Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: VIVI. kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2
Sela:)
Vakar Kaune prodoj užmačiau VIVI. kosmetiką. Konsultantės kalbėjo labai gražiai biggrin.gif sakė, kad kosmetikos sudety tik nekenksmingi ingredientai. thumbup.gif Nors tai dar neseniai susikūrusi įmonė, gal kas jau naudojote jų produkcią? kokie atsiliepimai?
kornelija.k
Sveiki 4u.gif

aš esu iš VIVI gimtinės - Alytaus smile.gif Turiu keletą jų gaminių ir man visai patiko. Gal kartais reikia priprasti prie kvapo, nes nėra jokių super duper saldumų, bet tarkim kūno kremas su šilko peptidais, kurį šiuo metu naudoju, man labai patinka. Dar pradėjau indų ploviklį naudoti, kol kas patenkinta, nereikia pilti pusė buteliuko, kad vieną puodą išplauti smile.gif
Vienu žodžiu man patiko, ir natūralu, ir lietuviška (juo labiau iš mano miesto biggrin.gif ), ir dizainas ir kaina super thumbup.gif
fortuneafilius
Aš irgi galiu pagirti Vivi kremuką su šilku kūnui. Kvapas toks įdomesnis, bet kūnas tai labai švelnus po jo. Man tai labai patiko thumbup.gif Pirksiu dar.

illuminated
O kur dar galima įsigyt jų kosmetikos, pvz Klaipėdoje? Internetu neprekiauja?
dziubek
Taigi taigi, uzradau gera temute biggrin.gif . Internetu pirkti kaip suprantu dar negalima, yra tik ju psl. vivi.lt
Labai patiko pirmiausia ju parduotuves dizainas, produkcija labai graziai pateikta: stilinga, neperkrauta (megstu juoda- balta spalvas biggrin.gif ) ir konsultantes puikiai atlieka savo darba, buvau suzaveta issamiais paaiskinimais.
Neseniai ir as isigijau sio firmos kelis gaminius. "Tonika plaukams su alijosiaus ir ajurvediniu zoliu" misiniu- stiprinti plauku svogunelius. Kvepia labai maloniai, citrinomis, o poveikis bus matyt veliau g.gif .
Taip pat veidui maitinama nuo salcio ir vejo "sviestini krema su saltalankiais"- labai lengvas ir greitai isigeriantis, nepalieka jokio riebalo - kvapas vaisiniu kauliuku kazkoks.
Ir dar gavau megineli regeneruojancio kremo su SYN-AKE PEPTIDU- na sitas, zinokite labai fainas, o jau kvapas koks geras(astresnio kvapo megejoms). Zaibiskai neatjaunejau lotuliukas.gif , bet nors skaniai kvepiu lotuliukas.gif
Taip pat greitai isigeriantis ir nedaug reikia.

Beje, kainos man pasirode nebaisios kaip naturalios kosmetikos, dar per ivairius pristatymus galima isigyti ju kortele, su kuria -25% nuolaida, tai isvis neblogai.

OT REKLAMA PADARIAU gathering.gif

BUS IDOMU LAUKTI IR KITU ATSILIEPIMU drinks_cheers.gif
Zhaltvyksle
QUOTE(illuminated @ 2013 10 17, 12:03)
O kur dar galima įsigyt jų kosmetikos, pvz Klaipėdoje? Internetu neprekiauja?
*

Jau nebe naudinga, bet buvo šita kosmetika atvežta į parodą Grožis ax.gif
illuminated
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2013 10 21, 08:40)
Jau nebe naudinga, bet buvo šita kosmetika atvežta į parodą Grožis  ax.gif
*

Žinau, bet kai nevaikštau į tas parodas, tai ir nebuvo kaip nusipirkt ax.gif Tikiuosi su laiku pradės internetu bent prekiaut.
Sela:)
Na galiu ir as parasyti savo atsiliepimus apie jau ismegintas priemones. Labai patiko roziu serumas veidui ir greipfrutinis duso gelis, po ju oda kaip aksomine. thumbup.gif
smiolga
Labas damos. VIVI kosmetika Klaipedoje yra - Rimi parduotuve, prie 3 poliklinikos. Atrodo kad dirba iki 18 valandu smile.gif gavau krema mėginuką, kol kas nebandžiau , 4u.gif Kas išbande kosmetika,
illuminated
QUOTE(smiolga @ 2013 10 23, 07:22)
Labas damos. VIVI kosmetika Klaipedoje yra - Rimi parduotuve, prie 3 poliklinikos. Atrodo kad dirba iki 18 valandu smile.gif gavau krema mėginuką, kol kas nebandžiau , 4u.gif Kas išbande kosmetika,
*

