Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

na ką, palauksiu ir aš parodos tada biggrin.gif
Atsakyti
VIVI jau Klaipėdos Akropolyje
Atsakyti
VIVI dabar kortelės turėtojoms taiko akciją "Pakviesk drauges" ar pan. Jei turi kortelę, pirkdama produktus gali nurodyti trijų draugių kontaktus ir joms VIVI išsiunčia pakvietimą NEMOKAMAI gauti kortelę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pinga @ 2014 09 10, 18:09)
VIVI dabar kortelės turėtojoms taiko akciją "Pakviesk drauges" ar pan. Jei turi kortelę, pirkdama produktus gali nurodyti trijų draugių kontaktus ir joms VIVI išsiunčia pakvietimą NEMOKAMAI gauti kortelę.  thumbup.gif



tai gal kuri nors nori pabūti drauge ir padovanoti kortelę? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2014 09 11, 09:48)
tai gal kuri nors nori pabūti drauge ir padovanoti kortelę? blush2.gif



Toks pats klausimas atsirado ir man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bachure @ 2014 09 11, 10:11)
Toks pats klausimas atsirado ir man  4u.gif


gaila, jokių pasiūlymų negirdėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2014 09 12, 09:26)
gaila, jokių pasiūlymų negirdėti biggrin.gif

As galiu, man negaila smile.gif tik nezinau kada artimiausiu metu pirksiu VIVI,planuoju siandiena, bet dar negarantuoju smile.gif ir nezinau kokiu kontaktu reikia, bet galit i az parasyti savo duomenis,jei bus galimybe uzregisturosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kam įdomu, esu palikusi atsiliepimą apie naudojamas VIVI rožių veido prausimosi putas. Paraše nuoroda arba ant nuotraukos spūstelkit. biggrin.gif
user posted image
Šiaip, jei sutrumpinus, tai tikrai neblogas prausiklis ir kartotinas bent man. Norėjosi dar šilko putas pabandyt, bet tuo metu nebuvo jų (ir kaip pastebėjau, dažnai ten jų neturi), tai ėmiau šitas, nes žūtbūt reikėjo naujo prausiklio, o dar ir parduotuvės atsidarymo proga nuolaida buvo kortelei. Prausia gan švariai (nors makiažo pats vienas turbūt neįveiktų) ir švelniai, odos nesausina ir negraužia, kvapas malonus. Nelabai skalsus šiaip, porą savaičių naudoju, o jau liko čiut ne mažiau nei pusė buteliuko.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 09 15, 19:27)
Kam įdomu, esu palikusi atsiliepimą apie naudojamas VIVI rožių veido prausimosi putas. Paraše nuoroda arba ant nuotraukos spūstelkit. biggrin.gif
user posted image
Šiaip, jei sutrumpinus, tai tikrai neblogas prausiklis ir kartotinas bent man. Norėjosi dar šilko putas pabandyt, bet tuo metu nebuvo jų (ir kaip pastebėjau, dažnai ten jų neturi), tai ėmiau šitas, nes žūtbūt reikėjo naujo prausiklio, o dar ir parduotuvės atsidarymo proga nuolaida buvo kortelei. Prausia gan švariai (nors makiažo pats vienas turbūt neįveiktų) ir švelniai, odos nesausina ir negraužia, kvapas malonus. Nelabai skalsus šiaip, porą savaičių naudoju, o jau liko čiut ne mažiau nei pusė buteliuko.. ax.gif

Aš turiu tas su šilko baltymais prausimosi putas smile.gif man tai labai labai jos. Tikrai gerai prausia (ne kartą nupraususi veidą tik jomis dar pervalydavau miceliniu vandenuku ir vatukas būdavo švarus), nepastebėjau, kad sausintų, o turiu jau gal antrą ar trečią mėn ir dar užteks kuriam laikui. Naudoju minimum kartą per dieną vakarais, kartais ryte. Spaudžiu nepilną paspaudimą - soooočiai. Taip mane pamokė konsultantė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 09 24, 21:32)
Aš turiu tas su šilko baltymais prausimosi putas smile.gif man tai labai labai jos. Tikrai gerai prausia (ne kartą nupraususi veidą tik jomis dar pervalydavau miceliniu vandenuku ir vatukas būdavo švarus), nepastebėjau, kad sausintų, o turiu jau gal antrą ar trečią mėn ir dar užteks kuriam laikui. Naudoju minimum kartą per dieną vakarais, kartais ryte. Spaudžiu nepilną paspaudimą - soooočiai. Taip mane pamokė konsultantė smile.gif

Kai pabaigsiu šį, reiks ieškot vėl tų su šilku tuomet, panaudot ir lygin. Bet kaip tik nueidavau anksčiau, taip ir neturėdavo.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 09 15, 19:27)
Kam įdomu, esu palikusi atsiliepimą apie naudojamas VIVI rožių veido prausimosi putas. Paraše nuoroda arba ant nuotraukos spūstelkit. biggrin.gif
user posted image
Šiaip, jei sutrumpinus, tai tikrai neblogas prausiklis ir kartotinas bent man. Norėjosi dar šilko putas pabandyt, bet tuo metu nebuvo jų (ir kaip pastebėjau, dažnai ten jų neturi), tai ėmiau šitas, nes žūtbūt reikėjo naujo prausiklio, o dar ir parduotuvės atsidarymo proga nuolaida buvo kortelei. Prausia gan švariai (nors makiažo pats vienas turbūt neįveiktų) ir švelniai, odos nesausina ir negraužia, kvapas malonus. Nelabai skalsus šiaip, porą savaičių naudoju, o jau liko čiut ne mažiau nei pusė buteliuko.. ax.gif

man sio prausiklio uzteko 2 menesiams, makiaza nuprausia puikiai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 09 24, 22:40)
Kai pabaigsiu šį, reiks ieškot vėl tų su šilku tuomet, panaudot ir lygin. Bet kaip tik nueidavau anksčiau, taip ir neturėdavo.. biggrin.gif

Būtų įdomu išgirsti nuomonę, kai išbadysi ir mano naudojamą smile.gif
Atsakyti