Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(Eneila @ 2014 03 04, 18:41)
Gal kuri bandet VIVI arjuvediniu zoliu krema? Teigia,kad jis maitina + gydo spuogelius

Šitą kremą šiandien gavau dovanų parduotuvėje, perkant už 100 litų prekių išduodama nuolaidų kortelė ir dar dovana. Pabandysiu, parašysiu vėliau, labai keista spalva - toks tamsus, kvapas man nelabai, bet man visi tie natūralūs kremai nelabai patinka savo kvapais.
Atsakyti
QUOTE(korespond @ 2014 03 06, 15:09)
Šitą kremą šiandien gavau dovanų parduotuvėje, perkant už 100 litų prekių išduodama nuolaidų kortelė ir dar dovana. Pabandysiu, parašysiu vėliau, labai keista spalva - toks tamsus, kvapas man nelabai, bet man visi tie natūralūs kremai nelabai patinka savo kvapais.


Lauksim lauksim mirksiukas.gif del kvapo, tai taip, nelabai malonus, man dar nepatinka, kaip tie kremai tepasi: megstu, lengvos teksturos, "minkstus" kremukus
Atsakyti
Gavau dovanų vokų kremą ir sviestinį. Sviestinis žiemą visai neblogai buvo, dabar gal kiek per riebus man. O vokų gal irgi paakiams sunkokas, tai aš juo veidą tepu ir džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Isigijau per grupini SOLIARIUMO krema VIVI - siandien vaziuoju atsiimt 4u.gif Bandysim, rasysim atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie isbandytus VIVI produktus 4u.gif

Greipfrutu duso gelis. Turbut labiausiai is visu priemoniu patikes. smile.gif Labai gerai putoja, malonaus citrusu kvapo. Gana skalsiai naudojasi, odos nesausina, toks kokio ir ieskojau. thumbup.gif
Tonikas plaukams (su ajurvedinem zolem ir alijosium). Irgi labai patinka, (jau atradau buda kaip i tas saknis ji imasazuoti) smile.gif) Kvapas labai primena kazkuri JMO sampuna (gal ta su nakvisu aliejum). Del poveikio anksti spresti, bus matyti ateityje.
Prausimosi putos veidui su silko peptidais. Tokios gana svelnios pasirode (turiu kitas ekologiskas, giliau valancias). Odos nesausina, svariai nuprausia makiazo likucius (blakstienu tusui nuvalyti naudoju alieju). Apibendrinant - neypatingos, nieko blogo, bet nieko ir labai gero.
Losjonas/kremas kunui (su kokosais ir sviestmedziu). Naudoju kaip ranku krema (nes reikejo ranku kremo, o is Vivi pasiroe labai skystas, mazai maitinantis, tai emiau si losjona). Labai malonus kvapas, toks vos vos kokosinis, bet tie kokosai tokie ne sintetinio kvapo, kaip buna daugumoj priemoniu. Lengvai isigeria. Kad butu super maitinantis ar drekinantis nepasakyciau, bet toks nieko, visai smagiai naudojasi. Kuno tept nebandziau, nors gal ir tinkamesnis butu..
Jojobos aliejukas. Naudoju plauku galiukams. Nesuriebaluoja plauku. Gana tirstos konsistencijos (turiu kitos firmos jojobos al. tai jis labai skystas, ne taip gerai apsaugo galiukus nuo skilinejimo), man labai patinka. Patogi pakuote.
Ajurvediniu zoliu veido kremas. Si gavau dovanu. Raso, kad tinkamas visiem odos tipams, bet nesutikciau. Sausesnei odai tikrai netiktu. Mano oda misri, kremas labai greitai geriasi, truputi jauciasi odos tempimas. Jei iskarto netepu pudros, - veliau ji sunkiai dengiasi, neina graziai isskirstyti ant veido. (Kvapas, spalva ir konsistencija man primena viena Aubrey Organics drekinamaji krema.) Sis kremas turbut maziausiai patiko is visu Vivi produktu kuriuos bandziau, nera blogas, gal tiesiog mano odai nelabai tinkamas. ax.gif
Dar isbandziau Vysniu krema (turejau meginuka). Sis labiau patiko uz ajurvedini, labiau maitinantis, nors gana lengvas. Bet visos pakuotes turbut nepirkciau.
Tai tokie ispudziai. Dabar manau, kad ateityje tikrai pirksiu duso geli ir plauku tonika, o kitas priemones reikia ilgesni laika panaudoti, kad susidaryciau galutine nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 17:35)
Ateinu su atsiliepimais apie isbandytus VIVI produktus  4u.gif