Rimtai? bigsmile.gif Reiks apsilankyti tuomet, truputį nepatogioj vietoj tik biggrin.gif
linnazz
Jungiuosi prie atsiliepimų apie VIVI. Esu iš Kauno, pirkau savanorių pr. BIOSHOP parduotuvėj.
Išbandžiau veido kaukytę su žaliąja arbata, tai tikrai patiko smile.gif Atšviežina puikiai. Vyšnių kremo dovanų mėginuką davė, tai gal tas kvapas kiek neįprastas, bet jaučiasi oda tokia pamaitinta...
Zviro
man viskas ka esu bandziusi is vivi patiko, labai patiko soliariumo kremas apelsinu kvapo. Cia naturali kosmetika tik prie jos reikia priprasti, nes ji neturi dazikliu, kvapikliu ir kitokiu blogybiu smile.gif pirksiu dar ne karta, su lojalumo kortele kaina tikrai gera gaunasi smile.gif
rasabakiene
QUOTE(Zviro @ 2013 11 25, 13:59)
man viskas ka esu bandziusi is vivi patiko, labai patiko soliariumo kremas apelsinu kvapo. Cia naturali kosmetika tik prie jos reikia priprasti, nes ji neturi dazikliu, kvapikliu ir kitokiu blogybiu smile.gif pirksiu dar ne karta, su lojalumo kortele kaina tikrai gera gaunasi smile.gif
*

Gal galima placiau, ka butent esate bandziusi, ir kaip patiko? 4u.gif
bonza
o kaip ju kortele gauti?
Rugiaveideee
Daug ką turiu iš VIVI. Žadu it toliau joje pirkti. Tik va šampūnas su balzamu nepasiteisino. Atidaviau dukrai sakau gal jai tiks. Deja ji atidavė pabandžius draugei. Kaip draugei jau nežinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bonza @ 2013 11 25, 14:12)
o kaip ju kortele gauti?
*

Pas juos parduotuvėj nusiperki, kaip ir visur mirksiukas.gif
dziubek
QUOTE(bonza @ 2013 11 25, 14:12)
o kaip ju kortele gauti?
*

Parduotuvese vyksta pristatymai, kuriu metu kortele galima isigyti nemokamai, siaip galima ir nusipirkti parduotuvej ju, atrodo 10lt kainuoja.

Nesenai isigijau koncentruota indu plovikli, gal per daug prasiskiedziau, kad nelabai putoja, bet nuvalo gerai riebaliukus nuo indu. Reikes maziau parskiesti kita karta. Kvapas citrusinis- neblogas.
LiLeDoViLe
Labas visoms,
Aš tapau VIVI produktų superfanė thumbup.gif
O kortelę gavau nusipirkusi produktų už 50Lt. Verta - nes sutaupote 25% pirkinio vertės.
Išmėginau šampūnus, kondicionierių paukams. Pačios plaukai labai ilgi - bet dabar šlapių plaukų šukavimas man jau nebe problema! bigsmile.gif
turiu kakavos dušo gelį - vaikams mano ypač patinka kvapas. O ir pačiai išsimaudžius - oda tampa švalni kaip vaiko!
Nesitikėjau, kad skalbimo priemonė bus tokia efektyvi! Vonioje dar turiu kreminį muilą - išmėginau abrikosinį, o dabar nusipirkau sviestmedžio. Nerealus!!!
Vyrui nupirkau kremą vyrams. Pati naudoju universalų balzamą veidui.
Visa šeima patenkinta, o aš kaip mama, žmona ir moteris - džiaugiuosi, kad naudojamos priemonės iš natūralių ingridientų ir saugios wub.gif
Rekomenduoju.
Zviro
Veido prausikli, sampunus, prausimosi putas veidui, vysniu krema, sampunas man tiko ir patiko. Man viskas patinka, tikrai tik geriausi zodziai.
DiKu
Sveikos VIVI gerbėjos 4u.gif Prisijungiu ir aš į Jūsų ratelį. Tik patys geriausi atsiliepimai apie veido kremą su graikiniais riešutais. Mėginuką bandžiau šilko kremo drėkinamo ir patiko bigsmile.gif
Man dabar VIVI geriausi iš lietuviškų kremų. Bandysim produkciją pirkti pastoviai. Mickevičiaus g. firminėje parduotuvėje dirba labai šaunios jaunos merginos, tik galėtų daugiau mėginukų duoti pabandymams mirksiukas.gif
DiKu
QUOTE(Zviro @ 2013 12 08, 20:09)
Veido prausikli, sampunus, prausimosi putas veidui, vysniu krema, sampunas man tiko ir patiko. Man viskas patinka, tikrai tik geriausi zodziai.
*

