Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

QUOTE(kramtuskee @ 2011 05 03, 19:02)
na jei tai tik iskrypus pertvara be jokiu luziu ir pan tai gal apseisi ir be melyniu ir gipsu smile.gif o apie kysius mes ir nedave nei vienai slaugytojei ir reanimacijoj nei gydytojui nei slaugytojei bet priziurejo ir gerai, ir patarimu namo dave smile.gif


gal ir nereiks ,nebuvo lužus ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu va,mane jau kitą ketvirtadienį pjaustys.Aišku sirguliuoju aš kaip visad,bet dzin.Net neklausiu šį kartą ar operuos su peršalimu,nes,kai tonziles operavo sirgau faringolaringitu (gerklės ir balso stygų uždegimu).Truputį apsigydžiau iki operacijos ir vis tiek operavo ir viskas +-ok buvo.Tik va,labiausiai nenoriu antibiotikų dabar..Nes pas mane iškart pienligė lenda.O man ir prieš operaciją suleis antibų ir per operaciją lašins ir po jos,nes tipo gali infekcija būt ir jei nueis į sanarius bus p**** doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2011 05 03, 22:33)
Tikra smagu,  kad yra mediku mylinciu savo darba, o ne visi pinigistai, kaip kartais isivaizduojam wink.gif

as tai tokios, nuomones, kad patys mes ir pripratinom, jei niekas neduotu tai ir nebutu tokios mados wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 05 04, 11:52)
Nu va,mane jau kitą ketvirtadienį pjaustys.Aišku sirguliuoju aš kaip visad,bet dzin.Net neklausiu šį kartą ar operuos su peršalimu,nes,kai tonziles operavo sirgau faringolaringitu (gerklės ir balso stygų uždegimu).Truputį apsigydžiau iki operacijos ir vis tiek operavo ir viskas +-ok buvo.Tik va,labiausiai nenoriu antibiotikų dabar..Nes pas mane iškart pienligė lenda.O man ir prieš operaciją suleis antibų ir per operaciją lašins ir po jos,nes tipo gali infekcija būt ir jei nueis į sanarius bus p**** doh.gif


jetus laikykis ,ir vėliau su visom smulkmenėlėm aprašysi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2011 05 05, 07:48)
jetus laikykis ,ir vėliau su visom smulkmenėlėm aprašysi 4u.gif  mirksiukas.gif

Aprašysiu manau ją tą pačią dieną popiet ar vakarop,priklauso nuo to,kada paims operuot,nes kompą jamsiu kaip visad į ligoninę,nes kitaip nebūtų ten ką veikt visai,tai taip ir kiurksau visą dieną filmus žiūrėdama. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 05 05, 21:19)
Aprašysiu manau ją tą pačią dieną popiet ar vakarop,priklauso nuo to,kada paims operuot,nes kompą jamsiu kaip visad į ligoninę,nes kitaip nebūtų ten ką veikt visai,tai taip ir kiurksau visą dieną filmus žiūrėdama. lotuliukas.gif

Lauksim, sekmes wink.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
man ir šitas džiaugsmas laukia jau pirmadienį... Žadėjau sau kad neskaitysiu nieko ir neieškosiu jokios info apie šitą operaciją kad nesijaudinčiau...Bet nesusilaikiau doh.gif buvau beveik rami, bet paskaitinėjau jūsų istorijas, ir plaukai šiaušiasi unsure.gif Dabar jau bijau.... Baisiausia kad ilgai nelaikytų, o tai negaliu leisti sau ilgai "atostogauti" ligoninėj schmoll.gif Skaičiau kad riboti fizinį krūvį po operacijos reikia, gal kas susidūrėt? Koks tas krūvis skaitosi kurį jau reikia riboti? Ir, ar kas apturėjot šitą gerumą Panevėžy? Kaip ten daktarai ir šiaip koki bendri įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(Cubyte @ 2011 05 07, 23:29)
Sveikutės  smile.gif
man ir šitas džiaugsmas laukia jau pirmadienį... Žadėjau sau kad neskaitysiu nieko ir neieškosiu jokios info apie šitą operaciją kad nesijaudinčiau...Bet nesusilaikiau  doh.gif buvau beveik rami, bet paskaitinėjau jūsų  istorijas, ir plaukai šiaušiasi  unsure.gif  Dabar jau bijau.... Baisiausia kad ilgai nelaikytų, o tai negaliu leisti sau ilgai "atostogauti" ligoninėj  schmoll.gif Skaičiau kad riboti fizinį krūvį po operacijos reikia, gal kas susidūrėt? Koks tas krūvis skaitosi kurį jau reikia riboti? Ir, ar kas apturėjot šitą gerumą Panevėžy? Kaip ten daktarai ir šiaip koki bendri įspūdžiai?

