Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

Labas, Tylene smile.gif

As pries kokius 4 metus operavausi, ir mane operavo Saulys, tik tada dar dirbo ir jo tevas smile.gif Daktaras superinis, ir prie bajerio smile.gif
Zinai, ta operacija atsimenu kaip kosmara...tikrai nenoriu Taves gazdinti, pirma para buvo....Bet gal tik man taip buvo....
o dabar viskas ciki, kaip iseme tuos tamponus is nosies net oro per daug ikvepaint buvo smile.gif Aisku procedura nemaloni, svarbiausiai, kad ten dar neliktu kresuliu...
Atsakyti
QUOTE(*agne* @ 2007 10 06, 12:09)

Papildyta:
Narkoze leidzia pasirinkti.Galima ir daline-bet manes nezavejo mintis virs akiu matyti irankius.Draugas pasirinko daline-gailejosi,ypac kai isgirdo zodi-kaltas smile.gif

niu dabar man bailei pasakykit ta pilna narkoze tai kokia ji? kaip uzmigdo? g.gif
al jau ne tik pooperacinio bijau bet ir narkozes doh.gif dieve kokia as nevykusi, jauciu taip ir nesirysiu visa gyvenima..
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 11 02, 22:20)
niu dabar man bailei pasakykit ta pilna narkoze tai kokia ji? kaip uzmigdo?  g.gif
al jau ne tik pooperacinio bijau bet ir narkozes  doh.gif  dieve kokia as nevykusi, jauciu taip ir nesirysiu visa gyvenima..


Pilna narkoze, mediku yra vadinama bendrine najautra mirksiukas.gif . Ant operacino stalo sesute pro intravenini kateteriuka suleis vaistu, nuo kuriu tiesiog uzmigsi. O po to gydytojas anesteziologas i tracheja ives vamzdeli, pro kuri bus palaikoma ta vadinamoji narkoze. Kai operacija bus baigta, vamzdelis bus istrauktas. Daugumai pacientu nuo to vamzdelio ikisimo-isemimo po operacijos siek tiek persti gerkle, bet tas diskomfortas laikinas, praeina po poros dienu. Taigi, nebijok ir ryzkis operacijai, jei ji is tiesu reikalinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2007 11 03, 13:23)
Pilna narkoze, mediku yra vadinama bendrine najautra mirksiukas.gif . Ant operacino stalo sesute pro intravenini kateteriuka suleis vaistu, nuo kuriu tiesiog uzmigsi. O po to gydytojas anesteziologas i tracheja ives vamzdeli, pro kuri bus palaikoma ta vadinamoji narkoze. Kai operacija bus baigta, vamzdelis bus istrauktas. Daugumai pacientu nuo to vamzdelio ikisimo-isemimo po operacijos siek tiek persti gerkle, bet tas diskomfortas laikinas, praeina po poros dienu. Taigi, nebijok ir ryzkis operacijai, jei ji is tiesu reikalinga.  smile.gif

aciu kackac 4u.gif sias atostogas apgama pjausiu lauk apsilimui doh.gif , sekancias bandysiu ryztis sitam reikalui doh.gif
Atsakyti
na kad nemaloni operacija tai numanau wacko.gif bet atsibodo ta nuolatine sloga, o dar ir daktarai sako kad nosies pertvara netgi labai iskrypus, nors niekada taip nemaniau galvojau tik truputi g.gif frusty.gif na bet kelio atgal nebera, operuos mane ketvirtadieni doh.gif dabar kojos rankos dreba kaip bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tylenė @ 2007 11 05, 15:37)
na kad nemaloni operacija tai numanau wacko.gif bet atsibodo ta nuolatine sloga, o dar ir daktarai sako kad nosies pertvara netgi labai iskrypus, nors niekada taip nemaniau galvojau tik truputi  g.gif  frusty.gif na bet kelio atgal nebera, operuos mane ketvirtadieni  doh.gif dabar kojos rankos dreba kaip bijau  blush2.gif



ajajaj stiprybes tau console.gif buk drasi ir istverminga, iskentek viska, bet paskui uztat kitom spalvom pasaulis svytes.... vaje, kartais tas gyvenimas mus skriaudzia ir pagalvoji kodel negaletu viskas gerai buti... turbut reiktu guosti save kad buna ir blogiau verysad.gif
nepamirsk gryzt ir mums pasispasakoti kaip jausiesi... o tada mes pavydesim tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tylenė @ 2007 11 05, 16:37)
na kad nemaloni operacija tai numanau wacko.gif bet atsibodo ta nuolatine sloga, o dar ir daktarai sako kad nosies pertvara netgi labai iskrypus, nors niekada taip nemaniau galvojau tik truputi  g.gif  frusty.gif na bet kelio atgal nebera, operuos mane ketvirtadieni  doh.gif dabar kojos rankos dreba kaip bijau  blush2.gif