Kokį šampūną pirkote?
Ašara
Kaune Mickeviciaus g. 27 atsidare VIVI kosmetikos parduotuve. Pardavejos vakar paprasiau, tai ipyle medetku kremo i mano maza indeli- kremas labai patiko, tik kad brangus-103lt . dar gavau meginuka graikiniu riesutu kremo, sake jis itin tinkamas pries makijaza-siandien isbandysiu. del nuolaidu koreteliu situacija tokia-si menesi galima nusipirkt ja uz 20lt, iprasta kaina-40lt. kadangi madetku krema vistiek pirksiu, tai kaip supratau, kortele gausiu. su kortele kainos apie 30% mazesnes.
Eneila
Sveikos, pirkau krema su silku ir medetkomis, drekina gerai, po to svelnus veidas jauciasi. Taip pat maitinama abrikosu krema, man jis siek tiek per riebus atrodo, sunkiai tepasi, daug reikia, gal del to, kad maitinamasis g.gif
Idomu ar tu priemoniu sudetis tikrai naturali? nes dabar daug kas taip skelbia, bet kai pradedi aiskintis kas yra sudetyje, tai ir randi visokiu "gerybiu"
Eneila
QUOTE(Eneila @ 2014 01 28, 17:27)
Sveikos, pirkau krema su silku ir medetkomis, drekina gerai, po to svelnus veidas jauciasi. Taip pat maitinama abrikosu krema, man jis siek tiek per riebus atrodo, sunkiai tepasi, daug reikia, gal del to, kad maitinamasis g.gif
Idomu ar tu priemoniu sudetis tikrai naturali? nes dabar daug kas taip skelbia, bet kai pradedi aiskintis kas yra sudetyje, tai ir randi visokiu "gerybiu"
*

Na pasidomejau VIVI abrikosu kremo sudetimi. Is esmes sudetis gera, taciau yra siokiu tokiu kabliuku: Butylene Glycol- naftos sintezės produktas, Limonene - kvapniosios medžiagos, kancerogenai, Geraniol - šiaip saugus, bet turėtų vengti tie, kas turi alergiją kvapams/kvepalams. Kai kurie kiti produktai irgi gali sukelti alergines reakcijas ar dirginti oda. Bet tai palyginti niekas pries kitu firmu naudojamus priedus.
illuminated
QUOTE(Eneila @ 2014 01 28, 19:29)
Na pasidomejau VIVI abrikosu kremo sudetimi. Is esmes sudetis gera, taciau yra siokiu tokiu kabliuku: Butylene Glycol- naftos sintezės produktas, Limonene - kvapniosios medžiagos, kancerogenai, Geraniol - šiaip saugus, bet turėtų vengti tie, kas turi alergiją kvapams/kvepalams. Kai kurie kiti produktai irgi gali sukelti alergines reakcijas ar dirginti oda. Bet tai palyginti niekas pries kitu firmu naudojamus priedus.
*