na as dariausi sita operacija bet nieko baisaus nenutiko ax.gif po narkozes atsibudau lengvai ir jokiu negalavimu nejutau, vakare jau valgiau. Zinoma kol dar nosyje tamponai labai sunku valgyti, bet imanoma. Pasiimkite su savim siaudelius kad butu patogiau gerti, valgykite skystesni maista. Sunkiausia buvo ismiegoti pirma nakti, nes miegoti issiziojus ir kvepuoti per burna nepatogu. tamponu istraukimas nebuvo toks jau nemalonus kaip cia prisiskaiciau - man atvirksciai labai patiko kad pagaliau galiu giliai ikvepti per nosi thumbup.gif
Paprastai laiko 3 dienas ligonineje. paskui dar duoda biuleteni kazkiek pabuti namie. Fizini kruvi tikriausiai reikia riboti tiems kas sportuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fia: 08 gegužės 2011 - 10:13
Hmmm... Trys dienos irgi perdaug man doh.gif Aš svajojau kad kitą dieną jau išleidžia biggrin.gif Na aišku nebepabėgsi jau nuo to, kad jau suplanuota viskas tai kur jau bedingsi. Guodžiuosi kad visiem juk būna skirtingai, tai gal įvyks stebuklas ir super lengvai praeis viskas ax.gif Na jei kam įdomu, pasipasakosiu kai grįšiu namučio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cubyte: 08 gegužės 2011 - 11:34
Na grįžau namučio thumbup.gif
Tai vat, pirmadienį operavo, antradienį ištraukė tuos tamponus, ir kitą dieną jau išleido namo. Dabar jau pusė velnio viskas, o jei atvirai, tai po operacijos tas laikas iki kol ištarukė iš nosies ten viską, buvo kažkoks košmaras. Šiaip esu gan stipri, nesiskundžiu ir nedejuoju, bet ten tas visas pooperacinis laikas buvo virš mano jėgų. Ir verkiau, ir keikiausi ko aš ėjau operuotis. verysad.gif Nei valgyt nei gert negalėjau. Skaudėjo ne kiek gal nuo operacijos kiek nuo prikištos nosies ir to tempimo jausmo unsure.gif tas tamponų ištraukimas irgi nekas, bet laukiau jo kaip išganymo nes kitaip jau nebegalėjau kentėt. O kai jau išimė tai ir pasaulis kitom spalvom nušvito blush2.gif Na dabar jau tikiuosi kad su kiekviena diena bus vis geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cubyte @ 2011 05 11, 12:43)
Na grįžau namučio  thumbup.gif


O super, dar viena lygianose asmenybe tarp musu biggrin.gif biggrin.gif na jo tas tamponu vakaras buna sunkus, bet po ju gyvenimas prasvieseja. Man si operacija gan lengvai praejo, pooperacinis laikotarpis nevarginantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 05 11, 17:31)
Man si operacija gan lengvai praejo, pooperacinis laikotarpis nevarginantis smile.gif


Na čia kaip kam turbūt smile.gif O sakykit, likimo draugės, po kiek laiko atsigavote normaliai? Man jau (o gal dar tik) trečia diena po operacijos, bet jaučiuosi sumautai... Nosis dar ištinus, skauda, akinius užsidedu ir tie spaudžia nosį ir skauda verysad.gif Ir išvis, bijau net kalbėt kad ta nosis nejudėtų, o tai sakau vėl iškryps ten kas nors doh.gif
Atsakyti