviškai? gal nuorodos gerai būtų iš kur siuntėt, arba kita kalba rašyti, pas rusus būtų.

radau vieną; bigsmile.gif В чем вина Фатмагюль?
http://kinozal.tv/browse.php?s=Fatmag%26%23252%3Bl:
Mockava
QUOTE(Fati32 @ 2013 09 12, 12:38)
Sveikos merginos,
*

O koks originalus pavadinimas?
Koralinė
QUOTE(Mockava @ 2013 09 05, 17:28)
Kuzey Guney - labai rekomenduoju thumbup.gif
Uzdrausta meile- dabar rodoma per LNK - labai rekomenduoju thumbup.gif
*

Uždrausta meilė ir man labai labai patiko, tikras serialas thumbup.gif wub.gif
Dabar pradėjau žiūrėti Kuzey Guney, na vertinimą parašysiu po kurio laiko cool.gif Kolkas visai neblogai žiūrisi 4u.gif
Fati32
QUOTE(Mockava @ 2013 09 13, 04:51)
O koks originalus pavadinimas?
*

"Beyaz Gelincik". Pažiūrėjau 5 serijas, nu sakyčiau savotiškai įdomus. Ne taip įtraukiantis kaip "Paskutinė viltis", bet verta pažiūrėt.
Mockava
QUOTE(Koralinė @ 2013 09 13, 07:02)
Uždrausta meilė ir man labai labai patiko, tikras serialas  thumbup.gif  wub.gif
Dabar pradėjau žiūrėti  Kuzey Guney, na vertinimą parašysiu po kurio laiko  cool.gif Kolkas visai neblogai žiūrisi  4u.gif
*

Jei is pat pradziu neblogai ziurisi, gal bus taip kaip ir man, kuo toliau, tuo labiau itrauke...tai vienintelis serialas kuri naktimis ziureja..., ir dirbe ...liko ne tik namai nepriziureti -(gerai kad supratinga vyra turiu), bet ir darbai neatlikti, gerai kad baigesi, o dar butu is darbo ismete lol.

Kurias serijas ziuri?
Koralinė
QUOTE(Mockava @ 2013 09 13, 19:05)
Kurias serijas ziuri?
*

7 serija žiūriu mirksiukas.gif
Mockava
QUOTE(Koralinė @ 2013 09 14, 06:39)
7 serija žiūriu  mirksiukas.gif
*

Oi! Dar tik pradzia! Dar daug daug visko bus! Net pavydas ima, gaila kad as jau macius... Gero ziurejimo!
Zivilka
QUOTE(Mockava @ 2013 09 15, 15:52)
Oi! Dar tik pradzia! Dar daug daug visko bus! Net pavydas ima, gaila kad as jau macius... Gero ziurejimo!
*

nu manes pirma serija nesuzavejo, nepabaigiau net, bet po tokiu komentaru galvoju ,kad reiks vis tiek ziureti
Lukaja
QUOTE(Koralinė @ 2013 09 13, 07:02)
Uždrausta meilė ir man labai labai patiko, tikras serialas  thumbup.gif  wub.gif
Dabar pradėjau žiūrėti  Kuzey Guney, na vertinimą parašysiu po kurio laiko  cool.gif Kolkas visai neblogai žiūrisi  4u.gif
*

QUOTE(Zivilka @ 2013 09 16, 11:10)
nu manes pirma serija nesuzavejo, nepabaigiau net, bet po tokiu komentaru galvoju ,kad reiks vis tiek ziureti
*