Tiek Limonene, tiek Geraniol beveik visada galima rasti natūraliuose produktuose, tai et. aliejuose randami ingredientai. O dėl Butylene Glycol, tai nežinau.. g.gif Gal jų pačių reikia teirautis, kodėl tokį ingredientą galima rasti jų produktuose - juk save jie vadina visiškai natūraliu gamintoju. Nežinojau net šito, mane dominančių produktų sudėtys geros.
illuminated
Mestelsiu vis dėlto akmenį į VIVI daržą, sakyčiau, labai labai sunervino.
O viskas prasidėjuo nuo to, kad sudomino mane jų Prausimo putos veidui. Pačios prausiklis ėjo į pabaigą, tai galvojau užeit į jų parduotuvę (kuri tikrai toli nuo mano gyvenamos vietos Klaipėdoje) ir nusipirkt. Pasakė, kad neturi ir turėtų gauti poros dienų bėgyje patį produktą, pakuotes ir išpilstyti, ir liepė ateiti po poros dienų. Atėjus dar kartą pradėjo aiškinti pardavėja, kad patį prausiklį turi, tačiau neturi pakuočių, kad kaip ten juos "paveda" tie tiekėjai iš Anglijos (kaip suprantu), tiek ilgai laukti reikia ir liepė ateiti kitos savaitės antroje pusėje, t.y. maždaug šiomis dienomis. Jau ne juokais sunervino, bet tiek to, kuomet norisi produktą išbandyti, galima dar kiek palūkėti. Tačiau didžiausias siurprizas laukė šiandien, kuomet atėjus ant durų tebuvo pakabintas užrašas, skelbiantis, kad parduotuvė išvis uždaryta ir atsidarys berods vasario 3 bigsmile.gif Prieš einant apie tą uždarymą nebuvo nė karto užsiminta, viso ko rezultate sugaišau čiut ne daugiau nei 2 savaites belakstydama šaltu oru į kitą miesto galą ir likau be norimos prekės. doh.gif Pačios prausiklis jau senai pasibaigė, nieko nepirkau vien norėdama išbandyti šį gaminį, bet juk negali būti visų geležinė kantrybė. Nežinau ar apsimoka jiems rašyti ir reikšti savo nepasitenkinimą, vargiai ar jiems ten baisiai rūpi biggrin.gif Abejoju ar dar kurį laiką kelsiu ten koją, gal nebent ateity kada ax.gif
Eneila
QUOTE(illuminated @ 2014 01 28, 20:50)
juk save jie vadina visiškai natūraliu gamintoju. Nežinojau net šito, mane dominančių produktų sudėtys geros.
*

Tai va, man irgi tas uzkliuvo, kaip tik buvau pas juos daryt veido odos tyrima, tik tuo metu dar sudeties nenagrinejau. Kita kart kaip lankysiuos, butinai uzklausiu.
Gijūnė
Sveiki, naudoju VIVI soliariumą kremą, kuris tikrai puikus. Nuostabiai kvepia, labai gerai susigeria, po soliariumo nelieka nemalonaus "degėsių" kvapo. Patinka ir VIVI indų ploviklis, riebalus tirpdo tikrai gerai, malonaus, neerzinančio kvapo.
Kaip kažkas minėjo, parduotuvėse konsultantės labai malonios ir suteikia daug informacijos, tačiau jų suteikta informacija apie skalbimo želę (kibiriuke) nepasitvirtino. Panelė pabrėžė, kad priemonę galima dėti tiesiai į būgną, nebūtinai į stalčiuką, po ko teko dvi mašinas perskalbt, nes visi tamsūs drabužiai buvo apvelti. Priemonę dedant į stalčiuką, kartais irgi apvelia. Todėl daugiau nepirksiu arba pirksiu skystą priemonę, kurios šiuo metu nėra prekyboje.
Baisiai esu nusivylusi alyvuogių šampūnu, kuris, priešingai nei nurodė konsultantė, stipriai apsunkina plaukus, jie labai sunkiai džiūsta ir jau būna riebaluoti dar iki galo jų neišdžiovinus sad.gif Alyvuogių kondicionierius neblogas, tačiau niekuo neypatingas. Intymios higienos putos taip pat neblogos, galbūt kvapas man ne itin...
Šiaip esu nusiteikus pabandyti daugiau smile.gif Tiesa, dantų šepetėliai puikūs.
DiKu
QUOTE(Gijūnė @ 2014 02 15, 21:45)
Sveiki, naudoju VIVI soliariumą kremą, kuris tikrai puikus. Nuostabiai kvepia, labai gerai susigeria, po soliariumo nelieka nemalonaus "degėsių" kvapo. Patinka ir VIVI indų ploviklis, riebalus tirpdo tikrai gerai, malonaus, neerzinančio kvapo.
Kaip kažkas minėjo, parduotuvėse konsultantės labai malonios ir suteikia daug informacijos, tačiau jų suteikta informacija apie skalbimo želę (kibiriuke) nepasitvirtino. Panelė pabrėžė, kad priemonę galima dėti tiesiai į būgną, nebūtinai į stalčiuką, po ko teko dvi mašinas perskalbt, nes visi tamsūs drabužiai buvo apvelti. Priemonę dedant į stalčiuką, kartais irgi apvelia. Todėl daugiau nepirksiu arba pirksiu skystą priemonę, kurios šiuo metu nėra prekyboje.
Baisiai esu nusivylusi alyvuogių šampūnu, kuris, priešingai nei nurodė konsultantė, stipriai apsunkina plaukus, jie labai sunkiai džiūsta ir jau būna riebaluoti dar iki galo jų neišdžiovinus sad.gif Alyvuogių kondicionierius neblogas, tačiau niekuo neypatingas. Intymios higienos putos taip pat neblogos, galbūt kvapas man ne itin...
Šiaip esu nusiteikus pabandyti daugiau smile.gif Tiesa, dantų šepetėliai puikūs.
*

