Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies pertvaros operacija

QUOTE(mamulioka @ 2011 09 29, 22:46)
Taip ir galvojau, kad, ko gero, ne... Bet gal vizualiai ji bent siek tiek pasikeistu? Kazkuri cia minejot, kad ruosiates operacijai ziema, ne tik pertvara taisys, bet ir ta kremzle. Man ta zaraza, kremzle ta, kaip papildomas kauliukas nosy, turi kazkokia tendencija didet, del to nosis is vieno sono ziurint vis labiau su metais kuprota atrodo. Pamenu, daktaras minejo, kad ji vis dideja, tuo mazindama nosies landa. Del to kuo toliau, tuo sunkiau kvepuot. Tai ka jie tokiu atveju daro? Matyt, kazkaip ja turi mazint, jei tokia isvesejusi? Bet, ko gero, mazina is vidaus? Tos virsutines kremzles dalies, kuri matosi vizualiai ir yra iskart po oda bei gadina vizualu vaizda, matyt neliecia? Atsiprasau, gal kvailokai mano tokie pamastymai skamba, ypac po paskutinio atsakymo del plastines chirurgijos, kad lor daktarai nosies formos nekeicia. Tiesiog nesigaudau...  sad.gif Kai man salino tonziles, pamenu jaunuolius su uzklijuotom nosim, kurie vos ne po 1.5 savaites guledavo. Tai vat man, pacankei naiviai, tada atrodydavo, kad jie po tos operacijos visi tiesiom graziom nosim iseidavo smile.gif na, nesijuokit, tikrai wink.gif

lor gydytojai išorinių pjūvių išvis jokių nedaro.man daug visko pjovė ir šalino,bet nosies forma nepasikeitė visiškai.reik dėl tokių dalykų reik pas plastikos chirurgus kreiptis.jie gali ir pertvarą ir nosį ištiesint per vieną operaciją.man žiemą kremzlytę tvarkys,vizualiai nieko nekeičia ji,bet ten tiesiog pačiam nosies galiuke esanti kremzlė pas mane į šoną užsilenkusi,todėl kai įkvėpinėju,uždaro man visai vieną šnervę.pertvarą man tiesino gegužę,maniau pradžiai,kad tai patinimas,ale nepraėjo,tai tiesiog pamiršo gal tą kremzlytę,tai sakė dar duos iki žiemos nosiai susitupėt ir tada tą kremzliukę sutvarkys ir dar pertvarą pakoreguos,jei pamatys dar kokių nelygumų,kad jau operuoja ;D bet nieks iš išorės nepasikeis.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 09 30, 00:51)
lor gydytojai išorinių pjūvių išvis jokių nedaro.man daug visko pjovė ir šalino,bet nosies forma nepasikeitė visiškai.reik dėl tokių dalykų reik pas plastikos chirurgus kreiptis.jie gali ir pertvarą ir nosį ištiesint per vieną operaciją.man žiemą kremzlytę tvarkys,vizualiai nieko nekeičia ji,bet ten tiesiog pačiam nosies galiuke esanti kremzlė pas mane į šoną užsilenkusi,todėl kai įkvėpinėju,uždaro man visai vieną šnervę.pertvarą man tiesino gegužę,maniau pradžiai,kad tai patinimas,ale nepraėjo,tai tiesiog pamiršo gal tą kremzlytę,tai sakė dar duos iki žiemos nosiai susitupėt ir tada tą kremzliukę sutvarkys ir dar pertvarą pakoreguos,jei pamatys dar kokių nelygumų,kad jau operuoja ;D bet nieks iš išorės nepasikeis.