Man sitas irgi patiko ax.gif
Millita*
QUOTE(Zivilka @ 2013 09 16, 08:10)
*

As irgi pirma serija žiūrėjau ne itin sužavėta, antra irgi dar nelabai, bet serija po serijos mane įtraukė smile.gif dabar žiūriu su malonumu, ir bijau kad įtrauks kaip ir Uždrausta Meile, kad iki išnaktu žiūrėsiu doh.gif biggrin.gif nes jau dabar nekantrauju kada galėsiu prisesti ir žiūrėti blush2.gif
Mockava
Taip sutinku su jusu nuomonem, as irgi pirmas serijas ziurejau labai skeptiskai nusiteikus, "Kuzey Guney" aprasymas irgi nei sis nei tas pasirode, kazkokia eiline banalybe, bet pradejau ziuret del Kivanc Tatlitug, ir taip pat pazystama is Turkijos buvo pavasary minejus, kad geras serialas, gaila kad baigsis.... Taigi taip ir pradejau. Is pradziu buvo kazkoks keistas, ir Kuzey personazas nelabai idomus, neispruses ir grubus pasirode, tik kumsciais kalbet sugebejo box.gif ir Džemre kazkokia vaikigale, negrazi., neapsisprendus ir be charakterio... Ali is vis kazkos nesamoningas buvo ir tt., o dar tevas su motina - tik barniai! Bet paziurejus kelias serijas negalejau atsitraukti, sie personazai tapo patys mylimiausi, pradedi suprasti kodel jie tokie, ir pamatai ju vidini grozi, pradedi galvoti ir supranti kaip juos gyvenimas keicia....Tikrai, gyvenime viskas priklauso nuo akimirku...

Antram sezone labai man truksta Ali, gerai kad nors gana daznai ji prisimena... Nors salutinis vaidmuo, bet klasiskas! Be jo tikrai nebutu toks pats filmas.
Papildyta:
Atsiprasau, pamirsau pagirti aktoriu vaidinanti Guney, tikrai sauniai vaidina, nes galiu sakyti tikrai pradejau nekesti sio personazo.... verysad.gif taip pat kaip ir Zynep... mad.gif stupid.gif
vitalicka
oi bukite geri apšvieskite mane, kada sita Simai pasibaigs ir tos vestuves be ryšio? kiek tas Kuzey gali sedet taip ramiai??/ As cia apie Kuzey/Guney. As rimtai jau isprotesiu, ta Simai man norisi primust. Ir kada Kuzey bent atsimins, kad mylejo Džemre?
Mockava
QUOTE(vitalicka @ 2013 09 17, 22:20)
oi bukite geri apšvieskite mane, kada sita Simai pasibaigs ir tos vestuves be ryšio? kiek tas Kuzey gali sedet taip ramiai??/ As cia apie Kuzey/Guney. As rimtai jau isprotesiu, ta Simai man norisi primust. Ir kada Kuzey bent atsimins, kad mylejo Džemre?
*

Jis Džemre myli visa laika ir myles, tik kaip Dzemre pati pasakys, kad ji myli zmogu, kuris del jos pasiroses mirti, taciau bijo paimti uz rankos. Taigi kantrybes :-) O kas del Simai, nenusimink - ji dar visus nervuos ilgai ilgai... iki pat galo, o ir daugiau nervuojanciu atiras - Zaineb mano akyse, gal net blogesne uz Simai
Fati32
sveikos mergaitės žiūrinčios filmą "Medvilnės laukų princesė". Įpusėjau žiūrėt šį serialą. Ir vėl užkabino. Iš pat pradžių atrodė toks nieko įdomaus, bet kuo ilgiau jį žiūri, tuo įdomesnis darosi. Atrodo kaip jau ir viskas išsisprendžia, ir vėl kokia nauja intriga. Žodžiu rekomenduoju pažiūrėt ir šį serialą. Aišku jis nėra trumpas, ir žiūrint nelabai prasuksi, bet vertas dėmesio. Labai rekomenduoju thumbup.gif
vitalicka
labuka, na ka as tai viskas, viskas man...as sergu!!!! Kuzey Guney tokio serialo tai jau tikrai seniai nemaciau smile.gif. tik vat turiu klausimą, kur ziurejot sita seriala? ( kas ziurejo). Ziuriu per serialu.net , bet ten buvo taip, kad kartais neversdavo, kalbedavo turkiskai, o dabar matau, kad pakarpyta turbut tos serijos, tai va ir galvoju, gal kažkur kitur reiktų ieškoti, nes labai jau nesinori kažkokius momentus praleisti.
Mockava
QUOTE(vitalicka @ 2013 09 22, 20:59)
labuka, na ka as tai viskas, viskas man...as sergu!!!! Kuzey Guney tokio serialo tai jau tikrai seniai nemaciau smile.gif. tik vat turiu klausimą, kur ziurejot sita seriala? ( kas ziurejo). Ziuriu per serialu.net , bet ten buvo taip, kad kartais neversdavo, kalbedavo turkiskai, o dabar matau, kad pakarpyta turbut tos serijos, tai va  ir galvoju, gal kažkur kitur reiktų ieškoti, nes labai jau nesinori kažkokius momentus praleisti.
*