Aš tą patį pagalvojau apie alyvuogių šampūną, kad bus sunkus. Logiška, jei plaukai linkę riebaluotis tai jis tikrai netinka smile.gif
Gijūnė
Mane pardavėja užtikrino, kad alyvuogių pas populiariausias, geriausias ir tikrai neapsunkina plaukų. Mano plaukai nėra linkę riebaluotis, plaunu kas 3 dieną juos, tačiau šitas šampūnas netiko baisiai. Esu bandžius UOGA UOGA šampūną kažkurį, taip pat netiko, tačiau ne taip drastiškai. Paskutinius metus naudojau Loccitane, kuris tiko idealiai, gaila prie žymiai pigesnio VIVI nepavyko pereiti.
DiKu
Nupirkau dukrai kreminį dezodorantą (juodas buteliukas) thumbup.gif Ji paauglė, turi problemų su prakaitavimu, panaudojusi pareiškė, jog tai pats geriausias ką naudojo iš pirktų Lietuvoje. Susigeria į kūną, kvapas malonus neerzinantis ir kas SVARBIAUSIA netepa rūbų!!!! Nes reklamuojamieji per TV jos juodus megztukus, maikutes sutepdavo baltais šmorais (nors pagal reklamą netepa rūbų doh.gif ). VIVI kreminį dezodorantą rekomenduojam 4u.gif
slitka
sveikos, pakomentuosiu kelis produktus is vivi smile.gif

labiausiai patikusi tai veido kauke "Juodoji kauke veidui" su juoduoju purvu, niu suoper dalykelis, mano sausoka oda, kartais ir paberia, tai si kauke man labai tinka, o spuogelius net padziovina, dedu dideli pliusa 4u.gif

taip pat isigyjau maitinama graikisku riesutu krema, neblogas, atrodo toks stangrinantis

ir sampunas su kokosu aliejumi ir betakarotinu sausiems plaukams, sampunas kaip sampunas

labai noreciau isbandyti kazka paakiams, gal kas ka bandet, pirkot, kiek kainavo ir pan?
DiKu
QUOTE(slitka @ 2014 02 21, 18:01)
sveikos, pakomentuosiu kelis produktus is vivi smile.gif

labiausiai patikusi tai veido kauke "Juodoji kauke veidui" su juoduoju purvu, niu suoper dalykelis, mano sausoka oda, kartais ir paberia, tai si kauke man labai tinka, o spuogelius net padziovina, dedu dideli pliusa 4u.gif

taip pat isigyjau maitinama graikisku riesutu krema, neblogas, atrodo toks stangrinantis
ir sampunas su kokosu aliejumi ir betakarotinu sausiems plaukams, sampunas kaip sampunas

labai noreciau isbandyti kazka paakiams, gal kas ka bandet, pirkot, kiek kainavo ir pan?
*

Sveika, atsakau į užklausimą mirksiukas.gif Pirkau ir aš Graikinių riešutų kremą veidui - geras +
paakiams kremas sunkus (norėčiau lengvesnės konsistencijos), bet žiemai g.gif tačiau dedu didelį - dėl tūrio 30 ml. doh.gif Kainos neprisimenu, nes su kortele nuolaida, pagal tūrį pigu. Manau paakių kremas ne super duper. Žiūrėsiu kada sunaudosiu visą kiekį (manau ne greitai) tada ir rezultatas bus aiškus. O logiškai mąstant tai kakofonija gaminti 30 ml. schmoll.gif Garsių firmų paakių kremukai po 10 ir 15 ml.
slitka
QUOTE(DiKu @ 2014 02 22, 12:08)
Sveika, atsakau į užklausimą  mirksiukas.gif  Pirkau ir aš Graikinių riešutų kremą veidui - geras +
paakiams kremas sunkus (norėčiau lengvesnės konsistencijos), bet žiemai  g.gif tačiau dedu didelį - dėl tūrio 30 ml.  doh.gif Kainos neprisimenu, nes su kortele nuolaida, pagal tūrį pigu. Manau paakių kremas ne super duper. Žiūrėsiu kada sunaudosiu visą kiekį (manau ne greitai) tada ir rezultatas bus aiškus. O logiškai mąstant tai kakofonija gaminti 30 ml. schmoll.gif Garsių firmų paakių kremukai po 10 ir 15 ml.
*

