Įkraunama...
Įkraunama...

Molinių vazonų gėlėms dekoravimas

Po ilgos remonto pertraukos namo parsivežu visą savo botanikos sodą. Gėlės susodintos paprastuose moliniuose vazonuose. Visi jie nedažyti. Tačiau savo spalva jie visiškai iškris iš konteksto, o ir šiaip, norisi gėlių namelius išpuošti. Galų gale padoresnių vazonų kainos, turint tokį kiekį "žolių" namuose labai stipriai atsilieptų mūsų kišenei.
Gal kuri žinote kokiais dažais galima dažyti molinius vazonus, kad nuo drėgmės dažai neatšokinėtų? Kur tokių dažų galiam būtų nusipirkti Vilniuje? Ir gal turite kokių nors pavyzdžių? Šiaip užmesti akį mirksiukas.gif

Dėkinga iš anksto už bet kokias mintis ir idėjas 4u.gif
Atsakyti
as savo vazonus daziau lauko darbams skirtais akriliniais dazais. Jau kokius ketverius metus stovi, dar neatsoko... Dar kitus daziau aerozoliniais matiniais dazais, kur ermitaze po 3-4 litus isparduoda. Irgi jau daugiau nei metus laikosi. Galima dekupazo technika padekoruoti...
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 06 09, 14:16)
as savo vazonus daziau lauko darbams skirtais akriliniais dazais. Jau kokius ketverius metus stovi, dar neatsoko... Dar kitus daziau aerozoliniais matiniais dazais, kur ermitaze po 3-4 litus isparduoda. Irgi jau daugiau nei metus laikosi. Galima dekupazo technika padekoruoti...

Aš vieną "ant pabandymo" buvau išdažiusi, tai nuo vandens drėgmės dažai metų bėgyje atšokinėjo. Gaila buvo, bet teko vazona išmesti, labai jau negražiai atrodė sad.gif
Atsakyti
Gal per storu sluoksniu dazei arba dazai buvo blogi g.gif
Pries dazant vazino pavirsius turi buti laba svarus.
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 06 09, 14:34)
Gal per storu sluoksniu dazei arba dazai buvo blogi  g.gif
Pries dazant vazino pavirsius turi buti laba svarus.

Pašiaušti paviršiaus švitriniu popieriumi nereikia?
Bliamba, o tai kur man kvietkas kišti kol dažysiu ir išdžiųs? Vien jau kinrožė - 1,5 m aukščio g.gif Gal turi savo šedevrų nuotraukų? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 09 birželio 2006 - 14:38
Tai kad as tingiu sedevrus daryti, nudazau viena spalva ir viskas... Svitriniu nereikia, uztenka nuvalyti su slapia kempine. lotuliukas.gif
Bet jeigu ant vazono nuosedu yra, tada gali ir nesilaikyti...
Atsakyti
Čia yra apie vazonus parašyta 4u.gif
http://www.supermama...pic=13989&st=24
Atsakyti
Galima apklijuoti linine virvele(jos buna pirkti Senukuose ir kt. ). Kazkur cia prie Musu darbeliu(lyg paskutineje dalyje) buvo parodytas plastiku dekoruotas butelis.
Atsakyti
dar galima servetelemis dekoruoti, idedu savo dekoruota vazona

user posted image
Atsakyti
Radau tokį grožį smile.gif
user posted image
ir dar
user posted image
Atsakyti
O mano draugė vazonus apmezgė storu tokiu špagatu (nežinau kaip kitaip vadinas blush2.gif ). T.y. numezgė blogiosiomis akimis stačiakampį, apsuko vazoną ir šoną gražiai susiuvo, dar padekoravo karoliukais. Na atrodo thumbup.gif wub.gif . Ir aš sakiau nusibeždžioniausiu lotuliukas.gif , nes margint gražiai nemoku ax.gif .
Atsakyti
Pabandysiu dar viena ikelt jei iseis
user posted image
Atsakyti