Įkraunama...
Įkraunama...

Šilko aliejukas

Sveikos, mergytes 4u.gif
Ieskojau temytes apie tai, bet neradau. Arba praziopsojau. blush2.gif
Gal kuri naudojote, ar naudojate silko aliejuka? As nusipirkau. mazytis buteliukas, dabar pirma karta panaudojau. Ziuresiu, gal pades. Mano plaukuciai visad buvo sausi, nutriuse, skilineja.Bet plaukuciu apimtim tikrai nesigailiu. Pradejau naudoti sampuna ir kondicionieriu tos pacios firmos su kokosais ir aliejuka plaukam is Loreal ir kauke plaukam. Bet dabar nusipirkau silko aliejuka, tai labai idomu kaip jis.. Labai jau noriu tureti ilgesnius ir sveikus plaukucius. Atsiliepkite, kas naudojat ta aliejuka. tongue.gif
Geros, Jums, dienos:)
Atsakyti
negirdėtas dalykas smile.gif ar čia kažkokių aliejų mišinukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxs-xs-s @ 2013 10 03, 16:49)
negirdėtas dalykas smile.gif ar čia kažkokių aliejų mišinukas? smile.gif


Jo panasei, as naudoju silko kauke apie ja cituoju :Šilko proteinai užtikrina plaukų regeneraciją, sunormina jų hidrobalansą. Nuolat ją naudojant atsinaujina plaukų ir galvos odos struktūra...
Atsakyti
o as naudoju BIO Silk. mazytis buteliukas, kaina apie 45 lt. Bet daro stebuklus. jo reikia labai negaug, mano plaukai tai tikrai kaip silkiniai.. Galima isigyti bet kuriame Douglase smile.gif Tikrai geras daiktas, sutvarko po feno issiputusius pasisiaususius plaukus, duoda zvilgesio ir galiukai ne taip sakojasi..
Atsakyti
Aš naudoju Bio silk'o aliejuką, rekomendavo pabandyti konsultantė Sarmoje.
Likau maloniai nustebinta, nes jis nei kiek nesuriebaluoja plaukų (mano labai ploni), plaukai švelnūs, paslaunkūs palieka, maloniai kvepia, nedaug tereikia. As tik plaukų galus intensyviau sutepu, o visus plaukus-prabėkšmiais. Butų įdomu išgirsti apie Bio silk'o šampūno efektą, kas naudojate.
Atsakyti
Turiu aš ''biosilk terpahy '' , kažkaip kai minitiūrą buvau pabandymui pasimėmusi, man jis labiau patiko, o dabar kažkaip schmoll.gif .... turiu nuo vasario mėnesio gal, o liko 1/4, niekaip neišnaudoju jo... smile.gif
Sunku laba dozuoti, jeigu per mažai - jokio efekto, jeigu per daug - man plaukai labai tokie drėgnu būdavo, lyg sulipę.
Jei kas nori pabandyti - nusipirkite mažiausią buteliuką, užtenka kokiem 4 kartam smile.gif) .
Atsakyti
o man biosilk silkas labai netiko schmoll.gif
Atsakyti
Naudoju ''biosilk terpahy " man labia geras dalykas thumbup.gif Pradžioje nusipirkau medineli,o dabar jau 180ml.dukrai 15m.tai taip pat parinka
Atsakyti
Man labai tinka ir patinka CHI silko aliejukas 4u.gif

user posted image
Atsakyti