drinks_cheers.gif tikrai, kiek teko turet paakiu kremukus, tikrai mazi turiai, o tas 30 ml gal tikrai per daug, ir sunkiu nemegstu, o gal jie turi ne viena paakiu kremuku?jusiskis gal su peptidai ir kazkokiu ecoslim kompleksu?
DiKu
QUOTE(slitka @ 2014 02 22, 11:33)
drinks_cheers.gif  tikrai, kiek teko turet paakiu kremukus, tikrai mazi turiai, o tas  30 ml gal tikrai per daug, ir sunkiu nemegstu, o gal jie turi ne viena paakiu  kremuku?jusiskis gal su peptidai ir kazkokiu ecoslim kompleksu?
*

VOKŲ KREMAS
Su obuolių ekstraktu ir peptidais 30g 36 Lt.
Obuolių ekstraktas šviesina odą, rugiagėlių hidrola-tas turi raminantį poveikį. Jojobos aliejus žinomas kaip puiki drėkinamoji priemonė. "Ecoslim" komplek-so sudetinės dalys mažina maišelius ir tamsius ratilus po akimis, peptidai mažina raukšleles. (REKLAMA) rolleyes.gif
Paakių kremą gamina tik vieną. Kiek žinau ir suprantu tai pajuodę paakiai yra organizmo problema ir vargu bau ar kremas padės tai pašalinti mirksiukas.gif
slitka
QUOTE(DiKu @ 2014 02 22, 15:20)
VOKŲ KREMAS
Su obuolių ekstraktu ir peptidais 30g 36 Lt.
Obuolių ekstraktas šviesina odą, rugiagėlių hidrola-tas turi raminantį poveikį. Jojobos aliejus žinomas kaip puiki drėkinamoji priemonė. "Ecoslim" komplek-so sudetinės dalys mažina maišelius ir tamsius ratilus po akimis, peptidai mažina raukšleles. (REKLAMA) rolleyes.gif
Paakių kremą gamina tik vieną. Kiek žinau ir suprantu tai pajuodę paakiai yra organizmo problema ir vargu bau ar kremas padės tai pašalinti  mirksiukas.gif
*

supratau, aciu uz info 4u.gif
Eneila
Gal kuri bandet VIVI arjuvediniu zoliu krema? Teigia,kad jis maitina + gydo spuogelius
korespond
QUOTE(Eneila @ 2014 03 04, 18:41)
Gal kuri bandet VIVI arjuvediniu zoliu krema? Teigia,kad jis maitina + gydo spuogelius
*

Šitą kremą šiandien gavau dovanų parduotuvėje, perkant už 100 litų prekių išduodama nuolaidų kortelė ir dar dovana. Pabandysiu, parašysiu vėliau, labai keista spalva - toks tamsus, kvapas man nelabai, bet man visi tie natūralūs kremai nelabai patinka savo kvapais.
Eneila
QUOTE(korespond @ 2014 03 06, 15:09)
Šitą kremą šiandien gavau dovanų parduotuvėje, perkant už 100 litų prekių išduodama nuolaidų kortelė ir dar dovana. Pabandysiu, parašysiu vėliau, labai keista spalva - toks tamsus, kvapas man nelabai, bet man visi tie natūralūs kremai nelabai patinka savo kvapais.
*

Lauksim lauksim mirksiukas.gif del kvapo, tai taip, nelabai malonus, man dar nepatinka, kaip tie kremai tepasi: megstu, lengvos teksturos, "minkstus" kremukus
trixy
Gavau dovanų vokų kremą ir sviestinį. Sviestinis žiemą visai neblogai buvo, dabar gal kiek per riebus man. O vokų gal irgi paakiams sunkokas, tai aš juo veidą tepu ir džiaugiuosi smile.gif
Nirgundė
Isigijau per grupini SOLIARIUMO krema VIVI - siandien vaziuoju atsiimt 4u.gif Bandysim, rasysim atsiliepimus smile.gif
zuika_puika
Ateinu su atsiliepimais apie isbandytus VIVI produktus 4u.gif