Ajurvediniu zoliu veido kremas. Si gavau dovanu. Raso, kad tinkamas visiem odos tipams, bet nesutikciau. Sausesnei odai tikrai netiktu. Mano oda misri, kremas labai greitai geriasi, truputi jauciasi odos tempimas. Jei iskarto netepu pudros, - veliau ji sunkiai dengiasi, neina graziai isskirstyti ant veido. (Kvapas, spalva ir konsistencija man primena viena Aubrey Organics drekinamaji krema.) Sis kremas turbut maziausiai patiko is visu Vivi produktu kuriuos bandziau, nera blogas, gal tiesiog mano odai nelabai tinkamas.    ax.gif



Skaičiau kad šis kremas būtent tinka sausai odai, o kitų tipų odai gali kimšti poras, yra erzinančių ingredientų, netinka alergiškai odai. Mano oda normali - mišri, nealergizavo, bet ir vartojau trumpai.
Papildyta:
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 17:35)
Greipfrutu duso gelis. Turbut labiausiai is visu priemoniu patikes. smile.gif Labai gerai putoja, malonaus citrusu kvapo. Gana skalsiai naudojasi, odos nesausina, toks kokio ir ieskojau.  thumbup.gif
Tonikas plaukams (su ajurvedinem zolem ir alijosium). Irgi labai patinka, (jau atradau buda kaip i tas saknis ji imasazuoti) smile.gif) Kvapas labai primena kazkuri JMO sampuna (gal ta su nakvisu aliejum). Del poveikio anksti spresti, bus matyti ateityje.


Dušo gelis neblogas drinks_cheers.gif , tik man per skystas, sakė greitai išeis nauja versija, bus tirštesnis.
Tonikas plaukams taip pat per trumpai naudoju, kad pasakyti poveikį, kartu naudoju ir kitas priemones nuo slinkimo, tai plaukai tikrai beveik nustojo slinkti, sužinojau, kad jo reikia vengti saulėtomis dienomis, nes jame nemažai citrtinų aliejaus, kuris yra fototoksiškas ir naudoti 1-2 kartus per savaitę. Aš naudoju dažniau. Bet antrą kart nepirksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 21 kovo 2014 - 21:57
QUOTE(korespond @ 2014 03 21, 23:56)
Skaičiau kad šis kremas būtent tinka sausai odai, Papildyta:

Dušo gelis neblogas  drinks_cheers.gif , tik man per skystas, sakė greitai išeis nauja versija, bus tirštesnis.

Ant pacios kremo pakuotes raso- visu tipu odai. 4u.gif
O duso gelio pas mane tikriausiai jau ta nauja versija, nes buteliukas is tamsaus plastiko, o anksciau kiek maciau, buvo skaidrus.
Atsakyti
Zuika puika, o kaip palygintumėt jojobos aliejų plaukams ir JMO aliejuką? Pamenu, rods patiko jis jums labai, tai įdomu, kuris dabar labiau patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 03 22, 00:24)
Zuika puika, o kaip palygintumėt jojobos aliejų plaukams ir JMO aliejuką? Pamenu, rods patiko jis jums labai, tai įdomu, kuris dabar labiau patinka ax.gif

Sunku pasakyti... Abu panasu efekta duoda, bet Vivi daugiau nei per pus pigiau kainuoja. JMO skystesnis, gal maziau reikia, skaniau kvepia. smile.gif Turbut kai visa buteliuka isnaudosiu tvirtesne nuomone turesiu, kol kas abu vienodai geri. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 22, 14:21)
Sunku pasakyti... Abu panasu efekta duoda, bet Vivi daugiau nei per pus pigiau kainuoja. JMO skystesnis, gal maziau reikia, skaniau kvepia. smile.gif Turbut kai visa buteliuka isnaudosiu tvirtesne nuomone turesiu, kol kas abu vienodai geri.  ax.gif  4u.gif

Būtinai parašykit nuomonę, kai užbaigsit visą buteliuką 4u.gif Aš gundausi JMO aliejumi, bet kaip 15ml buteliukui išties nelabai pigiai kainuoja, tai galvoju ar tikrai apsimoka tokią sumą mokėti, ar galima rasti ir pigesnių bei vienodai gerų alternatyvų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 23:16)
Ant pacios kremo pakuotes raso- visu tipu odai. 4u.gif
O duso gelio pas mane tikriausiai jau ta nauja versija, nes  buteliukas is tamsaus plastiko, o anksciau kiek maciau, buvo skaidrus.


Rašo, bet išstudijavus sudėtį , rekomenduojama sausai odai.

Gelis ir pas mane tamsiame butelyje, bet skystokas.
Atsakyti
Labas visoms mirksiukas.gif

Daugiau apie natūralią kosmetiką ir VIVI produktus galima sužinoti rengiamuose seminaruose thumbup.gif
Registracija nr. 8 šeši 11 24600 smile.gif
Atsakyti