Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

Pas mane yra iskrypusi nosies pertvara. Reikia daryti operacija, bet l. bijau cry.gif fear.gif fear.gif fear.gif Gal kas patyret sita malonuma? mirksiukas.gif
Papasakokit apie pooperacini laikotarpi, kur daretes operacija, kiek kainuoja ir t.t. g.gif
Atsakyti
Nežinau, ar tokios opracijos yra daromos 'valdiškai" Jei ne, tai tik plastinės chirurgijos centruose. o susirasti kainas gali bet kur internete
Atsakyti
mano nosis irgi saukiasi operacijos, bet kol kas net negalvoju,jaunyste prabego su kreiva nosim, gal senatvej pagalvosiu, kai trukdys miegot - nes viena skyle sunkiai prakvepuoju.
kol kas nesigilinu. Jau ketvirta diena kankinuosi su skrandziu - panasu , kad opa isitaisiau, taip kad pirmiausiai situo uzsiimsiu.

j
Atsakyti
QUOTE(dekolte @ 2005 02 27, 22:07)
mano nosis irgi saukiasi operacijos, bet kol kas net negalvoju,jaunyste prabego su kreiva nosim, gal senatvej pagalvosiu, kai trukdys miegot - nes viena skyle sunkiai prakvepuoju.
kol kas nesigilinu. Jau ketvirta diena kankinuosi su skrandziu - panasu , kad opa isitaisiau, taip kad pirmiausiai situo uzsiimsiu.

j

Tai va, kad as jau su viena skyle nebeprakvepuoju schmoll.gif , bet miegu ramiai... doctor.gif sake, kad reikia daryti operacija yahoo.gif As ir taip atideliodavau, bet dabar jau reikia, nenoriu daugiau snopuoti, kiek galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 02 27, 19:08)
Nežinau, ar tokios opracijos yra daromos 'valdiškai" Jei ne, tai tik plastinės chirurgijos centruose. o susirasti kainas gali bet kur internete

Man regis daro ligoninese, tik reikia siuntimo, bet as noriu darytis privaciai, tikedama, kad bus geriau rolleyes.gif Privaciai kainuoja virs tukstancio, bet idomu, kaip daro, jauciu ateina su plaktuku bash.gif
Atsakyti
Mano vyras darėsi nosies pertvaros operaciją Vilniuje, Misionierių ligoninėje. Tą ligoninę nurodė poliklinikos gydytoja. Pilnai nedarė narkozės, todėl šiek tiek suvokė ir matė, ką jam daro blink.gif . Po operacijos teko, berods, vieną ar dvi paras pabūti su tamponais prikišta nosimi, todėl kvėpavo tik per burną sad.gif . Aišku, baisiai bloga kvėpuoti tik per burną, o ypač naktį-užmiegi ir vėl greit prabundi. Ligoninėje pragulėjo daugiau, nei savaitę. Na, bet, kaip sakoma, per kančias į žvaigždes smile.gif . Ankščiau pastoviai sloguodavo, sunkokai kvėpavo, o dabar, po operacijos, praėjus daugiau nei metams, dar nė karto nesirgo sloga thumbup.gif .
Atsakyti
Prieš 2 mėn man operavo nosies pertvarą, bo jau visai nebekvėpavau ir miegot nebegalėjau.
Taigi "švieži" įspūdžiai: operacija su pilna narkoze, taigi pradžioj nieko baisaus, tik įkvepi "gaivaus oro" ir jau girdi kaip žadina.
Po operacijos - pykinimas, bet čia nuo narkozės. Kadangi vemti negalima, tai suleidžia pakankamai vaistų ir nebepykina.
Būklė siaubinga - nosis kaip su švitriniu popierium ištrinta, priedo tamponai - prakviepuot negali, ašaros teka nuolat. Per tamponus kraujuoti snargliai labai greit prasisunkia todėl tenka dažnai keisti (na ne pačius tamponus, o po nosim paklijuotą marlę). Skaudėt tai normos ribose, beto vaistų tikrai negailėjo.
Para ligoninėje. Tada namo su visais tamponais. Juos ištraukia po 2 parų. Mane gąsdino, kad tai laaabai nemaloni procedųra, bet tikrai nieko baisaus. Pagaliau pora valandų tyro oro ir tada nosis kelioms paroms "užsikiša". Pūsti nosies negalima 10 parų, galima tik pašluostyt tai kas išbėga. Man nebėgo niekas, ir aplamai po to kai ištraukė buvo visai pakenčiama.
Galima komplikacija - sąaugos. Jos man ir buvo. Tada jau nelabai kas... Įkišo į nosį kažkokį tamponėlį su siūlu, o tą siųlą ant nosies galo priklijavo. Visa dabovietė juokais leipo iš mano "šnipo".
Dabar jau visi vargai praeityje ir šitai operacijai aš sakau TAIP ir KUO GREIČIAU.
Juk baisios tik dvi dienos po...