Greipfrutu duso gelis. Turbut labiausiai is visu priemoniu patikes. smile.gif Labai gerai putoja, malonaus citrusu kvapo. Gana skalsiai naudojasi, odos nesausina, toks kokio ir ieskojau. thumbup.gif
Tonikas plaukams (su ajurvedinem zolem ir alijosium). Irgi labai patinka, (jau atradau buda kaip i tas saknis ji imasazuoti) smile.gif) Kvapas labai primena kazkuri JMO sampuna (gal ta su nakvisu aliejum). Del poveikio anksti spresti, bus matyti ateityje.
Prausimosi putos veidui su silko peptidais. Tokios gana svelnios pasirode (turiu kitas ekologiskas, giliau valancias). Odos nesausina, svariai nuprausia makiazo likucius (blakstienu tusui nuvalyti naudoju alieju). Apibendrinant - neypatingos, nieko blogo, bet nieko ir labai gero.
Losjonas/kremas kunui (su kokosais ir sviestmedziu). Naudoju kaip ranku krema (nes reikejo ranku kremo, o is Vivi pasiroe labai skystas, mazai maitinantis, tai emiau si losjona). Labai malonus kvapas, toks vos vos kokosinis, bet tie kokosai tokie ne sintetinio kvapo, kaip buna daugumoj priemoniu. Lengvai isigeria. Kad butu super maitinantis ar drekinantis nepasakyciau, bet toks nieko, visai smagiai naudojasi. Kuno tept nebandziau, nors gal ir tinkamesnis butu..
Jojobos aliejukas. Naudoju plauku galiukams. Nesuriebaluoja plauku. Gana tirstos konsistencijos (turiu kitos firmos jojobos al. tai jis labai skystas, ne taip gerai apsaugo galiukus nuo skilinejimo), man labai patinka. Patogi pakuote.
Ajurvediniu zoliu veido kremas. Si gavau dovanu. Raso, kad tinkamas visiem odos tipams, bet nesutikciau. Sausesnei odai tikrai netiktu. Mano oda misri, kremas labai greitai geriasi, truputi jauciasi odos tempimas. Jei iskarto netepu pudros, - veliau ji sunkiai dengiasi, neina graziai isskirstyti ant veido. (Kvapas, spalva ir konsistencija man primena viena Aubrey Organics drekinamaji krema.) Sis kremas turbut maziausiai patiko is visu Vivi produktu kuriuos bandziau, nera blogas, gal tiesiog mano odai nelabai tinkamas. ax.gif
Dar isbandziau Vysniu krema (turejau meginuka). Sis labiau patiko uz ajurvedini, labiau maitinantis, nors gana lengvas. Bet visos pakuotes turbut nepirkciau.
Tai tokie ispudziai. Dabar manau, kad ateityje tikrai pirksiu duso geli ir plauku tonika, o kitas priemones reikia ilgesni laika panaudoti, kad susidaryciau galutine nuomone. 4u.gif
korespond
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 17:35)
Ateinu su atsiliepimais apie isbandytus VIVI produktus  4u.gif

Ajurvediniu zoliu veido kremas. Si gavau dovanu. Raso, kad tinkamas visiem odos tipams, bet nesutikciau. Sausesnei odai tikrai netiktu. Mano oda misri, kremas labai greitai geriasi, truputi jauciasi odos tempimas. Jei iskarto netepu pudros, - veliau ji sunkiai dengiasi, neina graziai isskirstyti ant veido. (Kvapas, spalva ir konsistencija man primena viena Aubrey Organics drekinamaji krema.) Sis kremas turbut maziausiai patiko is visu Vivi produktu kuriuos bandziau, nera blogas, gal tiesiog mano odai nelabai tinkamas.    ax.gif

*

Skaičiau kad šis kremas būtent tinka sausai odai, o kitų tipų odai gali kimšti poras, yra erzinančių ingredientų, netinka alergiškai odai. Mano oda normali - mišri, nealergizavo, bet ir vartojau trumpai.
Papildyta:
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 17:35)
Greipfrutu duso gelis. Turbut labiausiai is visu priemoniu patikes. smile.gif Labai gerai putoja, malonaus citrusu kvapo. Gana skalsiai naudojasi, odos nesausina, toks kokio ir ieskojau.  thumbup.gif
Tonikas plaukams (su ajurvedinem zolem ir alijosium). Irgi labai patinka, (jau atradau buda kaip i tas saknis ji imasazuoti) smile.gif) Kvapas labai primena kazkuri JMO sampuna (gal ta su nakvisu aliejum). Del poveikio anksti spresti, bus matyti ateityje.

