Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

Gal kas nors operavosi nosies pertvarą Alytuje? Ir as turiu "malonuma" - iskrypusią nosies pertvarą verysad.gif . jau kokie 6 metai negaliu gyventibe lasiukų nuo slogos. Labai bijau, nes Alytuje gydytojai ne is gerosios puses pagarseje unsure.gif . gal pasidalins kas operavęsi Alytuje savo patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
Nejau niekas is sio forumo lankytoju nesioperavo nosies pertvaros Alyutje? g.gif
Atsakyti
Apie alytaus gydytojus nieko nezinau, nes esu vilniete, bet kai mane operavo, tai suzinojau, kad i ta ligonine guldo ir is kitu miestu, pvz., vienoje palatoje gulejo moteris is Jonavos. O apie gydytojus kurie dirba LOR skyriuje Santariskiu ligoneje girdejau daug geru atsilepimu ax.gif

Atsakyti
Sveikos.Norėjau paklausti, kurios operavotės nosies pertvarą Kauno klinikose.Kokį gydytoją galite rekomenduoti? Ir kiek kainuoja operacija?
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2008 03 03, 19:53)
Sveikos.Norėjau paklausti, kurios operavotės nosies pertvarą Kauno klinikose.Kokį gydytoją galite rekomenduoti? Ir kiek kainuoja operacija?


Paskaityk sia tema, cia viena mergina operavo kaune(tylene berods jos vardas cia ax.gif ). Jei operuoje valtybineje ligonineje o ne privacioje, tai nieko nekainoja kiek zinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 03 kovo 2008 - 19:24
QUOTE(Evitae @ 2008 03 03, 18:53)
Sveikos.Norėjau paklausti, kurios operavotės nosies pertvarą Kauno klinikose.Kokį gydytoją galite rekomenduoti? Ir kiek kainuoja operacija?


Labas, as beveik savaite po operacijos, operavaus kauno klinikose, pas docenta Kinduri... Rekomenduoju visu 100 proc. nepasigailesi tikrai, (bet nepazadu, kad pas ji pakliusi, nes jis turi savo tvarka, sistema, pas ji rinktinis personalas, tad esu girdejusi, kad jis ne visus prisiima ligonius, tipo neapsikrauna). Operacija, su siuntimu nieko nekainuoja, bet i kisene nusiteik duot tikrai wink.gif Ir enesteziologui wink.gif
Atsakyti
klausimas toms, kas daresi sia operacija.
Po kiek laiko po oprecijos jautetes visiskai iprastai. Nuo operacijos praejo kazkur 1.5 men, bet nosis dar tokia paskaudanti ir kaip ir susitraukusi.
Ar tai yra normalu ar reiktu sunerimti ir prisiruosti pas gydytojja
Atsakyti
O po menesio nereikejo pas gydytoja nueiti? Nes man sake, po menesio ateiti... g.gif Siaip kiek man aiskino, tai skausmai ir panasus pojuciai, gana ilgai islieka, kol galutinai uzgyja... tuo labiau, gal po operacijos pazeidei netycia kur, juk isskyros, kruajavimas... g.gif manau, blogiau nebus, jai apziurai nueisi pas gydytojus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VyŠnĖ @ 2008 03 09, 14:55)
O po menesio nereikejo pas gydytoja nueiti? Nes man sake, po menesio ateiti... g.gif 

nea, man paskutine kontrole po savaites buvo.
Apziurejo, pasake, kad viskas puikiai gyja ir viskas. ai dar isvardino, ko kuri laika reikia nedaryti
Atsakyti
sveikutes

bet kaip subrago operacija per pora metu unsure.gif dabar suabejojau uz pertvaros patiesinima moketi virsh 5000 g.gif tada jau geriau apsimoka isidarbinti ir duoti i kishene, kad graziai padarytu viska g.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 03 09, 21:40)
sveikutes

bet kaip subrago operacija per pora metu  unsure.gif  dabar suabejojau uz pertvaros patiesinima moketi virsh 5000  g.gif  tada jau geriau apsimoka isidarbinti ir duoti i kishene, kad graziai padarytu  viska  g.gif


Bet tai nera jokia plastine operacija, tikrai manau neverta darytis privaciai wink.gif o prisirasius i birza neapmoka kasos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2008 03 03, 20:53)
Sveikos.Norėjau paklausti, kurios operavotės nosies pertvarą Kauno klinikose.Kokį gydytoją galite rekomenduoti? Ir kiek kainuoja operacija?



Laba,
aš operavausi 3-oj ligoninej pas skyriaus vedėją Šaulį. Liuks gydytojas, ir operacija sauniai atliko ir po operacijos demesingas buvo. Dabar kvepuoju laisvai ir esu patenkinta operacija 100 %.
Aš operavausi su siuntimu man nieko nekainavo.
Atsakyti