Vis del to atidariau nauja tema, ten imesiu tau atsakyma, gal dar kazkas pasinaudos, o ir diskutuot be sazines grauzimo bus galima mirksiukas.gif
Sky Cloud
o kas nors ziurejo seriala "Без вины виноватая"? gal kas savo nuomone parasys? mastau.gif
Viotinola
QUOTE(Sky Cloud @ 2013 09 28, 14:06)
o kas nors ziurejo seriala "Без вины виноватая"? gal kas savo nuomone parasys? mastau.gif
*

Mačiau, žiūrėjai be laiko nuovokos. Filmas vertas dėmesio.
Zivilka
*

negalejau atsitraukti, superinis, aisku ne tiek kaip Muhtesem yuozyl, bet vertas demesio
Mockava
*

Tikrai vertas demesio.
Fati32
QUOTE(Mockava @ 2013 09 29, 23:57)
Tikrai vertas demesio.
*

Na dar rekomenduosiu pažiūrėt "Gospoza Dila". Nepasigailėsit.
eliukė
o mane jau nervina tie turkiški serialai... taip itraukia kad mintys visa diena taip ir sukasi. negaliu atsitraukti nuo "uždraustos meilės", jausmu perteikimas nuostabus, atrodo kad pati isimylėjau blush2.gif , vaidyba visu superinė. greit žiurėsiu pabaiga ...reik nosiniu užsipirkt.
o sakykit kaip kitu serialu pabaigos ? ar baigiasi laimingai?
Sky Cloud
QUOTE(Viotinola @ 2013 09 28, 17:56)
Mačiau, žiūrėjai be laiko nuovokos. Filmas vertas dėmesio.
*

QUOTE(Zivilka @ 2013 09 28, 20:23)
negalejau atsitraukti, superinis, aisku ne tiek kaip Muhtesem yuozyl, bet vertas demesio
*

QUOTE(Mockava @ 2013 09 29, 23:57)
Tikrai vertas demesio.
*

Ačiū atsakiusioms, nuo pat pirmos serijos "uzsikabinau"."amen" mano ramioms naktims user posted image
Mockava
QUOTE(eliukė @ 2013 09 30, 17:42)
o mane jau nervina tie turkiški serialai... taip itraukia kad mintys visa diena taip ir sukasi. negaliu atsitraukti nuo "uždraustos meilės", jausmu perteikimas nuostabus, atrodo kad pati isimylėjau  blush2.gif , vaidyba visu superinė. greit žiurėsiu pabaiga ...reik nosiniu užsipirkt.
o sakykit kaip kitu serialu pabaigos ? ar baigiasi laimingai?
*

Sutinku sutinku... O del kitu serialu kiek zinau Kuzey Guney baigiasi gerai, "seneru likimai" irgi gerai, kaip zinom 1001 naktis irgi gerai....

Vakar pradejau dar viena su Kivanč Tatlitug "Менекше и Халиль " arba originalo kalba "Menekse ile Halil" paziurejau 6 serijas ir pradedu gailetis, kad pradejau..Ir sis itrauke, labai fainai ziurisi ir si pora, taciau nuo pat pirmos serijos tragedija kvepia, kazkaip skaudu bus ir cia prarast kazka is pagrindiniu heroju, tikiuosi kad klystu, nors kazkur komentaruose skaiciau, kad pabaigai nosiniu labai daug reikes.... Siaip as is tu kurios pabaiga pasiziuri, taciau sitos nedristu..o jei tikrai vel blogai baigsis.... cry.gif