*

Dušo gelis neblogas drinks_cheers.gif , tik man per skystas, sakė greitai išeis nauja versija, bus tirštesnis.
Tonikas plaukams taip pat per trumpai naudoju, kad pasakyti poveikį, kartu naudoju ir kitas priemones nuo slinkimo, tai plaukai tikrai beveik nustojo slinkti, sužinojau, kad jo reikia vengti saulėtomis dienomis, nes jame nemažai citrtinų aliejaus, kuris yra fototoksiškas ir naudoti 1-2 kartus per savaitę. Aš naudoju dažniau. Bet antrą kart nepirksiu.
zuika_puika
QUOTE(korespond @ 2014 03 21, 23:56)
Skaičiau kad šis kremas būtent tinka sausai odai, Papildyta:

Dušo gelis neblogas  drinks_cheers.gif , tik man per skystas, sakė greitai išeis nauja versija, bus tirštesnis.
*

Ant pacios kremo pakuotes raso- visu tipu odai. 4u.gif
O duso gelio pas mane tikriausiai jau ta nauja versija, nes buteliukas is tamsaus plastiko, o anksciau kiek maciau, buvo skaidrus.
illuminated
Zuika puika, o kaip palygintumėt jojobos aliejų plaukams ir JMO aliejuką? Pamenu, rods patiko jis jums labai, tai įdomu, kuris dabar labiau patinka ax.gif
zuika_puika
QUOTE(illuminated @ 2014 03 22, 00:24)
Zuika puika, o kaip palygintumėt jojobos aliejų plaukams ir JMO aliejuką? Pamenu, rods patiko jis jums labai, tai įdomu, kuris dabar labiau patinka ax.gif
*

Sunku pasakyti... Abu panasu efekta duoda, bet Vivi daugiau nei per pus pigiau kainuoja. JMO skystesnis, gal maziau reikia, skaniau kvepia. smile.gif Turbut kai visa buteliuka isnaudosiu tvirtesne nuomone turesiu, kol kas abu vienodai geri. ax.gif 4u.gif
illuminated
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 22, 14:21)
Sunku pasakyti... Abu panasu efekta duoda, bet Vivi daugiau nei per pus pigiau kainuoja. JMO skystesnis, gal maziau reikia, skaniau kvepia. smile.gif Turbut kai visa buteliuka isnaudosiu tvirtesne nuomone turesiu, kol kas abu vienodai geri.  ax.gif  4u.gif
*

Būtinai parašykit nuomonę, kai užbaigsit visą buteliuką 4u.gif Aš gundausi JMO aliejumi, bet kaip 15ml buteliukui išties nelabai pigiai kainuoja, tai galvoju ar tikrai apsimoka tokią sumą mokėti, ar galima rasti ir pigesnių bei vienodai gerų alternatyvų ax.gif
korespond
QUOTE(zuika_puika @ 2014 03 21, 23:16)
Ant pacios kremo pakuotes raso- visu tipu odai. 4u.gif
O duso gelio pas mane tikriausiai jau ta nauja versija, nes  buteliukas is tamsaus plastiko, o anksciau kiek maciau, buvo skaidrus.
*

Rašo, bet išstudijavus sudėtį , rekomenduojama sausai odai.

Gelis ir pas mane tamsiame butelyje, bet skystokas.
LiLeDoViLe
Labas visoms mirksiukas.gif

Daugiau apie natūralią kosmetiką ir VIVI produktus galima sužinoti rengiamuose seminaruose thumbup.gif
Registracija nr. 8 šeši 11 24600 smile.gif
Petitgrain
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2014 03 23, 15:44)
Labas visoms  mirksiukas.gif

Daugiau apie natūralią kosmetiką ir VIVI produktus galima sužinoti rengiamuose seminaruose  thumbup.gif
Registracija nr. 8 šeši 11 24600 smile.gif
*

Rašiau email jiems, bet neatsako jau apie savaitę smile.gif
Gal daugiau info apie tuos seminarus?
LiLeDoViLe
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 24, 23:04)
Rašiau email jiems, bet neatsako jau apie savaitę  smile.gif
Gal daugiau info apie tuos seminarus?
*

Petitgrain, paskambinkite nurodytu numeriu - bus greičiau.
O susirinkusioms dar ir produkcijos mėginių duoda 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.