Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Paakiams su spanguolėmis ar obuoliais? Gal tiesiog reikia nepilnai spustelėti, kad per daug neišeitų smile.gif
Atsakyti
Aš Vivi kosmetika nusivyliau, visų pirma nuvylė aptarnavimas, kuris buvo labai prastas. Be to, man parinko visai netinkantį kremą, iš pradžių dar rankom mėginau sutept, o dabar tai MB naudoja biggrin.gif Veidui įsigyta kaukė visai nebloga, bet nekartotina. Tik patiko jų muilas, mielai įsigyčiau dar kartą smile.gif
Atsakyti
Aptarnavimas nuvylė ir mane. Gelbėjo tai, kad ėjau iš anksto apsiskaičiusi ir maždaug žinojau, ko noriu. Įpiršti bandė viską iš eilės ir gan naglai. rolleyes.gif
Atsakyti
Su veido kremų dozatoriais problemų nėra, tik su paakių kremu g.gif
Atsakyti
Ar kam nors pateikus duomenis dėl nuolaidų kortelės,jos neišdavė? Aš kai buvau, tai man jos nedavė, nelabai supratau dėl ko. Ir dar įdomu kokia ten sistema tos nuolaidų kortelės? Iš karto pritaiko nuolaida, ar dar kaupiasi kas nors? g.gif

Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2015 01 08, 14:58)
Ar kam nors pateikus duomenis dėl nuolaidų kortelės,jos neišdavė? Aš kai buvau, tai man jos nedavė, nelabai supratau dėl ko. Ir dar įdomu kokia ten sistema tos nuolaidų kortelės? Iš karto pritaiko nuolaida, ar dar kaupiasi kas nors?  g.gif

As kai uzpildziau, man is karto nedave, veliau vaziavau atsiimti. Kada reikia atsiimti nieko man nepranese. nuolaida su kortele taiko is karto, kiek zinau taskai nesikaupia. Parodose neturint korteles kaina buna ta pati kaip su kortele. Bet ju kainos tikrai auga per daug sparciai. Del to pirkau dabar roziu krema su šilku bio-kosmetikos parduotuveje. Isbandysiu kaip sito gamintojo kremas. Aukstos kainos priverte paieskoti alternatyvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Macadamia: 08 sausio 2015 - 13:12
Supratau, dėkui 4u.gif
Na aš kai atvykau atsiimti jos, pasakė, kad kol kas neturi kortelių, nelabai supratau, bet nelabai ir gilinausi, nes prieš šventes buvo pilna reikalų.

Iš Vivi man patinka veido prausikliai, kur gerai makiažą nuplauna biggrin.gif Pati naudoju su šilko proteinais, o mamai dovanojau tą su rožių ekstraktu prausiklį, pati pamėginau, tikrai geras smile.gif
Atsakyti
O tai jie duoda kortelę? blink.gif Man minėjo, kad popierinių kortelių atsisakė (maždaug eko eko) ir užtenka pavardę, dar kažką pasakyt (gal tel. nr).
Atsakyti
QUOTE(Macadamia @ 2015 01 08, 13:12)
As kai uzpildziau, man is karto nedave, veliau vaziavau atsiimti. Kada reikia atsiimti nieko man nepranese.

o per kiek laiko pagamino? aš prieš Kalėdas užpildžiau, kol kas jokios žinios negavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2015 01 10, 21:18)
o per kiek laiko pagamino? aš prieš Kalėdas užpildžiau, kol kas jokios žinios negavau  biggrin.gif

As po kokiu dvieju savaiciu atsiemiau.
Atsakyti
neradau ViVi el.pasto, kaip suzinoti iki kada galioja viena priemone? Galiojimo metai nusitryne, bet yra serijos nr.
Atsakyti
as kazkada rasiau pastu vivi@vivi.lt
Atsakyti