Gal kazkas jau ziurejot "Менекше и Халиль / Menekse ile Halil " ?
Fati32
Kas tiesa tai tiesa, įtraukia šie turkų filmai tikrai nerealiai. Nesinori nei dirbt, nei miegot, tik žiūrėt kuom baigsis viskas. Vaidyba iš tiesų nereali, atrodo kad viskas vyksta ne filme, o tikram gyvenime. Ir net pats nepastebi kaip įsitrauki į herojų gyvenimą ir pats su jais kartu viską išgyveni. Nespėji vieno pabaigt žiūrėt, o jau galvoji kokį kitą pažiūrėt.
Zivilka
Fatmagul ir Paskutine viltis taip pat abu gerai pasibaige
ziuriu kuzey guney, nu kol kas man siaip sau kazkodel. bet man rodos isivaziuos
Elvita
QUOTE(Mockava @ 2013 10 01, 00:01)

Vakar pradejau dar viena su Kivanč Tatlitug "Менекше и Халиль " arba originalo kalba "Menekse ile Halil" 

Gal radai su rusisku vertimu, ne titrais?
Mockava
QUOTE(Elvita @ 2013 10 01, 10:20)
Gal radai su rusisku vertimu, ne titrais?
*

Deja ne, vargstu su titrais verysad.gif
Mockava
Na, ką gi, pabaigiau žiurėti "Менекше и Халиль " arba originalo kalba "Menekse ile Halil" . Tiksliau pabaigiau skaityti, nes niekur neradau su įgarsinimu, tik su titrais. Pasirodo, tai jau gerai mums pažįstamo režisieriaus/scenaristo Kerem Çatay, darbas, kaip ir "Uždrausta meilė", "Kuzey Guney", "Fatmagul", "Ezel" ir daugelis kitų serialų.

Kaip vertinu? Net nežinau... Gal vis dėl to duosiu kokius 7 iš dešimties balų mano vertinimo sistemoje :-) Siužetas, aktorių vaidyba mane įtikino.

user posted image

Mano nuomone šioje istorijoje labai daug skausmo, net per daug... cry.gif Aplamai geras siužetas, tačiau jei seriale tikitės daug šviesių akimirkų, bijau kad nusivilsit. Aš jų daug nemačiau. Viena kas čia buvo šviesu - pati meilė, tačiau ir ji, net jei ir buvo rodoma šviesiom spalvom, man atrodė skausminga. Toks gilus meilės jausmas parodytas! Man net ir šviesiausiomis akimirkomis jautėsi neviltis... Tikiuosi tik man.

user posted image

Tačiau tos, kurios rįšitės žiūrėt, pamatysit išskirtinę meilės istoriją. Galbut vieną gražiausių meilės istorijų. Kaip visada Kivanč Tatlitug nuostabiai atlieka įsimylėjusio vaidmenį, kas jį mėgstat ir nebijot pastoviai verkti ar įpult į depresiją - filmas jums. mirksiukas.gif

user posted image

Filme parodyta ką reiškia papročiai, kaip "ginama" šeimos, tikriau vyro garbė. Parodyta kaip kiekvienas herojus tai skirtingai supranta ir vertina. Aš nė truputėlio nesigailiu praleidusi nemažai laiko žiūrėdama šį serialą. Beveik kiekvienoje serijoje žiūrovas priverčiamas susimąstyti. Primenama žiūrovui, kaip gyvenime yra svarbu kiekvienas poelgis, kaip svarbu išklausyti. Filme parodyta, kaip nenoras suprasti, kaip baimė būti ne tokiu kaip visi, baimė paminti papročius, pasielgti kitaip, pakeičia daugelio žmonių gyvenimus, jų likimus ir pačius žmones. Matysit kokius išbandymus gali pereiti tikra meilė. Menekše ir Halilio meilės istorija parodo tikrąją meilę, jos suvokimą. Jie gyvena tokia MEILE, kurią tikrai ne kiekvienam lemta išgyvent - jie gyvena vienas kitu. Galbut ši istorija pakeičia ir kai kurių žiūrovų požiurį į meilę, ką gali žinoti...

