Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

QUOTE(Auxiukė @ 2009 06 28, 18:41)
Gal kas darėsi operacija Klaipėdoj?gal galit ka patart?nes labaj jau bijau, nors operacija tik 17d.bet jau dabar pradėjau nerimauti... verysad.gif

o jau zinai koks gyd. operuos?kokioj ligoninej?
Atsakyti
užsirašiau į raudonojo kryžiaus lygonine, bet kas operuos tai tikrai nžn. A tu gal žinai pas ką geriau operuotis?
Atsakyti
mane irgi operavo kryziaus ligonineje jauna, bet patyrusi gyd. I. Anuzyte. Operavo ji, nes as pas ja ir i konsultacijas vaiksciojau, tai pati man ir paskyre operacija. Siaip gulint skyriuje po operacijos man ji pasirode fainiausia is to skyriaus gydytoju, dar toks vyras auges nieko pasirode, o kitos moterys gyd. nelabai kazkaip smile.gif o tu pati gali pasirinkt, ar jau pas ka pakliusi taip ir bus?
Atsakyti
Na labai tikiuosi,kad galėsiu pasirinkti, kai prieš gulantis darysiuos visus tyrimus,tada ten vistiek važiuosiu ir susižinosiu, jai ka prašysiuos,kad I. Anuzyte operuotu smile.gif O labai skaudėjo po operacijos?ilgai ten tave laikė?Man sakė, kad mažiausiai 3dienas ten mane laikys...
Atsakyti
QUOTE(Auxiukė @ 2009 06 29, 20:27)
Na labai tikiuosi,kad galėsiu pasirinkti, kai prieš gulantis darysiuos visus tyrimus,tada ten vistiek važiuosiu ir susižinosiu, jai ka prašysiuos,kad I. Anuzyte operuotu smile.gif O labai skaudėjo po operacijos?ilgai ten tave laikė?Man sakė, kad mažiausiai 3dienas ten mane laikys...


Mano vyra operavo Bernotas, labai fainas, ir labai kompetetingas pasirode, sugijo puikiai, kvepuoja maniskis kaip kudikis dabar smile.gif. Siaip gan nemalonios tos nosies valymo proceduros, bet tikrai pakenciamos. Tiesa pas ta pati Bernota operavosi mano drauge angina, ir gi viskas OK buvo.
Atsakyti
QUOTE(VikaL @ 2009 06 29, 22:47)
Mano vyra operavo Bernotas, labai fainas, ir labai kompetetingas pasirode, sugijo puikiai, kvepuoja maniskis kaip kudikis dabar smile.gif. Siaip gan nemalonios tos nosies valymo proceduros, bet tikrai pakenciamos. Tiesa pas ta pati Bernota operavosi mano drauge angina, ir gi viskas OK buvo.

tai cia turbut ir bus tas vyresnio amziaus vyrukas kur irgi fainas pasirode biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Auxiukė @ 2009 06 29, 19:27)
Na labai tikiuosi,kad galėsiu pasirinkti, kai prieš gulantis darysiuos visus tyrimus,tada ten vistiek važiuosiu ir susižinosiu, jai ka prašysiuos,kad I. Anuzyte operuotu smile.gif O labai skaudėjo po operacijos?ilgai ten tave laikė?Man sakė, kad mažiausiai 3dienas ten mane laikys...

Dar gali but, kad operuos tas, kas tiesiog dirbs ta diena ir tuo laiku, nes jie ten keicias. Bet gydytojas tik operuoja ir poto nosyte valo, o siaip viska seseles ten priziuri smile.gif O gydytojai ten manau visi kompetentingi, daugelis is ju dar dirba ir privaciai. Tai labai nesijaudink, kad ir pas ka pakliusi 4u.gif O po pacios operacijos pirma diena po narkozes to skausmo nelabai jauti,daugiau apsvaigus buvau, na aisku skauda, bet labiau nemalonu kai ta nosi valo poto doh.gif bet nieko, iskentesi ir poto daug geriau kvepuosi mirksiukas.gif
Papildyta:
p.s. mane operavo 1ieni, norejo iki 6ienio dar palaikyt, bet issiprasiau 5ieni smile.gif
Atsakyti
sveikutės tai čia jei pasidarysi operacija tai snarglys nebevarvės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2009 06 30, 16:53)
sveikutės tai čia jei pasidarysi operacija tai snarglys nebevarvės? ax.gif

kam snarglys nebevarves, kas isvis atsimins kad galima ir per nosi kvepuot biggrin.gif man tai buvo per viduriuka smile.gif
Atsakyti
Na kad jaunas tas Bernotas, ir be barzdelės smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(VikaL @ 2009 06 30, 22:39)
Na kad jaunas tas Bernotas, ir be barzdelės smile.gif.

niu tada turbut jo nepastebejau smile.gif tuos kitus gydytojus maciau tik tada kai laukdavau prie procedurinio savo eiles nosies valymui, tai tada kitkas matyt galvoj budavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TARSKALIUKE: 30 birželio 2009 - 23:46


Dar gali but, kad operuos tas, kas tiesiog dirbs ta diena ir tuo laiku, nes jie ten keicias. Bet gydytojas tik operuoja ir poto nosyte valo, o siaip viska seseles ten priziuri smile.gif O gydytojai ten manau visi kompetentingi, daugelis is ju dar dirba ir privaciai. Tai labai nesijaudink, kad ir pas ka pakliusi 4u.gif O po pacios operacijos pirma diena po narkozes to skausmo nelabai jauti,daugiau apsvaigus buvau, na aisku skauda, bet labiau nemalonu kai ta nosi valo poto doh.gif bet nieko, iskentesi ir poto daug geriau kvepuosi mirksiukas.gif
Papildyta:
p.s. mane operavo 1ieni, norejo iki 6ienio dar palaikyt, bet issiprasiau 5ieni smile.gif
[/quote]

A tai po operacijos daznai ta nosite valys?ja skausmingai valo?kai nieko nzn.apie ta operacija,tai taip viskas smalsu...o dar ir baime kamuoja.. doh.gif
Tai gana ilagai laiko, o taip noresis kuo greiciau namo...
Atsakyti
kvėpuoti tai tik retkarčiais sunku būna bet snarglys baigia iš proto išvaryt o kai nėščia buvau tai be nosies purškalo tesiog niekur dusau tiesiog gyd sake kad reikia daryti šia operacija g.gif
man ir be proto baisu doh.gif
Atsakyti