Saunuole, kad ryzaisi operacijai, nes didelis pertvaros iskrypimas yra pirmas zingsnis i nuolatine sloga ir sinusita. Tvirtybes, kantrybes ir sekmes! Pasitikek savo gydytoju, o esant skausmui po operacijos, nebijok slaugytoju paprasyti vaistuku: skausmu nereikia kenteti. Laikykis! victory.gif
Atsakyti
aciu uz palaikyma smile.gif butinai papasakosiu kaip ten viskas buvo smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi! Noreciau paprasyti Jusu pagalbos!!! Gal kas nors esate apie tai ka nors girdeje: mano sesei 38m buvo atlikta konizacija (ispjove kaklelio gabaliuka, pazeista vieta), po to jai buvo paskirta chemoterapija, spindulinis svytinimas. Gydimas pavyko, viskas gerai! thumbup.gif , tik chemoterapijos pasekmes liudnos... verysad.gif jai 'ten' uzauga ir susitraukia labai greitai, jai reikia pastoviai (kas 3-4val) pramusineti o tai yra labai skausminga, santykiavimas taip pat laaaabai skausmingas, jokio malonumo (daktaras pasake kad negalima leisti kad 'ten' viskas uzsitrauktu,visu pirma del santykiavimo, o visu antra del kas kelis menesius daromu tyrymu ir analizu, kuriuos meginelius reikia imti pro 'ten').
Daktarai sako cia nieko keisto, o vaistus israse, kurie seniai jau Lietuvoje neparduodami... Ji gavo juos per zmones is Baltarusijos, bet tos zvakutes vistiek nieko nepadeda... unsure.gif

Labai Jusu prasau, jei kas nors esate su tuo susidure, ir zinote iseiti prasau parasykite mano sesei i e-mail: jolanta135@gmail.com
Is anksto Jums visiems DEKOJU UZ PALAIKYMA!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2007 11 03, 14:23)
Pilna narkoze, mediku yra vadinama bendrine najautra mirksiukas.gif . Ant operacino stalo sesute pro intravenini kateteriuka suleis vaistu, nuo kuriu tiesiog uzmigsi. O po to gydytojas anesteziologas i tracheja ives vamzdeli, pro kuri bus palaikoma ta vadinamoji narkoze. Kai operacija bus baigta, vamzdelis bus istrauktas. Daugumai pacientu nuo to vamzdelio ikisimo-isemimo po operacijos siek tiek persti gerkle, bet tas diskomfortas laikinas, praeina po poros dienu. Taigi, nebijok ir ryzkis operacijai, jei ji is tiesu reikalinga.  smile.gif



Va taip viskas ir buvo smile.gif nemalonu labai buvo,kai ta kateteriuka vede.
Vamzdelio,aciu D,nei maciau,nei girdejau.Bet matyt,kai ji isiminejo-koset pradejau.Ir atsibudau.Gerkles visai neperstejo.
Nieko baisaus ten nera.Dar ir maloniu sapnu pasapnavau..
Prabundu,pamenu-girdziu vyriska balsa,galvojau maniskis-pasiziuriu daktaras galva glosto-kaip issigandau,sokt nuo stalo buvau gatava.Niu pamirsau,kad mane cia operuoja blush2.gif
Atsakyti
na va 2,5 savaites po nosies pertvaros operacijos. sakiau papasakosiu kaip viskas buvo tai ir rasau. Is tikro tai dabar net ir galvojau kad nebuvo jau taip baisu kaip kad cia prisiskaiciau, nors cia gal daug priklauso nuo to ka per operacija daro, nors is tikruju nzn kas dar buna. Man tai stipriai apkarpe kriaukles ir taip praplatino landas, todel dabar daug laisviau kvepuoju, daugiau oro ikvepiu todel galiu drasiai sakyti jei reikia operuotis tai drasiai i prieki neverta bijoti thumbup.gif tai va kaip ir sakiau nera taip jau baisu. pries operacija duoda pakvepuoti duju ir saldziai uzmiegi, po valandos atsikeli ir jau isoperuota. nemaloniausios yra trys dienos po operacijos. skausmingas buvo tamponu isemimas bet ir tai tik momentinis skausmas jis greit praeina. po operacijos nei karto neleido nuskausminamuju nes ju tiesiog nereikejo, nes jokio skausmo nejutau. po to dar savaite man laikesi temperatura 37-37,5. bet tai sako naturalu taip organizmas kovoja. ir pora savaiciu ir nosis jau uzgijus. dabar tikrai nesigailiu kad operavausi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tylenė @ 2007 11 27, 15:37)
na va 2,5 savaites po nosies pertvaros operacijos. sakiau papasakosiu kaip viskas buvo tai ir rasau. Is tikro tai dabar net ir galvojau kad nebuvo jau taip baisu kaip kad cia prisiskaiciau, nors cia gal daug priklauso nuo to ka per operacija daro, nors is tikruju nzn kas dar buna. Man tai stipriai apkarpe kriaukles ir taip praplatino landas, todel dabar daug laisviau kvepuoju, daugiau oro ikvepiu todel galiu drasiai sakyti jei reikia operuotis tai drasiai i prieki neverta bijoti  thumbup.gif  tai va kaip ir sakiau nera taip jau baisu. pries operacija duoda pakvepuoti duju ir saldziai uzmiegi, po valandos atsikeli ir jau isoperuota. nemaloniausios yra trys dienos po operacijos. skausmingas buvo tamponu isemimas bet ir tai tik momentinis skausmas jis greit praeina. po operacijos nei karto neleido nuskausminamuju nes ju tiesiog nereikejo, nes jokio skausmo nejutau. po to dar savaite man laikesi temperatura 37-37,5. bet tai sako naturalu taip organizmas kovoja. ir pora savaiciu ir nosis jau uzgijus. dabar tikrai nesigailiu kad operavausi.  thumbup.gif


Sveika sugrizus! 4u.gif Saunu, kad viskas praejo be komplikaciju ir nuskausminamuju. Dabar tik pasaugok sveikatyte, kad nepersaltum, nes sloga dabar butu labai nepageidautina. Sekmes! smile.gif
Atsakyti