Beje mane operavo gyd. S. Balseris Baltijos Amerikos klinikoje. Ten viskas labai super, bet aišku ir kainuoja.
Valdiškai nesiryžčiau nes tai tikrai nemaloni procedūra ir po jos labai norisi geros priežiūros, supratimo. O iš namiškių prie manęs budėt tikrai niekas visą parą negalėtų.

PAME, optimiste tu doh.gif Kainuoja 2500-2700 lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 28 vasario 2005 - 16:31
Jau skaiciau tai kvapa uzgniauzus cry.gif , nu, bet as suprantu, kad reikia smartass.gif , ne maza jau doh.gif Slogu l. daznai nebuna, bet kvepuoju garsiai ir , kai miegu, tai viene puse turiu patemti, kad oro gauciau biggrin.gif
MOTINA, siek tiek optimizmo man "itaisei", nu, bet tu komplikaciju tai as nenoriu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nono.gif Tai kiek tu dienu reikia buti su tais "komplikaciniais" tamponais? O dabar jau gerai? As planuoju darytis Bendrojoj medicinos praktikoj (privati klinika Kaune), tai ten kainuoja nuo 1200 iki 1250, aisku, dar gydytojo priemimas, gal lovadienis ir susidaro normali suma uztai, kad tau nosi sulauzo doh.gif doh.gif doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 02 28, 13:55)
Mano vyras darėsi nosies pertvaros operaciją Vilniuje, Misionierių ligoninėje. Tą ligoninę nurodė poliklinikos gydytoja. Pilnai nedarė narkozės, todėl šiek tiek suvokė ir matė, ką jam daro blink.gif . Po operacijos teko, berods, vieną ar dvi paras pabūti su tamponais prikišta nosimi, todėl kvėpavo tik per burną sad.gif . Aišku, baisiai bloga kvėpuoti tik per burną, o ypač naktį-užmiegi ir vėl greit prabundi. Ligoninėje pragulėjo daugiau, nei savaitę. Na, bet, kaip sakoma, per kančias į žvaigždes smile.gif . Ankščiau pastoviai sloguodavo, sunkokai kvėpavo, o dabar, po operacijos, praėjus daugiau nei metams, dar nė karto nesirgo sloga thumbup.gif .

Vyrams, matai, nepilna narkoze daro g.gif Padarytu man taip, tai visus gun_bandana.gif doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAME: 28 vasario 2005 - 23:28
QUOTE(Motina @ 2005 02 28, 16:30)
Prieš 2 mėn man operavo nosies pertvarą, bo jau visai nebekvėpavau ir miegot nebegalėjau.
Taigi "švieži" įspūdžiai: operacija su pilna narkoze, taigi pradžioj nieko baisaus, tik įkvepi "gaivaus oro" ir jau girdi kaip žadina.
Po operacijos - pykinimas, bet čia nuo narkozės. Kadangi vemti negalima, tai suleidžia pakankamai vaistų ir nebepykina.
Būklė siaubinga - nosis kaip su švitriniu popierium ištrinta, priedo tamponai - prakviepuot negali, ašaros teka nuolat. Per tamponus kraujuoti snargliai labai greit prasisunkia todėl tenka dažnai keisti (na ne pačius tamponus, o po nosim paklijuotą marlę). Skaudėt tai normos ribose, beto vaistų tikrai negailėjo.
Para ligoninėje. Tada namo su visais tamponais. Juos ištraukia po 2 parų. Mane gąsdino, kad tai laaabai nemaloni procedųra, bet tikrai nieko baisaus. Pagaliau pora valandų tyro oro ir tada nosis kelioms paroms "užsikiša". Pūsti nosies negalima 10 parų, galima tik pašluostyt tai kas išbėga. Man nebėgo niekas, ir aplamai po to kai ištraukė buvo visai pakenčiama.
Galima komplikacija - sąaugos. Jos man ir buvo. Tada jau nelabai kas... Įkišo į nosį kažkokį tamponėlį su siūlu, o tą siųlą ant nosies galo priklijavo. Visa dabovietė juokais leipo iš mano "šnipo".
Dabar jau visi vargai praeityje ir šitai operacijai aš sakau TAIP ir KUO GREIČIAU.
Juk baisios tik dvi dienos po...