user posted image

Įdomaus žiūrėjimo toms kurios žiųrėsit.

http://turkishtvseries.ru/menekshe_i_halil/vse_serii.html
http://turkcinema.tv/turkey-serials/meneks...-ile-halil.html

Zivilka
Mockava, labai gundanciai aprasei. pabaigsiu kiuzey ir tada ta imsiu
Mockava
QUOTE(Zivilka @ 2013 10 05, 10:03)
*

Ačiū. Na, o Kuzey Guney toliau maniškėje vertinimo sistemoje išlieka užsitarnavęs dešimtuką, jo dar nieks nepralenkė... first.gif
Mockava
QUOTE(Zivilka @ 2013 10 05, 10:03)
*

Taip pat laukiam ispudziu apie Kuzieju ir sioje temoje :-)

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=941690
Fati32
Sveikos mergaitės žiūrinčios turkų serialus. Mane domina, ar kuri žiūrėjo "Gospozha Dila" turkiškai "Dila Hanim". Gal kuri žinote kur būtų galima rasti sekančias serijas bent jau su rusų subtitrais.
Mockava
QUOTE(Fati32 @ 2013 10 05, 22:08)
Sveikos mergaitės žiūrinčios turkų serialus. Mane domina, ar kuri žiūrėjo "Gospozha Dila" turkiškai "Dila Hanim". Gal kuri žinote kur būtų galima rasti sekančias serijas bent jau su rusų subtitrais.
*

Na, as neziurejau, ir nelabai zinau iki kurios serijos pati matei ir kiek is viso yra, taip pat per kur ziuri, bet yra daugybe saitu kur turi si filma. Bandei maxserials.tv duralenta.ru turkcinema.tv bigcinema?
Fati32
QUOTE(Mockava @ 2013 10 06, 04:38)
Na, as neziurejau, ir nelabai zinau iki kurios serijos pati matei ir kiek is viso yra, taip pat per kur ziuri, bet yra daugybe saitu kur turi si filma. Bandei maxserials.tv  duralenta.ru  turkcinema.tv bigcinema?
*

Bandžiau, bet ir ten yra tik puse filmo.
Gal dar kas žiūrėjot "Sessiz Firtina". Įdomu ar yra kur su vertimu. Radau tik turkiškai.
eliukė
pradėjau žiurėt čiauškute (2013), deja dar tik trys serijos idėtos. na nežinau.. nelabai kolkas jis man tiko, nors jaučiu kad pats idomumas tik ir prasidės nuo 4 serijos, na bet aktoriai tai tikrai labai gražus, ypač vyrukas... o bože kakoj mužčina biggrin.gif
Aylin
QUOTE(eliukė @ 2013 10 13, 07:30)
pradėjau žiurėt čiauškute (2013), deja dar tik trys serijos idėtos. na nežinau.. nelabai kolkas jis man tiko, nors jaučiu kad pats idomumas tik ir prasidės nuo 4 serijos, na bet aktoriai tai tikrai labai gražus, ypač vyrukas... o bože kakoj mužčina  biggrin.gif
*

nelabai zinau tu lietuvisku pavadinimu.
Turit omeny Calikusu?
Man tai labai sitas serialas. Jeigu atsimenat, musu tevai ziurejo Королек - птичка певчая 1986m. pastatymo, pagal Nuri Güntekin''Çalıkuşu'' knyga , parasyta 1922m. taiga sitas filmas tai Turku klasika. 4u.gif

Papildyta:
O kaip del Kuzey Guney? Tikrai verta ziureti? man jis kazkoks istemptas, daug nereikalingu scenu atrodo. Noretusi daugiau veiksmo. Paziurejau 6 serijas, kazkaip nuobodoka g.gif
vitalicka
na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif
"Monika"
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 13, 20:45)
na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to  naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif
*

oHO, geeeras, na, jeigu tikrai jie vėl kartu vaidins — būtinai reikės žiūrėti. thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.