Dekui labai uz issamu atsakyma! Na ka, teks tada darytis siaip ta pertvaros tvarkyma, kvepuot gi kazkaip reikia sad.gif Gal kada pensijos link ir pribresciau prie plastines korekcijos... rolleyes.gif
Atsiprasau, gal jau minejot, Magnifique, kiek suprantu, nemazai darbo toj jusu nosytej daktarai turejo... Kiek laiko buvot nedarbinga? Kada viskas jau daugmaz sugijo?
Ir beje, ar Lietuvoj neatlieka dar pertvaros tvarkymo lazeriu? Rusijoj jau placiu mastu tai daroma, net kazkokio ypatingo nuskausminimo nereikia, jokiu kraujo klanu ir greitai - puiki iseitis tiems, kuriem nedaug to taisymo reikia, tik pertvara, be jokiu papildomu manipuliaciju su kremzlem ar dar kazkuom
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 09 30, 15:15)
Dekui labai uz issamu atsakyma! Na ka, teks tada darytis siaip ta pertvaros tvarkyma, kvepuot gi kazkaip reikia sad.gif Gal kada pensijos link ir pribresciau prie plastines korekcijos...  rolleyes.gif
Atsiprasau, gal jau minejot, Magnifique, kiek suprantu, nemazai darbo toj jusu nosytej daktarai turejo... Kiek laiko buvot nedarbinga? Kada viskas jau daugmaz sugijo?
Ir beje, ar Lietuvoj neatlieka dar pertvaros tvarkymo lazeriu? Rusijoj jau placiu mastu tai daroma, net kazkokio ypatingo nuskausminimo nereikia, jokiu kraujo klanu ir greitai - puiki iseitis tiems, kuriem nedaug to taisymo reikia, tik pertvara, be jokiu papildomu manipuliaciju su kremzlem ar dar kazkuom

jo,turėjo.palyginus su tonzilių operacija,darbingumą greit atsigavau.sunkiausią buvo pirma sav.po to jau paskui vaikus laksčiau pilnu tempu,o visai nosį skaudėt baigė gal po mėn.bet iki dabar tokia jautresnė nosis liko..
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 09 30, 17:13)
jo,turėjo.palyginus su tonzilių operacija,darbingumą greit atsigavau.sunkiausią buvo pirma sav.po to jau paskui vaikus laksčiau pilnu tempu,o visai nosį skaudėt baigė gal po mėn.bet iki dabar tokia jautresnė nosis liko..


pritariu drinks_cheers.gif dar ir dabar man jaučiasi jautresnė nosis nors operacija buvo27 liepos,nosies forma nesikeičia mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai o bent jau kvepuot pradejot? wink.gif Ar jauciasi dabar naujo gyvenimo kvapas? mirksiukas.gif Neisivaizduoju, kaip ta momenta operacijai pagaut - man nuolat sloga... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 09 30, 18:39)
Tai o bent jau kvepuot pradejot? wink.gif Ar jauciasi dabar naujo gyvenimo kvapas? mirksiukas.gif  Neisivaizduoju, kaip ta momenta operacijai pagaut - man nuolat sloga... g.gif


aš taip pat turėjau sloga,operavo.nereikia lauk jokio momento svarbu turėt gydytoja tongue.gifo dienos su tamponais jau galėjau pajausti kad kvėpuoju,o dėl slogos tai ji turėtu po opercijos išnykt g.gif gyjimo laikas apie 1mėnesį,o galutinai sugis sakė metu bėgyje. rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi vargstu su savo nosimi.Tarybiniais laikais daryta nosies pertvaros operacija,neatsimenu gal tada ir buvo pagerejimas,taciau dabar gana sunkiai per nosi kvepuoju.Dabar isgeriau visa pokeli J.Balvociutes arbata Nr34,tai jau kvepuoju lengviau.Kelios dienos kai jau nelasinu i nosi Sanorino.
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 10 02, 10:36)
As irgi vargstu su savo nosimi.Tarybiniais laikais daryta nosies pertvaros operacija,neatsimenu gal tada ir buvo pagerejimas,taciau dabar gana sunkiai  per nosi kvepuoju.Dabar isgeriau visa pokeli J.Balvociutes arbata Nr34,tai jau kvepuoju lengviau.Kelios dienos kai jau nelasinu i nosi Sanorino.


jusms reikėtu pasitarti su gydytoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 10 02, 10:36)
As irgi vargstu su savo nosimi.Tarybiniais laikais daryta nosies pertvaros operacija,neatsimenu gal tada ir buvo pagerejimas,taciau dabar gana sunkiai  per nosi kvepuoju.Dabar isgeriau visa pokeli J.Balvociutes arbata Nr34,tai jau kvepuoju lengviau.Kelios dienos kai jau nelasinu i nosi Sanorino.

