Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

QUOTE(Giedrushka @ 2006 10 27, 08:05)
Labas,
si ryt biski nesupratau.. ryte baisiausiai supykino.. taip kaip pacioj pradzioje nestumo... paskui isgeriau arbatos uzkandau sedau i masina ir pakeliui i darba jau galvojau stoti nes bus shakes....
darbe pykina jau zymiai maziau, ale kazkas tai ne taip..

kas cia gali buti kai jau toks nemazas nestumas?
siek tiek baugina, nes paskutini karta taip buvo kai buvo kokia 14 savaiciu..
leliukas juda pilvelyje ir atrodo viskas ok..



Man irgi nestumas buvo ipusejes, kai viena diena pasidare labai silpna, gerai, kad buvo galimybe kur prigulti, antraip buciau nuvirtusi doh.gif Gal ir tau panasiai? (tik skirtumas tas, kad pykina)
O gal ko nors negera uzvalgei?
Atsakyti
g.gif na gal... jau geriau..
o pradejo pykint ryte, tiksliau sutampe, nuo to kad dantis su pasta valiau.
nuo pastos pykino mane pradzioje apie 9,10,11 savaite.. o cia siandien kas tai nesupratau...

na tikiuosi jei pykina tokiam nestuma ir ne daznai o vat taip kaip man leliukui juk turbut nieko..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrushka @ 2006 10 27, 13:07)
g.gif na gal... jau geriau..
o pradejo pykint ryte, tiksliau sutampe, nuo to kad dantis su pasta valiau.
nuo pastos pykino mane pradzioje apie 9,10,11 savaite.. o cia siandien kas tai nesupratau...

na tikiuosi jei pykina tokiam nestuma ir ne daznai o vat taip kaip man leliukui juk turbut nieko..smile.gif


manau jeigu nieko daugiau nesidaro, tai neimk į galvą. Nėščia visgi nestuke.gif kitos gi būna vemia iki pat galo įskaitant gimdymą.
man buvo pora kartų iki vėmimo sutampę nei iš šio nei iš to (suvalgiau bananą, kurį ir šiaip gyvenime neretai valgiau), savaičių ne tiek daug buvo, bet ~16-17 (žodžiu irgi ne laikas pradėti vemti smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2006 10 06, 06:32)
siaubelis, kaip bloga, skrandį atrodo lyg kas draskytų ir kiaurą dieną be paliovos pykina, bet nevemiu, as dar taip kankinuos ne pilna savaite, bet zinokit jau su asarom keliuosi, nebepakeliama darosi, vaziuosiu pas gydytoją siandien, prasysiu kokiu homeopatinių ar dar kokių vaistų, o jie padeda? nes nei dirbt negaliu, nei namuose ką daryt, sėdi ir kankiniesi, ką daryt? nes net perteikt sunku kaip skauda ir kaip bloga, vis atrodo, kad va tuoj tuoj vemsi, seilės kaupiasi, nu bet nevimdo, išdandžiau ir arbatas ir grifruktus ir javainius ir sūresnius produktus, tai dar kol valgiau javaini, tai dar dar, tik sustojai ir vel, o kad negaliu daugiau ir pavalgyl, tuoj atrodo, kad persivalgius, tai dar blogiau darosi, mums dar tik 6 savaite

man irgi tas pats, jau puse savaites kankinusi su tuo blogumu, atrodo tuoj vemsiu,bet nevemiu... o darbe - tai gyvas kosmaras, net susikaupti negaliu. Stengiuosi gerti daug skysciu, ir valgau vaisius (jauciuosi kaip issiputus kaip balionas, o dar pilvuka pucia nerealiai), nes i normalu maista negaliu paziureti, o apie mesa tik pagalvojus jau supykina. Isivaizduoju ka tu jauti, nes ir as jau verkti noriu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 10 31, 20:58)
man irgi tas pats, jau puse savaites kankinusi su tuo blogumu, atrodo tuoj vemsiu,bet nevemiu... o darbe - tai gyvas kosmaras, net susikaupti negaliu. Stengiuosi gerti daug skysciu, ir valgau vaisius (jauciuosi kaip issiputus kaip balionas, o dar pilvuka pucia nerealiai), nes i normalu maista negaliu paziureti, o apie mesa tik pagalvojus jau supykina. Isivaizduoju ka tu jauti, nes ir as jau verkti noriu... unsure.gif



As ir kamuojuosi su istisiniu pykinimu kas ryta/diena/vakara doh.gif Nepykina, tik kai miegu. Stengiuosi daug vandens gerti, truputi (ir labai trumpam) padeda rugsti vaisine arbata arba vanduo su citrina. Tikiuosi, kad pykinimas nesites amzinai, nes jau visas pasaulis darosi nebemielas, ypac sunku darbe wub.gif
Na, laikomes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mst @ 2006 11 06, 14:30)
As ir kamuojuosi su istisiniu pykinimu kas ryta/diena/vakara doh.gif  Nepykina, tik kai miegu. Stengiuosi daug vandens gerti, truputi (ir labai trumpam) padeda rugsti vaisine arbata arba vanduo su citrina. Tikiuosi, kad pykinimas nesites amzinai, nes jau visas pasaulis darosi nebemielas, ypac sunku darbe wub.gif
Na, laikomes 4u.gif