Beje mane operavo gyd. S. Balseris Baltijos Amerikos klinikoje. Ten viskas labai super, bet aišku ir kainuoja.
Valdiškai nesiryžčiau nes tai tikrai nemaloni procedūra ir po jos labai norisi geros priežiūros, supratimo. O iš namiškių prie manęs budėt tikrai niekas visą parą negalėtų.

PAME, optimiste tu doh.gif  Kainuoja 2500-2700 lt  blink.gif


Ajajaj vos neapalpau skaitydama blink.gif blink.gif Na jus man pasakykit: vat man sinusitas ir dakatare sake jei nieks nepades, reiks vat sia operacija daryti?Nu cia dabar?Sloguoja as 1/2 kartus per metus ir kvepoti sunku kai tik uzgulusi nosis ir nuo sinusito bet negi del sinusito reikia ta pertvara operuoti?
O nosi per puse pjauna??? doh.gif g.gif unsure.gif ax.gif
Atsakyti
O va as prisimenu kaip mano broliui dare dar kokiais 1990 metais doh.gif Aisku dabar visai kas kita, bet pasidalinsiu as ispudziais kokius patyriau atejus aplankyt broliuko:
ienu i palata,guli nosis tokia kaip pas negrus platumo,tamponu pilnos snerves,ju ten gal po 5 metrus i kiekviena blink.gif Po akym TOKIOS melynes,liaudiskai fanarai blink.gif,dejuoja, asaros bega....nu vienzo po keliu dienu jis pasakoja man: pagulde,suleido vietiniu nuskausminamuju,atsineshe rimtai sakant kalta,kazka ikiso i nosi ir KALE,tiesino pertvara vadinasi,kadangi jis nemiegojo-viska mate,o melynes irgi zinom nuo ko dabar blink.gif ph34r.gif
Kraupiai man pasirode, bet va kaip darydavo tais gerais laikais smile.gif

dabar aisku daug geriau...
Atsakyti
Va kokia temele atradau smile.gif

Taigi, galiu ir savo patirtimi pasidalinti. Man sia operacija atliko lygiai pries menesi, Vilniaus u-tinej greitosios pag. ligoninej. Salygos thumbup.gif , personalas irgi, kainavo - simboliskai. Kol kas viskas thumbup.gif , galiu kvepuoti kaip zmogus.
O mano istorija prasidejo man bunant penkeriu, kai nuskridau nuo besisupanciu supyniu tiesiai ant nosies. Per dvidesimt metu kaire puse beveik nekvepavau ir vienintele iseitis buvo operuotis arba vaiscioti issiziojus.
Eiga tokia: gauni siuntima is savo gyd., viena diena paguldo, kita operuoja. Man taike pilna nejautra, nes labai jau daug reikalu buvo norint atstatyti tokia kreiva pertvara. I narkoze kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai, mane pykino, bet suleido vaistu ir viskas praejo. Su tais tamponais reikia buti dvi paras, neskaitant bendro nemalonumo, man jie netrukde, ir miegojau gerai, nes nekvepuoti per nosi buvau pripratus. Tas tamponu isemimas - namalonus dalykas, bet.....Toliau dar pora dieneliu nosi valo, bet iskart jauciasi kita kvepavimo kokybe. Po penkiu dienu i namus. Israso vaistuku, lasinu spec. aliejuka, nosi dar paskauda ir jauciasi siules, kurios jau turetu istirpti g.gif
Ka galiu pasakyti, ne pati maloniausia procedura, jei tai butu daroma del grozio - sakyciau tiek to, bet tai funkcine operacija, todel.......neatideliok schmoll.gif , vis tiek kada tai reiks ryztis cool.gif
Va tokia mano patirtis. Jei dar kas neaisku, klauskit mirksiukas.gif
Atsakyti