O tai cia Jums nebus tas atvejis, kai, matyt, atsiradus kazkokioms laikinoms problemoms, pradejot nuolat vartot nosies lasus ir nuo to situacija tik dar labiau pablogejo? g.gif Mano viena biciule irgi turi siokiu tokiu problemu su pertvara, na bet, kaip daugelis zmoniu, vizualiai to nesimato ir gyvent ypatingai netrukde. Po uzsitesusios slogos niekaip nebegalejo atsisakyt lasu, nes kitaip jau nosis pati nebenorejo kvepuot... Metu metais vartojo. Bet pavyko pasveikt, jokios operacijos neprireike. Daktaras israse kazkoki purskala i nosi, pakankamai brangu, virs 50 lt berods, nuo uzdegimo, kad nuimtu ta nuolatini gleivines paburkima, ir susitvarke. Dabar operacijos kaip ir nebereikia...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 10 03, 15:37)
O tai cia Jums nebus tas atvejis, kai, matyt, atsiradus kazkokioms laikinoms problemoms, pradejot nuolat vartot nosies lasus ir nuo to situacija tik dar labiau pablogejo?  g.gif  Mano viena biciule irgi turi siokiu tokiu problemu su pertvara, na bet, kaip daugelis zmoniu, vizualiai to nesimato ir gyvent ypatingai netrukde. Po uzsitesusios slogos niekaip nebegalejo atsisakyt lasu, nes kitaip jau nosis pati nebenorejo kvepuot... Metu metais vartojo. Bet pavyko pasveikt, jokios operacijos neprireike. Daktaras israse kazkoki purskala i nosi, pakankamai brangu, virs 50 lt berods, nuo uzdegimo, kad nuimtu ta nuolatini gleivines paburkima, ir susitvarke. Dabar operacijos kaip ir nebereikia...



Sveiki, man darys nosies pertvaros operacija, noreciau paklausti kas dare, kiek kainavo operacija, ar reikia pirkti kazkokius vaistus po to tamponus ar pan, koks sugijimo laikotarpis ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutis @ 2011 10 25, 18:58)
Sveiki, man darys nosies pertvaros operacija, noreciau paklausti kas dare, kiek kainavo operacija, ar reikia pirkti kazkokius vaistus po to tamponus ar pan, koks sugijimo laikotarpis ? smile.gif


Sveiki,noriu paklausti kur ruošiatės daryti operaciją?
Tamponų yra visokių jei brangesnius pirksi aišku geresni bus:) Darbingas būsi po mėnesio:)

Gal kas žinote apie gydytoją Marių Kašėtą Kauno klinikose dirba?
Kaip tik pas jį ruošiuosi operuotis.
Atsakyti
QUOTE(Lix @ 2011 10 25, 22:47)
Sveiki,noriu paklausti kur ruošiatės daryti operaciją?
Tamponų yra visokių jei brangesnius pirksi aišku geresni bus:) Darbingas būsi po mėnesio:)

Gal kas žinote apie gydytoją Marių Kašėtą Kauno klinikose  dirba?
Kaip tik pas jį ruošiuosi operuotis.

laba
operacija darys Santariskese,bet kaip supratau ilgai ligonineje nelaikys tik 2 dienas, ir po to namie bet ir tai gal kokia savaite nedarbinguma duos? g.gif
o tai tuos visus tamponus kurie bus reikalingi pasakys gydytojas ko reikes? blink.gif
ir dar ar reikes vartoti antibiotikus iskarto po operacijos?
o kai uzgija isimamos siules ir ar nejauti kad butvo operuota nosis? g.gif
siaip idomi visa info susijusi su nosies pervaros operacija mirksiukas.gif
dekui smile.gif
Atsakyti