Na man jau irgi praktiskai visalaika pykina. Prasideda ryte ir iki pietu, kol nepavalgau rimto maisto (kurio, beje isvis nesinori, ir valgau atbulais dantimis), bolga nerealiai. Po to vel uzeina baigiantis darbui ir visa kelia namo (t.y. 1 val su puse). O po to paskutinis pykinimas uzeina pies pat miega, tai bunu pikta kaip velnias. Zodziu mane kankina ne visa diena, truputi pertaukeliu duoda, bet iki pietu pradirbti labai sunku, tas laikas atrodo stovi vietoje ir susikaupti visai neiseina. As irgi noriu, kad greiciau praeitu, nes ir man nestumo dziaugsmas prapuoles kazkur toli toli. O tiek viskokiu kvapu aplinkui, nuo kuriu irgi purto. I mesa, zuvi ir sokolada jau tris savaites net paziureti negaliu, tai valgau kol kas tik vaisius, darzoves ir bulves, ar ryzius valgau sad.gif
P.S. man ryte padeda avizu kose (kiokiom trim valandom) ir juoda arbata.
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2006 10 06, 09:32)
siaubelis, kaip bloga, skrandį atrodo lyg kas draskytų ir kiaurą dieną be paliovos pykina, bet nevemiu, as dar taip kankinuos ne pilna savaite, bet zinokit jau su asarom keliuosi, nebepakeliama darosi, vaziuosiu pas gydytoją siandien, prasysiu kokiu homeopatinių ar dar kokių vaistų, o jie padeda? nes nei dirbt negaliu, nei namuose ką daryt, sėdi ir kankiniesi, ką daryt? nes net perteikt sunku kaip skauda ir kaip bloga, vis atrodo, kad va tuoj tuoj vemsi, seilės kaupiasi, nu bet nevimdo, išdandžiau ir arbatas ir grifruktus ir javainius ir sūresnius produktus, tai dar kol valgiau javaini, tai dar dar, tik sustojai ir vel, o kad negaliu daugiau ir pavalgyl, tuoj atrodo, kad persivalgius, tai dar blogiau darosi, mums dar tik 6 savaite

man irgi bloga jau 4 sav.taip kankinuosi,viskas prasidejo 6sav.buvo labai baisu net patekau i ligonine savaite ten pragulejau-lasino lasalines,kaip paleido prasidejo vel vemimai pykinimai-isbandziau viska nuo imbiero bloga,daktare leido jau kaip labai blogai isgerti cerukalio,nes kitokiu vaistu NERA ir kaip suprantu nebus.taip,kad belieka kenteti.as jau i darba neinu 4 sav,stengiuosi kuo daugiau guleti,nevaiksioti-jus nepatikesit kaip letai laikas eina,greiciau butu 12 savaiteliu gal kiek nors sumazes pykinimas.
Atsakyti
Man tai geriausias vaistas yra maistas, kai uzvalgau net akyse prasvieseja, bet kad darbe ir laiko nera uzkandziauti, o ir taip nuolatos vis ka nors kramtau, o ir labai nesinori. Net pagalvojus apie visokias mesas ir tt, nupurto ir pradedu ziaugcioti sad.gif
Atsakyti


Sveikos


Man tiktais dar 3-4 savaites o jau pradejo pykinti. Silpna buna labai net. Pagrinde pykina ryte ir vakare, diena dar nepykina. Bet valgyti noriu. Tik ape jokes mesas nenoriu net pagalvoti. Labai norisi marinuotu agurkeliu,kas tik rugsciau blush2.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduska @ 2006 11 09, 15:53)
Sveikos
Man tiktais dar 3-4 savaites o jau pradejo pykinti. Silpna buna labai net. Pagrinde pykina ryte ir vakare, diena dar nepykina. Bet valgyti noriu. Tik ape jokes mesas nenoriu net pagalvoti. Labai norisi marinuotu agurkeliu,kas tik rugsciau  blush2.gif

Sekmes visoms  4u.gif

Ir vel as ikisiu savo nosyte. Mane irgi pykina nuo kazkur 4 savaites, ir tesiasi jau menesi. Bet pykina beveik visalaik, siaip tai uzkandziavimas labai padeda. Kai bunu alkana, tai atrodo, net vimdo ir tamp skrandi. Nuo kvapu purto, o mesos tai nevalgiau jau menesi laiko, nes irgi negaliu paziureti i ta puse. Man tai nieko nesinori, jei galeciau atrodo nieko nevalgyciau, tik vandeni gerciau, bet kaip minejau maistas man labai padeda, tiksliau vaisiai, ant kuriu dabar praktiskai ir tesedziu schmoll.gif
Atsakyti
Labukas, mane pykint pradejo nuo 8 savaites kiekviena ryta pries keldamasis lekiu i vonia ir vemiu tusciu skrandziu, taip tęsėsi iki 20 savaites, bet dabar ir kartais pykina, suvalgau ka ir isvemiu, ar pamatau ka nors negrazaus mesa pvz..
Atsakyti
QUOTE(mst @ 2006 11 06, 16:30)
As ir kamuojuosi su istisiniu pykinimu kas ryta/diena/vakara doh.gif  Nepykina, tik kai miegu. Stengiuosi daug vandens gerti, truputi (ir labai trumpam) padeda rugsti vaisine arbata arba vanduo su citrina. Tikiuosi, kad pykinimas nesites amzinai, nes jau visas pasaulis darosi nebemielas, ypac sunku darbe wub.gif
Na, laikomes 4u.gif

Mane taip pat labai pykina... nerealiai pavargstu nuo to.
Su pirmu nestumu buvo taip pat, tai labai tikejausi kad si karta bus kitaip, bet ne...
Atsakyti