Įkraunama...
Įkraunama...

Durų užuolaida

Sveikos, 4u.gif
labai noriu pasidaryti užuolaida ant duru is karoliuku ar dar ko nors. Gal kuri esate dariusi ir gali patarti ar bent ideti nuoroda nuo ko pradeti. ax.gif
Buciau dekinga uz patarimus smile.gif
Atsakyti
na visu pirma reikia susikurti rasta ,isigyti karoliukus bei pagrinda(kartele su skilutem karoliuku eilutem tvirtinti).na as pati nesu darius bet maciau kaip daromos.taigi reikia susiverti ant storo siulo karoliukus kokio nori ilgio,tokiu virviu irgi kiek nori tiek darai tada jas pagal rasta tvirtini ikartele.o jei jau tingesi daryti tai esu senukuose maciusi pirkti
Atsakyti
user posted image

Radau tokį lango dekorą, gal kas turite idėjų ,kaip galima būtų pasidaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2006 07 10, 12:59)

Radau tokį lango dekorą, gal kas turite idėjų ,kaip galima  būtų pasidaryti  g.gif

Aš kažką panašaus žadu padaryt virtuvėje,tik niekaip dar neprieinu prie šito reikalo blush2.gif Darysiu iš smulkesnių kamuoliukų,pradedant nuo karolių iki teniso kamuoliuko,juos žadu apnerti ir suverti ant juostelių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 07 10, 13:20)
Aš kažką panašaus žadu padaryt virtuvėje,tik niekaip dar neprieinu prie šito reikalo blush2.gif Darysiu  iš smulkesnių kamuoliukų,pradedant nuo karolių iki teniso kamuoliuko,juos žadu apnerti ir suverti ant juostelių rolleyes.gif


aš norėčiau į dukrytės kambarį, bet galvojau apie tuos plastikinius baseino kamuoliukus g.gif
Atsakyti
galima ir teniso kamuoliukus apnert ,ir dar gelites
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2006 07 10, 20:03)
O kur matei pirkti?


Ikea tinklas jais prekiauja, tik Lt jų nėra smile.gif

Va čia



Laimike, apnerti gal ir gražu, bet aš tiek kantrybės neturiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulė: 11 liepos 2006 - 08:23
idėja gera, tik aš vietoj siūlo geriau rinkčiausi valą, man rodos, patikimiau. o ir kažin, ar ne pigiau atsieis nusipirktį gatavą. tik tiek, kad niekas tokio daugiau neturės, bus vienintelis egzempliorius. tad linkiu sėkmės, o kaip pasidarysi, būtinai pasigirk
Atsakyti
QUOTE(nuvandaa @ 2006 07 05, 22:18)
na visu pirma reikia susikurti rasta ,isigyti karoliukus bei pagrinda(kartele su skilutem karoliuku eilutem tvirtinti).na as pati nesu darius bet maciau kaip daromos.taigi reikia susiverti ant storo siulo karoliukus kokio nori ilgio,tokiu virviu irgi kiek nori tiek darai tada jas pagal rasta tvirtini ikartele.o jei jau tingesi daryti tai esu senukuose maciusi pirkti

labas, aciu uz ideja 4u.gif

senukuose ir as maciau pirkti bet ten net nera is ko rinktis, vienos rusies kaba ir dar tokia reta verysad.gif

o gal zinai kur ju pasirinkimas didesnis?
Atsakyti
Hm... ydomi ideja 4u.gif As manyciau jeigu senukuose nera tokio pasirinkimo tai kitur kazin ar bus... nebent butu kokia speceali parduotuve ax.gif
Atsakyti
Tokias užuolaidas mačiau Alan Deko salone.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 07 16, 16:50)
Tokias užuolaidas mačiau Alan Deko salone.

as maciau pas Jumi ant virtuves duru wub.gif neraliai.. mirstu is pavydo doh.gif
Atsakyti