Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Na ir man teko susidurt su ta bedele,as tai gerai jauciuosi,nueinu pas gyditoja,blyn spaudimas sukiles,slapime rado baltymo, verysad.gif ,taciau as kad ir yra tas spaudimas gerai jauciuosi,pagulde i ligonine,lasino magni sad.gif ,kelias dienas,paskui is Siaulių isveze su greitaja i Kauna,o nestumas dar mazas tik 32savaites,tai va sulaukus 33 savaiciu,padare cezari,tik po jo spaudimas nekrito ,kiso daug vaistu,sake kad dabar ir turesiu ta spaudima,tai va ligoninej praleidom 2 menesiukus,bet greiciau auginom ten dukryte,o ne del manes,isleidziant man prirase kruva receptu,bet tik isejus is ligonines nepirkau jokiu vaistu,o po 2 dienu spaudimas savaime susitvarke smile.gif ,tai va ir as taip manau kad cia reikia laiko ir ramybes.
Atsakyti
QUOTE(zivukas @ 2005 06 27, 09:35)
sveikos, nėštukės‼

esu nėščia jau 7-a savaitė ir niekaip negaliu mėgautis nėštumu, nes kiekvieną rytą pradedu sunkiu pykinimu, vėmimu. akyse žaliuoja, galva sukasi, darbe vaikštau sienas ramstydama  verysad.gif  paskaičiau ankstesniuose pokalbiuose, kad tokią būseną gali passtiprinti vitaminai nėščiosioms (geriu Materną). gal kas patars, kaip pagerinti savijautą? labai lauksiu nuomonių  4u.gif


Kai pykina,vemiama,gydytojai dažniausiai pataria laikinai negerti vitaminų,o nusipirkti atskirai folio rūgšties,kiek sumažiną pykinimą,nors man tas nepasiteisino,vėmiau kiaurą parą.
Turbūt ne viena jau rašė,kad tik prabudus geriausia užkramsnoti kąnors kieto - sausainių,riestainių,sumuštiniai tinka,svarbu,kad pirmiausia užkramsnotum ne vaisių ir ne atsigertum.Bent jau man tuomet viskas baigdavosi linksmybėmis tuolete.Vanduo labai skatindavo vėmimą,tai galėdavau gerti tik šiltą arbatą.Jokių kompotų,sulčių,kt.gėrimų negalėdavau,nes viskas visvien atsidurdavo šikinyke.
Atsakyti
man padėdavo džiuvėsiai su arbata pusryičams,man juos atnešdavo į lovą blush2.gif
Atsakyti
Man padedavo zalia morka ir vanduo su isspausta citrina.
Atsakyti
Noriu paklausti, čia jūs tiek patirties turit: o tai ką daryti, jei reikia eiti į darbą, o pirmus kelis mėnesius pykina ir dar kai kada ir vemti reikia??? Kaip jūs, moterys, su šiuo dalyku tvarkėtės??? Nes truputį baugina pagalvojus, jei patojus reiks skambinti į darbą ir dažnai atsiprašinėti (tikiuosi, gal būsiu iš tų, kurių nepykins)... Bet pasiruošti tam reikia. Būčiau labai dėkinga už patarimus...
Atsakyti
Mane pykindavo pirmame menesyje, bet nevemdavau... ax.gif
sako kitos po 3 menesiu pradeda... doh.gif tikiuosi busiu is tu kurios tvirtai ir be vemimu issilaiko iki pat galo blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 26, 12:14)
Mane pykindavo pirmame menesyje, bet nevemdavau...  ax.gif
sako kitos po 3 menesiu pradeda...  doh.gif  tikiuosi busiu is tu kurios tvirtai ir be vemimu issilaiko iki pat galo  blush2.gif  nestuke.gif

O man su pirmu nėštumo kartais, bet retai pykino, o va jau su antru doh.gif tai siaubas, sakiau visus kampus apvemsiu blush2.gif košmaras kažkoks ir tik ketvirtam mėn praėjo, nu ir svorio kiek daug numečiau doh.gif
Papildyta:
Dėl pykinimo man teko net iš darbo atsiprašinėti, negalėjau visai dirbti doh.gif
Atsakyti
Magna ale žinok kai tampi neščia taip pradeda rūpėti tas pilvūzas ir taip dzin darosi ka pagalvos šefas wub.gif
va aš beveik 3 savaites gulejau namie. ir nei kiek nesijaučiu kalta. žinau kad taip geriau mažlyliui.
va o dėl pykinimo darbe- man padeda imbiero arbata (pusė šaukštelio imbiero miltelių ir medaus šaukštas) ir maisto stalčiui visad turiu smile.gif
Atsakyti
Del maisto stalciuj, tai palaikau 100% thumbup.gif . O del imbiero arbatos tai mano patirtis tokia: per pirma nestuma kai vemiau toliau negu kad matau blink.gif , bandziau su tais milteliais, tai jie man taip puikiai vemima skatino, jau vien kvapo pakakdavo. O per dabartini jau buvau gudresne-perki imbiero sakni darzoviu skyriuje, patarkuoji ar padrozi ir verdi arbaciuke ant ugnies, pakui dar citrinos grezineli galima, tikrai veikia thumbup.gif Dziovinti ir smulkinti milteliai kazkoki bjauru prieskoni turi, o be to jie per smulkus, kad nusikostu...
Atsakyti
Mum nestuke.gif jau beveik 30sav. ir buvo gal 5 kartus tik supykine thumbup.gif
o jusu kai paskaiciau doh.gif nieko sau....net nebuciau pagalvojus ,kad taip ziauriai buna g.gif
Laikykites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mane tai visa diena pykina unsure.gif
Bet vemti nevemiu, tokia visa diena ir
vaikstau nei vemti nei ne...
O kai nulekiu iki wc be reikalo...
As dar cia naujoke ax.gif tik papildziau jusu
gretas.
O ar tiesa, kad po trecio menesiuko viskas
praeina?
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 03 07, 14:29)
Mane tai visa diena pykina  unsure.gif
Bet vemti nevemiu, tokia visa diena ir
vaikstau nei vemti nei ne...
O kai nulekiu iki wc be reikalo...
As dar cia naujoke  ax.gif  tik papildziau jusu
gretas.
O ar tiesa, kad po trecio menesiuko viskas
praeina?

na kiekvienai skirtingai nestuke.gif
man mazdaug tie pykinimai irgi buvo apie 3men bet nevemdavau o veliau praejo ir nebepasikartojo tik va tuos 3men nieko negalejau valgyt tai numeciau nemazai svorio nestuke.gif o mums 21sav
Atsakyti